TORF ZIEGLER Rašelinový nosič tepla - 15x40 cm
7,96 €

Rašelinový nosič tepla 15 × 40 cm slúži na opakované použitie pri tepelnej terapii. Liečivá rašelina uvoľňuje svaly a zlepšuje prekrvenie. Rašelinový nosič tepla (RNT) sa nahrieva prostredníctvom ohrevový vane, vo vodnom kúpeli (podľa pokynov výrobcu Ohrevový vane).

TORF ZIEGLER Jednorázový rašelinový zábal - 60x40 cm (10 ks)
12,59 €

Jednorázový rašelinový zábal poskytuje príjemné teplo a rýchly účinok od bolesti. Vhodný pri bolestiach chrbta a kĺbov, artróze i reumy. Uvoľňuje svalové napätie. Jedno balenie obsahuje 10 ks. Šetrnejšia varianta rašelinového zábalu.

TORF ZIEGLER Rašelinová tepelná fľaša
18,32 €

Rašelinový termofor z prírodnej rašeliny. Po jednoduchom nahriatí v mikrovlnnej rúre Vám poskytne až 3 hodiny príjemného tepla. Klasický tvar tepelné fľaše plnený prírodný rašelinovou zmesou zaručuje udržanie teploty po niekoľkonásobne dlhšiu dobu ako klasické vodou plnené termofory.

TORF ZIEGLER Svěží čistící tonikum PINO, 1000 ml
31,94 €

Tonikum pre jemné čistenie pokožky pred a po masáži. S ošetrujúcim účinkom provitamínu B5, alantoínom a ľahkou citrusovou vôňou. 100% prírodné zloženie. Profesionálne čistiace tonikum daruje vašim hosťom pocit sviežosti a čistoty po masážach.

TORF ZIEGLER AIREX® podložka Yoga Eco Pro, modrá, 1830 x 610 x 4 mm
79,95 €

Podložka určená pre jogu, pilates a funkčné tréning. AIREX® Yoga – výrobky podľa motta: „My space, my Peace.“ Čo v preklade znamená: „Môj priestor, môj mier.“ Buďte v rovnováhe s prírodou! Najmodernejšie podložka, ktorá spĺňa najvyššie štandardy kvality.

TORF ZIEGLER Fasciálnej banky veľké, 1 kus, priemer 6,5 cm
21 €

Fasciálnej banky pre bodové bankovanie aj pre kombináciu s aktívnym pohybom. Fasciálnej silikónové banky majú extra silný sací efekt a vďaka ich špeciálnemu tvaru dosiahnete jednoducho podtlaku bez pomoci ďalších prostriedkov. Silikónové fasciálnej banky sú vhodné k bodovému bankovanie napr.

TORF ZIEGLER Fasciálnej nôž, veľký
204,13 €

Špeciálne tvarovaný ručne vyrábaný nôž pre moderné mobilizáciu mäkké tkanivá. Pomocný nástroj ako je fasciálnej nôž šetrí zaťaženie rúk, paží i ramien fyzioterapeuta pri manuálnej terapii. Fasciálnej nože umožňujú intenzívnu liečbu dysfunkcie spôsobené fasciálnym napätím a zlepením fasciou.

TORF ZIEGLER Fólie na fangoparafín - 55x75 cm, blok 1000 ks
115,34 €

Vďaka fóliám sa stane aplikácie parafínové procedúry jednoduchšie a čistejšie. Fóliu je možné použiť aj pre ďalšie zábalová terapia ako rašelinový zábal, čokoládový zábal, odtučňovacie alebo ajurvédsky zábal.

TORF ZIEGLER Jednorázový rašelinový zábal - 15x40 cm (20 ks)
9,26 €

Jednorázový rašelinový zábal poskytuje príjemné teplo a rýchly účinok od bolesti. Vhodný pri bolestiach chrbta a kĺbov, artróze i reumy. Uvoľňuje svalové napätie. Jedno balenie obsahuje 20 ks. Šetrnejšia varianta rašelinového zábalu.

TORF ZIEGLER Jednorázový rašelinový zábal - 30x40 cm (10 ks)
7,96 €

Jednorázový rašelinový zábal poskytuje príjemné teplo a rýchly účinok od bolesti. Vhodný pri bolestiach chrbta a kĺbov, artróze i reumy. Uvoľňuje svalové napätie. Jedno balenie obsahuje 10 ks. Šetrnejšia varianta rašelinového zábalu.

TORF ZIEGLER Krčný vankúšik plnený prosom, modrý s bodkami, 40 x 25 cm
24,75 €

Posledný kus za túto cenu!

Vankúšik plnený prosom sa rýchlo nahrieva a následne náplň vankúšiku rovnomerne uvoľňuje teplo.Díky špeciálnemu tvaru s predĺženými bočnými dielmi je možné vankúšik optimálne umiestniť v oblasti ramien a krku. Poskytuje blahodarné teplo.

TORF ZIEGLER Malý hrejivý plyšák - los
10,56 €

Roztomilý los do mikrovlnky je cca 15 cm veľký a je zo zamatovo jemného plyšu. Bruško plyšového kamaráta je naplnené 100% prírodný náplňou z obilia a sušenej levandule, ktorá naplno rozvinie svoju vôňu po ohriatí plyšového kamaráta. Vôňa levandule harmonizuje a upokojuje.

