tulup.cz Tulup Fototapeta na dvere Geometrické pozadie 95x205 cm
34 €

Nálepky na dvere Geometrické pozadie sú univerzálne dekorácie, vďaka ktorým môžeme rýchlo a lacno obnoviť interiérové dvere, a meniť tak dizajn bytu. Dvere sú výnimočným prvkom každému domu. Dvere nie sú len časťou vybavenia domu, ale aj dekoráciou.

tulup.cz Tulup Obraz plexi Vetvy kvety rastlina 100x50 cm
49 €

Výzdoba obývacej izby, spálne alebo dokonca aj chodby sa stáva ľahšou vďaka výrobku Obraz plexi Vetvy kvety rastlina. Tým, ktorých už nudia tradičné zarámované fotografie alebo obrazy navrhujeme moderné riešenie.

tulup.cz Tulup Sklenená doska na krájanie Slnečnica 60x52 cm
21 €

Farebný Sklenená doska na krájanie Slnečnica je dekoráciou kuchyne. Zhotovený z pevného materiálu je použiteľným a originálnym vylepšením. Ideálny na krájanie, uloženie a podávanie predjedál výnimočným spôsobom. Rovnako využiteľný ako podložka pod riad.

tulup.cz Tulup Obraz Canvas Abstrakcia umenie 140x70 cm
36 €

Obraz Canvas Abstrakcia umenie je v digitálnej kvalite alternatívou k starej dekorácii steny maľbami. Ide o výrobok, ktorý vďaka vysokej kvalite potlače a starostlivému prevedeniu vycibrene ozdobí každý módny interiér.

tulup.cz Tulup Obraz Canvas Abstrakcia umenie 140x70 cm
36 €

Obraz Canvas Abstrakcia umenie je v digitálnej kvalite alternatívou k niekdajšej dekorácii steny maľbami. Ide o výrobok, ktorý vďaka vysokej kvalite potlače a detailnému prevedeniu vkusne ozdobí každý moderný interiér.

tulup.cz Tulup Obraz na plátne Maják krajina 140x70 cm
36 €

V súčasnej dobe zdobenie stien je umením ako sa odlíšiť. Obraz na plátne Maják krajina zavesený vo vstupnej miestnosti zapôsobí na každého návštevníka, v spálni poteší zrak majiteľa a v kancelárii sa môže stať skvelým znázornením štýlu spoločnosti.

tulup.cz Tulup Obraz na plátne More kamene krajina 140x70 cm
36 €

Obraz na plátne More kamene krajina je v digitálnej kvalite alternatívou k starej dekorácii steny maľbami. Ide o výrobok, ktorý vďaka najvyššej kvalite potlače a starostlivému prevedeniu elegantne ozdobí každý súčasný interiér.

tulup.cz Tulup Nástenné sklenené hodiny abstrakcie 30x30 cm
32 €

Hodiny sú neoddeliteľnou súčasťou každého bytu. Nástenné sklenené hodiny abstrakcie je dobrým riešením, ak chceme, aby bol jedným z najzaujímavejších prvkov výzdoby. Sledovanie času sa okamžite stáva pestrejšie, ak máme zavesené viacfarebné Nástenné sklenené hodiny abstrakcie.

tulup.cz Tulup Obraz Canvas Most mesto architektúra 120x60 cm
30 €

Obraz Canvas Most mesto architektúra je v digitálnej kvalite alternatívou k starej dekorácii steny maľbami. Ide o výrobok, ktorý vďaka vysokej kvalite potlače a detailnému prevedeniu vkusne ozdobí každý súčasný interiér.

tulup.cz Tulup Obraz Canvas Akvárium rybičky pod vodou 125x50 cm
27 €

Súčasné zdobenie stien je umením ako sa preraziť. Obraz Canvas Akvárium rybičky pod vodou zavesený vo vstupnej miestnosti zapôsobí na každého návštevníka, v spálni poteší zrak majiteľa a v kancelárii sa môže stať výborným znázornením štýlu spoločnosti.

