Tiny Love Hracia deka Meadow Days
54,90 €

Extra veľká hracia deka s roztomilými ilustráciami zvieratiek. Tiny Love hracia deka Meadow Days ponúka mnoho aktivít na zabávanie dieťaťa, rozvíjanie zmyslov a motorických zručností. Pre ľahké prenášanie je súčasťou deky držadlo do ruky a pútko s gombíkom pre zopnutie zloženej deky. Je vhodná pre deti od narodenia

Tiny Love Hudobný kolotoč na cesty Tiny Princess Tales-23%
31,28 € 23,90 €

Hudobný kolotoč na cesty Tiny Princess Tales od značky Tiny Love. Kolotoč hrá až 30 minút 5 rôznych melódií. Pozornosť dieťaťa upútajú aj otáčajúce sa veselé postavičky. Kolotoč je možné uchytiť tromi rôznymi spôsobmi, napr. na cestovnú postieľku, na kočík alebo na autosedačku. Batérie nie sú súčasťou balenia.

Tiny Love Mini kolotoč na cesty Magical Tales
18,90 €

Závesný mini kolotoč na cesty Magical Tales od značky Tiny Love. Kolotoč zaistí zábavu pre vaše dieťa na cestách. Vďaka plastovému klipu ho možno ľubovoľne zavesiť na autosedačku alebo kočík. Pri pohybe hračky hrkajú a cinká zvonček. Vhodné pre deti od narodenia.

Tiny Love Hracia deka s hrazdou Meadow Days Dynamic Gymini-26%
94,90 € 70,20 €

Hracia deka je vhodná pre deti od narodenia. Súčasťou je závesný vtáčik, ktorý svieti a vydáva zvuky. Umožňuje tiež nahranie vlastného odkazu či prvých slov dieťaťa. Tiny Love Hracia deka s hrazdou Meadow Days Dynamic Gymini je vybavená zrkadielkom a vankúšikom.

Tiny Love Hracia deka s hrazdou Gymini Tiny Princess Tales
69,90 €

Hracia deka je vhodná pre deti od narodenia. Súčasťou je závesný vtáčik, ktorý má nahratých 20 melódií o celkovej dĺžke 30 minút. Posuvný stredový diel umožňuje prispôsobenie hrazdy, ktorú je možné úplne odňať. Tiny Love Hracia deka s hrazdou Gymini Tiny Princess Tales je vhodná do každého interiéru.

Tiny Love Hracia deka Tiny Princess Tales
50,90 €

Hracia deka je vhodná pre deti od narodenia. Súčasťou je zrkadlo, hryzátko, šuštiace časti a krúžok, ktorý umožňuje pripnutie ďalších hračiek. Je vybavená držadlom a pútkom pre zopnutie. Tiny Love Hracia deka s hrazdou Gymini Tiny Princess Tales je vhodná do každého interiéru.

Tiny Love Hracia deka Magical Tales
50,90 €

Hracia deka je vhodná pre deti od narodenia. Súčasťou je zrkadlo, hryzátko, šuštiace časti a krúžok, ktorý umožňuje pripnutie ďalších hračiek. Je vybavená držadlom a pútkom pre zopnutie. Tiny Love Hracia deka Magical Tales je vhodná do každého interiéru.

Tiny Love Hudobný kolotoč Into the Forest
57,90 €

Hudobný kolotoč je vhodný pre deti už od narodenia. Prehrávač hudby, ktorý možno používať aj samostatne, prehráva melódiu dlhú 20 minút. Súčasťou je aj nočné svetielko, ktoré pomáha dieťaťu navodiť pocit bezpečia. Tiny Love Hudobný kolotoč Into the Forest využije každý rodič.

Tiny Love Mini kolotoč na cesty Tiny Princess-25%
18,40 € 13,70 €

Tiny Love Mini kolotoč na cesty Tiny Princess zaistí zábavu pre vaše dieťa na cestách. Vďaka plastovému klipu ho možno ľubovoľne zavesiť na autosedačku, kočík apod.

Tiny Love Hracia deka s hrazdou Gymini Into the Forest
69,90 €

Hracia deka je vhodná pre deti od narodenia. Súčasťou je závesný vtáčik, ktorý má nahratých 20 melódií o celkovej dĺžke 30 minút. Posuvný stredový diel umožňuje prispôsobenie hrazdy, ktorú je možné úplne odňať. Tiny Love Hracia deka s hrazdou Gymini Into the Forest je vhodná do každého interiéru.

