TEMPISH Trendy vesta brankárska senior-20%
29,22 € 23,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Tempish Trendy je brankárska vesta pod dres zaisťujúca dokonalú ochranu hrudníka. Strih a sťahovacie pásiky zaistia dokonalé priľnutie k hrudníku, zároveň nedochádza k obmedzeniu rozsahu pohybu.

TEMPISH Korčule Detroit junior-42%
71 € 40,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Moderné juniorské hokejkové korčule. Tempish Korčule Detroit junior sú vhodné najmä pre rekreačné korčuľovanie. Škrupina topánok je anatomicky tvarovaná. Vnútorný materiál DB 320 s pamäťou sa prispôsobí podľa chodidla korčuliarov. Korčule disponujú kvalitnými nožmi z kalenej uhlíkovej ocele pre vyššiu odolnosť.

TEMPISH Kitty Baby Skate

TEMPISH Kitty Baby Skate

Hodnotenie: 4,9
81,40 € 77 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské kolieskové korčule s možnosťou nastaviteľnej veľkosti o 4 čísla využijú začiatočníci. Dajú sa zmeniť na trojkorčule, kedy sa zdvoja zadné kolieska a dieťa má tak väčšiu stabilitu. TEMPISH Kitty Baby Skate majú okrem korčúľ v balení aj helmu, chrániče a batoh.

TEMPISH Swist flash

TEMPISH Swist flash

Hodnotenie: 4,9
77 €

Detské kolieskové korčule s možnosťou nastaviteľnej veľkosti o 4 čísla využijú začiatočníci aj pokročilí. Dve kolieska na každej korčuli sú vybavené LED diódami. TEMPISH Swist flash sa regulujú pomocou pracky s poistkou Autolock a ozubeného pásku.

TEMPISH korčule Wenox Top 100
174,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske kolieskové korčule disponujú 100mm kolieskami, ktoré zabezpečujú rýchlu a pohodlnú jazdu aj na dlhších vzdialenostiach. Súčasťou sú reflexné prvky pre zvýšenie bezpečnosti. TEMPISH korčule Wenox Top 100 sú vďaka použitým materiálom skvele priedušné a dobre odvetrávané.

TEMPISH Viber 110
153 € 133,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Kolieskové korčule dispunjí krátkym podvozok pre jednoduchú manévrovateľnosť. Súčasťou je anatomická vkladacia stielka s hrúbkou 3 mm a odvetrávaný skelet s ventilovaným linerom. TEMPISH Vıber 110 sú určené pre začínajúcich aj pokročilých korčuliarov.

TEMPISH Swist flash

TEMPISH Swist flash

Hodnotenie: 5
73 €

Kolečkové brusle s trojdílnou odlehčenou kostrou s možností nastavení velikosti. Skládájí se z vyztužené vložky, která vašemu dítěti sedne díky kombinací šněrování, suchého zipu a bytelné přezky. Tempish Swift Flash jsou k dostání s kolečky Catch a jsou určeny pro začátečníky i pokročilé.

TEMPISH Wire 3.0-16%
137 € 113,90 €

Pánske kolieskové korčule disponujú kolieskami zo série Catch s malým valivým odporom. Zapínajú sa pomocou šnúrok, pracky a opaskom. TEMPISH Wire 3.0 sú určené pre rekreačné a športové fitness a pre začínajúcich aj pokročilých korčuliarov.

TEMPISH Korčule Detroit lady-24%
86 € 64,80 €

Dámske hokejové korčule vhodné pre rekreačné využitie. Korčule sú vyrobené z odolného PVC a sú vybavené kvalitnými nožmi z uhlíkovej ocele kalenej na tvrdosť HRC 53–55. Pohodlie pre nohy je zabezpečené vyložením vnútornej časti zvláštnym materiálom na báze DB 320, ktorý sa prispôsobí každej nohe.

TEMPISH Flow 42"-21%
150,76 € 117,90 €

Longboard Tempish Flow 42" z bambusového dřeva, které navozuje lepší pocit z jízdy. Bamboo longboardy jsou charakteristické svou lehkostí a flexibilitou, vyznačují se pohodlností jízdy a průsvitným gripem.

TEMPISH Gokid-16%

TEMPISH Gokid

Hodnotenie: 5
73 € 60,90 €

Detské kolieskové korčule s možnosťou nastaviteľnej veľkosti o 4 čísla. Súčasťou sú reflexné prvky zvyšujúce viditeľnosť za tmy. TEMPISH Gokid sú vhodné pre rekreačné aj kondičné korčuľovanie a pre začínajúcich aj pokročilých korčuliarov.

