Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Tempish Nautical 41 Tempish Nautical 41
Tempish Nautical 41

Longboard Tempish Nautical z bambusového dřeva, které navozuje lepší pocit z jízdy. Bamboo longboardy jsou charakteristické svou lehkostí a flexibilitou, vyznačují se pohodlností jízdy a průsvitným gripem.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Tempish Wire 3.0 Tempish Nautical 41
Tempish Wire 3.0

Pánske kolieskové korčule disponujú kolieskami zo série Catch s malým valivým odporom. Zapínajú sa pomocou šnúrok, pracky a opaskom. TEMPISH Wire 3.0 sú určené pre rekreačné a športové fitness a pre začínajúcich aj pokročilých korčuliarov.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Tempish Ayroo Tempish Nautical 41
Tempish Ayroo

Pánske kolieskové korčule disponujú veľmi pevným podvozkom s 3 kolieskami. Reflexné prvky zvyšujú ich viditeľnosť za tmy. Zapínajú sa pomocou šnúrok, pracky a opaskom. TEMPISH Ayroo sú určené pre aktívnych fitness korčuliarov aj začiatočníkov.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Tempish Wox Lady Tempish Kolieskové korčule WOX Lady
Tempish Wox Lady

Dámske kolieskové korčule disponujú kolieskami zo série Catch a zapínajú sa pomocou šnúrok, pracky a opaskom. Súčasťou je vyberateľná vnútorná topánka. TEMPISH Wox Lady sú určené pre začínajúcich aj pokročilých korčuliarov.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Tempish Kitty Baby Skate Tempish Kolieskové korčule WOX Lady
Tempish Kitty Baby Skate

Detské kolieskové korčule s možnosťou nastaviteľnej veľkosti o 4 čísla využijú začiatočníci. Dajú sa zmeniť na trojkorčule, kedy sa zdvoja zadné kolieska a dieťa má tak väčšiu stabilitu. TEMPISH Kitty Baby Skate majú okrem korčúľ v balení aj helmu, chrániče a batoh.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Tempish Kolieskové korčule WOX Lady Tempish Kolieskové korčule WOX Lady
Tempish Kolieskové korčule WOX Lady

WOX Lady od značky Tempish sú klasické in-line korčule pre fitness korčuľovanie určené ako pre začínajúcich, tak pre pokročilých korčuliarov. Dvojitá konštrukcia lineru s vyberateľnou kompletnou vnútornou topánočkou je veľmi pohodlná a umožňuje rýchle vyschnutie po jazde a vyčistenie v prípade potreby. V oblasti Achillovej šľachy je liner mäkší pre väčšie pohodlie.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Tempish Fid Tempish Swist flash
Tempish Fid

Sada detských chráničov Tempish Fid určených na ochranu kolien, lakťov a zápästia pri rekreačnom jazdení na in-line korčuliach. Veľmi ľahké chrániče, ktoré majú minimálne obmedzenie pohybu. Materiál výborne odvádza pot z tela.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Tempish Swist flash Tempish Swist flash
Tempish Swist flash

Detské kolieskové korčule s možnosťou nastaviteľnej veľkosti o 4 čísla využijú začiatočníci aj pokročilí. Dve kolieska na každej korčuli sú vybavené LED diódami. TEMPISH Swist flash sa regulujú pomocou pracky s poistkou Autolock a ozubeného pásku.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Tempish NIXIN 125 Tempish Swist flash
Tempish NIXIN 125

Detská kolobežka disponuje zadnou blatníkovou brzdou a riadidlami s eloxovanou objímkou pre zmiernenie otrasov. Tempish Nixin 125 má skladaciu konštrukciu a váži iba 2,5 kg – môžete ju tak veľmi ľahko prenášať.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Tempish Ayroo Lady Tempish Ayroo Lady
Tempish Ayroo Lady

Dámske kolieskové korčule disponujú veľmi pevným podvozkom s 3 kolieskami. Reflexné prvky zvyšujú ich viditeľnosť za tmy. Zapínajú sa pomocou šnúrok, pracky a opaskom. TEMPISH Ayroo Lady sú určené pre aktívnych fitness korčuliarov aj začiatočníkov.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Tempish Fid Tempish Ayroo Lady
Tempish Fid

Sada detských chráničov Tempish Fid určených na ochranu kolien, lakťov a zápästia pri rekreačnom jazdení na in-line korčuliach. Veľmi ľahké chrániče, ktoré majú minimálne obmedzenie pohybu. Materiál výborne odvádza pot z tela.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Tempish Dasty Tempish Ayroo Lady
Tempish Dasty

Detské kolieskové korčule s možnosťou nastaviteľnej veľkosti o 4 čísla využijú začiatočníci aj pokročilí. Sú vybavené vstavanou topánočkou s výborným systémom odvetrávania. TEMPISH Dasty sa regulujú pomocou tlačidla na bočnej strane skeletu.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Tempish Gokid Girl Tempish Termo obal na flašu
Tempish Gokid Girl

Detské kolieskové korčule s možnosťou nastaviteľnej veľkosti o 4 čísla. Súčasťou sú reflexné prvky zvyšujúce viditeľnosť za tmy. TEMPISH Gokid Girl sú vhodné pre rekreačné aj kondičné korčuľovanie a pre začínajúcich aj pokročilých korčuliarov.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Tempish Ložiská ABEC9 8ks Tempish Termo obal na flašu
Tempish Ložiská ABEC9 8ks

Tempish ABEC9 ložiská 8ks

môžete mať 27.09 - 28.09

Tempish Termo obal na flašu Tempish Termo obal na flašu
Tempish Termo obal na flašu

