TY PRECIOUS ružový pes 24 cm
12,40 €

Ružový plyšový psík Precious z kolekcie Beanie Boos značky TY. Je veľmi zaujímavý vďaka svojim veľkým trblietavým očiam. Je vyrobený z hebkého plyšu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk.


TY ASIA - biely tiger 24 cm
12,30 €
11,50 €

Biely tiger je jedným z kolekcie plyšových zvieratiek TY, vyznačujúcich sa veľkými očami, ktorých hĺbku umocňuje trblietavá dúhovka. Tiger je veľmi príjemný na dotyk a nabáda deti k pomaznaniu.


TY BELLA - hnedý medveď s lízatkom 24 cm
13,24 €

11,50 €

Roztomilý plyšák značky TY poteší vaše deti veselými farbami a tiež veľkými trblietavými očami. Medvedík s lízatkom je skvelým spoločníkom v hre, ale tiež nerozlučným kamarátom pri zaspávaní alebo cestovaní. Hračka je vyrobená z hebkého plyšu.


TY CINDER - zelený drak 24 cm
12,30 €
11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Zelený drak Cinder je jedným z dráčikov od svetoznámej značky TY. Cinder je hračka vyrobená z jemného plyšu a je to ten najlepší parťák na maznanie a hranie. Deti s ním môžu zažiť mnoho dobrodružstiev.


TY DOTTY - duhový leopard 42 cm
32,80 €
29,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Roztomilého farebného leoprada značky TY s obrovskými trblietavými očami si ihneď zamilujete. Je vyrobený z hebkého plyšu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk.


TY DUKE - bielo-hnedý pes 24 cm
12,30 €
11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Chceli by vaše deti psíka? Tak to im určite urobí radosť bielo-hnedý pes menom Duke. Tento psík je vyrobený z hebučkého plyšu a má obrovské prenikavé oči, do ktorých sa zamilujete aj vy.


TY ICY - biely tuleň 24 cm
12,30 €
11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Roztomilého bieleho tuleňa značky TY s veľkými trblietavými očami si hneď zamilujete. Je vyrobený z hebučkého plyšu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk a priamo nabáda k pomaznaniu.


TY OWLETTE - bílá sova 42 cm
32,80 €
29,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Roztomilou sovičku značky TY s velkýma očima si hned zamilujete. Stane se nočním opatrovníkem vašich dětí. Je vyrobena z heboučké plyše, která je velmi příjemná na dotek.


TY PEGASUS - biely jednorožec 24 cm
12,30 €
11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Biely jednorožec Pegasus so zlatou dúhovkou sa rozhodne stane vaším novým najlepším kamarátom. Tento jednorožec je vyrobený z hebkého plyšu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk.


TY RAINBOW - duhový pudlík 24 cm
12,30 €
11,50 €

Plyšák dúhový pudlík z kolekcie Beanie Boos značky TY. Plyšové zvieratko je vyrobené z kvalitného hebučkého plyšu pestrých farieb a má krásne veľké oči. Nájdete na ňom štítok s jeho menom, dátumom narodenia a krátkym veršíkom.


TY SAFFIRE - drak 24 cm
12,30 €
11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšový drak Saffire najvyššej kvality od americkej značky TY. Plyšové hračky tejto firmy sú veľmi príjemní na dotyk a preslávili sa svojimi veľkými očami. Zvieratko má svoje meno, dátum narodenia a krátku básničku, ktorú nájdete na štítku.


TY SLICK - hnedá líška 24 cm
12,30 €
11,50 €

Hnedá líška Slick tej najvyššej kvality, ktorú zaručuje značka TY. Každé zvieratko tejto značky má svoje meno a dátum narodenia, ktoré sú spolu s krátkou básničkou uvedené na ceduľke.


TY TRACEY - čierno-biely 42 cm
32,80 €
29,60 €

Čierno-biely psík značky TY je veľký 42 cm. Totho psíka si zamilujú všetky deti. Je vhodný na maznanie aj na hranie. Psík je vyrobený z hebkého plyšu a na prvý pohľad vás zaujmú jeho obrovské oči.


