THERMELOVE Regeneračný pleťový krém s termálnou vodou 50 ml
13,90 €

Jemný regeneračný krém obsahujúci sírnou termálnu vodu z prírodného liečivého prameňa kúpeľov Veľké Losiny. Unikátna kombinácia použitých ingrediencií ako je mandľový olej a výťažky z papajú a morských rias viditeľne podporujú hydratáciu a regeneráciu pokožky.

THERMELOVE Upokojujúci šampón Tea Tree Oil 200 ml
9,50 €

Unikátna kombinácia použitých ingrediencií má upokojujúce účinky, pokožku hydratuje a udržuje v zdravej rovnováhe. Šampón je určený k bežnej starostlivosti o vlasy. Je vhodný pre časté umývanie vlasov alebo aj ako telový šampón pri nadmernom potení.

THERMELOVE Živá magnéziová kúpeľová soľ (Magnesium Salt) 450 g
5,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Živá magnéziová soľ je čisto prírodným produktom najvyššej kvality. Obsahuje veľké množstvo horčíka, ale aj ďalších minerálov, ktorých omladzujúce a povzbudzujúce účinky sú známe už po stáročia. Pravidelné kúpele v kúpeli s pridaním magnéziovej soli prináša pocit sviežosti a uvoľnenia.

THERMELOVE Krém sa sírou 200 ml
13,90 €

Krém obsahuje sírnou termálnu vodu z prírodného liečivého prameňa kúpeľov Veľké Losiny a 3% síry. Unikátna kombinácia použitých ingrediencií napomáha udržiavať prirodzenú hydratáciu a rovnováhu pokožky. Krém je obohatený o ureu a geránium, ktoré má upokojujúce účinky a reguluje tvorbu kožného mazu.

THERMELOVE Gél na akné so sírou 100 ml
8,70 €

Jemný gél obsahujúci sírnou termálnu vodu z liečivého prameňa kúpeľov Veľké Losiny a 2% síry. Gél má upokojujúci efekt na začervenanú na podráždenú kožu, napomáha k zmierneniu svrbenia. Prirodzene hydratuje a udržuje pokožku v zdravej rovnováhe, znižuje produkciu kožného mazu.

THERMELOVE Kúpeľová soľ z mŕtveho mora 500 g
5,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Minerálne soľ z mŕtveho mora obsahuje mimoriadne vysoký podiel minerálnych látok ako je horčík, vápnik, sodík, draslík a iba 5,5% objemových je chlorid sodný. Spracováva sa priamo pri Mŕtvom mori v Izraeli. Kúpeľa napomáhajú k zníženiu svalového napätia a stresu, prináša pocit relaxácie a uvoľnenia.

THERMELOVE Tělo vé mlieko s panthenolom a sírou 200 ml
9,10 €

Tělo vé mlieko má upokojujúce účinky a napomáha regulovať tvorbu kožného mazu. Je vhodné pre následnú kozmetickú starostlivosť o pokožku aj s prejavmi akné, lupienky, ekzému alebo inými kožnými problémami.

THERMELOVE Termálne jódobrómový kúpeľová soľ 500 g
5,90 €

Extrémne vysoko minerálne termálne jódobrómový kúpeľová soľ je čisto prírodným produktom najvyššej kvality. Táto soľ má pozoruhodné vlastnosti a je charakterizovaná najvyšším obsahom minerálov ako sú jód, bróm, kremík a selén.