ThermoBaby Netečúci hrnček
8,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Predstavujeme vám netečúci hrnček značky Thermobaby, ktorý umožňuje prirodzený prechoddojčenskej fľašepitiu z normálneho hrnčeka. Hrnček ponúka špeciálnu konštrukciu náustku, ktorá zaisťuje riadený prietok tekutín a zabraňuje ich rozliatiu. Hrnček si zamiluje aj vaše dieťatko.

ThermoBaby Stolička na WC Kiddyloo grey charm
30,40 €

Novinka

Predstavujeme vám stoličku na WC Kiddyloo grey charm značky ThermoBaby v šedej farbe. Kiddyloo stolička a schodíky v jednom je perfektná detská pomôcka pre bezpečný tréning dieťatka, ako na WC a to najmä vďaka jej priliehavému tvaru a protišmykovým prvkom. Je prakticky zložiteľná a tým aj ľahko skladovateľná.

ThermoBaby Melamínový set riadu
21,90 €

Thermobaby prvá jedálenská súprava je ideálna na jedlo pre deti. Sada obsahuje: tanier, misku, pohárik, vidličku, lyžicu a zaoblený nôž. Deti budú milovať zábavné a módne kresby zvieratiek. Nechajte vaše dieťatko jesť ako dospelé.

ThermoBaby Prebaľovacia podložka
17,90 € 16,90 €

Thermobaby Prebaľovacia podložka je dobre polstrovaná, pohodlná podložka k prebaľovaniu detí, vyrobená vo Francúzsku. Rozmer 45×70×7,5 cm, váha 1 kg, materiál PVC. Jednoduchá údržba i prevoz.

ThermoBaby Stupienok Babystep
10,20 €

Babystep je praktický a kompaktný stupienok k umývadlu a WC. Z niekoľkých farebných variantov s motívom milej vysmiatej tváričky sa bude radovať každé dieťatko. Protišmyková úprava podnože zaisťuje lepšiu stabilitu. Protišmyková ochrana na povrchu stupienka znižuje riziko pošmyknutia.

ThermoBaby Melamínový tanierik
6,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Thermobaby tanierik uľahčí kŕmenie vášho dieťaťa. Zároveň vďaka zvýšeným okrajom zabráni vypadávaniu jedla s tanierika, keď už dieťa začne skúšať jesť samo. Roztomilé lesné motívy zaručene zaujmú aj vaše dieťatko.

ThermoBaby Detská vanička VASCO grey charm
28,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Predstavujeme vám detskú vaničku VASCO grey charm značky ThermoBaby v šedej farbe. Vanička Vasco je optimálne navrhnutá z nezávadného materiálu, má hladký povrch bez ostrých hrán a ľahko sa udržuje v čistote. Je zároveň priestranná, preto môže dlho slúžiť.

ThermoBaby Box na hračky, Zelená
23,50 € 22,90 €

Koniec neporiadku vo vani po kúpaní vašich ratolestí. Je tu nový box na hračky Bubble Fish. Horná časť sa umiestňuje na stenu pomocou prísaviek, na akýkoľvek povrch vhodný pre prísavky. Ak múr nie je vhodný pre uchytenie prísavkami, môžete tiež pripevniť Bubble Fish na stenu pomocou skrutiek.

ThermoBaby Lehátko do vane Daphné grey charm
11 €

Posledný kus za túto cenu!

Predstavujeme vám lehátko do vane Babycoon grey charm značky ThermoBaby v šedej farbe. Materiál poskytuje príjemný kontakt s citlivou kožou bábätka. Jeho tvar, vyvíjaný so špecialistami, umožňuje dieťatku perfektné držanie tela počas kúpania. Je veľmi praktické a kompatibilné s väčšinou detských či klasických vaní pre dospelých.

ThermoBaby Detská vanička Lagoon - zánovné
14,99 € 12,90 €

Zánovné

Thermobaby Detská vanička Lagoon je praktická a pekná vanička na kúpanie detí. Váha vaničky. 2,2 kg. So zátkou na vypúšťanie vody a šikovným pultíkom na detskú kozmetiku. Vyrobené vo Francúzsku.

ThermoBaby Termoobal na fľašu
8,40 €

Posledný kus za túto cenu!

**Termoobal na fľašu **slúži k dlhšiemu udržaniu **pôvodnej teploty **mlieka, čaju alebo inej **tekutiny vo **fľaši. Je vhodný na **všetky typy **klasických ****fliaš.

ThermoBaby Sedadlo do vane Aquababy grey charm
19,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Predstavujeme vám sedadlo do vane Aquababy grey charm značky ThermoBaby v šedej farbe. Stabilné sedadlo do vane Aqubaby udržuje vaše dieťatko počas jeho prvých samostatných pohybov pri kúpaní. Môže byť jednoducho zafixované vďaka silným prísavkám, ktoré zaručujú výbornú stabilitu.

ThermoBaby Lehátko do vane Babycoon grey charm
14 €

Posledný kus za túto cenu!

Predstavujeme vám lehátko do vane Babycoon grey charm značky ThermoBaby v šedej farbe. Materiál poskytuje príjemný kontakt s citlivou kožou bábätka. Jeho tvar, vyvíjaný so špecialistami, umožňuje dieťatku perfektné držanie tela počas kúpania. Je veľmi praktické a kompatibilné s väčšinou detských či klasických vaní pre dospelých.

