TY DEXTER - čivava 24 cm
12,49 € 11,60 €

Plyšák značky TY poteší vaše deti veselými farbami a tiež veľkými trblietavými očami. Hnedá čivava s fialovými veľkými ušami je skvelým spoločníkom v hre, ale tiež nerozlučným kamarátom pri zaspávaní alebo cestovaní. Hračka je vyrobená z hebkého plyšu.

TY PRECIOUS ružový pes 24 cm
12,49 € 10,50 €

Ružový plyšový psík Precious z kolekcie Beanie Boos značky TY. Je veľmi zaujímavý vďaka svojim veľkým trblietavým očiam. Je vyrobený z hebkého plyšu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk.

TY OWLETTE - biela sova 24 cm
17,50 €

Biela sovička značky TY je dobrým spoločníkom v hre, ale tiež nerozlučným kamarátom pri zaspávaní alebo pri cestovaní. Hračka je vyrobená z hebučkého plyšu na maznanie.

TY BEAKS - tukan 24 cm

TY BEAKS - tukan 24 cm

Hodnotenie: 5
12,49 € 9,70 €

Plyšový tukan najvyššej kvality od americkej značky TY. Plyšové hračky tejto firmy sú veľmi príjemné na dotyk a preslávili sa svojimi veľkými očami. Zvieratko má svoje meno, dátum narodenia a krátku básničku, ktorú nájdete na štítku.

TY BLITZ - modrý jednorožec 24 cm
12,49 € 9,70 €

Plyšový jednorožec najvyššej kvality od americkej značky TY. Plyšové hračky tejto firmy sú veľmi príjemné na dotyk a preslávili sa svojimi veľkými očami. Zvieratko má svoje meno, dátum narodenia a krátku básničku, ktorú nájdete na štítku.

TY CINDER - zelený drak 24 cm
12,49 € 11,60 €

Zelený drak Cinder je jedným z dráčikov od svetoznámej značky TY. Cinder je hračka vyrobená z jemného plyšu a je to ten najlepší parťák na maznanie a hranie. Deti s ním môžu zažiť mnoho dobrodružstiev.

TY DUKE - bielo-hnedý pes 24 cm
12,49 € 11,80 €

Chceli by vaše deti psíka? Tak to im určite urobí radosť bielo-hnedý pes menom Duke. Tento psík je vyrobený z hebučkého plyšu a má obrovské prenikavé oči, do ktorých sa zamilujete aj vy.

TY FANTASIA duhový jednorožec 42 cm
34,49 € 25,20 €

Roztomilého dúhového jednorožca značky TY s obrovskými trblietavými očami si ihneď zamilujete. Je vyrobený z hebkého plyšu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk.

TY GILDA - ružový plameniak 24 cm
12,49 € 10,50 €

Plyšový ružový plameniak najvyššej kvality od americkej značky TY. Plyšové hračky tejto firmy sú veľmi príjemné na dotyk a preslávili sa svojimi veľkými očami. Zvieratko má svoje meno, dátum narodenia a krátku básničku, ktorú nájdete na štítku.

TY ICY - biely tuleň 24 cm
15,50 €

Roztomilého bieleho tuleňa značky TY s veľkými trblietavými očami si hneď zamilujete. Je vyrobený z hebučkého plyšu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk a priamo nabáda k pomaznaniu.

TY OWEN - duhová sova 24 cm
12,49 € 12 €

Plyšák Owen z kolekcie Beanie Boos sa určite stane ich obľúbeným kamarádom. Sova je vyrobená z kvalitného hebučkého plyšu pestrých farieb a má krásne veľké oči. Nájdete na ňom štítok s menom, dátumom narodenia a krátkym veršíkom.

TY OWLETTE - bílá sova 42 cm
34,49 € 29,90 €

Roztomilou sovičku značky TY s velkýma očima si hned zamilujete. Stane se nočním opatrovníkem vašich dětí. Je vyrobena z heboučké plyše, která je velmi příjemná na dotek.

TY PEGASUS - biely jednorožec 24 cm
12,49 € 10,50 €

Biely jednorožec Pegasus so zlatou dúhovkou sa rozhodne stane vaším novým najlepším kamarátom. Tento jednorožec je vyrobený z hebkého plyšu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk.

