TEREZIA COMPANY

TEREZIA COMPANY B17 Apricarc s marhuľovým olejom 180 kapsúl
5x

TEREZIA COMPANY B17 Apricarc s marhuľovým olejom 180 kapsúl

35 €

B17 APRICARC s marhuľovým olejom – marhuľové jadierka, reishi, rakytník a hliva ustricová, to je silná kombinácia prípravku B17 APRICARC na podporu organizmu aj v tých najťažších chvíľach. Prirodzene obsiahnuté látky v marhuľových jadierkach sú stredom záujmu vedcov po celom svete.

Partner: Vivantis
TEREZIA COMPANY Vitamin D3 2000 IU (Variant 30 tablet)

TEREZIA COMPANY Vitamin D3 2000 IU

2,80 €
Novinka

Vitamin D3 pre Vaše kosti, zuby a imunitu. Vitamín D je v tukoch rozpustný vitamín nevyhnutný pre ľudský organizmus. Je nepostrádateľný od dojčenského veku až po starobe.

Partner: Vivantis
TEREZIA COMPANY Konopný olej 10 ml

TEREZIA COMPANY Konopný olej 10 ml

17,50 €
Novinka

Konopný olej je získavaný lisovaním semien a zelených častí (bez kvetov) starostlivo vybranej odrody rastliny konope. Konopné kvapky majú vďaka použitej technológii lisovania prirodzený obsah cenných kanabinoidov CBD a CBG cca 3%.

Partner: Vivantis
-15%
TEREZIA COMPANY Rakytníček vegánskej želé Divoké ovocie 90 ks
1x

TEREZIA COMPANY Rakytníček vegánskej želé Divoké ovocie 90 ks

9,80 €
8,30 €

Nové vegánskej želé RAKYTNÍČEK divoké ovocie obsahujú účinnú látku rakytník a zmes ovocných koncentrátov a vitamíny. Rakytník rešetliakový je vhodný na podporu obranyschopnosti organizmu, pomáha znižovať únavu, podporuje činnosť srdca a tráviaceho traktu, pomáha udržiavať zdravú pokožku.

Partner: Vivantis

TEREZIA COMPANY je rodinná firma zaoberajúca sa vývojom, výrobou a distribúciou vlastných produktov zo zdraviu prospešných húb a rastlín. Filozofiou TEREZIA COMPANY je aby sa jej prírodné produkty dostali ku každému v najprirodzenejšej a najčistejšej podobe. Preto neobsahujú prídavné látky a prímesi, ktoré neprinášajú ľudskému organizmu úžitok.

Pri výrobe sú používané striktne len celé huby, nielen extrakty a to z dôvodu, že huby, ktoré TEREZIA COMPANY spracováva majú v sebe množstvo aktívnych látok, ktoré sa snaží využiť čo komplexnejšie. Výrobky TEREZIA COMPANY tak vynikajú čistotou spracovania a tiež certifikovanou výrobou.