Thomas Quick Stick Ambition
187,88 € 161,10 €
+ doprava zadarmo

Ľahký tyčový akumulátorový vysávač Thomas Quick Stick Ambition ľahko odstráni prach a disponuje tryskou ako na nábytok, tak aj na čalúnenie. Výhodou je jednoduchá výmena filtra a možnosť montáže vysávača na stenu. Samozrejmosťou je indikátor nabíjania LED.

Thomas Quick Stick Tempo
180,05 € 169 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Tyčový akumulátorový vysávač Thomas Quick Stick Tempo je praktickým pomocníkom do každej domácnosti. Disponuje cyklónovým filtrom, sitkom na veľké nečistoty a indikátorom nabíjania LED. Čistenie kefy či výmena filtra je veľmi jednoduchá a rýchla.

Thomas Čistič okien Windowjet 2in1
50,65 € 49,90 €
+ doprava zadarmo

Čistič okien Thomas Windowjet 2v1 s antibakteriálnou nádobou a dlhou výdržou zaujme veľmi tichým chodom a stierkou s profesionálnym gumovým lemom. Je skvelým pomocníkom na umývanie všetkých druhov sklenených a lesklých plôch a vďaka nemu sa bude vaša domácnosť žiarivo trblietať.

Thomas AQUA+ PET&FAMILY

Thomas AQUA+ PET&FAMILY

Hodnotenie: 4,5
299 €
+ doprava zadarmo

Víceúčelový vysavač Thomas AQUA+ PET&FAMILY pro suché i mokré vysávání. Disponuje kvalitním filtrační systémem AQUA+, který ve vodě spolehlivě a bez zápachu zachycuje zvířecí chlupy, prach i roztoče. Dále má ve výbavě speciální omyvatelný hygienický filtr, třístupňovou regulaci sacího výkonu pomocí funkce ECO-Control a bohaté doplňkové příslušenství.