Tescoma Miska na omelety a sádzané vajcia PURITY MicroWave
11,10 € 9,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Miska na omelety a sádzané vajcia PURITY Microwave je vynikajúca pre jednoduchú a rýchlu prípravu omeliet a sádzaných vajec v mikrovlnnej rúre. Vyrobené unikátnou technológiou NanoCare zo špičkového plastového materiálu.

Tescoma Panvica 4 oka/ lievancovník PRESTO ø 24 cm (594244)
19,80 €

Panvica so 4 okami PRESTO s ľahko čistiteľným teflónovým povrchom a v elegantnom čiernom prevedení, ktorá sa hodí do každej kuchyne. Vynikajúce riešenie pre prípravu lahodných lievančekov, ktoré si môžete ozdobiť vašimi najobľúbenejšími prísadami.

Tescoma Panvica na palacinky PRESTO priemer 25 cm (594225)
14,10 €

Panvica PRESTO, ktorá je vhodná najmä na prípravu palaciniek. Rozdiel oproti ostatným panviciam tkvie v úplne rovnom povrchu po jej celej ploche. Nie je v okrajoch zaoblená ako iné klasické panvice, čo z nej robí najlepšieho pomocníka pre prípravu palaciniek.

Tescoma Panvica grilovacia SmartCLICK 26x26 cm
53,30 €
+ doprava zadarmo

Panvica s rebrovaným povrchom o rozmere 26×26 cm je ideálna na prípravu luxusného mäska. Masívna kuchynská panvica s odnímateľnou rukoväťou, vynikajúca pre prípravu pokrmov na sporáku aj v rúre.

Tescoma Panvica FineSTONE 24 cm
24,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Panvica o priemere 24 cm je vyrobená zo zdravotne nezávadného hliníka. Vysoko kvalitná panvica FineSTONE značky Tescoma s prvotriednym antiadhéznym povrchom s charakterom lešteného prírodného kameňa.

Tescoma Panvica na palacinky i-PREMIUM, 26 cm
35,60 €

Masívna panvica s indukčným dnom z nehrdzavejúcej ocele a vysoko odolným antiadhéznym povlakom. Panvica má nízky okraj, ktorý je vynikajúci na prípravu obľúbených palaciniek.

Tescoma Wok i-PREMIUM priemer 28 cm (602328)
52,50 €
+ doprava zadarmo

Masívny wok i-PREMIUM s priemerom 28 cm, s ktorým zvládnete aj tie najzložitejšie recepty ázijskej kuchyne ľavou zadnou. Wok je vybavený indukčným dnom z nehrdzavejúcej ocele a vysoko odolným antiadhéznym povlakom vhodným aj pre kovové kuchynské náradie. Je vybavený ergonomickou rukoväťou z odolného plastu a nehrdzavejúcej ocele. Určené pre všetky typy sporákov – elektrické, plynové, sklokeramické a indukčné, vhodný do myčky. 5 rokov záruka.

Tescoma Panvica grilovacia SmartCLICK 42 x 28 cm
60 € 50,70 €
+ doprava zadarmo

Panvica s rebrovaným povrchom o rozmere 42×28 cm je ideálna na luxusnú prípravu mäsa. Masívna kuchynská panvica od značky Tescoma je vynikajúca na prípravu pokrmov na sporáku aj v rúre.

Tescoma Grilovacia panvica Premium 24x24cm (601250)
29,80 €

Masívna grilovacia panvica PREMIUM 24×24 cm s profilovaným dnom prispôsobená priamo na grilovanie. Je vybavená prvotriednym antiadhéznym povlakom Teflon Classic. Má špeciálne zabrúsené dno pre dokonalý kontakt s varnou plochou. Určená pre plynové, elektrické a sklokeramické sporáky.

Tescoma Wok SmartCLICK 28 cm
57,70 €
+ doprava zadarmo

Kuchynská panvica WOK SmartCLICK má odnímateľnú rukoväť a prvotriedny antiadhézny povlak. Panvica je vhodná pre všetky typy sporákov, vrátane indukčných a navyše aj do akejkoľvek rúry.

Tescoma Panvica 4 oká PREMIUM 22x22 cm (601262)
30,20 €

Masívna odlievaná panvica 4 oká Premium 22×22 cm je vhodná na prípravu volských ôk, lievancov, zemiakových placiek a pod. Panvica je vybavená prvotriednym antiadhéznym povlakom Teflon Classic proti pripaľovaniu. Je určená pre plynové, elektrické a sklokeramické sporáky. Vhodné umývať v umývačke. 3 roky záruka.

