Tinéo Baby Nest podložka
46,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Baby Nest podložka je ergonomická spacia podložka so všetkými nevyhnutnými doplnkami pre pohodlie detí, odnímateľné a nastaviteľné podľa potrieb a veľkosti dieťaťa.

Tinéo Baby Nest podložka sivá / tm. sivá
42,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Baby Nest podložka od značky Tineo je ergonomická podložka na spanie so všetkými nevyhnutnými doplnkami pre pohodlie detí, odnímateľná a nastaviteľná podľa potrieb a veľkosti bábätka. Bočné valčeky držia dieťa v bezpečí a v prirodzenej polohe, valček na podopretie nožičiek upokojí detské bruško

Tinéo Hrejivý masážny pás líška
17,90 €

Hrejivý antikolikový masážny pás od značky Tineo je ideálny pre upokojenie žalúdka a bolesti bruška. Nastaviteľný pás na suchý zips obsahuje hrejivé kôstky, ktoré upokoja detské bruško.

Tinéo Spací vak Mini 52 cm líška
27,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Mini spací vak z kolekcie Líška od značky Tineo je pohodlný a štýlový, vďaka dĺžke 52 cm je vhodný predovšetkým pre novorodencov od 0 do 3 mesiacov. Spací vak možno úplne rozopnúť.

Tinéo Cestovný stolík na autosedačku
23,30 €

Cestovný stolík na autosedačku zabaví deti počas jazdy. Môže si na ňom kresliť, jesť, hrať sa atď. Zdvihnuté hrany zabraňujú vypadávaniu hračiek, pasteliek počas jazdy. Vonkajšie vrecká pre ukladanie detských hračiek.

Tinéo Cestovný organizér na sedačku
20,20 €

Cestovný organizér na sedačku, s úložnými priestormi (Sieťované vrecká a veľké centrálne vrecko). Obsahuje aj priehľadnú kapsu na tablet pre sledovanie filmu v zadnej časti vozidla (kompatibilný s dotykovým displejom).

Tinéo Tienidlo do auta

Tinéo Tienidlo do auta

Hodnotenie: 3,8
7,49 € 7,40 €

Tienidlo do auta chráni pred slnečným žiarením. Vďaka ultra tenkej lepiacej fólii je možné stiahnuť okná bez nutnosti ich odstrániť. Dva kusy v balení. Rozmer: 30 × 48 cm.

Tinéo Music box INDIAN SPIRIT
35,90 €

Hrací box indiánsky medvedík od značky Tineo funguje ľahko cez akékoľvek bluetooth z mobilného zariadenia alebo z tabletu. Aj na diaľku môžete dieťaťu púšťať akúkoľvek hudbu, rozprávku alebo šum.

Tinéo Slnečník na kočík
15,90 €

Slnečník od značky Tineo je určený pre uchytenie na akýkoľvek kočík. Otočný slnečník v šedej farbe s UV 50+ ochráni vaše dieťa pred dopadom lúčov.

Tinéo Ochrana sedadla pod autosedačku
23,90 € 23,30 €

Ochrana sedadla pod autosedačku sa umiestňuje pod autosedačku, a má protišmykovú úpravu. Drží tak sedačku pevne na svojom mieste. Vďaka veľkosti chráni celé sedadlo aj od nečistôt.

Tinéo Cestovný matrac a podložka 3v1, FAMILY FUN
53 €

Multifunkčný cestovný matrac a podložka 3v1 od značky Tineo je vhodný na cestovanie s deťmi. Matrac v plne rozloženom stave ponúka veľkú hraciu plochu (120 × 120 × 4 cm), jednotlivé časti možno spojiť suchým zipsom, aby zabránili rozchádzaniu jednotlivých štvorcov.

Tinéo Prebaľovacia podložka na cesty
15,90 €

Ručná prebaľovacia podložka od značky Tineo možno ľahko použiť kdekoľvek, má mnoho organizovaných vreciek, do ktorých si môžete dať plienky, obrúsky a potrebnú kozmetiku. Prebaľovacia časť je vyrobená z nepriepustného materiálu a ľahko umývateľného, ľahkého na údržbu.

