thePet+ 3in1 dog MINI Adult 2,8 kg
11,19 €

Posledný kus za túto cenu!

Holistické krmivo pre dospelých psov malých plemien obsahuje čierne ríbezle s vitamínom C, ktorý podporuje obranyschopnosť organizmu. Čerstvá zverina disponuje nízkym obsahom tuku a vysokým podielom bielkovín. thePet + 3in1 dog MINI Adult 2,8 kg má L-karnitín pre správnu funkciu srdca.


thePet+ 3in1 dog SALMON & POULTRY Puppies 2,8 kg
11,19 €

Novinka

Holistické krmivo pre šteniatka všetkých plemien obsahuje prírodný antioxidant rozmarín. Ten ochraňuje bunky pred poškodením a predchádza ochoreniam srdca. Nenasýtená kyselina DHA podporuje vývoj mozgu, koncentráciu a pamäť. thePet + 3in1 dog SALMON & POULTRY Puppies 2,8 kg má vitamíny A a D.


thePet+ 3in1 dog SENIOR & LIGHT Adult 2,8 kg
10,81 €

Novinka

Holistické krmivo pre staršie psy všetkých plemien s obsahom púpavy lekárskej podporuje tvorbu žalúdočných kyselín. Glukosamín a chondroitín sulfátu pomáhajú osmoticky zadržiavať v chrupavke vodu pre zaistenie pružnosti. thePet + 3in1 dog SENIOR & LIGHT Adult 2,8 kg obsahuje čerstvé hydinové mäso.


thePet+ 3in1 dog Venison & LAMB Adult 2,8 kg
11,19 €

Novinka

Holistické krmivo pre dospelých psov všetkých plemien disponuje žihľavou. Má detoxikačné a posilňujúce účinky, má pozitívny vplyv na pečeň a žalúdok. Mäso je veľmi bohaté na bielkoviny, vitamín B12 a minerálne látky. thePet + 3in1 dog Venison & LAMB Adult 2,8 kg obsahuje čerstvú zverinu.


thePet+ 3in1 cat OUTDOOR 1 kg
4,61 €

Novinka

Holistické krmivo pre dospelé mačky s obsahom chlorelly podporuje imunitný systém a správne trávenie. Obsahuje kyselinu kremičitú, ktorá zaisťuje efektívnejšie vstrebávanie vápnika do tkanív. thePet + 3in1 cat OUTDOOR 1 kg má vitamín B12, ktorý je dôležitý pre tvorenie krvi.


thePet+ 3in1 cat STERILISED 1 kg
4,61 €

Novinka

Holistické krmivo pre kastrované mačky s obsahom púpavy lekárskej podporuje tvorbu žalúdočných kyselín. Ľahko stráviteľné kuracie mäso disponuje zinkom, ktorý zabezpečuje správne okysličenie krvi. thePet + 3in1 cat STERILISED 1 kg obsahuje pestrec pre zdravú pečeň.