tulup.cz Tulup Obraz plexi Hora les slnko príroda 125x50 cm
54 €

Nástenné dekorácie vyžadujú pozornosť a originálny nápad. Radi ich uľahčujeme a ponúkame Obraz plexi Hora les slnko príroda. Vďaka tomuto modernému výrobku mení byt okamžite svoj vzhľad a najvyššia kvalita potlače ho zdobí pôsobivým spôsobom.

tulup.cz Tulup Sklenená doska na krájanie Cesnak 60x52 cm
21 €

viacfarebný Sklenená doska na krájanie Cesnak je okrasou kuchyne. Zhotovený z robustného materiálu je pomocným a elegantným zlepšením. Ideálny na krájanie, uloženie a podávanie predjedál nekonvenčným, odlišujúcim sa spôsobom. Rovnako využiteľný ako podložka pod riad.

tulup.cz Tulup Fototapeta fialová levanduľa 104x70 cm
20 €

Fototapeta fialová levanduľa s neobyčejným motivem se stane zvýrazněním každého současného vnitřku. Je to výborná propozuce pro osoby, které plánují změnit styl svých místností. Fototapeta fialová levanduľa zvýrazňuje se bezproblémovou montáži a hlavně kvailtním provedením.

tulup.cz Tulup Nástenný panel  Sviečka kamene umenie 100x50 cm
47 €

Ak práve zariaďujete kuchyňu, nemôžu v nej chýbať netradičné riešenia. Nástenný panel  Sviečka kamene umenie je určite jedným z nich. Dekoratívne sklo v kuchyni sa už stáva normou, pretože dokonale kombinuje ochranné funkcie s dekoratívnymi funkciami.

tulup.cz Tulup Obraz Canvas Noc mesto new york 125x50 cm
27 €

Moderné zdobenie stien je umením ako sa preraziť. Obraz Canvas Noc mesto new york zavesený vo vstupnej miestnosti zapôsobí na každého návštevníka, v spálni poteší zrak majiteľa a v kancelárii sa môže stať dokonalým znázornením štýlu spoločnosti.

tulup.cz Tulup Obraz na plátne Abstrakcia umenie 120x60 cm
30 €

Súčasné zdobenie stien je umením ako sa preraziť. Obraz na plátne Abstrakcia umenie zavesený vo vstupnej miestnosti zapôsobí na každého návštevníka, v spálni poteší zrak majiteľa a v kancelárii sa môže stať dokonalým znázornením štýlu spoločnosti.

tulup.cz Tulup Fototapeta lúka 104x70 cm
20 €

Fototapeta lúka s zajímavým vzorem se stane zvýrazněním každého současného domu. Je to perfektní propozuce pro osoby, které chtějí změnit design svých místností. Fototapeta lúka zvýrazňuje se jednoduchou montáži a jedinečným trvalým provedením.

tulup.cz Tulup Fototapeta ružová voda 104x70 cm
20 €

Fototapeta ružová voda s originálním motivem se stane zvýrazněním každého současného bytu. Je to výborná propozuce pro osoby, které chtějí změnit styl svých místností. Fototapeta ružová voda charakterizuje se prostou montáži a velmi pevným provedením.

tulup.cz Tulup Nástenné sklenené hodiny 3d kocky 30x30 cm
32 €

Hodiny sú neoddeliteľnou súčasťou každého bytu. Nástenné sklenené hodiny 3d kocky je dobrým riešením, ak chceme, aby bol jedným z ústredných prvkov výzdoby. Sledovanie času sa okamžite stáva sympatickejšie, ak máme zavesené farebné Nástenné sklenené hodiny 3d kocky.

tulup.cz Tulup Nástenné sklenené hodiny abstrakcie 30x30 cm
32 €

Hodiny sú neoddeliteľnou súčasťou každého bytu. Nástenné sklenené hodiny abstrakcie je dobrým riešením, ak chceme, aby bol jedným z ústredných prvkov výzdoby. Sledovanie času sa okamžite stáva pestrejšie, ak máme zavesené viacfarebné Nástenné sklenené hodiny abstrakcie.

