Tropikalia Prírodné drôtenka do domácnosti
3,40 €

Novinka

Kompostovateľná drôtenka je ideálne v kombinácii s univerzálnou prírodnou hubkou. Skvele a šetrne zatočí tak s riadom, tak s upratovaním v domácnosti. Je drsná a poradí si aj odolnú špinou. .

Tropikalia Sada 3 bavlněných kapesníčků v látkovém pouzdře
7,50 €

Novinka

Sada 3 bavlnených vreckoviek v látkovom puzdre, vám poslúži ako náhrada tých papierových a poteší nielen dospelých, ale aj deti. Už sa vám nebudú použité vreckovky nikde povaľovať, môžete ich úhľadne nosiť v puzdre v taške alebo batohu. .

Tropikalia Ebenová vidlička
3,40 €

Posledný kus za túto cenu!

ebenová vidlička Ručne vyrobená z ebenového dreva 100% prírodné a ekologické Ebenové drevo je spracované na výrobu nábytku vo Vietname. Zvyšky, ktoré pri výrobe zostanú sa využijú na výrobu ebenových príborov. Týmto je „odpad“ maximálne využitý. Pri výrobe nie sú použité žiadne chemické látky.

Tropikalia Kokosová lyžice 16 cm
3,40 €

Novinka

kokosová lyžička Ručne vyrobená z kokosového dreva 100% prírodné a ekologické Pri výrobe nie sú použité žiadne chemické látky. Lyžičky sú len naleštené kvalitným kokosovým olejom a teda sú 100% prírodné a zdravie nezávadné. .

Tropikalia Kokosová miska Arabia XL
10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kokosová miska Arabia XL 100% prírodné a ekologické Vyrobená ručne zo škrupín kokosových orechov vo Vietname Vhodná na šaláty, Buddha bowls, hlavné jedlá Pri výrobe nie sú použité žiadne chemické látky.

Tropikalia Kokosová miska Cali S
7,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Kokosová miska Cali S 100% prírodné a ekologické Vyrobená ručne zo škrupín kokosových orechov vo Vietname Pri výrobe nie sú použité žiadne chemické látky. Misky sú len naleštené kvalitným kokosovým olejom a teda sú 100% prírodné a zdravie nezávadné. .

Tropikalia Kokosová miska Caribe XL
10,90 €

Novinka

Kokosová miska Caribe XL 100% prírodné a ekologické Vyrobená ručne zo škrupín kokosových orechov vo Vietname Pri výrobe nie sú použité žiadne chemické látky. Misky sú len naleštené kvalitným kokosovým olejom a teda sú 100% prírodné a zdravie nezávadné. .

Tropikalia Kokosová miska Lima S
7,10 €

Novinka

Kokosová miska Lima S 100% prírodný ae kolo gické Vyrobená ručne zo škrupín kokosových orechov vo Vietname Pri výrobe nie sú použité žiadne chemické látky. Misky sú len naleštené kvalitným kokosovým olejom a teda sú 100% prírodné a zdravie nezávadné. .

Tropikalia Kokosová miska Organica M
7,40 €

Novinka

Kokosová miska Organica M 100% prírodné a ekologické Vyrobená ručne zo škrupín kokosových orechov vo Vietname Pri výrobe nie sú použité žiadne chemické látky. Misky sú len naleštené kvalitným kokosovým olejom a teda sú 100% prírodné a zdravie nezávadné. .

Tropikalia Kokosová miska Persia XL
10,90 €

Novinka

Kokosová miska Persia XL 100% prírodné a ekologické Vyrobená ručne zo škrupín kokosových orechov vo Vietname Pri výrobe nie sú použité žiadne chemické látky. Misky sú len naleštené kvalitným kokosovým olejom a teda sú 100% prírodné a zdravie nezávadné. .

Tropikalia Kokosová vidlička 16 cm
3,40 €

Novinka

kokosová vidlička

Ručne vyrobená z kokosového dreva 100% prírodné a ekologické

Pri výrobe nie sú použité žiadne chemické látky. Vidličky sú len naleštené kvalitným kokosovým olejom a teda sú 100% prírodné a zdravie nezávadné.

Tropikalia Lunch box L
18,70 €

Novinka

Tropikalia Lunch Box vám zaručene spríjemní obed či desiatu či už ste na cestách alebo v práci. Je vyrobený prevažne z prírodných obnoviteľných zdrojov a jedná sa o naozaj elegantný alternatívu za boxy celoplastové či jednorazové.

Tropikalia Lunch box M
17,20 €

Novinka

Tropikalia Lunch Box vám zaručene spríjemní obed či desiatu či už ste na cestách alebo v práci. Je vyrobený prevažne z prírodných obnoviteľných zdrojov a jedná sa o naozaj elegantný alternatívu za boxy celoplastové či jednorazové. .