TY Attic Treasures 24 cm ELLA - šedý slon
12,30 €
11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Šedý plyšový slon najvyššej kvality od americkej značky TY. Plyšové hračky tejto firmy sú veľmi príjemní na dotyk a preslávili sa svojimi veľkými očami. Každé zvieratko má svoje meno, dátum narodenia a krátku básničku, ktorú nájdete na štítku.


TY Attic Treasures 24 cm KIT - mačička-36%
12,30 €

7,77 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšová mačička najvyššej kvality od americkej značky TY. Plyšové hračky tejto firmy sú veľmi príjemné na dotyk a preslávili sa svojimi veľkými očami. Každé zvieratko má svoje meno, dátum narodenia a krátku básničku, ktorú nájdete na štítku.


TY Attic Treasures 24cm HUMPHREY - hnedý medveď-36%
12,30 €

7,77 €

Posledný kus za túto cenu!

Hnedý plyšový medveď najvyššej kvality od americkej značky TY. Plyšové hračky tejto firmy sú veľmi príjemné na dotyk a preslávili sa svojimi veľkými očami. Každé zvieratko má svoje meno, dátum narodenia a krátku básničku, ktorú nájdete na štítku.


TY Attic Treasures AGNUS - jednorožec
12,30 €
11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Roztomilého jednorožca značky TY s obrovskými trblietavými očami si ihneď zamilujete. Je vyrobený z hebkého plyšu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk.


TY Attic Treasures24 cm MUGGY - pes
12,30 €
11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšový psík najvyššej kvality od americkej značky TY. Plyšové hračky tejto firmy sú veľmi príjemné na dotyk a preslávili sa svojimi veľkými očami. Každé zvieratko má svoje meno, dátum narodenia a krátku básničku, ktorú nájdete na štítku.


TY Baby Ty Penny - růžový tučňák 24 cm
12,29 €
11,50 €

Novinka

Plyšový tučňák z kolekce Baby Ty se jmenuje Penny a jistě se stane oblíbeným kamarádem každého dítěte. Je vyroben z heboučké plyše, je tak velice příjemný na dotek a vybízí děti k pomazlení.


TY Baby Ty Twinkles - modrý tučňák 24 cm
12,29 €
11,50 €

Novinka

Plyšový tučňák z kolekce Baby Ty se jmenuje Twinkles a jistě se stane oblíbeným kamarádem každého dítěte. Je vyroben z heboučké plyše, je tak velice příjemný na dotek a vybízí děti k pomazlení.


TY Beanie Babies 24 cm AVA, čierno-biela mačička
12,30 €
11,50 €

Čierno-biela plyšová mačička najvyššej kvality od americkej značky TY. Plyšové hračky tejto firmy sú veľmi príjemné na dotyk a preslávili sa svojimi veľkými očami. Každé zvieratko má svoje meno, dátum narodenia a krátku básničku, ktorú nájdete na štítku.


TY Beanie Babies Disney Olaf - sněhulák se zvukem 25 cm
15,39 €

13,40 €

Novinka

Plyšová hračka nejvyšší kvality má podobu známého sněhuláka se jménem Olaf z animáku Ledové království. Plyšáci značky TY jsou velmi příjemní na dotek a jsou prosluli svýma velkýma očima.


TY Beanie Babies FAY - líška, 24cm
12,30 €
11,50 €

Plyšová líška najvyššej kvality od americkej značky TY. Plyšové hračky tejto firmy sú veľmi príjemné na dotyk a preslávili sa svojimi veľkými očami. Každé zvieratko má svoje meno, dátum narodenia a krátku básničku, ktorú nájdete na štítku.


TY Beanie Babies IDA - ježko 24 cm
12,30 €

11 €

Posledný kus za túto cenu!

Roztomilý plyšový ježko značky TY poteší vaše deti hebkosťou, veselými farbami a tiež veľkými očami. Ježko je skvelým spoločníkom v hre, ale tiež nerozlučným kamarátom pri zaspávaní alebo cestovaní.


TY Beanie Babies Paw Patrol - Everest 24 cm
15,39 €

13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšová hračka nejvyšší kvality má podobu známého pejska se jménem Everest z animovaného seriálu Tlapková patrola. Plyšáci značky TY jsou velmi příjemní na dotek a jsou prosluli svýma velkýma očima, jejichž hloubku umocňuje třpytivá duhovka.