TORF ZIEGLER Masážna sviečka, Čerešňová kvety, 60 g
18,75 €

Masážna sviečka s jemnou arómou čerešňových kvetov, podporujúce fyzickú a psychickú rovnováhu. Masážne sviečky sú čisto prírodným produktom. Obsahujú veľké množstvo prírodných extraktov z čerstvých bylín a ovocia.

TORF ZIEGLER Masážní silikonové baňky - profesionální sada
53,67 €

Profesionálna sada masážnych silikónových baniek pre masáže vo wellness aj fyzioterapiu. V profesionálnej sade nájdete: 2 x malá banka (priemer cca 3,5 cm). 2 x stredný banka (priemer cca 5 cm). 1 x veľká banka (priemer cca 7 cm).

TORF ZIEGLER Plech na fangoparafín - 60x40x2 cm
52,41 €

Hliníkový plech je určený na prípravu fangoparafínového zábalu vo forme jednorazového parafínového plátu, s ktorým možno ľahko manipulovať. Rozpustený fangoparafín sa pomocou výpustného ventilu ohřevového prístroja naleje na hliníkový plech, na ktorý sa najprv položí jednorazová fólie.

TORF ZIEGLER Rašelina koupelová - 1 l
2,14 €

Přírodní rašelina do koupele. Čistá balneologická rašelina k přípravě léčivých koupelí. Objem 1 litr vhodný k přípravě jedné lázeňské procedury. Balneorašelina Vám svými plnohodnotnými přírodními aktivními látkami navodí nejen pocit znovuzrození a očištění, ale také Vás nabije energií přírody.

TORF ZIEGLER Rašelinový krčnej vankúšik
22,57 €

Hľadáte prírodný spôsob, ako sa zbaviť bolesti? Rašelinový termofor (alebo tiež tepelná fľaša) je overený pomocník, ktorý uľaví vašim boľavým svalom aj reumatickým kĺbom.

TORF ZIEGLER Rašelinový ľadvinový vankúšik
21,38 €

Túžite sa zbaviť bolesti prírodnou cestou? Hľadáte „malý zázrak“, ktorý je účinný ako medikamenty, pritom neobsahuje ani stopu chémie a škodlivín? Potrebujete sa dať čo najrýchlejšie dohromady, aby ste mohli fungovať v práci aj v živote?

TORF ZIEGLER Rašelinový nosič tepla - 30x40 cm
13,24 €

Rašelinový nosič tepla 30 × 40 cm slúži na opakované použitie pri tepelnej terapii. Liečivá rašelina uvoľňuje svaly a zlepšuje prekrvenie. Vhodný na použitie na jednorazový rašelinový zábal 30 × 40 cm.

TORF ZIEGLER Rašelinový nosič tepla - 60x40 cm
23,83 €

Rašelinový nosič tepla 60 cm x 40 cm je hojne využívaný na termoterapiu. Nosič po zahriatí na požadovanú teplotu vo vodnom kúpeli či ohrevové vani uvoľňuje látky obsiahnuté v liečivej rašeline. Vďaka tomu sa svaly prehrejú, uvoľní a ďaleko lepšie prekrví.

TORF ZIEGLER Rašelinový nosič tepla krční
20,66 €

Ideálne modelovateľný nosič tepla na oblasť vrchných partií krku, ramien a chrbta. Svojim tvarom vhodný na použitie na krčnej jednorazový rašelinový zábal. Rašelinový nosič tepla (RNT) sa nahrieva prostredníctvom Ohrevový vane, vo vodnom kúpeli (podľa pokynov výrobcu Ohrevový vane).

TORF ZIEGLER Rašelinový nosič tepla PREMIUM - 30x40 cm, čierny
15,11 €

Inovovaný rašelinový nosič tepla 30 × 40 cm slúži na opakované použitie pri tepelnej terapii. Liečivá rašelina uvoľňuje svaly a zlepšuje prekrvenie. V novej čiernej PVC fólii. Vhodný na použitie na jednorazový rašelinový zábal.

TORF ZIEGLER Rašelinový nosič tepla PREMIUM - 60x40 cm, čierny
25,44 €

Inovovaný rašelinový nosič tepla 60 × 40 cm slúži na opakované použitie pri tepelnej terapii. Liečivá rašelina uvoľňuje svaly a zlepšuje prekrvenie. V novej čiernej PVC fóliu. Vhodný na použitie na jednorazový rašelinový zábal. Rašelinový nosič tepla (RNT) sa nahrieva prostredníctvom ohrevové vany…

TORF ZIEGLER Schwarzwaldská francovka 200 ml
7,38 €

Originál Schwarzwaldská francovka Alkoholový prostriedok vysokej kvality vyrábaný podľa tradičnej receptúry sa 73% obsahom alkoholu je obľúbeným domácim prostriedkom k masážam a na čistenie pokožky. Má osviežujúce a aktivujúce účinky, takisto silne podporuje správne prekrvenie kože.

TORF ZIEGLER Teploměr na fangoparafín
24,45 €

Pre kontrolu teploty nielen parafanga využijete sklenený teplomer so stupnicou do 10 ° C do 150 ° C. Teplomer s dĺžkou 25 cm je uložený v ochrannom umelohmotnom puzdre.