Tescoma Grilovacia panvica Premium 34x24 cm (601254)
39,70 €

Grilovacia panvica PREMIUM 34×24 cm má profilované dno, ktoré je prispôsobené priamo na grilovanie. Panvica opatrená prvotriednym antiadhéznym povlakom Teflon Classic. Táto masívna panvica má špeciálne zabrúsené dno pre dokonalý kontakt s varnou plochou. Určené pre plynové, elektrické a sklokeramické sporáky

Tescoma Panvica steaková PREMIUM 26x26 cm (601246)
35,30 €

Masívna, steaková, odlievaná panvica Premium 26×26 cm má profilované grilovacie dno pre prípravu steakov, rýb, špízov a ďalších pochúťok z grilu. Panvica je vybavená prvotriednym antiadhéznym povlakom Teflon Classic ™ proti pripaľovaniu a špeciálne zabrúseným dnom pre dokonalý kontakt s varnou plochou. Určená pre plynové, elektrické a sklokeramické sporáky. Vhodné umývanie v umývačke. 3 roky záruka.

Tescoma Panvica i-PREMIUM Stone 32 cm
55,30 €
+ doprava zadarmo

Masívna panvica i-PREMIUM Stone s priemerom 32 cm s unikátne zvrásneným antiadhéznym povlakom s charakterom nelešteného prírodného kameňa. Pokrmy sa na špeciálne štruktúrovanom povrchu panvice nepripaľujú.

Tescoma Panvica i-PREMIUM Stone ¤ 28 cm 602428
49,80 €
+ doprava zadarmo

Panvica i-PREMIUM Stone ¤ 28 cm je masívna panvica s unikátnym antiadhéznym povlakom. Pvrch je zvrásnený s charakterom nelešteného prírodného kameňa a vďaka tomu sa suroviny prepekajú rovnomerne, bez pripaľovania a zachovávajú si svoju prirodzenú chuť.

Tescoma Panvica na palacinky i-PREMIUM Stone ø 26 cm
46,30 € 39 €

Posledný kus za túto cenu!

Na prípravu lahodných palaciniek použite panvicu i-PREMIUM Stone od značky Tescoma. Jej unikátny anti adhézny povrch so zvráskavenou vrstvou a nízky okraj zaručujú jednoduchú prípravu týchto lahodných placiek bez pripálenia. Panvicaa je kompatibilná so všetkými druhmi varných dosiek.

Tescoma Panvica i-PREMIUM priemer 28 cm (602028)
44,10 €
+ doprava zadarmo

Univerzálna panvica i-PREMIUM s priemerom 28 cm v čierno-striebornom designe, ktorá vám hravo pomôže kúzliť vaše obľúbené dobrôtky. Táto panvica sa radí medzi masívne panvice s indukčným dnom z nehrdzavejúcej ocele a vysoko odolným antiadhéznym povlakom vhodným aj pre kovové kuchynské náradie.

Tescoma Wok i-PREMIUM Stone 28 cm
53,30 €
+ doprava zadarmo

Hlboká panvica v štýle WOK je to ideálne pre varenie ázijských pokrmov. Čím ďalej tým viac obľúbenejšie druh panvíc si rýchlo obľúbite. Panvica z radu I-Premium Stone má revolučný 3D povrch ktorý uchováva v pokrmoch prirodzenú chuť a šťavnatosť.

Tescoma Grilovacia panvica Premium 28x28cm (601252)
38,30 €

Grilovacia panvica PREMIUM 28×2 cm má profilované dno, ktoré je prispôsobené priamo na grilovanie. Panvica opatrená prvotriednym antiadhéznym povlakom Teflon Classic. Táto masívna panvica má špeciálne zabrúsené dno pre dokonalý kontakt s varnou plochou. Určená pre plynové, elektrické a sklokeramické sporáky.

Tescoma Panvica na palacinky SmartCLICK 26 cm
48,80 €
+ doprava zadarmo

Panvica SmartCLICK na luxusnú prípravu palaciniek a omeliet všetkých druhov. Masívna kuchynská panvica s odnímateľnou rukoväťou, vynikajúca pre prípravu pokrmov na sporáku aj v rúre.

Tescoma Panvica grilovacia i-PREMIUM Stone 26x26 cm
44,40 €
+ doprava zadarmo

Grilovacia panvica s rebrovaným povrchom je vhodná na všetky druhy ohrevu vrátane indukcie. Panvica z radu i-Premium s charakterom nelešteného prírodného kameňa. Pokrmy sa nepripaľujú, prepekajú sa rovnomerne a zachovávajú si svoju prirodzenú chuť i šťavnatosť.