TEMPISH Gokid Girl-16%

TEMPISH Gokid Girl

Hodnotenie: 5
73 € 60,90 €

Detské kolieskové korčule s možnosťou nastaviteľnej veľkosti o 4 čísla. Súčasťou sú reflexné prvky zvyšujúce viditeľnosť za tmy. TEMPISH Gokid Girl sú vhodné pre rekreačné aj kondičné korčuľovanie a pre začínajúcich aj pokročilých korčuliarov.

TEMPISH Crazzy-17%
64 € 52,90 €

Skateboard disponuje truckmi o štandardnej veľkosti 5´. Súčasťou je ťažšia doska z čínskeho javora k učeniu základných trikov. TEMPISH Crazzy je vhodný na hladké povrchy pre začiatočníkov.

TEMPISH Marilla
27,70 € 23,60 €

Veľmi bezpečná kvalitná prilba TEMPISH Marilla je vďaka revolučnému dizajnu, tvaru a konštrukcii predurčená k ochrane hlavy pri športoch ako in-line, skateboarding, longboarding, ale je vhodná aj na cyklistiku.

TEMPISH Fid

TEMPISH Fid

Hodnotenie: 4
17,90 €

Sada detských chráničov Tempish Fid určených na ochranu kolien, lakťov a zápästia pri rekreačnom jazdení na in-line korčuliach. Veľmi ľahké chrániče, ktoré majú minimálne obmedzenie pohybu. Materiál výborne odvádza pot z tela.

TEMPISH Dievčenské korčule Joy-31%
55 € 37,80 €

Štýlové nastaviteľné dievčenské ľadové korčule. TEMPISH Dievčenské korčule Joy vynikajú rýchloschnúcou a zároveň pohodlnou výstelkou topánky. Korčule sú vyrobené z kvalitného PVC. Pevné dotiahnutie korčúľ je zaistené šnurovaním, priehlavkovým remienkom na suchý a oboustranou prackou s poistkou proti povoleniu. Korčule majú výborné tepelno-izolačné vlastnosti. Korčule sú veľmi ľahko nastaviteľné pomocou tlačidla.

TEMPISH Coctail Mate

TEMPISH Coctail Mate

Hodnotenie: 3,7
103,51 € 89 €

Kolieskové korčule s možnosťou rozťahovanie určené pre freestylovú jazdu. Trojdielna kostra je plne odvetraná a zamedzuje tak zaparenie nôh. Zapínanie tvorí kombinácia šnurovania na šnúrky, pásku cez priehlavok a klipsové pracky cez holeň. Tempish Coctail Mate s kolieskami Radical je určená pre začiatočníkov a pokročilých.

TEMPISH Magic Rebel

TEMPISH Magic Rebel

Hodnotenie: 4,8
84,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské rozťahovacie korčule Magic Rebel zväčšujú vďaka farebnej kombinácii individualizmus korčuliarov. Kvalitným skeletom a podvozkom sú určené pre pokročilých korčuliarov. Súčasťou balenia je extra pár farebných šnúrok.

TEMPISH Magic Rebel Blue yellow
84,90 €

Rebelské FREE DESIGN detské rozťahovacie korčule Tempish Magic Rebel Blue yellow, určené pre rekreačné a športové fitnes a kondičné korčuľovanie. Neprehliadnuteľný dizajn.

TEMPISH Wire 3.0 Lady
137,90 €

Dámske kolieskové korčule disponujú kolieskami zo série Catch s malým valivým odporom. Zapínajú sa pomocou šnúrok, pracky a opaskom. TEMPISH Wire 3.0 Lady sú určené pre rekreačné a športové fitness a pre začínajúcich aj pokročilých korčuliarov.

TEMPISH Fire 84x24 85A-43%
18,48 € 10,50 €

Iskriace kolieska Tempish Fire 84×24 85A pre zábavu. Iskriace kamene zasadené do každého kolieska. V sade sú 2 kusy.

TEMPISH longboard Surfy II
138,90 €

Longboard je vyrobený z dosiek kanadského a ruského javora. Využitie nájde predovšetkým pri jazdách po meste, tzv. cruisingu. Skvele simuluje pocit surfovania na vlnách. TEMPISH longboard Surfy II má nosnosť až 100 kg.