Tempish termo obal na flašu 1 liter

môžete mať 27.09 - 28.09

Tempish Wox Tempish SMF 200
Tempish Wox

Pánske kolieskové korčule disponujú kolieskami sa série Catch a zapínajú sa pomocou šnúrok, pracky a opaskom. Súčasťou je vyberateľná vnútorná topánka. TEMPISH Wox sú určené pre začínajúcich aj pokročilých korčuliarov.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Tempish SMF 200 Tempish SMF 200
Tempish SMF 200

Univerzálna kolobežka so skladacou konštrukciou a praktickým stojanom je vhodná pre deti, teenagerov aj dospelých. Zadná brzda sa ovláda pravou rukou pomocou páčky alebo prostredníctvom pevného blatníka, ktorým je možné zadné koleso zároveň pribrzďovať. Predné aj zadné kolesá z odolného PU s priemerom 200 mm majú dlhú životnosť a skvele priľnú k vozovke. Riadidlá s penovými gripmi je možné ľahko výškovo nastaviť a zaistiť rýchlospojkou.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Tempish Chantal Tempish SMF 200
Tempish Chantal

Dámske ľadové korčule Tempish Get-UP Luxury nadchnú kvalitným spracovaním a príjemným designom. Klasická konštrukcia pre rekreačné športovanie a zábavu na ľade.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Tempish Dasty Girl Tempish dievčenské ľadové korčule FUR EXPANZE PLUS GIRL
Tempish Dasty Girl

Detské kolieskové korčule s možnosťou nastaviteľnej veľkosti o 4 čísla využijú začiatočníci aj pokročilí. Sú vybavené vstavanou topánočkou s výborným systémom odvetrávania. TEMPISH Dasty Girl sa regulujú pomocou tlačidla na bočnej strane skeletu.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Tempish BUFFY Tempish dievčenské ľadové korčule FUR EXPANZE PLUS GIRL
Tempish BUFFY

Pennyboard Tempish BUFFY je ideálnou voľbou pre prvé krôčiky vašich detí v oblastiach skateboardingu a longboardingu. Ocenia ho ale aj väčšie deti alebo dospelí ako kompaktný a ľahký dopravný prostriedok po meste. Základom pennyboardu je vysoko odolná doska z tvrdého plastu, ktorú dopĺňajú stabilné trucky vysadené 60mm kolieskami s rýchlymi ložiskami ABEC 7.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Tempish dievčenské ľadové korčule FUR EXPANZE PLUS GIRL Tempish dievčenské ľadové korčule FUR EXPANZE PLUS GIRL
Tempish dievčenské ľadové korčule FUR EXPANZE PLUS GIRL

Dievčenské korčule Tempish FUR EXPANZE PLUS. Hodí sa pre malé začínajúce korčuliarky, ktoré si rady rekreačné korčuľujú. Vyrobené z mrazuvzdorného plastového materiálu odolávajúceho veľmi nízkym teplotám.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Použité
Tempish FUR Expanze S (29 – 32) - použité Tempish FUR Expanze S (29 – 32) - použité
Tempish FUR Expanze S (29 – 32) - použité

Detské ľadové korčule TEMPISH Fur Expanze sú určené pre rekreačný šport. Plastové, s nastaviteľnou veľkosťou, tieto korčule porastú s vašou ratolesťou a tak ich využijete po mnoho rokov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Tempish Marilla Tempish FUR Expanze S (29 – 32) - použité
Tempish Marilla

Veľmi bezpečná kvalitná prilba Tempish Marilla je vďaka revolučného dizajnu, tvaru a konštrukcii predurčená k ochrane hlavy pri športoch ako in-line, skateboarding, longboarding, ale je vhodná aj na cyklistiku.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Tempish detské korčule Enbo DUO Tempish FUR Expanze S (29 – 32) - použité
Tempish detské korčule Enbo DUO

Tempish Enbo DUO sú detské rozťahovacie korčule so špeciálnou duálnou konštrukciou pre celoročné rekreačné korčuľovanie. Konštrukčný systém umožňuje zámenu zimných korčulí za podvozok s kolieskami. Jednoduchým povolením troch skrutiek premeníte zimné korčule na kolieskové inline korčule a naopak.

môžete mať 25.09

Partner: MALL

Už od začiatku firmy Tempish je jej hlavnou činnosťou výroba športového tovaru a veľkoobchod s ním. V priebehu existencie firmy sa sortiment obchodného tovaru rozširoval. Súčasne so založením firmy vznikla tiež registrovaná ochranná značka TEMPISH, pod ktorou sú na slovenský, český, poľský, maďarský, ukrajinský, ruský a ďalší trh dodávané športové výrobky.

Cez veľmi široký sortiment športového tovaru v súčasnej ponuke, zostali hlavnou doménou koliečkové “IN LINE“ korčule, ktoré sa v polovici 90-tych rokov minulého storočia stali odrazovým mostíkom pre ďalšiu expanziu firmy. Pri ďalšom obchodnom vývoji firmy boli ku kolieskovým korčuliam pridané chrániče, prilby, náhradné diely, servis atď. V roku 1999 došlo k zásadnému rozšíreniu sortimentu o klasické šité korčule, k nim zase hokejové palice, chrániče a ďalšie doplnky. V roku 2002 bola ponuka opäť zásadne rozšírená o kolekciu kopačiek a futbalového sortimentu – rukavice, chrániče, dresy atď.

Špecializácia

In-line korčule, ľadové korčule, florbalové palice, bránky a mantinely, chrániče, kolobežky.