Tinéo Baby Nest podložka sivá / tm. sivá
52,90 € 46,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Baby Nest podložka od značky Tineo je ergonomická podložka na spanie so všetkými nevyhnutnými doplnkami pre pohodlie detí, odnímateľná a nastaviteľná podľa potrieb a veľkosti bábätka. Bočné valčeky držia dieťa v bezpečí a v prirodzenej polohe, valček na podopretie nožičiek upokojí detské bruško

Tinéo Polohovacie valčeky líška
26,90 € 22,60 €

Polohovacie valčeky líška od značky Tineo boli navrhnuté na zaistenie ideálnej polohy pri spaní a ležaní dieťaťa od narodenia do 3 mesiacov. Obmedzuje pretáčanie dieťaťa a preležaniu ručičiek, stabilizujú polohu dieťaťa. Plyšovú líšku možno odopnúť a používať ako roztomilú hračku.

Tinéo Spací vak Mini 52 cm líška
34,90 € 30,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Mini spací vak z kolekcie Líška od značky Tineo je pohodlný a štýlový, vďaka dĺžke 52 cm je vhodný predovšetkým pre novorodencov od 0 do 3 mesiacov. Spací vak možno úplne rozopnúť.

Tinéo Multifunkčný dlhý vankúš líška
55,90 € 48,50 €

Multifunkčný dojčiaci vankúš z kolekcie Líška od značky Tineo zaistí pohodlnú polohu a eliminuje neduhy počas tehotenstva (bolesť chrbta, napätia v dolnom brušku, ťažké nohy …). Vankúš sa skvele udržuje a možno ho prať aj v práčke pri 30 °C.

Tinéo Záhlavník medvedík
21,90 € 19,80 €

Unikátny záhlavník s dizajnom medvedíka je praktická pomôcka pre cestovanie bábätiek v autosedačke alebo v kočíku. Ľahko zafixuje hlavičku dieťaťa a tým počas spánku nepadá. Z jednej strany plyš na zimu a z druhej plátno na leto.

Tinéo Dojčiaca šatka

Tinéo Dojčiaca šatka

Hodnotenie: 4,3
20,90 € 19 €

Dojčiaca šatka, ktorá umožní dojčenie v súkromí. Je z ľahkej a priedušnej látky. Dieťa možno zakryť celé alebo len čiastočne. Výstrih pre udržanie očného kontaktu s dieťaťom.

Tinéo Podložka do autosedačky medvedík
32,90 € 28,10 €

Univerzálna podložka pre zaistenie optimálnej polohy bábätka kdekoľvek. Jedna strana mäkký teplý materiál na zimu, druhá z ľahkého a príjemného materiálu na leto.

Tinéo Tienidlo do auta

Tinéo Tienidlo do auta

Hodnotenie: 3,8
6,90 € 6,60 €

Tienidlo do auta chráni pred slnečným žiarením. Vďaka ultra tenkej lepiacej fólii je možné stiahnuť okná bez nutnosti ich odstrániť. Dva kusy v balení. Rozmer: 30 × 48 cm.

Tinéo Vreckár na kočík
20,90 € 18,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický vreckár (organizér) na kočík je ideálny na prechádzky a cestovanie s deťmi. Všetky potrebné veci budete mať na dosah ruky. Vďaka niekoľkým vreckám a priehradkám už všetko pohodlne nájdete.

Tinéo Cestovný matrac a podložka 3v1, FAMILY FUN
57,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Multifunkčný cestovný matrac a podložka 3v1 od značky Tineo je vhodný na cestovanie s deťmi. Matrac v plne rozloženom stave ponúka veľkú hraciu plochu (120 × 120 × 4 cm), jednotlivé časti možno spojiť suchým zipsom, aby zabránili rozchádzaniu jednotlivých štvorcov.

Tinéo Prebaľovacia podložka na cesty
16,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Ručná prebaľovacia podložka od značky Tineo možno ľahko použiť kdekoľvek, má mnoho organizovaných vreciek, do ktorých si môžete dať plienky, obrúsky a potrebnú kozmetiku. Prebaľovacia časť je vyrobená z nepriepustného materiálu a ľahko umývateľného, ľahkého na údržbu.

Tinéo Ochrana predného sedadla s vreckárom
10,90 € 10,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Ochrana predného sedadla s vreckárom zaistí ako ochranu sedadla pred okopaním, tak odkladací priestor pre hračky vášho dieťatka. Hlboké sieťované vrecká v hornej časti bezpečne uchovajú hračky, desiatu a ďalšie veci.

Tinéo Cestovný matrac a podložka 5v1, FAMILY FUN
92,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Multifunkčný cestovný matrac a podložka 5v1 od značky Tineo je vhodný na cestovanie s deťmi. V rozloženom stave ponúka maxi veľkosť hracej plochy 180 × 120 cm a vďaka špecifickému skladaciemu systému sa vie razom zmeniť na tunel alebo domček.

Tinéo Cestovný stolík na autosedačku
24,90 € 22,30 €

Cestovný stolík na autosedačku zabaví deti počas jazdy. Môže si na ňom kresliť, jesť, hrať sa atď. Zdvihnuté hrany zabraňujú vypadávaniu hračiek, pasteliek počas jazdy. Vonkajšie vrecká pre ukladanie detských hračiek.

Tinéo Inteligentný dojčiaci vankúš 5v1-17%
80,90 € 66,80 €

Inteligentný dojčiaci vankúš 5v1 od značky Tineo zaistí pohodlnú polohu a eliminuje neduhy počas tehotenstva (bolesť chrbta, napätia v dolnom brušku, ťažké nohy …). Celý set sa skladá z dvoch vankúšov, prvý o veľkosti 64 × 54 cm a druhý 33 × 32 cm.