Tescoma Wok PRESIDENT ø 30 cm
74 € 62,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pánev wok s unikátně zvrásněným antiadhézním povrchem od značky Tescoma nesmí ve vaší kuchyni chybět. Pokrmy se na tomto speciálním povrchu nepřipalují, lze je připravit s minimálním množstvím tuku a přesto se propékají rovnoměrně a zachovávají si svoji chuť i šťavnatost. Wok PRESIDENT je vhodný na kovové obracečky a žáruvzdorný, takže jej lze používat v pečicí troubě.

Tescoma Panvica hlboká SmartCLICK 28 cm
62,20 €
+ doprava zadarmo

Hlboká panvica s výškou osem centimetrov je ocenená nemeckou spoločnosťou za dizajn. Masívna kuchynská panvica s odnímateľnou rukoväťou vynikajúca pre prípravu pokrmov na sporáku aj v rúre.

Tescoma Panvica hlboká i-PREMIUM Stone 24 cm
44,40 €
+ doprava zadarmo

Hlboká panvica s unikátne zvrásneným antiadhéznym povlakom o priemere 24 cm má charakter nelešteného prírodného kameňa. Pokrmy sa na špeciálne štruktúrovanom povrchu panvice nepripaľujú.

Tescoma Wok PRESIDENT ¤32 cm
219 € 179 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Panvica Wok PRESIDENT o priemere 32 cm značky TESCOMA je veľmi luxusnou záležitosťou. Vyrobená je z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a najvhodnejšia je pre varenie, smaženie aj naparovanie ázijských pokrmov. Na panvicu je záruka 5 rokov.

Tescoma Panvica Wok CANTON priemer 30 cm (607030)
19,80 €

Kvalitný oceľový wok Canton o priemere 30 cm, ktorý je ako stvorený pre experimentovanie vo vašej kuchyni. Vykúzlite si exotické pochúťky a ohromte vašich priateľov vaším kuchárskym umom! Wok je vhodný aj na indukciu, čo z neho robí moderný a praktický riad.

Tescoma Panvica hlboká GrandCHEF ø 32 cm, 2 úchyty
50,90 € 39 €

Hlboká panvica GrandCHEF od značky Tescoma umožňuje prípravu pokrmov na sporáku i v rúre na pečenie. Antiadhézny povrch zaručuje nepripalovanie potravín a indukčné dno výborne rozvádza teplo. Panvicaa je kompatibilná so všetkými druhmi varných dosiek.

Tescoma Wok GrandCHEF ¤ 28 cm
37 € 31,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Wok panvica od značky Tescoma v nerezovom dizajne má extra odolný nepriľnavý povrch. Panvica je odolná proti deformáciám a zaručuje perfektný rozvod tepla po celom povrchu.

Tescoma Wok PRESIDENT ø 30 cm, s poklicí
125 € 105,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pánev wok s unikátně zvrásněným antiadhézním povrchem a poklicí od značky Tescoma nesmí ve vaší kuchyni chybět. Pokrmy se na tomto speciálním povrchu nepřipalují, lze je připravit s minimálním množstvím tuku a přesto se propékají rovnoměrně a zachovávají si svoji chuť i šťavnatost. Wok PRESIDENT je vhodný na kovové obracečky a žáruvzdorný, takže jej lze používat v pečicí troubě.

Tescoma Panvica hlboká i-PREMIUM Stone 28 cm
53,30 €
+ doprava zadarmo

Pokrmy sa na špeciálne štruktúrovanom povrchu panvice nepripaľujú. Hlboká panvica s unikátne zvrásneným antiadhéznym povlakom o priemere 28 cm má charakter nelešteného prírodného kameňa.

Tescoma Panvica i-PREMIUM priemer 26 cm (602026)
39,80 €

Vynikajúca panvica i-PREMIUM s priemerom 26 cm v čierno-striebornom designe, s ktorou bude varenie skutočnou hračkou. Táto panvica sa radí medzi masívne panvice s indukčným dnom z nehrdzavejúcej ocele a vysoko odolným antiadhéznym povlakom vhodným aj pre kovové kuchynské náradie.

Tescoma Panvica ADVANCE priemer 28 cm (598028)
26,40 €

Masívnu panvicu Advance o priemere 28 cm čiernej farby, ktorá sa stane nevyhnutným pomocníkom pri príprave vašich najobľúbenejších pochúťok. Panvica má indukčné dno z nehrdzavejúcej ocele, prvotriedny antiadhézny povlak proti pripaľovaniu a je vybavená ergonomickou rukoväťou z odolného plastu. Zvyšok panvy zo silného dobre vodivého hliníka. Hlavnou výhodou panvy je mimo výbornej tepelnej vodivosti i samotná váha panvy, ktorá je tak ľahšia a lepšie ovládateľná. Je vhodná pre všetky typy sporákov – elektrické, plynové, sklokeramické, indukčné a halogénové, vhodné do umývačky.