TY RAINBOW - duhový pudlík 24 cm
12,49 € 10,50 €

Plyšák dúhový pudlík z kolekcie Beanie Boos značky TY. Plyšové zvieratko je vyrobené z kvalitného hebučkého plyšu pestrých farieb a má krásne veľké oči. Nájdete na ňom štítok s jeho menom, dátumom narodenia a krátkym veršíkom.

TY SAFFIRE - drak 24 cm
15,10 €

Plyšový drak Saffire najvyššej kvality od americkej značky TY. Plyšové hračky tejto firmy sú veľmi príjemní na dotyk a preslávili sa svojimi veľkými očami. Zvieratko má svoje meno, dátum narodenia a krátku básničku, ktorú nájdete na štítku.

TY TRACEY - čierno-biely 42 cm
34,49 € 32,60 €

Čierno-biely psík značky TY je veľký 42 cm. Totho psíka si zamilujú všetky deti. Je vhodný na maznanie aj na hranie. Psík je vyrobený z hebkého plyšu a na prvý pohľad vás zaujmú jeho obrovské oči.

TY Attic Treasures 24 cm ELLA - šedý slon
12,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Šedý plyšový slon najvyššej kvality od americkej značky TY. Plyšové hračky tejto firmy sú veľmi príjemní na dotyk a preslávili sa svojimi veľkými očami. Každé zvieratko má svoje meno, dátum narodenia a krátku básničku, ktorú nájdete na štítku.

TY Attic Treasures AGNUS - jednorožec
12,49 € 10,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Roztomilého jednorožca značky TY s obrovskými trblietavými očami si ihneď zamilujete. Je vyrobený z hebkého plyšu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk.

TY Baby Tie Twinkles - modrý tučniak 24 cm
12,49 € 9,70 €

Plyšový tučniak z kolekcie Baby Ty sa volá Twinkles a určite sa stane obľúbeným kamarátom každého dieťaťa. Je vyrobený z hebučkého plyšu a tak je veľmi príjemný na dotyk a nabáda deti k maznaniu sa.

TY Baby Ty Penny - ružový tučniak 24 cm
12,49 € 9,70 €

Plyšový tučniak z kolekcie Baby Ty sa volá Penny a určite sa stane obľúbeným kamarátom každého dieťaťa. Je vyrobený z hebučkého plyšu a tak je veľmi príjemný na dotyk a nabáda deti k maznaniu sa.

TY Beanie Babies 24 cm STRIPES - zebra
13,80 €

Plyšová zebra najvyššej kvality od americkej značky TY. Plyšové hračky tejto firmy sú veľmi príjemné na dotyk a preslávili sa svojimi veľkými očami. Každé zvieratko má svoje meno, dátum narodenia a krátku básničku, ktorú nájdete na štítku.

TY Beanie Babies IDA - ježko 24 cm
12,40 €

Roztomilý plyšový ježko značky TY poteší vaše deti hebkosťou, veselými farbami a tiež veľkými očami. Ježko je skvelým spoločníkom v hre, ale tiež nerozlučným kamarátom pri zaspávaní alebo cestovaní.

TY Beanie Babies Lic Frozen 2 Anna - princezna se zvukem 40 cm
17,10 € 15,50 €

Novinka

Plyšová princezna Anna z pohádky Ledové království 2 je vyrobena z hebkého a měkkého materiálu a stane se u dětí oblíbenou společnicí. Bude úžasnou kamarádkou při dlouhých cestách nebo při nočním usínání.

TY Beanie Babies Lic Frozen 2 Elsa - princezna se zvukem 40 cm
17,10 € 15,50 €

Novinka

Plyšová princezna Elsa z pohádky Ledové království 2 je vyrobena z hebkého a měkkého materiálu a stane se u dětí oblíbenou společnicí. Bude úžasnou kamarádkou při dlouhých cestách nebo při nočním usínání.

TY Beanie Babies Pongo - tučniak 24 cm
12,49 € 9,70 €

Tučniak je jedným z kolekcie plyšových zvieratiek TY, vyznačujúcich sa veľkými očami, ktorých hĺbku umocňuje trblietavá dúhovka. Tučniak je veľmi príjemný na dotyk a nabáda deti k maznaniu sa.