Tiny Love Hudobný kolotoč 3v1 Polar Wonder
69,90 €

Hudobný kolotoč je vhodný pre deti už od narodenia. Prehrávač hudby s nastaviteľnou hlasitosťou ponúka 9 melódií s dĺžkou 30 minút. Má aj svetelnú projekciu na striešku či strop a pomáha dieťaťu navodiť pocit bezpečia. Tiny Love Hudobný kolotoč 3v1 Polar Wonder využije každý rodič.

Tiny Love Hudobný box pre hru na brušku
31,90 €

Unikátny hudobný box s hudbou, svetielkami a otočnými ramenami podnecuje dieťa k hre na brušku. Hudobný box od značky Tiny Love je možné používať aj bez hudby a okrem postavenia na zem pre hru na brušku je možné ho s pomocou klipu zavesiť napr. na kočík.

Tiny Love Lehátko Nature's Way Bounce and Sway
144,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Ležadlo na hranie a kŕmenie kombinuje 2 smery hojdania – do strany aj hore a dole. Tiny Love Nature's Way Bounce and Sway disponuje hudobným boxom s 19 rôznymi melódiami a ponúka i možnosť jemného vibrovania. Pásy zaručujú bezpečné pripevnenie dieťaťa v lehátku. Vhodné pre deti od narodenia do 9 kg

Tiny Love Nočná lampička s projektorom a hudbou Sound n' Sleep
49,02 €

Posledný kus za túto cenu!

Nočná lampička s projektorom a hudbou v podobe roztomilého ježka pomôže upokojiť a utíšiť vaše bábätko pred spaním. Lampičky od značky Tiny Love ponúkajú niekoľko variantov použitia – ako nočnú lampičku, projektor nočnej oblohy s hviezdičkami aj ako hudobný prehrávač.

Tiny Love Hracia deka s hrazdou Magical Tales
77,90 €

Hracia deka je vhodná pre deti od narodenia. Súčasťou je závesný ježko, ktorý má nahraté 3 melódie. Posuvný stredový diel umožňuje prispôsobenie hrazdy, ktorú je možné úplne odňať. Tiny Love Hracia deka s hrazdou Magical Tales je opatrená zrkadielkom a textilným leporelom.

Tiny Love Hudobný box s projekciou 3v1 Tiny Dreamer
48,68 € 46,90 €

Originálny hudobný box s projekciou pomôže upokojiť a utíšiť pred spaním vaše bábätko. Hudobný box od značky Tiny Love so senzorom plaču ponúka niekoľko variantov použitia – ako nočnú lampičku, projektor nočnej oblohy s hviezdičkami na stenu aj ako prenosnú lampičku do ruky.

Tiny Love Hudobný box s projekciou
22,60 € 19,90 €

Originálny hudobný box v podobe veľryby s projekciou motívov podmorského sveta pomôže upokojiť a utíšiť pred spaním vaše bábätko. Hudobný box od značky Tiny Love ponúka celkom 30 minút upokojujúcich melódií a bieleho šumu.

Značka Tiny Love patrí do skupiny Shilav Group. Značka vznikla v roku 2004 a počas krátkej doby získala na popularite. Polovica predajov tejto značky sa uskutoční v Spojených štátoch a zvyšok v Európe, Japonsku a Austrálii.

Tiny Love vyrába vývojové hračky, ktoré svojou farebnosťou a funkčnosťou pomáhajú nenásilne rozvíjať všetky zmysly a rozumové schopnosti dieťaťa. Hračky sú vyvíjané tímom dizajnérov i detských psychológov za spolupráce s rodičmi malých detí.

Značka Tiny Love patrí do skupiny Shilav Group. Značka vznikla v roku 2004 a počas krátkej doby získala na popularite. Polovica predajov tejto značky sa uskutoční v Spojených štátoch a zvyšok v Európe, Japonsku a Austrálii.

Tiny Love vyrába vývojové hračky, ktoré svojou farebnosťou a funkčnosťou pomáhajú nenásilne rozvíjať všetky zmysly a rozumové schopnosti dieťaťa. Hračky sú vyvíjané tímom dizajnérov i detských psychológov za spolupráce s rodičmi malých detí.