Tescoma Panvica hlboká GrandCHEF ø 30 cm, 2 úchyty
46,30 € 39 €

Hlboká panvica GrandCHEF od značky Tescoma umožňuje prípravu pokrmov na sporáku i v rúre na pečenie. Antiadhézny povrch zaručuje nepripalovanie potravín a indukčné dno výborne rozvádza teplo. Panvicaa je kompatibilná so všetkými druhmi varných dosiek.

Tescoma Panvica PRESTO priemer 26 cm (594026)
19,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantná kuchynská panvica Presto s priemerom 26 cm pre pohodlnú prípravu pokrmov. Tento kuchynský riad je určený pre každodenné použitie, opatrený kvalitným antiadhéznym teflónovým povlakom proti pripaľovaniu. Je vyrobená z hliníka, má ergonomickú rukoväť z tvrdeného plastu. Určená pre elektrické, plynové a sklokeramické sporáky. Možno ju bez problémov umývať v umývačke.

Tescoma Pánev grilovací PRESTO MINI 12 × 12 cm
10,30 €

Grilovací pánev PRESTO MINI značky TESCOMA je perfektní pro přípravu malých pokrmů. Určitě oceníte antiadhézní povlak a protiskluzovou rukojeť, díky které budete mít přípravu jídla pevně v rukou. Skvěle si poradí na plynovém, elektrickém a sklokeramickém sporáku.¨

Tescoma Pánev grilovací PRESTO MINI 14 × 14 cm
11,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Grilovací pánev PRESTO MINI značky TESCOMA je perfektní pro přípravu malých pokrmů. Určitě oceníte antiadhézní povlak a protiskluzovou rukojeť, díky které budete mít přípravu jídla pevně v rukou. Skvěle si poradí na plynovém, elektrickém a sklokeramickém sporáku.¨

Tescoma Pánev PRESTO MINI 14 cm
8,60 €

Pánev PRESTO MINI značky TESCOMA je vynikající pomocník pro přípravu jídla. Skvěle si poradí na plynovém, elektrickém a sklokeramickém sporáku.¨

Tescoma Panvica GrandCHEF ø 32 cm, 2 úchyty
38,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Panvica GrandCHEF od Tescoma s dvoma úchytmi pre lepšiu manipuláciu počas varenia. Vhodný pomocník na prípravu pokrmov ako na sporáku tak v rúre na pečenie. Nemusíte riešiť, či sa hodí práve na váš typ sporáku, pretože ju môžete použiť úplne na akýkoľvek. **Indukčné dno z nehrdzavejúcej ocele navyše zabezpečí, že sa vám nič nespáli a jedlo pôjde **dobre zmyť.

Tescoma Wok PRESTO MINI 16 cm
11,30 €

Posledný kus za túto cenu!

wokem PRESTO MINI od značky TESCOMA snadno připravíte čínu pro jednoho či jakýkoli malý pokrm. Díky protiskluzové rukojeti budete mít tvorbu jídla pevně v rukou. Také určitě oceníte antiadhézní povrch. Po jídle wok jednoduše umyjete v myčce.

Tescoma Panvica i-PREMIUM Stone ¤ 20 cm 602420
35,60 €

Panvica i-PREMIUM Stone ¤ 20 cm je masívna panvica s unikátnym antiadhéznym povlakom. Pvrch je zvrásnený s charakterom nelešteného prírodného kameňa a vďaka tomu sa suroviny prepekajú rovnomerne, bez pripaľovania a zachovávajú si svoju prirodzenú chuť.

Tescoma Panvica FineSTONE 26 cm
26,60 €

Vysoko kvalitná panvica FineSTONE značky Tescoma s prvotriednym antiadhéznym povrchom s charakterom lešteného prírodného kameňa. Panvica s priemerom 26 cm je vyrobená zo zdravotne nezávadného hliníka.

Tescoma Panvica GrandCHEF, 20 cm, dlhá rukoväť (606820)
22,50 € 19,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Panvica GrandCHEF je masívna panvica s nerezovým indukčným dnom a nerezovou rukoväťou. Priemer panvice je 20 cm a je vhodná na všetky typy sporákov aj do rúry. Má brúsený hliníkový povrch, ktorý je chránený vysoko odolnou vrstvou. Vhodná do umývačky riadu.

