Thomas Windowjet 2v1 Plus
54,50 €
53,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bezdrôtový dobíjací čistič okien Windowjet 2v1 Plus zvláda dve funkcie v jednom – stieranie a vysávanie. Stierka s profesionálnym gumovým lemom 280 mm šírka na leštenie veľkých plôch sekunduje naviac 170 mm stierka vhodná na užšie plochy. Čistenie okien nebolo nikdy tak jednoduché – už žiadne škvrny a nečistoty.


Thomas Windowjet 2v1
50,65 €
49,90 €
+ doprava zadarmo

Čistič okien Thomas Windowjet 2v1 s antibakteriálnou nádobou a dlhou výdržou zaujme veľmi tichým chodom a stierkou s profesionálnym gumovým lemom. Je skvelým pomocníkom na umývanie všetkých druhov sklenených a lesklých plôch a vďaka nemu sa bude vaša domácnosť žiarivo trblietať.


Thomas Quick Stick Ambition
187,88 €

157,10 €
+ doprava zadarmo

Ľahký tyčový akumulátorový vysávač Thomas Quick Stick Ambition ľahko odstráni prach a disponuje tryskou ako na nábytok, tak aj na čalúnenie. Výhodou je jednoduchá výmena filtra a možnosť montáže vysávača na stenu. Samozrejmosťou je indikátor nabíjania LED.


Thomas AQUA+ PET&FAMILY

Thomas AQUA+ PET&FAMILY

Hodnotenie: 4,5
299 €
+ doprava zadarmo

Víceúčelový vysavač Thomas AQUA+ PET&FAMILY pro suché i mokré vysávání. Disponuje kvalitním filtrační systémem AQUA+, který ve vodě spolehlivě a bez zápachu zachycuje zvířecí chlupy, prach i roztoče. Dále má ve výbavě speciální omyvatelný hygienický filtr, třístupňovou regulaci sacího výkonu pomocí funkce ECO-Control a bohaté doplňkové příslušenství.


Thomas AQUA+ ALLERGY & FAMILY
294,90 €
+ doprava zadarmo

Vysávač Thomas AQUA+ ALLERGY & FAMILY určený špeciálne na čistenie parkiet je ideálnou voľbou pre alergikov. Vyniká systémom AQUA filtrácie, ktorá spolu s vodou pohltí a dokonale odstráni jemný prach, peľ, zvieraciu srsť, roztoče a ostatné nečistoty. Zaujme aj mimoriadne šetrnou tryskou na mokré čistenie parkiet a efektívnym systémom mokrého vysávania citlivých podláh.


Thomas AQUA+ MULTI CLEAN x10 PARQUETT
355,60 €
+ doprava zadarmo

Vysávač a tepovač Thomas AQUA + MULTI CLEAN x10 PARQUETT určený špeciálne na parkety a lamino je praktickým pomocníkom 3v1. Zvládne vysávanie, umývanie a sušenie v jednom pracovnom kroku pre lesklé tvrdé podlahy, koberce čisté do hĺbky pórov a krásne parkety. Povysávané čiastočky, ako jemný prach, pele a roztoče sa zachytia vo vode v zásobníku filtra AQUA+ a jednoducho zlikvidujú so špinavou vodou, bez vzniku prachu pri vyprázdňovaní – značne sa vyčistí vzduch.


Thomas BRAVO 20
214,23 €

163,40 €
+ doprava zadarmo

Viacúčelový vysávač Thomas BRAVO 20 ponúka suché a mokré vysávanie a navyše tiež šampónovanie. Vo výbave má veľkú nádobu na čistiaci roztok s objemom 3,6 l a 6 l zásobník na znečistenú vodu. Nádoba na suché a mokré vysávanie potom ponúka veľkorysú 20 l kapacitu. Súčasťou je aj široké doplnkové príslušenstvo ako štrbinová a tepovacia hubica alebo koncentrát na čistenie kobercov.


Thomas crooSer Eco 2.0
204,70 €
+ doprava zadarmo

Vysávač Thomas crooSer Eco 2.0 zaujme silným výkonom a napriek tomu však mimoriadne tichou prevádzkou. Disponuje elektronickou reguláciou intenzity vysávania, kvalitným filtrom Blue CleanAir HEPA13 bez sklených vlákien k účinnej filtrácii jemného prachu, baktérií a alergénov a bohatým doplnkovým príslušenstvom.


Thomas crooSer Silver Lite
269 €

225 €
+ doprava zadarmo

Ľahký vysávač s intuitívnym ovládaním Thomas crooSer Silver Lite v energetickej triede A. Zaujme elektronickou reguláciou intenzity vysávania na diaľkovom ovládaní s tlačidlami veľkosti XL a na dotykovom displeji, praktickým klipom na nosenie príslušenstva na prístroji a bohatým doplnkovým príslušenstvom vrátane 8 vreciek na prach.


Thomas perfect air "animal pure"
234 €
+ doprava zadarmo

Nový vysávač na zvieracie chlpy Thomas perfect air „animal pure“ prospieva ľuďom i zvieratám. Rozhodujúcim spôsobom zlepšuje kvalitu vzduchu v domácnosti, pretože počas každého vysávania čistí zároveň vzduch a zbavuje ho zápachu. Špina, chlpy zvierat a zápach sa zachytia vo vode a jednoducho zlikvidujú bez zápachu. Pocítite o 100% sviežejší vzduch.


Thomas Quick Stick Family
196 €
+ doprava zadarmo

Tyčový akumulátorový vysávač v modernej oranžovej farbe Thomas Quick Stick Family má vo výbave elektrickú turbo hlavicu a 3v1 trysku, ktorá je vhodná aj na čalúnenie a nábytok. Jednoduchá údržba a možnosť montáže na stenu sú samozrejmosťou.


Thomas Quick Stick Tempo
180,05 €

150,70 €
+ doprava zadarmo

Tyčový akumulátorový vysávač Thomas Quick Stick Tempo je praktickým pomocníkom do každej domácnosti. Disponuje cyklónovým filtrom, sitkom na veľké nečistoty a indikátorom nabíjania LED. Čistenie kefy či výmena filtra je veľmi jednoduchá a rýchla.


Thomas Vaporo Buggy
106 €
+ doprava zadarmo

Parní čistič Thomas Vaporo Buggy v moderním designu s regulací množství páry, bezpečnostním uzávěrem páry, funkčním vypínačem Soft-Touch, praktickým madlem a doplňkovým příslušenstvím. Ochrana před rozstřikovanou vodou IPX4.