ThinkFun Laser Maze

ThinkFun Laser Maze

Hodnotenie: 4,7
43,40 € 34,90 €

Novinka

Zábavná logická skladačka pre jedného hráča od 8 rokov. So svetlami a zrkadlami sa dajú robiť skutočné kúzla. Avšak na to, aby ste zvládli vykonať svoj svetelný lúč spletitým bludiskom budete potrebovať zapojiť svoje vedecké myslenie i neúprosnú logiku.

ThinkFun Gravity Maze

ThinkFun Gravity Maze

Hodnotenie: 5
43,40 € 34,90 €

Novinka

Zábavná logická skladačka pre jedného hráča od 8 rokov. Gravity Maze je gravitačné bludisko, ktoré otestuje vašu priestorovú predstavivosť, logické myslenie a schopnosti hľadať riešenie. Vašim cieľom totiž bude postaviť cestu skrze veže tak, aby nimi guľôčka prešla až do červenej cieľovej veže.

ThinkFun Rush Hour Junior
17,90 € 15,90 €

Novinka

Teraz si môžu aj mladší hráči na vlastnej koži vyskúšať súboj s úlohami hry Rush Hour, a to vo verzii Junior. Hráč musí dostať zmrzlinársky voz do cieľa, ale v ceste mu stoja rôzne prekážky v podobe iných áut. Zábavná logická skladačka pre jedného hráča od 5 rokov.

ThinkFun Rush Hour

ThinkFun Rush Hour

Hodnotenie: 5
20,70 € 17,90 €

Novinka

Zábavná logická skladačka pre jedného hráča od 8 rokov. Dokážete uniknúť z dopravnej špičky v tejto svetoznámej logicko-ťahovej hre? Mnohými cenami ovenčená hra Rush Hour ponúka veľa zábavy, naviac ako hráči zlepšujú svoje výkony, dostáva ich mozog stále viac prostredníctvom ťažších úloh.

ThinkFun Minecraft Magnetic Travel Puzzle
17 €

Novinka

Drak z Endu vám chce prekaziť cestovanie po svetoch Minecraftu a stavia vám do cesty 40 stále zložitejších úloh. Riešte tieto úlohy a postupujte vpred. Používajte pritom svoju najsilnejšiu zbraň, svoj mozog! Riaďte sa dieliky s nápoveďou a rozmiestnite správne magnetické zbrane a brnenia na herný plán. Keď bude vaše riešenie obsahovať všetky dieliky s nápoveďou, vyhrali ste!