Upresniť parametre
TowBox V2 box na ťažné zariadenie, Farba sivá TowBox V2 DOG box na ťažné zariadenie, Farba sivá
TowBox V2 box na ťažné zariadenie, Farba sivá

TOWBOX V2 je skutočne ideálnym riešením ako zväčšiť objem batožinového priestoru Vášho vozidla a praktická alternatíva k strešným boxom, ktorá poskytuje užívateľovi viacero výhod. Okrem rýchlej montáže nedochádza k veternému odporu a navyšovaniu spotreby, či rušivým vonkajším zvukom.

môžete mať 27.03 - 28.03

TowBox V2 DOG box na ťažné zariadenie, Farba sivá TowBox V2 DOG box na ťažné zariadenie, Farba sivá
TowBox V2 DOG box na ťažné zariadenie, Farba sivá

TOWBOX V2 DOG je o čosi väčším riešením na prevoz psov v porovnaní s verziou TowBox V1. Box má taktiež integrované ventilačné otvory, ktoré pomôžu tiež odstrániť vodu po umytí boxu. Neriskujete poškrabanie vnútorného priestoru auta a box môžete využívať aj na iné účely zavretím ventilačnej mriežk

môžete mať 27.03 - 28.03

TowBox V3 box na ťažné zariadenie, Farba oranžová TowBox V2 DOG box na ťažné zariadenie, Farba sivá
TowBox V3 box na ťažné zariadenie, Farba oranžová

TOWBOX V3 je skutočne ideálnym riešením ako zväčšiť objem batožinového priestoru Vášho vozidla a praktická alternatíva k strešným boxom, ktorá poskytuje užívateľovi viacero výhod. Okrem rýchlej montáže nedochádza k veternému odporu a navyšovaniu spotreby, či rušivým vonkajším zvukom.

môžete mať 27.03 - 28.03

TowBox CARGO V2 plošina na ťažné zariadenie TowBox TOWCAR Aneto adaptér na rozšírenie kapacity
TowBox CARGO V2 plošina na ťažné zariadenie

TOWBOX CARGO V2 je výborným riešením pre malých podnikateľov, remeselníkov, alebo ľudí s potrebou pravidelného prevozu objemnejšieho nákladu. Či sa jedná o náradie, alebo invalidný vozík, plošina je ľahko dostupná a kufor auta môžete využiť na iné veci.

môžete mať 27.03 - 28.03

TowBox sada príslušenstva V1 DOG TowBox TOWCAR Aneto adaptér na rozšírenie kapacity
TowBox sada príslušenstva V1 DOG

Kompletná sada na prevoz psov pozostávajúca zo základných a užitočných doplnkov, ktoré ocení Váš štvornohý priateľ počas cesty v našom prepravnom boxe na ťažné zariadenie TowBox V1 DOG.

môžete mať 27.03 - 28.03

TowBox TOWCAR Aneto adaptér na rozšírenie kapacity TowBox TOWCAR Aneto adaptér na rozšírenie kapacity
TowBox TOWCAR Aneto adaptér na rozšírenie kapacity

Towcar Aneto adaptér na rozšírenie je originálnym doplnkom od výrobcu, ktorý zvýši kapacitu prevážaných lyží/snowboardov na nosiči Aneto. Po dokúpení a namontovaní adaptéra k nosiču TowCar Aneto je možné prevážať až 6 párov lyží, alebo 6 snowboardov.

môžete mať 27.03 - 28.03

TowBox TOWCAR Racing nosič motocyklov TowBox TOWCAR Aneto nosič lyží a snowboardov
TowBox TOWCAR Racing nosič motocyklov

TOWCAR Racing je ideálnym riešením na prepravu menších motocyklov, detských, minicross, pit motoriek a mopedov. Na rozdiel od modelu Towcar Balance je možné tento nosič zložiť do kompaktných rozmerov a uskladniť v prípade, ak sa to vyžaduje.

môžete mať 27.03 - 28.03

TowBox TOWCAR Balance nosič motocyklov TowBox TOWCAR Aneto nosič lyží a snowboardov
TowBox TOWCAR Balance nosič motocyklov

TOWCAR Balance je našou novšou alternatívou k populárnemu modelu Racing. Je taktiež ideálny k prevozu malých motocyklov, mopedov, detských minicross a pit motoriek. Namiesto nájazdovej rampy je tento model vybavený výklopným kĺbom pre rýchlu obsluhu a prístup k batožine.

môžete mať 27.03 - 28.03

TowBox TOWCAR Aneto nosič lyží a snowboardov TowBox TOWCAR Aneto nosič lyží a snowboardov
TowBox TOWCAR Aneto nosič lyží a snowboardov

Towcar Aneto je nosič na ťažné zariadenie určený a špecificky navrhnutý na prevoz lyží, alebo snowboardov. Tento jedinečný produkt vyniká dizajnom, nízkou hmotnosťou a so svojimi kompaktnými rozmermi nebudete mať problém s jeho uskladnením v garáži mimo sezóny.

môžete mať 27.03 - 28.03

TowBox TOWCAR Racing adaptér na koleso TowBox TOWCAR Racing adaptér na koleso
TowBox TOWCAR Racing adaptér na koleso

Tento originálny doplnok pre nosič motocyklov TowCar Racing Vám umožní znížiť celkovú šírku prevážaného motocykla a to vytočením a bezpečným uložením predného kolesa.

môžete mať 27.03 - 28.03

TowBox ventilačná mriežka V1 TowBox TOWCAR Racing adaptér na koleso
TowBox ventilačná mriežka V1

Nastaviteľná ventilačná mriežka pre TowBox V2, ktorá ponúka ešte vyšší komfort pre pre Vášho psa rovnako ako pre Vás. Ventilačné otvory je tak možné úplne uzavrieť a zamedziť prístupu prachu a vody, ak používate TowBox na prevoz iných vecí.

môžete mať 27.03 - 28.03

TowBox ventilačná mriežka V2 TowBox TOWCAR Racing adaptér na koleso
TowBox ventilačná mriežka V2

Nastaviteľná ventilačná mriežka pre TowBox V2, ktorá ponúka ešte vyšší komfort pre pre Vášho psa rovnako ako pre Vás. Ventilačné otvory je tak možné úplne uzavrieť a zamedziť prístupu prachu a vody, ak používate TowBox na prevoz iných vecí.

môžete mať 27.03 - 28.03

Španielsky výrobca boxov na ťažné zariadenie, Španielsky výrobca boxov na ťažné zariadenie, nosičov na bicykle a pre motocykle.