Tiamo Kolotoč ježkovia

Tiamo Kolotoč ježkovia

Hodnotenie: 5
33,10 €

Hudobný kolotoč na postieľku s plyšovými závesnými hračkami z kolekcie Ježek od holandskej značky Tiamo. Melódia hudobného kolotoča bábätko upokojuje a pomáha ho uspať.

Tiamo Kolotoč tučniaky

Tiamo Kolotoč tučniaky

Hodnotenie: 5
33,10 €

Hudobný kolotoč na postieľku s plyšovými závesnými hračkami z kolekcie Tučniak Lou-Lou od holandskej značky Tiamo. Melódia hudobného kolotoča bábätko upokojuje a pomáha ho uspať.

Tiamo Kolotoč zajíčci pruhy
33,30 €

Roztomilé plyšové hračky z kolekce Miffy a příjemný zvuk ukolébavky utiší miminko před spánkem a zpříjemní mu první chvíle v postýlce.

Tiamo Hrajúca myš sivá
17,42 € 15,90 €

Plyšová hrajúca myška od holandskej značky Tiamo hrá jemnú hudobnú melódiu, ktorá tak pomáha dieťa uspať. Pomocou všitých šnúrok hračku jednoducho pripevníte na kočík, postieľku, autosedačku apod. Po zatiahnutí za krúžok (umiestnený medzi nožičkami) myšky zahrá uspávanku.

Tiamo Kolotoč nad postýlku zajíček
32,62 € 27 €

Plyšový kolotoč nad postýlku pro děti od narození. Po natažení strojku hraje příjemnou a uklidňující melodii a spolu s hudbou se pomalu otáčí. Hrací mechanismus bez nutnosti baterií.

Tiamo Maznáčik ježko
11,21 €

Posledný kus za túto cenu!

Maznáčik sa stane prvým verným kamarátom vášho bábätka. Bude mu robiť spoločnosť v kočíku, postieľke, ale aj na cestách. Maznáčik zabaví a pomôže rozvíjať jeho jemnú motoriku.

Tiamo Plyšák ježko 30 cm
13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšový ježko je hebučký na dotyk a krásny na pohľad. Vaše dieťatko si ho zamiluje, ako na spanie, tak na cesty, alebo na návštevu, jednoducho bude musieť všade s vami.

Tiamo Plyšová hrací deka s hrazdičkou pruhy
48,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Krásná hrací deka s motivem zajíčků je ideální pro rozvoj smyslů vašeho děťátka. Dítě může pohodlně sledovat několik hraček, které nad ním budou zavěšené.

Tiamo Plyšová kostka zajíček pruhy
15,16 € 13 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšová kostka od výrobce Tiamo je vyrobená z jemného a měkkého plyše. Je určená pro nejmenší děti, které si ji zamilují.

Tiamo Reťaz myši
18,21 € 17,90 €

Veselá hračka na autosedačku s množstvom aktivít, ktorá vaše bábätko zabaví počas cestovania v aute. Možno ju pripevniť aj na kočík. Farebné myšky budú dohliadať na dieťatko a baviť ho.

Tiamo Řetěz zajíčci pruhy
16,72 €

Veselá hračka na autosedačku se spoustou aktivit, která vaše miminko zabaví během cestování v autě. Dva králíčci budou dohlížet na děťátko a bavit ho.

Tiamo Kolotoč myši
33,40 €

Hudobný kolotoč s roztomilými myškami upúta pozornosť vášho dieťatka. Možno ho pripevniť na postieľku alebo ohrádku. Melódia hudobného kolotoča bábätko upokojuje a pomáha ho uspať.

Tiamo Chrastící plyšák zajíček pruhy
8,90 €

Plyšová hračka zajíček je heboučká a příjemně chrastí. Vaše děťátko si ji zamiluje, jak na spaní, tak na cesty, nebo na návštěvu, prostě bude muset všude s vámi.

Tiamo Hra na schovávačku Tučniak
11,90 €

Plyšová edukačné hračka „Peek a Boo“ („Hra na schovávačku“) z kolekcie tučniak Lou-Lou je roztomilá plyšová hračka, ktorá sa stane obľúbeným kamarátom vášho dieťaťa. Má však oveľa hlbší význam, a to v sebe integrovanú hru, ktorá pozitívne pôsobí na emocionálnu úroveň a rozumové schopnosti malého dieťaťa.

Tiamo Hrající zajíček pruhy
18,28 € 16,60 €

Závěsná hračka vhodná na postýlku, kočárek či autosedačku. Po natažení hraje melodii a ukolébá děťátko do říše snů.

Tiamo Hrajúci tučniak
16,26 €

Plyšový hrajúci tučniak Lou-Lou od holandskej značky Tiamo hrá jemnú hudobnú melódiu, ktorá tak pomáha dieťa uspať. Pomocou všitých šnúrok hračku jednoducho pripevníte na kočík, postieľku, autosedačku apod. Po zatiahnutí za krúžok (umiestnený medzi nožičkami) tučniak zahrá uspávanku.

Tiamo Muchláček zajíček pruhy
11,27 €

Muchláček se stane prvním věrným kamarádem vašeho miminka. Bude mu dělat společnost v kočárku, v postýlce, ale i na cestách. Muchláček zabaví a napomůže v rozvoji jeho jemné motoriky.

Tiamo Reťaz tučniaky

Tiamo Reťaz tučniaky

Hodnotenie: 5
16,66 € 15,10 €

Veselá hračka na autosedačku s množstvom aktivít, ktorá vaše bábätko zabaví počas cestovania v aute. Možno ju pripevniť aj na kočík. Farebné tučniaky Lou-Lou budú dohliadať na dieťatko a baviť ho, pretože sú navrhnuté tak, aby dieťatko prirodzene podnecovali k záujmu o ich úchop.

Tiamo Tancujúci myš sivá 27 cm
11,22 € 10,20 €

Plyšová tancujúca myška je hebučká na dotyk a krásna na pohľad. Vaše dieťatko si ju zamiluje, ako na spanie, tak na cesty, alebo na návštevu, jednoducho bude musieť ísť všade s vami.

Tiamo Kolotoč nad postýlku zvířátka
32,90 €

Plyšový kolotoč nad postýlku pro děti od narození. Po natažení strojku hraje příjemnou a uklidňující melodii a spolu s hudbou se pomalu otáčí. Hrací mechanismus bez nutnosti baterií.

Tiamo Muchláčik Miffy Grey
12,59 €

Maznajúci muchláčik Tiamo Miffy Grey do postieľky z jemného materiálu pre pokojné zaspávanie. Muchláčik má vyšitý motív zajačika. Táto malá a príjemná zajačiková dečka je skvelou spoločníčkou aj počas dňa.