Tinéo Spací vak 66 cm Líška
31,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Spací vak z kolekcie Líška od značky Tineo je pohodlný a štýlový, vďaka dĺžke 66 cm je vhodný predovšetkým pre novorodencov od 0 do 6 mesiacov. Spací vak možno úplne rozopnúť.

Tinéo Mantinel líška
49,90 €

Mantinel na detskú postieľku z kolekcie Líška od značky Tineo zabráni priamemu kontaktu s tvrdými lamelami. Mantinel je vhodný do postieľok s rozmermi 60 × 120 cm a 70 × 140 cm.

Tinéo Music box BALLERINA
35,90 €

Hracé box zajačik od značky Tineo funguje ľahko cez akýkoľvek bluetooth z mobilného zariadenia alebo z tabletu. Aj na diaľku môžete dieťaťu púšťať akúkoľvek hudbu, rozprávku alebo šum.

Tinéo Podložka do autosedačky medvedík
24,10 €

Univerzálna podložka pre zaistenie optimálnej polohy bábätka kdekoľvek. Jedna strana mäkký teplý materiál na zimu, druhá z ľahkého a príjemného materiálu na leto.

Tinéo Spací vak 80-100 cm Koala
46,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Nastaviteľný spací vak z kolekcie Koala je pohodlný a štýlový. Vďaka nastaveniu prechádza z veľkosti 80 do veľkosti 100 cm a je vhodný predovšetkým pre novorodencov od 6 do 36 mesiacov. Spací vak možno úplne rozopnúť.

Tinéo Spací vak mini 52 cm Polárny medvedík
29,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Spací vak mini z kolekcie Polárny medvedík je pohodlný a štýlový. Vďaka dĺžke 52 cm je vhodný predovšetkým pre novorodencov od 0 do 3 mesiacov. Spací vak možno úplne rozopnúť.

Tinéo Cestovný matrac a podložka 5v1, FAMILY FUN
78 €

Multifunkčný cestovný matrac a podložka 5v1 od značky Tineo je vhodný na cestovanie s deťmi. V rozloženom stave ponúka maxi veľkosť hracej plochy 180 × 120 cm a vďaka špecifickému skladaciemu systému sa vie razom zmeniť na tunel alebo domček.

Tinéo Cestovný organizér medzi sedačky
21,90 € 21,40 €

Cestovný organizér medzi sedačky – aby boli veci na dosah ruky. Skvele sa hodí aj pre súrodencov. Dve veľké priehradky a držiak pre detské fľaše v termoizolačnom neopréne.

Tinéo Mantinel do postieľky Koala
54,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Mantinel na detskú postieľku z kolekcie koala zabráni priamemu kontaktu s tvrdými lamelami a tým zaistí bezpečie vášho dieťatka. Mantinel je vhodný do postieľok s rozmermi 60 × 120 cm a 70 × 140 cm.

Tinéo Dojčiaca šatka

Tinéo Dojčiaca šatka

Hodnotenie: 4,3
20 €

Dojčiaca šatka, ktorá umožní dojčenie v súkromí. Je z ľahkej a priedušnej látky. Dieťa možno zakryť celé alebo len čiastočne. Výstrih pre udržanie očného kontaktu s dieťaťom.

Tinéo Inteligentný dojčiaci vankúš 5v1
65,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Inteligentný dojčiaci vankúš 5v1 od značky Tineo zaistí pohodlnú polohu a eliminuje neduhy počas tehotenstva (bolesť chrbta, napätia v dolnom brušku, ťažké nohy …). Celý set sa skladá z dvoch vankúšov, prvý o veľkosti 64 × 54 cm a druhý 33 × 32 cm.

Tinéo Spací vak 66 cm Polárny medvedík
35,80 €

Spací vak z kolekcie Polárny medvedík je pohodlný a štýlový. Vďaka dĺžke 66 cm je vhodný predovšetkým pre novorodencov od 0 do 6 mesiacov. Spací vak možno úplne rozopnúť.

Tinéo Hrejivý masážny pás Medvedík
19,20 €

Hrejivý masážny pás Medvedík je ideálnym pomocníkom pre upokojenie žalúdka a bolesti bruška. Vďaka zapínaniu na suchý zips sa prispôsobí každej veľkosti.