TY Beanie Babies Paw Patrol - Rocky 24 cm
15,39 €

13,40 €

Novinka

Plyšová hračka nejvyšší kvality má podobu známého pejska se jménem Rocky z animovaného seriálu Tlapková patrola. Plyšáci značky TY jsou velmi příjemní na dotek a jsou prosluli svýma velkýma očima, jejichž hloubku umocňuje třpytivá duhovka.


TY Beanie Babies Paw Patrol - Tracker 24 cm
15,39 €

13,40 €

Novinka

Plyšová hračka nejvyšší kvality má podobu známého pejska se jménem Tracker z animovaného seriálu Tlapková patrola. Plyšáci značky TY jsou velmi příjemní na dotek a jsou prosluli svýma velkýma očima, jejichž hloubku umocňuje třpytivá duhovka.


TY Beanie Babies Paw Patrol - Zuma 24 cm
15,39 €

13,40 €

Novinka

Plyšová hračka nejvyšší kvality má podobu známého pejska se jménem Zuma z animovaného seriálu Tlapková patrola. Plyšáci značky TY jsou velmi příjemní na dotek a jsou prosluli svýma velkýma očima, jejichž hloubku umocňuje třpytivá duhovka.


TY Beanie Babies Pongo - tučňák 24 cm
12,29 €
11,50 €

Novinka

Tučňák je jedním z kolekce plyšových zvířátek TY, vyznačujících se velkýma očima, jejichž hloubku umocňuje třpytivá duhovka. Tučňák je velice příjemný na dotek a vybízí děti k pomazlení.


TY Beanie Babies SNICKY - hnedý pes 24cm
12,30 €

11 €

Posledný kus za túto cenu!

Hnedý plyšový psík najvyššej kvality od americkej značky TY. Plyšové hračky tejto firmy sú veľmi príjemné na dotyk a preslávili sa svojimi veľkými očami. Každé zvieratko má svoje meno, dátum narodenia a krátku básničku, ktorú nájdete na štítku.


TY Beanie Babies Tajný život mazlíčků - Chloe 18 cm
8,80 €

Novinka

Plyšová hračka nejvyšší kvality má podobu známé kočky se jménem Chloe z animáku Tajný život mazlíčků. Plyšáci značky TY jsou velmi příjemní na dotek a jsou prosluli svýma velkýma očima.


TY Beanie Babies Tajný život mazlíčků - Snowball 18 cm
8,80 €

Novinka

Plyšová hračka nejvyšší kvality má podobu známého králíčka se jménem Snížek z animáku Tajný život mazlíčků. Plyšáci značky TY jsou velmi příjemní na dotek a jsou prosluli svýma velkýma očima.


TY Beanie Boos Blitz - modrý jednorožec 42 cm
32,79 €

28,90 €

Novinka

Modrý jednorožec je jedním z kolekce plyšových zvířátek TY, vyznačujících se velkýma očima, jejichž hloubku umocňuje třpytivá duhovka. Jednorožec je velice příjemný na dotek a vybízí děti k pomazlení.


TY Beanie Boos čierno-biely pes TRACEY, 24 cm - Medium
12,30 €

10,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšový čierno-biely psík najvyššej kvality od americkej značky *TY. Plyšové hračky tejto firmy sú veľmi príjemné na dotyk a preslávili sa svojimi veľkými očami. **Každé zvieratko má svoje meno, dátum narodenia a krátku básničku, ktorú nájdete na štítku.


TY Beanie Boos DOTTY - pestrofarebný leopard 62cm-40%
110,70 €

66,30 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Plyšový pestrofarebný leopard najvyššej kvality od americkej značky TY. Plyšové hračky tejto firmy sú veľmi príjemné na dotyk a preslávili sa svojimi veľkými očami. Každé zvieratko má svoje meno, dátum narodenia a krátku básničku, ktorú nájdete na štítku.


TY Beanie Boos FANTASIA - pestrofarebný jednorožec, 62cm
115,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Plyšová hračka najvyššej kvality s podobou pestrofarebného jednorožca od americkej značky TY. Plyšové hračky tejto firmy sú veľmi príjemné na dotyk a preslávili sa svojimi veľkými očami. Každé zvieratko má svoje meno, dátum narodenia a krátku básničku, ktorú nájdete na štítku.