ThermoBaby Skladacia stolička grey charm
45,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Predstavujeme vám skladaciu stoličku grey charm značky ThermoBaby v šedej farbe. Stolička je veľmi ľahká a univerzálna a poskytuje hrací alebo jedálenský pultík, ktorý rastie spolu s dieťaťom. Vďaka univerzálnosti sa tak dokáže zmeniť na kresielko pre vaše dieťatko. Vďaka svojim nohám môže stáť na zemi, ale môže byť tiež pripevnená ku klasickej stoličke pomocou systému pásov.

ThermoBaby Delený melamínový tanierik - rozbalené
7 €

Rozbalené

Thermobaby delený tanierik dovolí rozdeliť jednotlivé časti jedla, tak aby bolo pre dieťa vždy jedlo zábavou. Naservírujte dieťaťu zvlášť prílohu, zeleninu atď., Tak aby bolo všetko prehľadné a nemiešali sa jednotlivé druhy.

ThermoBaby Detská vanička Lagoon grey charm
17,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Predstavujeme vám detskú vaničku Lagoon grey charm značky ThermoBaby v šedej farbe. Materiál poskytuje príjemný kontakt s citlivou kožou bábätka.Vanička na kúpanie má odkladací pultík a zátku na odtekanie vody. Tohto domáceho pomocníka si zamilujete aj vy.

ThermoBaby Bambusové prateľné prsné vložky 6 ks THE041416
11,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Predstavujeme vám bambusové prateľné prsné vložky značky ThermoBaby. Veľmi ideálne pre citlivú a k alergiám náchylnú pokožku. Ich predná vrstva je tvorená z bambusovej viskózy, ktorá je príjemne mäkká a priedušná. Vložky sú vyrobené z dvojitej vrstvy prešívaných textílií, preto sú veľmi savé, nepriepustné a rýchlo schnúce.

ThermoBaby Box na kojenecké fľaše
6,20 €

Tento praktický box je ideálny pre skladovanie 6 klasických dojčenských fliaš. Šikovné otvory po stranách boxu zaisťujú praktickú manipuláciu a prenášanie.

ThermoBaby Box na široké dojčenské fľaše
6,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento praktický box je ideálny pre skladovanie 4 širokých dojčenských fliaš. Určené pre širší priemer fľaše do 7,5 cm. Šikovné otvory po stranách boxu zaisťujú praktickú manipuláciu a prenášanie.

ThermoBaby Melamínová miska
3,90 € 3,50 €

Akcia

Melamínová miska – odľahčená detská miska s lesným motívom z kolekcie inšpirovanej zvieratkami. Bez BPA podľa platných predpisov. Nechajte jesť svoje dieťa samostatne.

ThermoBaby Sáčky na mlieko 25 ks white
10,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Predstavujeme vám sáčky na mlieko značky Thermobaby. Vďaka týmto vakom môžete mlieko skladovať v chladničke či mrazničke. Sú predsterilizované a zaisťujú zachovanie všetkých nutričných vlastností materského mlieka. Vďaka dvojitému zipsu bude skladovanie mlieka dobre utesnené a vodotesne uzavreté.

ThermoBaby Sterilizačná krabička do mikrovlnnej rúry white
13,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Predstavujeme vám sterilizačnú krabičku do mikrovlnnej rúry značky ThermoBaby v bielej farbe. Sterilizačná krabička umožňuje sterilizovať v mikrovlnnej rúre detské potreby, akými sú napríklad cumlíky, fľaštičky, hryzátka, či pomôcky pre dojčenie. Táto praktická krabička ďalej slúži pre ich uchovávanie či prevážanie.

ThermoBaby Stupienok Babystep Grey charm
10,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Predstavujeme vám stupienok Babystep Grey charm značky ThermoBaby v šedej farbe. Stupienok je praktický a kompaktný pomocník k umývadlu a WC. Nožičky majú protišmykovú úpravu a vďaka tomu zabezpečujú lepšiu stabilitu. Protišmyková ochrana na povrchu stupienka znižuje riziko pošmyknutia. Stupienok sa stane obľúbeným pomocníkom aj vo vašej domácnosti.

ThermoBaby Ergonomická detská vanička Lagoon grey charm
34,20 €

Novinka

Predstavujeme vám ergonomickú detskú kolísku Lagoon grey charm značky ThermoBaby v šedej farbe. Vanička s ergonomicky tvarovaným dnom pre deti už od narodenia. Medzi 0. – 5. mesiacom sa vykonáva kúpanie dieťaťa v polohe ležmo, Medzi 6. – 12. mesiacom sa kúpe v sediacej polohe.

ThermoBaby Stolička na WC Kiddyloo pineapple
30,40 €

Novinka

Predstavujeme vám stoličku na WC Kiddyloo pineapple značky ThermoBaby v žltej farbe. Kiddyloo stolička a schodíky v jednom je perfektná detská pomôcka pre bezpečný tréning dieťatka, ako na WC a to najmä vďaka jej priliehavému tvaru a protišmykovým prvkom. Je prakticky zložiteľná a tým aj ľahko skladovateľná.