Tinéo Podhlavník

Tinéo Podhlavník

Hodnotenie: 3
15,49 € 14,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Mäkký a príjemný podhlavník zabraňuje voľnému kývaniu hlavičky, keď dieťa zaspí počas jazdy. Dva praktické úchyty. Jeden pre zavesenie cumlíka, a druhý na maznáčika alebo hračku.

Tinéo Cestovný organizér medzi sedačky
22,90 € 20,30 €

Cestovný organizér medzi sedačky – aby boli veci na dosah ruky. Skvele sa hodí aj pre súrodencov. Dve veľké priehradky a držiak pre detské fľaše v termoizolačnom neopréne.

Tinéo Cestovný organizér na sedačku
20,90 € 18,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Cestovný organizér na sedačku, s úložnými priestormi (Sieťované vrecká a veľké centrálne vrecko). Obsahuje aj priehľadnú kapsu na tablet pre sledovanie filmu v zadnej časti vozidla (kompatibilný s dotykovým displejom).

Tinéo Prebaľovací batoh

Tinéo Prebaľovací batoh

Hodnotenie: 4,8
54,90 € 46,80 €

Prebaľovací batoh od značky Tineo má veľké množstvo vreciek, vďaka ktorým budete mať všetko zorganizované. Batoh je vybavený úchytmi pre bezpečné uchytenie na kočík.

Tinéo Mantinel do postieľky Polárny medvedík-30%
54,90 € 38,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Mantinel na detskú postieľku z kolekcie Polárny medvedík zaistí bezpečie vášho dieťatka, vďaka perfektnému čalúneniu. Mantinel je vhodný do postieľok s rozmermi 60 × 120 cm a 70 × 140 cm.

Tinéo Music box INDIAN SPIRIT
35,90 €

Hrací box indiánsky medvedík od značky Tineo funguje ľahko cez akékoľvek bluetooth z mobilného zariadenia alebo z tabletu. Aj na diaľku môžete dieťaťu púšťať akúkoľvek hudbu, rozprávku alebo šum.

Tinéo Ochrana sedadla pod autosedačku
23,90 € 21,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Ochrana sedadla pod autosedačku sa umiestňuje pod autosedačku, a má protišmykovú úpravu. Drží tak sedačku pevne na svojom mieste. Vďaka veľkosti chráni celé sedadlo aj od nečistôt.

Tinéo Baby Nest podložka
46,90 € 41,30 €

Baby Nest podložka je ergonomická spacia podložka so všetkými nevyhnutnými doplnkami pre pohodlie detí, odnímateľné a nastaviteľné podľa potrieb a veľkosti dieťaťa.

Tinéo Spätné zrkadlo do auta
17,90 € 16 €

Zrkadielko od značky Tineo umožní dohliadať na dieťa, ktoré je na zadnej sedačke. Jeho veľký formát dáva mamičke a otcovi široké zorné pole. Zrkadlo môže byť vďaka svojej rotujúce guľôčke ideálne orientované.

Tinéo Slnečník na kočík
15,90 € 15,20 €

Slnečník od značky Tineo je určený pre uchytenie na akýkoľvek kočík. Otočný slnečník v šedej farbe s UV 50+ ochráni vaše dieťa pred dopadom lúčov.

Tinéo Music box BALLERINA
35,90 €

Hracé box zajačik od značky Tineo funguje ľahko cez akýkoľvek bluetooth z mobilného zariadenia alebo z tabletu. Aj na diaľku môžete dieťaťu púšťať akúkoľvek hudbu, rozprávku alebo šum.

Tinéo Kresielko Polárny medvedík
61,80 €

Kresielko z kolekcie Polárny medvedík bude skvelým doplnkom do detskej izbičky. Vaše dieťatko v ňom bude môcť pohodlne sedieť, relaxovať a hrať sa. Kresielko je vhodné pre deti od 9 mesiacov.

Tinéo Hrejivý masážny pás líška
19,90 € 17,70 €

Hrejivý antikolikový masážny pás od značky Tineo je ideálny pre upokojenie žalúdka a bolesti bruška. Nastaviteľný pás na suchý zips obsahuje hrejivé kôstky, ktoré upokoja detské bruško.

Tinéo Spací vak 66 cm Líška
41,90 € 35,80 €

Spací vak z kolekcie Líška od značky Tineo je pohodlný a štýlový, vďaka dĺžke 66 cm je vhodný predovšetkým pre novorodencov od 0 do 6 mesiacov. Spací vak možno úplne rozopnúť.

Tinéo Spací vak 80-100 cm Koala
45,90 € 39,70 €

Nastaviteľný spací vak z kolekcie Koala je pohodlný a štýlový. Vďaka nastaveniu prechádza z veľkosti 80 do veľkosti 100 cm a je vhodný predovšetkým pre novorodencov od 6 do 36 mesiacov. Spací vak možno úplne rozopnúť.

Tinéo Spací vak 80 - 100 cm líška
55,90 € 48 €

Nastaviteľný spací vak z kolekcie Láška od značky Tineo je pohodlný a štýlový. Vďaka nastaveniu prechádza z veľkosti 80 do veľkosti 100 cm a je vhodný predovšetkým pre deti od 6 do 36 mesiacov.

Tinéo Spací vak 80-100 cm Polárny medvedík
45,90 € 39,80 €

Nastaviteľný spací vak z kolekcie Polárny medvedík je pohodlný a štýlový. Vďaka nastaveniu prechádza z veľkosti 80 do veľkosti 100 cm a je vhodný predovšetkým pre novorodencov od 6 do 36 mesiacov. Spací vak možno úplne rozopnúť.