TY Beanie Boos leopard DOTTY, 24 cm - Medium
12,30 €
11,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Leopard značky TY s obrovskými očami je vyrobený z hebučkého plyšu. Plyšové hračky tejto firmy sú veľmi príjemné na dotyk a preslávili sa svojimi veľkými očami.


TY Beanie Boos Nori - barevný narval 24 cm
12,29 €
11,50 €

Novinka

Narval v barvě duhy je jedním z kolekce plyšových zvířátek TY, vyznačujících se velkýma očima, jejichž hloubku umocňuje třpytivá duhovka. Narval je velice příjemný na dotek a vybízí děti k pomazlení.


TY Beanie Boos panda BOOM BOOM, 24 cm - Medium
12,30 €
11,50 €

Plyšová panda najvyššej kvality od americkej značky TY. Plyšové hračky tejto firmy sú veľmi príjemné na dotyk a preslávili sa svojimi veľkými očami. Každé zvieratko má svoje meno, dátum narodenia a krátku básničku, ktorú nájdete na štítku.


TY Beanie Boos RAINBOW - pestrofarebný pudlík, 62cm-40%
110,70 €

66,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Deti milujú plyšové hračky. Plyšák Rainbow z kolekcie Beanie Boos sa určite stane obľúbeným kamarátom vášho chlapčeka či dievčatka. Plyšové zvieratko je vyrobené z kvalitného hebučkéhp plyšu pestrých farieb a má krásne veľké oči. Nájdete na ňom štítok s jeho menom, dátumom narodenia a krátkym veršíkom.


TY Beanie Boos šedo-ružový leopard TASHA, 62 cm - XL
115,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Plyšový farebný leopard najvyššej kvality od americkej značky TY. Plyšové hračky tejto firmy sú veľmi príjemné na dotyk a preslávili sa svojimi veľkými očami. Každé zvieratko má svoje meno, dátum narodenia a krátku básničku, ktorú nájdete na štítku.


TY COCONUT opica 24 cm
12,30 €

10,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšová opička je jednou z kolekcie Beanie Boos plyšových zvieratiek značky TY. Táto opička má veľké oči, ktorých hĺbku umocňuje trblietavá dúhovka. Je vyrobená z hebučké plyšu.


TY DARLA ružový drak 24 cm
12,30 €

10,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Ružový plyšový drak, teda skôr dračica menom Darla, sa určite stane tou najlepšou kamarátkou vašej princeznej. Má veľké oči, ktorých hĺbku umocňuje trblietavá dúhovka. Je vyrobená z hebučkého plyšu.


TY LINDI ružová mačka 24 cm
12,30 €

10,70 €

Ružovú plyšovú mačičku Lindi prináša svetový výrobca hračiek TY. Lindi je veľmi maznavá a jej hebkú srsť si určite zamilujete. Plyšák s veľkými očami s trblietavou dúhovkou.


TY PABLO strakatá čivava 24 cm
13,31 €

10,70 €

Pre každého, kto má rád čivavy, prináša značka TY strakatého plyšáka PABLO z kolekcie Beanie Boos. Čivava s veľkými očami je vyrobená z hebkého plyšu, ktorá nabáda k pomaznaniu.


TY Tajný život maznáčikov BRIGITTE, 27 cm - Medium
15,40 €
15 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšová hračka BRIGITE nejvyšší kvality od americké značky TY. Plyšové hračky tejto firmy sú veľmi príjemné na dotyk a preslávili sa svojimi veľkými očami. Každé zvieratko má svoje meno, dátum narodenia a krátku básničku, ktorú nájdete na štítku.


TY Tajný život maznáčikov BUDDY, 27 cm - Medium
16,49 €

12,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšová hračka BUDDY najvyššej kvality od americkej značky TY. Plyšové hračky tejto firmy sú veľmi príjemné na dotyk a preslávili sa svojimi veľkými očami. Každé zvieratko má svoje meno, dátum narodenia a krátku básničku, ktorú nájdete na štítku.


TY Tajný život maznáčikov MEL, 27 cm - Medium
15,40 €
15 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšová hračka najvyššej kvality MEL od americkej značky TY. Plyšové hračky tejto firmy sú veľmi príjemné na dotyk a preslávili sa svojimi veľkými očami. Každé zvieratko má svoje meno, dátum narodenia a krátku básničku, ktorú nájdete na štítku.