tulup.cz Tulup Nástenné sklenené hodiny abstrakcie 30x30 cm
32 €

Hodiny sú neoddeliteľnou súčasťou každého bytu. Nástenné sklenené hodiny abstrakcie je dobrým riešením, ak chceme, aby bol jedným z ústredných prvkov výzdoby. Sledovanie času sa okamžite stáva sympatickejšie, ak máme zavesené farebné Nástenné sklenené hodiny abstrakcie.

tulup.cz Tulup Nástenný panel  Abstrakcia umenie 100x50 cm
47 €

Každá pokrokovo zariadená kuchyňa je miestom, kde je určite vhodné namontovať Nástenný panel  Abstrakcia umenie. Takéto zdobenie kuchynskej dekorácie bude nielen uchvacovať kvalitnou potlačou, ale dobre ochráni stenu, na ktorej bol umiestnený.

tulup.cz Tulup Nástenný panel  Dedina cesta dlažba krajina 120x60 cm
59 €

Každá pokrokovo zariadená kuchyňa je miestom, kde je určite vhodné namontovať Nástenný panel  Dedina cesta dlažba krajina. Takéto vylepšenie kuchynskej dekorácie bude nielen uchvacovať kvalitnou potlačou, ale užitočne ochráni stenu, na ktorej bol umiestnený.

tulup.cz Tulup Nástenný panel  Kamene kvet umenie 100x50 cm
47 €

Ak práve zariaďujete kuchyňu, nemôžu v nej chýbať moderné riešenia. Nástenný panel  Kamene kvet umenie je určite jedným z nich. Dekoratívne sklo v kuchyni sa už stáva normou, pretože dokonale kombinuje úžitkové funkcie s dekoratívnymi funkciami.

tulup.cz Tulup Nástenný panel  Kvet rastlina príroda 100x50 cm
47 €

Ak práve zariaďujete kuchyňu, nemôžu v nej chýbať inovatívne riešenia. Nástenný panel  Kvet rastlina príroda je určite jedným z nich. Dekoratívne sklo v kuchyni sa už stáva štandardom, pretože dokonale kombinuje zabezpečujúce funkcie s dekoratívnymi funkciami.

tulup.cz Tulup Nástenný panel  More slnko pláž krajina 120x60 cm
59 €

Očarujúcou a prospešnou dekoráciou kuchyne sú okrem iného [Tytuł]. Vďaka najvyššej kvalite potlače sú neobvyklou dekoráciou, a vďaka vhodnému materiálu účinne chránia steny pred znečistením. Nástenný panel  More slnko pláž krajina sa ľahko čistia, nehrozí im odlupovanie farby alebo vyblednutie.

tulup.cz Tulup Nástenný panel  Vtáky zvieratá 100x50 cm
47 €

Ak práve zariaďujete kuchyňu, nemôžu v nej chýbať moderné riešenia. Nástenný panel  Vtáky zvieratá je určite jedným z nich. Dekoratívne sklo v kuchyni sa už stáva normou, pretože dokonale kombinuje ochranné funkcie s dekoratívnymi funkciami.

tulup.cz Tulup Obraz Canvas Abstrakcia umenie 100x50 cm
19 €

Obraz Canvas Abstrakcia umenie je v digitálnej kvalite alternatívou k tradičnej dekorácii steny maľbami. Ide o výrobok, ktorý vďaka najvyššej kvalite potlače a rafinovanému prevedeniu vycibrene ozdobí každý moderný interiér.

tulup.cz Tulup Obraz Canvas Abstrakcia umenie 140x70 cm
36 €

Obraz Canvas Abstrakcia umenie je v digitálnej kvalite alternatívou k niekdajšej dekorácii steny maľbami. Ide o výrobok, ktorý vďaka vynikajúcej kvalite potlače a presnému prevedeniu vkusne ozdobí každý súčasný interiér.