Trigger Point IMPACT MASSAGE GUN
299 €
+ doprava zadarmo

4-rychlostná, masážna pištoľ TRIGGER POINT IMPACT GUN, ktorá pomáhá zvyšovať prietok krvi a hydratovať myofasciálne tkanivo.

Trigger Point FOAM ROLLER GRID X
49 €
+ doprava zadarmo

Penový valec GRID X FOAM ROLLER je najtvrdším valcom v ponuke TRIGGER POINT a je určený pre hlbšie automasážní myofasciálne uvoľňovanie a aktiváciu s cieľom podporiť kvalitu pohybu a regeneráciu.

Trigger Point MOBIPOINT MASSAGE BALL
10,95 €

Masážná loptička TRIGGER POINT MOBIPOINT MASSAGE BALL je navrhnutá tak, aby efektívne pomáhala uvoľniť napätie, znižoval bolestivosť a stimuloval kožné receptory najmä v oblastiach ako je dlane a chodidlo pre podporu výkonu,pohybu a regenerácie po záťaži.

Trigger Point MB1 MASSAGE BALL
14,95 €

Masážny loptička MB1 MASSAGE BALL je skvelou voľbou pre cielenú úľavu od bolesti a tuhosti v rôznych oblastiach tela.

Trigger Point CHARGE FOAM ROLLER
49,95 €
+ doprava zadarmo

Penový válec CHARGE FOAM ROLLER má prémiový dizajn so zvýšenými a protichodnými krivkami na napínanie a stláčanie svalov pri valcovaní,

Trigger Point STK TARGET
29,95 €

STK TARGET je masážna tyčinka s hlbokými tkanivami, ktorá je prispôsobená na cestovanie, s 8 nezávisle sa točiacimi kolesami, ktoré priľnú k pokožke, zatiaľ čo sa otáčajú kvôli efektívnejšej masáži.

Trigger Point CHARGE VIBE Roller
119,95 €
+ doprava zadarmo

CHARGE VIBE Roller kombinuje masážny povrch CHARGE ™ a technológia 3 rôznych vibrácií prinášajúce silný masážne stimul.

Trigger Point FOAM CORE ROLLER
34,95 €

Penový valec FOAM CORE ROLLER je ideálnou voľbou pre každého, kto s valcovaním začína alebo se zotavuje po zranení.

Trigger Point GRID BALL
24,95 €

GRID BALL je veľmi ľahká penová loptička, ktorá kombinuje dva benefity a to masážnu loptičku a penový masážny valec. Cieli tým na konkrétnu úľavu od bolesti a tuhosti .

Trigger Point HANDHELD BALL
14,95 €

Ručný masážny loptička TRIGGER POINT HAND HELD BALL poskytuje jednoduchú možnost automasáže pre úľavu od bolesti a diskomfortu.

Trigger Point NANO LTE FOOT ROLLER
22,95 €

NANO® LTE Foot Roller je perfektný kompaktný masážny valček určené pre myofasciálne uvoľnenie a mobilzaco chodidiel, dlaní, predloktí a spodní části lýtka

Trigger Point NANO ROLLLER BLACK
24,95 €

NANO ROLLER ORANGE je špeciálny automasážní valček navrhnutý pre zvýšenie funkčnosti a zmiernenie bolestivosti spojenej s chodidlami a predlaktiami. Svojím povrchom poskytuje možnosť kvalitného myofasciálního uvoľnenie a mobilizáciu s cieľom podporiť kvalitu pohybu a regeneráciu.

Trigger Point ACUCURVE CANE
29 €

ACUCURVE CANE je univerzálny a ľahko použiteľný masážne nástroj pre športovcov, pracujúci, cestujúci, seniorov alebo kohokoľvek, koho trápi stuhnutá a bolestivé miesta.

Trigger Point GRID STK FOAM ROLLER
34,95 €

STK ORIGINAL FOAM ROLLER je masážna tyč so špeciálne navrhnutými 3 rozmernými povrchovými drážkami a AcuGrip podporujúce správnu funkciu mäkkých tkanív.

Trigger Point MB2 ROLLER
29,95 €

MB2 MASSAGE ROLLER sú dve loptičky v jednom vyhotovení, ktoré sú navrhnuté pre uvoľnenie tuhých, napätých. zlepených miest vo svaloch a fasciách v oblasti krku a chrbta.

Trigger Point STK CONTOUR
34 €

STK CONTOUR je automasážní tyč, ktorá vďaka svojej pružnosti a ohybnosti dokáže stlačiť svaly, fascie v priebehu uvoľňovacích a mobilizačných techník. Pomáha zvýšiť cirkuláciu a elasticitu, urýchľuje zotavenie a zlepšuje celkovú pohyblivosť.