TICWATCH E2, Shadow Black

TICWATCH E2, Shadow Black

Hodnotenie: 4,6
4 490 €

Posledný kus za túto cenu!

Športové inteligentné hodinky. TicWatch E2 samy rozpoznajú šport, ktorému sa venujete, sú vodoodolné do 50 m a nonstop merajú vašu tepovú frekvenciu. Sú vybavené modulom GPS, Glonass, Galileo a Beidou a môžete si do nich stiahnuť ľubovoľné aplikácie z obchodu Google Play.

TICWATCH C2, Platinum Silver-39%
313 € 189 €

Designové chytré hodinky. Mobvoi TicWatch C2 sú vybavené technológiou NFC, takže nimi môžete platiť, majú vstavaná GPS a detailne merajú váš tep. Sú vodeodolné a vďaka operačnému systému Wear OS si do nich môžete stiahnuť ľubovoľné športové, zdravotné a fitness aplikácie od Googlu.

TICWATCH Pro 3 GPS, Black

TICWATCH Pro 3 GPS, Black

Hodnotenie: 4,9
389 € 345 €

Jedinečný 2vrstvový 1,4palcový Retina AMOLED a FSTN displej, 8GB flash pamäť, výdrž až 45 dní – chytré hodinky TICWATCH Pro 3 GPS vás odzbrojí štýlovým dizajnom, parádnym výkonom i funkciami. Ponúka 13 športových režimov a majú aj SpO2 senzor. Umožňujú NFC platby, majú GPS prijímač, disponujú Bluetooth i WiFi.

TICWATCH C2+, Onyx Black

TICWATCH C2+, Onyx Black

Hodnotenie: 5
5 990 €

Ocenené prestížnymi cenami za krásny a veľmi nadčasový dizajn – moderný unisex chytré hodinky TICWATCH C2+ sa stanú ozdobou vášho zápästia a účinným prostriedkom pre monitoring vašej kondície a zdravia. Majú Bluetooth 4.1, WiFi, 1,3palcový AMOLED displej, senzor merania tepu, akcelerometer, gyroskop, 1GB RAM a 4GB ROM pamäť a podporujú NFC bezhotovostné platby.

TICWATCH Pro 2020, Silver
299 € 278,40 €

Remienok z pravej talianskej kože, 2-vrstvový 1,39 palcový AMOLED a FSTN displej, 4 GB flash pamäť, výdrž až 30 dní – inteligentné hodinky TICWATCH Pro 2020 Silver vás odzbrojí štýlovým dizajnom, parádnym výkonom aj funkciami. Počítajú kroky a kalórie, merajú tep, rýchlosť a kadenciu. Umožňujú NFC platby, majú GPS prijímač, disponujú Bluetooth aj WiFi.

TICWATCH GTX, Black
74,90 € 69,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nabízí 14 sportovních režimů od fotbalu přes běh po jógu, pečlivě monitorují vaše výkony a kondici a umí dokonce předpovědět počasí – moderní chytré hodinky TICWATCH GTX si budete pochvalovat při sportu i při běžném nošení. Připojují se přes Bluetooth 5.0, jsou voděodolné a umožňují na pozadí ciferníku nastavit vlastní fotografii.

TICWATCH Pro 4G Black
365 € 349,90 €

Inteligentné hodinky so všestrannou výbavou a pripojením k sieti 4G LTE. TicWatch Pro 4G sledujú váš tep, majú vstavanú GPS a sú vodeodolné. Na jedno nabitie vydržia vďaka špeciálnemu dvojvrstvovému displeju až 30 dní, dá sa nimi telefonovať, platiť, počúvať hudba alebo ovládať fotoaparát. Môžete si do nich stiahnuť ľubovoľnú aplikáciu z Google Play.

TICWATCH S2, Midnight Black

TICWATCH S2, Midnight Black

Hodnotenie: 3,8
4 990 €

Odolné inteligentné hodinky pre športovcov a dobrodruhov. TicWatch S2 sú odolné podľa vojenského štandardu, môžete s nimi plávať, nerozhádže ich mráz, prach ani nárazy. Samy spoznajú šport, ktorému sa venujete, nonstop merajú vašu tepovú frekvenciu a sú vybavené modulom GPS, Glonass, Galileo a Beidou.

TICWATCH Pro 2020 Shadow Black
299 € 278,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Inteligentné hodinky so všestrannou výbavou. TicWatch Pro 2020 sledujú váš tep, majú vstavanú GPS a sú vodeodolné. Na jedno nabitie vydržia vďaka špeciálnemu dvojvrstvovému displeju až 30 dní, dá sa nimi telefonovať, platiť, počúvať hudba alebo ovládať fotoaparát. Môžete si do nich stiahnuť ľubovoľnú aplikáciu z Google Play.

TICWATCH C2+, Rose Gold

TICWATCH C2+, Rose Gold

Hodnotenie: 5
249 € 234,90 €

Oceněné prestižními cenami za krásný a velmi nadčasový design – moderní unisex chytré hodinky TICWATCH C2+ se stanou ozdobou vašeho zápěstí a účinným prostředkem pro monitoring vaší kondice a zdraví. Mají Bluetooth 4.1, WiFi, 1,3palcový AMOLED displej, senzor měření tepu, akcelerometr, gyroskop, 1GB RAM a 4GB ROM paměť a podporují NFC bezhotovostní platby.

TICWATCH C2+, Platinum Silver
249 € 234,90 €

Ocenené prestížnymi cenami za krásny a veľmi nadčasový dizajn – modernö unisex chytré hodinky TICWATCH C2+ sa stanú ozdobou vášho zápästia a účinným prostriedkom pre monitoring vašej kondície a zdravia. Majú Bluetooth 4.1, WiFi, 1,3palcový AMOLED displej, senzor merania tepu, akcelerometer, gyroskop, 1GB RAM a 4GB ROM pamäť a podporujú NFC bezhotovostné platby.

TICWATCH C2, Rose Gold - rozbalené-43%
313 € 177,60 €

Rozbalené

Designové chytré hodinky. Mobvoi TicWatch C2 sú vybavené technológiou NFC, takže nimi môžete platiť, majú vstavaná GPS a detailne merajú váš tep. Sú vodeodolné a vďaka operačnému systému Wear OS si do nich môžete stiahnuť ľubovoľné športové, zdravotné a fitness aplikácie od Googlu.

TICWATCH Pro, Shadow Black-51%
469 € 229 €

Designové chytré hodinky. Mobvoi TicWatch Pro sú vybavené technológiou NFC, takže nimi môžete platiť, majú vstavaná GPS a detailne merajú váš tep. Na jedno nabitie vydrží vďaka špeciálnemu dvojvrstvovému displeju až 30 dní, sú vodeodolné a môžete si do nich stiahnuť ľubovoľné aplikácie z obchodu Google Play.