TY Beanie Babies SNICKY - hnedý pes 24cm
12,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Hnedý plyšový psík najvyššej kvality od americkej značky TY. Plyšové hračky tejto firmy sú veľmi príjemné na dotyk a preslávili sa svojimi veľkými očami. Každé zvieratko má svoje meno, dátum narodenia a krátku básničku, ktorú nájdete na štítku.

TY Beanie Babies Tajný život maznáčikov - Chloe 18 cm
10,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšová hračka najvyššej kvality má podobu známej mačky s menom Chloe z animovaného filmu Tajný život maznáčikov. Plyšové hračky značky TY sú veľmi príjemné na dotyk a sú preslávené svojimi veľkými očami.

TY Beanie Boos Anor - čierny drak 24 cm
12,49 € 11,60 €

Novinka

Plyšák najvyššej kvality od americkej značky TY. Plyšové hračky tejto firmy sú veľmi príjemné na dotyk a sú preslávení svojimi veľkými očami, ktorých hĺbku umocňuje trblietavá dúhovka. Každé zvieratko má svoje meno, dátum narodenia a krátku básničku, ktorú nájdete na štítku.

TY Beanie Boos Blitz - modrý jednorožec 42 cm
34,49 € 27,20 €

Modrý jednorožec je jedným z kolekcie plyšových zvieratiek TY, vyznačujúcich sa veľkými očami, ktorých hĺbku umocňuje trblietavá dúhovka. Jednorožec je veľmi príjemný na dotyk a nabáda deti k maznaniu sa.

TY Beanie Boos čierno-biely pes TRACEY, 24 cm - Medium
12,49 € 11,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšový čierno-biely psík najvyššej kvality od americkej značky *TY. Plyšové hračky tejto firmy sú veľmi príjemné na dotyk a preslávili sa svojimi veľkými očami. **Každé zvieratko má svoje meno, dátum narodenia a krátku básničku, ktorú nájdete na štítku.

TY Beanie Boos FANTASIA - pestrofarebný jednorožec, 62cm
112,99 € 88,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Plyšová hračka najvyššej kvality s podobou pestrofarebného jednorožca od americkej značky TY. Plyšové hračky tejto firmy sú veľmi príjemné na dotyk a preslávili sa svojimi veľkými očami. Každé zvieratko má svoje meno, dátum narodenia a krátku básničku, ktorú nájdete na štítku.

TY Beanie Boos Flippables Stompy - ružovo-zelený dinosaur 24 cm s otočnými flitrami
14,99 € 12,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšák značky TY poteší vaše deti veselými farbami a tiež veľkými trblietavými očami, pre ktoré ich deti milujú. Tento dinosaurus je skvelým spoločníkom v hre, ale tiež nerozlučným kamarátom pri zaspávaní alebo cestovaní. Hračka je vyrobená z hebučkého plyšu a je navyše posiata meňavým flitrami.

TY Beanie Boos Flippables Sunset - ružový jednorožec 24 cm s otočnými flitrami
14,99 € 13,90 €

Novinka

Plyšák značky TY poteší vaše deti veselými farbami a tiež veľkými trblietavými očami, pre ktoré ich deti milujú. Tento jednorožec je skvelým spoločníkom v hre, ale tiež nerozlučným kamarátom pri zaspávaní alebo cestovaní. Hračka je vyrobená z hebučkého plyšu a je navyše posiata meňavým flitrami.

TY Beanie Boos Flippy - farebná ryba 24 cm
12,49 € 11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšák najvyššej kvality od americkej značky TY. Plyšové hračky tejto firmy sú veľmi príjemné na dotyk a sú preslávení svojimi veľkými očami, ktorých hĺbku umocňuje trblietavá dúhovka. Každé zvieratko má svoje meno, dátum narodenia a krátku básničku, ktorú nájdete na štítku.

TY Beanie Boos Franky - ružový medveď 24 cm
12,49 € 10,50 €

Novinka

Plyšák najvyššej kvality od americkej značky TY. Plyšové hračky tejto firmy sú veľmi príjemné na dotyk a sú preslávení svojimi veľkými očami, ktorých hĺbku umocňuje trblietavá dúhovka. Každé zvieratko má svoje meno, dátum narodenia a krátku básničku, ktorú nájdete na štítku.

TY Beanie Boos GILBERT - ružová žirafa, 24 cm
12,49 € 9,40 €

Roztomilú ružovú žirafu si zamilujete na prvý pohľad. Má veľké oči, ktoré sú zvýraznené trblietavou modrou farbou. Žirafa je vyrobená z jemného plyšu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk.

