TETESEPT Hrejivá kúpeľ Chrbát 125 ml
7,20 €

Novinka

Hrejivá kúpeľ Chrbát je zdravotná kúpeľový koncentrát, ktorý uvoľňuje svaly a kĺby, zmierňuje bolesť. Je vhodná pre natiahnuté a natiahnuté svaly. .

TETESEPT Kúpeľ Ayurvéda 125 ml
7,20 €

Novinka

Kúpeľ Ayurvéda je kúpeľový koncentrát, ktorý poskytuje uvoľňujúci kúpeľ. Hlavnými ingredienciami sú indický lotus, jazmín a mandľový olej. .

TETESEPT Kúpeľ Čas na odpočinok 125 ml
7,20 €

Novinka

Kúpeľ Čas na odpočinok je zdravotná kúpeľový koncentrát, ktorý poskytuje uvoľňujúci kúpeľ. Hlavnými ingredienciami sú levanduľový a pomarančový olej.

TETESEPT Kúpeľ Hamam 125 ml
7,20 €

Novinka

Kúpeľ Hamam je kúpeľový koncentrát, ktorý poskytuje uvoľňujúci kúpeľ. Hlavnými ingredienciami sú arganový olej, olivový olej, figy a hamam bylinky. .

TETESEPT Kúpeľ Hlboké uvoľnenie 125 ml
7,20 €

Novinka

Kúpeľ Hlboké uvoľnenie je zdravotná kúpeľový koncentrát, ktorý zlepšuje náladu. Regeneruje telo a myseľ od stresu a denné záťaže. Obsahuje jazmín, indickú medovku, bergamot a pomaranč.

TETESEPT Kúpeľ Tajomstvo Kleopatry 125 ml
7,20 €

Novinka

Kúpeľ Tajomstvo Kleopatry je kúpeľový koncentrát, ktorý poskytuje uvoľňujúci kúpeľ. Hlavnými ingredienciami sú mliečne proteíny, med, mandľový olej. .

TETESEPT Kúpeľ Uvoľnenie svalov 125 ml
7,20 €

Novinka

Kúpeľ Uvoľnenie svalov je zdravotná kúpeľový koncentrát, ktorý je určený na relaxáciu a revitalizáciu unavených svalov. obsahuje citrónový olej, borovicový olej, rozmarínový a mätový olej.

TETESEPT Kúpeľová soľ Sopka 50 g
1,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Kúpeľová soľ Sopka s prskajúcim a bublajúcim efektom má ovocnú vôňu a sfarbí vodu pri kúpeli do červeno-žltej farby.

TETESEPT Pena do kúpeľa Hrdinovia 40 ml
1,90 €

Novinka

Pena do kúpeľa Hrdinovia prináša liečivý efekt pri prechladnutí detí. Ošetrujúce zloženie s eukalyptom a tymiánom uvoľňujúcich dýchacie cesty, dodáva kúpeli zelenú farbu. .

TETESEPT Pena do kúpeľa Panda 40 ml
1,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pena do kúpeľa v tvare pandy, s ktorou si môžete hrať. Táto penová kúpeľ s dlhotrvajúcou penou zafarbia kúpeľ oranžovou farbou. .

TETESEPT Soľ do kúpeľa Čas pre teba 60 g
1,90 €

Novinka

Soľ kombinuje upokojujúce farbu jemného ružového kvetu s vôňou kvetu a svetla ibišteka a bieleho čaju. Nechajte svoje myšlienky voľne prúdiť a ponorte sa do relaxece. .

TETESEPT Soľ do kúpeľa Hokuspokus 50 g
1,90 €

Novinka

Soľ do kúpeľa Hokuspokus ponúka ošetrujúce zloženie s olejom z makadamových orechov a kakaovým maslom. Menia farbu počas kúpeľa a má ovocnú vôňu. .

TETESEPT Soľ do kúpeľa s konfetami Pirátske dobrodružstvo 40 g
3,10 €

Novinka

Soľ do kúpeľa s praskajúcim efektom a konfetami Pirátske dobrodružstvo s jojobovým olejom pre starostlivosť o pokožku a sviežu morskú vôňou. Neškodné potravinárske farbivo zmení vodu na modrú. Pre maximálnu dobrodružstvo vo vašej kúpeľni. .