Tescoma Panvica GrandCHEF, 24 cm, dlhá rukoväť (606824)
27 € 23,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Panvica GrandCHEF je masívna panvica s nerezovým indukčným dnom a nerezovou rukoväťou. Priemer panvice je 24 cm a je vhodná na všetky typy sporákov aj do rúry. Má brúsený hliníkový povrch, ktorý je chránený vysoko odolnou vrstvou. Vhodná do umývačky riadu.

Tescoma Panvica hlboká GrandCHEF, 24 cm,2 úchytky (606854)
31,50 € 27,30 €

Panvica GrandCHEF je masívna panvica s nerezovým indukčným dnomnerezovými úchytkami. Priemer panvice je 24 cm a je vhodná na všetky typy sporákov aj do rúry na pečenie. Má brúsený hliníkový povrch, ktorý je chránený vysokoodolnou vrstvou. Vhodná do umývačky riadu.

Tescoma Panvica hlboká GrandCHEF, 28 cm,2 úchytky (606858)-29%
36 € 25,48 €

Výpredaj

Panvica GrandCHEF je masívna panvica s nerezovým indukčným dnomnerezovými úchytkami. Priemer panvice je 28 cm a je vhodná na všetky typy sporákov aj do rúry na pečenie. Má brúsený hliníkový povrch, ktorý je chránený vysokoodolnou vrstvou. Vhodná do umývačky riadu.

Tescoma Pánev hluboká PRESIDENT Stone s poklicí ø 24 cm
55,40 €
+ doprava zadarmo

Hluboká pánev PRESIDENT Stone s poklicí s průměrem 24 cm od značky Tescoma má prvotřídní antiadhezní povlak uvnitř i vně nádoby, který je vysoce odolný, vhodný i pro neostré kovové kuchyňské nářadí. Pokrmy v této pánvi se nepřipalují a zachovávají si přirozenou chuť i šťavnatost. Je vhodná na všechny typy sporáků i do pečící trouby.

Tescoma Panvica i-PREMIUM priemer 24 cm (602024)
35,60 €

Panvica i-PREMIUM s priemerom 24 cm, ktorá sa stane vaším neoceniteľným pomocníkom pri príprave vašich obľúbených pochúťok. Táto panvica sa radí medzi masívne panvice s indukčným dnom z nehrdzavejúcej ocele a vysoko odolným antiadhéznym povlakom vhodným aj pre kovové kuchynské náradie.

Tescoma Panvica i-PREMIUM Stone ¤ 24 cm 602424
40,80 €
+ doprava zadarmo

Panvica i-PREMIUM Stone ¤ 24 cm je masívna panvica s unikátnym antiadhéznym povlakom. Povrch je zvrásnený s charakterom nelešteného prírodného kameňa a vďaka tomu sa suroviny prepekajú rovnomerne, bez pripaľovania a zachovávajú si svoju prirodzenú chuť.

Spoločnosť Tescoma s.r.o., držiteľ ochrannej známky Tescoma, je česká firma bez zahraničnej kapitálovej účasti. Zaoberá sa predovšetkým vývojom, designom a následne predajom značkových kuchynských potrieb.

Dlhodobé úspechy značky Tescoma stoja najmä na mimoriadne širokej a ucelenej ponuke kuchynských potrieb, prvotriednej kvalite použitých materiálov a na dokonalom spracovaní výrobkov. Tie v neposlednom rade vynikajú svojím originálnym designom.

Od svojho vzniku v roku 1992 zostáva Tescoma verná pôvodným zásadám, a to:

  • Ponúkať široký sortiment výrobkov prvotriednej kvality za priaznivé ceny.
  • Uplatňovať a rozvíjať vlastný vývoj a originálny design kuchynských potrieb.
  • Propagovať obchodnú značku a dobré meno Českej republiky vo svete.

Spoločnosť Tescoma s.r.o., držiteľ ochrannej známky Tescoma, je česká firma bez zahraničnej kapitálovej účasti. Zaoberá sa predovšetkým vývojom, designom a následne predajom značkových kuchynských potrieb.

Dlhodobé úspechy značky Tescoma stoja najmä na mimoriadne širokej a ucelenej ponuke kuchynských potrieb, prvotriednej kvalite použitých materiálov a na dokonalom spracovaní výrobkov. Tie v neposlednom rade vynikajú svojím originálnym designom.

Od svojho vzniku v roku 1992 zostáva Tescoma verná pôvodným zásadám, a to:

  • Ponúkať široký sortiment výrobkov prvotriednej kvality za priaznivé ceny.
  • Uplatňovať a rozvíjať vlastný vývoj a originálny design kuchynských potrieb.
  • Propagovať obchodnú značku a dobré meno Českej republiky vo svete.