Tinéo Mantinel do postieľky Polárny medvedík
62,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Mantinel na detskú postieľku z kolekcie Polárny medvedík zaistí bezpečie vášho dieťatka, vďaka perfektnému čalúneniu. Mantinel je vhodný do postieľok s rozmermi 60 × 120 cm a 70 × 140 cm.

Tinéo Podhlavník
15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Mäkký a príjemný podhlavník zabraňuje voľnému kývaniu hlavičky, keď dieťa zaspí počas jazdy. Dva praktické úchyty. Jeden pre zavesenie cumlíka, a druhý na maznáčika alebo hračku.

Tinéo Spací vak 80-100 cm Polárny medvedík
46,30 €

Nastaviteľný spací vak z kolekcie Polárny medvedík je pohodlný a štýlový. Vďaka nastaveniu prechádza z veľkosti 80 do veľkosti 100 cm a je vhodný predovšetkým pre novorodencov od 6 do 36 mesiacov. Spací vak možno úplne rozopnúť.

Tinéo Vreckár na kočík
20,20 €

Praktický vreckár (organizér) na kočík je ideálny na prechádzky a cestovanie s deťmi. Všetky potrebné veci budete mať na dosah ruky. Vďaka niekoľkým vreckám a priehradkám už všetko pohodlne nájdete.

Tinéo Multifunkčný dlhý vankúš líška
44,90 €

Multifunkčný dojčiaci vankúš z kolekcie Líška od značky Tineo zaistí pohodlnú polohu a eliminuje neduhy počas tehotenstva (bolesť chrbta, napätia v dolnom brušku, ťažké nohy …). Vankúš sa skvele udržuje a možno ho prať aj v práčke pri 30 °C.

Tinéo Ochrana predného sedadla s vreckárom
10,50 €

Ochrana predného sedadla s vreckárom zaistí ako ochranu sedadla pred okopaním, tak odkladací priestor pre hračky vášho dieťatka. Hlboké sieťované vrecká v hornej časti bezpečne uchovajú hračky, desiatu a ďalšie veci.

Tinéo Prebaľovací batoh

Tinéo Prebaľovací batoh

Hodnotenie: 4,8
44,90 €

Prebaľovací batoh od značky Tineo má veľké množstvo vreciek, vďaka ktorým budete mať všetko zorganizované. Batoh je vybavený úchytmi pre bezpečné uchytenie na kočík.

Tinéo Spätné zrkadlo do auta
14,90 €

Zrkadielko od značky Tineo umožní dohliadať na dieťa, ktoré je na zadnej sedačke. Jeho veľký formát dáva mamičke a otcovi široké zorné pole. Zrkadlo môže byť vďaka svojej rotujúce guľôčke ideálne orientované.

Tinéo Kresielko Polárny medvedík
49,90 €

Kresielko z kolekcie Polárny medvedík bude skvelým doplnkom do detskej izbičky. Vaše dieťatko v ňom bude môcť pohodlne sedieť, relaxovať a hrať sa. Kresielko je vhodné pre deti od 9 mesiacov.

Tinéo Polohovacie valčeky líška
23,90 €

Polohovacie valčeky líška od značky Tineo boli navrhnuté na zaistenie ideálnej polohy pri spaní a ležaní dieťaťa od narodenia do 3 mesiacov. Obmedzuje pretáčanie dieťaťa a preležaniu ručičiek, stabilizujú polohu dieťaťa. Plyšovú líšku možno odopnúť a používať ako roztomilú hračku.

Tinéo Spací vak 80 - 100 cm líška
43,90 €

Nastaviteľný spací vak z kolekcie Láška od značky Tineo je pohodlný a štýlový. Vďaka nastaveniu prechádza z veľkosti 80 do veľkosti 100 cm a je vhodný predovšetkým pre deti od 6 do 36 mesiacov.

Tinéo Záhlavník medvedík
22,20 €

Unikátny záhlavník s dizajnom medvedíka je praktická pomôcka pre cestovanie bábätiek v autosedačke alebo v kočíku. Ľahko zafixuje hlavičku dieťaťa a tým počas spánku nepadá. Z jednej strany plyš na zimu a z druhej plátno na leto.