TY Beanie Boos leopard DOTTY, 24 cm - Medium
13,20 €

Leopard značky TY s obrovskými očami je vyrobený z hebučkého plyšu. Plyšové hračky tejto firmy sú veľmi príjemné na dotyk a preslávili sa svojimi veľkými očami.

TY Beanie Boos Nori - farebný narval 24 cm
12,49 € 11,60 €

Narval vo farbe dúhy je jedným z kolekcie plyšových zvieratiek TY, vyznačujúcich sa veľkými očami, ktorých hĺbku umocňuje trblietavá dúhovka. Narval je veľmi príjemný na dotyk a nabáda deti k maznaniu.

TY Beanie Boos šedo-ružový leopard TASHA, 62 cm - XL
112,99 € 79,20 €
+ doprava zadarmo

Plyšový farebný leopard najvyššej kvality od americkej značky TY. Plyšové hračky tejto firmy sú veľmi príjemné na dotyk a preslávili sa svojimi veľkými očami. Každé zvieratko má svoje meno, dátum narodenia a krátku básničku, ktorú nájdete na štítku.

TY Beanie Boos TWIGGY - ružová sova, 24cm
14,70 €

Ružová sova je jedným z kolekcie plyšových zvieratiek TY, vyznačujúcich sa veľkými očami, ktorých hĺbku umocňuje trblietavá dúhovka. Sovička je veľmi príjemná na dotyk a nabáda deti k pomaznaniu.

TY COCONUT opica 24 cm
12,49 € 10,10 €

Plyšová opička je jednou z kolekcie Beanie Boos plyšových zvieratiek značky TY. Táto opička má veľké oči, ktorých hĺbku umocňuje trblietavá dúhovka. Je vyrobená z hebučké plyšu.

TY DARLA ružový drak 24 cm
12,49 € 10,10 €

Ružový plyšový drak, teda skôr dračica menom Darla, sa určite stane tou najlepšou kamarátkou vašej princeznej. Má veľké oči, ktorých hĺbku umocňuje trblietavá dúhovka. Je vyrobená z hebučkého plyšu.

TY Gear backpack Gilda - plameňák 25 cm
17,80 €

Novinka

Krásný měkoučký batoh z kvalitní plyše od americké značky TY. Plyšáci této firmy jsou velmi příjemní na dotek a jsou proslulí svýma velkýma očima, jejichž hloubku umocňuje třpytivá duhovka. Vezměte plyšáka ve formě batohu na výlet a už nikdy nebudete sami!

TY Gear backpack Rainbow - barevný pudl 25 cm
16,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásný měkoučký batoh z kvalitní plyše od americké značky TY. Plyšáci této firmy jsou velmi příjemní na dotek a jsou proslulí svýma velkýma očima, jejichž hloubku umocňuje třpytivá duhovka. Vezměte plyšáka ve formě batohu na výlet a už nikdy nebudete sami!

TY LINDI ružová mačka 24 cm
15,10 €

Ružovú plyšovú mačičku Lindi prináša svetový výrobca hračiek TY. Lindi je veľmi maznavá a jej hebkú srsť si určite zamilujete. Plyšák s veľkými očami s trblietavou dúhovkou.

TY Mermaids Cora - růžová mořská panna 45 cm s otočnými flitry
14,99 € 13,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšová panenka značky TY potěší vaše děti zářivými barvami. Tato mořská panna je skvělým společníkem ve hře, ale také nerozlučným kamarádem při usínání nebo cestování. Hračka je vyrobena z kvalitní plyše a je navíc posetá měňavými flitry.

TY Mermaids Lorelei - fialová mořská panna 45 cm s otočnými flitry
14,99 € 13,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšová panenka značky TY potěší vaše děti zářivými barvami. Tato mořská panna je skvělým společníkem ve hře, ale také nerozlučným kamarádem při usínání nebo cestování. Hračka je vyrobena z kvalitní plyše a je navíc posetá měňavými flitry.

TY PABLO strakatá čivava 24 cm
13,20 €

Pre každého, kto má rád čivavy, prináša značka TY strakatého plyšáka PABLO z kolekcie Beanie Boos. Čivava s veľkými očami je vyrobená z hebkého plyšu, ktorá nabáda k pomaznaniu.