Twickto Doprava 1
57,20 € 40 €

Preskúmaj električku alebo lokomotívu, zvez sa školským autobusom a doprav svojich cestujúcich do správneho miesta a v správny čas. Každý model je navrhnutý tak, aby ho deti nielen zostavili, ale aby si s ním mohli tiež hrať. Tri modely podľa návodu, štvrtý po zadaní špeciálneho kódu na stránkach výrobcu. Fantázii sa ale medze nekladú, takže môžete vytvoriť, čokoľvek chcete.

Twickto Farma 1

Twickto Farma 1

Hodnotenie: 5
30,70 € 21,50 €

Stavebnica Twickto predstavuje stroje potrebné na farme. Silný traktor, veľký kombajn alebo sekacie stroje – každý model je navrhnutý tak, aby ho deti nielen zostavili, ale aby si s ním mohli tiež hrať. Tri modely podľa návodu, štvrtý po zadaní špeciálneho kódu na stránkach výrobcu. Fantázia nemá hranice, takže môžete vytvoriť, čokoľvek chcete.

Twickto Pohotovosť 1

Twickto Pohotovosť 1

Hodnotenie: 2
30,70 € 21,50 €

Zachráňte ľudí v núdzových situáciách pomocou vrtuľníka a špeciálneho záchranárskeho nákladiaku s žeriavom. Alebo bude stačiť bugina? Každý model je navrhnutý tak, aby ho deti nielen zostavili, ale aby si s ním mohli tiež hrať. Tri modely podľa návodu, štvrtý po zadaní špeciálneho kódu na stránkach výrobcu. Fantázia nemá hranice, takže môžete vytvoriť, čokoľvek chcete.

Twickto Creation 1
30,70 € 21,50 €

Helikoptéra, most alebo napríklad krokodíl. Stavebnica Twickto v praktickom boxe pre jednoduché hranie aj upratovanie. Tri modely podľa návodu, štvrtý po zadaní špeciálneho kódu na stránkach výrobcu. Fantázii sa ale medze nekladú, takže môžete vytvoriť, čokoľvek chcete.

Twickto Creation 2
30,70 € 21,50 €

Tryskáč, katamarán alebo hydroplán? Prekvapením je štvrtý model, ktorý získate po vložení špeciálneho kódu z tejto stavebnice krásny sediaci veľký pes! Twickto v praktickom boxe pre jednoduché hranie aj upratovanie. Fantázii sa ale medze nekladú, takže môžete vytvoriť, čokoľvek chcete.

Twickto Creation 3
49,50 € 34,70 €

Špeciálny vodný báger pre získavanie zeminy z dna morí alebo napríklad transformer, to všetko si môžeš sám vytvoriť! Prekvapením je štvrtý model, ktorý získate po vložení špeciálneho kódu z tejto stavebnice mega pavúk! Twickto v praktickom boxe pre jednoduché hranie aj upratovanie. Fantázii sa ale medze nekladú, takže môžete vytvoriť, čokoľvek chcete.

Twickto Creation 4
49,50 € 34,70 €

Dron, tyranosaurus alebo napríklad súkromný tryskáč, to všetko si môžeš vytvoriť! Každý model je navrhnutý tak, aby ho deti nielen zostavili, ale aby si s ním mohli tiež hrať. Tri modely podľa návodu, štvrtý po zadaní špeciálneho kódu na stránkach výrobcu. Twickto v praktickom boxe pre jednoduché hranie aj upratovanie. Fantázii sa ale medze nekladú, takže môžete vytvoriť, čokoľvek chcete.

Twickto Letectvo 1
76,50 € 53,20 €

Veľká mechanická stavebnica Twickto. Neuveriteľne veľký nákladný letún, nadzvukový vrtuľník alebo vesmírna loď – vaším jediným limitom je obloha. Každý model je navrhnutý tak, aby ho deti nielen zostavili, ale aby si s ním mohli tiež hrať. Tri modely podľa návodu, štvrtý po zadaní špeciálneho kódu na stránkach výrobcu. Fantázia nemá hranice, takže môžete vytvoriť, čokoľvek chcete.

Twickto Letectvo 2
13,40 € 10,20 €

Vzdušný priestor je nekonečný a miesta je tu dosť. Napríklad aj pre retroletún, raketoplán a kaskadérsky kúsok. Každý model je navrhnutý tak, aby ho deti nielen zostavili, ale aby si s ním mohli tiež hrať. Tri modely podľa návodu, štvrtý po zadaní špeciálneho kódu na stránkach výrobcu. Fantázia nemá hranice, takže môžete vytvoriť, čokoľvek chcete.

Twickto Postavy
24,90 € 17,30 €

Postavy sú ďalšou oblasťou, ktorú Twickto vie. Či už je to roztomilá mačička, vesmírny astronaut alebo skákajúci robožabiak. Každý model je navrhnutý tak, aby ho deti nielen zostavili, ale aby si s ním mohli tiež hrať. Tri modely podľa návodu, štvrtý po zadaní špeciálneho kódu na stránkach výrobcu. Fantázii sa ale medze nekladú, takže môžete vytvoriť, čokoľvek chcete.

Twickto Prístav 1
53,40 € 37,30 €

Krásna plachetnica z dávnych čias, silná rybárska loď alebo super rýchle vznášadlo nájdete nielen v prístavoch celého sveta, ale v stavebnici Twickto. Každý model je navrhnutý tak, aby ho deti nielen zostavili, ale aby si s ním mohli tiež hrať. Tri modely podľa návodu, štvrtý po zadaní špeciálneho kódu na stránkach výrobcu. Fantázia nemá hranice, takže môžete vytvoriť, čokoľvek chcete.

Twickto Stavba 1
34,60 € 24,10 €

Na stavbe bude potrebné silné rýpadlo, vysoký žeriav alebo vysokozdvižný vozík. Aj ten najťažší náklad sa potom bude zdať ľahký ako pierko. Každý model je navrhnutý tak, aby ho deti nielen zostavili, ale aby si s ním mohli tiež hrať. Tri modely podľa návodu, štvrtý po zadaní špeciálneho kódu na stránkach výrobcu. Fantázia nemá hranice, takže môžete vytvoriť, čokoľvek chcete.

Twickto Stavba 2
21,10 € 14,70 €

Pri práci v dielni sa určite bude hodiť ručná aj akumulátorová vŕtačka a vykružovačka. Ako prekvapenie potom aj štvrtý tajný model predstavujúce koliesko. Postavíš ich všetky? Fantázia nemá hranice, takže môžete vytvoriť, čokoľvek chcete.

Twickto Vozidlá 1
76,40 € 53,20 €

Postav si unikátne vozítka púštnu štvorkolku, Mars Rover alebo bager každý model je navrhnutý tak, aby ho deti nielen zostavili, ale aby sa s ním mohli tiež hrať. Tri modely podľa návodu, štvrtý po zadaní špeciálneho kódu na stránkach výrobcu. Fantázia nemá hranice, takže môžete vytvoriť, čokoľvek chcete.