TEMPISH Marilla

TEMPISH Marilla

Hodnotenie: 4,8
27,86 € 23,60 €

Veľmi bezpečná kvalitná prilba Tempish Marilla je vďaka revolučného dizajnu, tvaru a konštrukcii predurčená k ochrane hlavy pri športoch ako in-line, skateboarding, longboarding, ale je vhodná aj na cyklistiku.

TEMPISH Dream

TEMPISH Dream

Hodnotenie: 4,7
44,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Zateplené ľadové dámske korčule Dream klasickej konštrukcie sú vhodné pre výkonnostný i rekreačný šport. Tieto korčule sa Vám dokonale prispôsobia a vďaka kvalitnému kožúšku Vám bude teplo po celú dobu korčuľovania. Korčule majú nože z nerezovej ocele.

TEMPISH Nixin 145

TEMPISH Nixin 145

Hodnotenie: 4,5
73,20 € 62,90 €

Akcia

Detská kolobežka disponuje praktickým stojanom a zadnou blatníkovou brzdou. Riadidlá sú opatrené eloxovanou objímkou pre zmiernenie otrasov. Tempish Nixin 145 váži iba 3 kg a je tak ľahko prenosná.

TEMPISH Feeez pink

TEMPISH Feeez pink

Hodnotenie: 3,7
13,90 €

Tempish Feeez pink sú klasické detské „kačičky“ určené pre najmenšie deti vo veku od 1,5–5 rokov k prvým pokusom o korčuľovanie. Dvojbritvové korčule zabezpečia väčšiu stabilitu dieťaťa.

TEMPISH Korčule Detroit-41%

TEMPISH Korčule Detroit

Hodnotenie: 4,4
77 € 45,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske hokejové korčule vhodné pre hráčov nižších i stredných súťaží a tiež pre rekreačných korčuliarov. Tempish Korčule Detroit sú anatomicky tvarované a vyrobené z odolného PVC. Korčule sa vďaka vnútornému materiálu na báze latexu DB 320 prispôsobia podľa tvaru chodidla. Vysoká odolnosť nožov je zaistená použitím uhlíkovej ocele, ktorá bola zakalená na tvrdosť HRC 53–55.

TEMPISH Rozťahovacie korčule Fur Expanze-30%
53 € 36,90 €

Juniorské ľadové korčule vhodné pre rekreačné športové využitie. TEMPISH Rozťahovacie Korčule Fur Expanze sú vyrobené z mrazuvzdorného plastu a vynikajú svojou ľahkou nastaviteľnosťou až o 3 čísla. Pohodlie detskej nohy je zabezpečené vyberateľnou mäkkou rýchloschnúcou výstelkou.

TEMPISH Wortex-27%

TEMPISH Wortex

Hodnotenie: 4,7
57,54 € 41,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske korčule disponujú plastovou výstuhou, ktorá ochraňuje pred údermi pukov a hokejok. Majú anatomicky tvarovaný členok a 2-dielny jazyk. Tempish Wortex sú vhodné pre hráčov stredných a nižších súťaží a rekreačných korčuliarov, ktorí od korčule vyžadujú závodné vlastnosti.

TEMPISH Chlapčenské korčule FS 200-32%
67 € 44,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské ľadové korčule vhodné pre rekreačné športové využitie. TEMPISH Chlapčenské korčule FS 200 sú vyrobené z kvalitného polyuretánu, ktorý si udržuje svoju pevnosť aj pri veľmi nízkych teplotách. Komfort je zaistený mäkkou rýchloschnúcou výstelkou. Korčule vynikajú ľahkou prenastaviteľnosťou veľkosti vďaka páčkovému systému v spodnej časti topánky. Pre vyššiu odolnosť je zvršok topánky s podrážkou spojený pevnostným spojom.

TEMPISH Clips duo-19%

TEMPISH Clips duo

Hodnotenie: 4,7
78 € 62,90 €

Posledný kus za túto cenu!

**Detské korčule **s možnosťou nastaviteľnej veľkosti o **4 čísla **využijú začiatočníci aj pokročilí. Disponujú **anatomicky tvarovanou vložkou **a skvele tak padnú. Tempish Clips duo umožňujú premenu ľadových korčulí na kolieskové vďaka špeciálnej konštrukcii.

TEMPISH Feeez blue-26%

TEMPISH Feeez blue

Hodnotenie: 3,7
17,55 € 12,90 €

Tempish Feeez blue sú klasické detské „kačičky“ určené pre najmenšie deti vo veku od 1,5–5 rokov k prvým pokusom o korčuľovanie. Dvojbritvové korčule zabezpečia väčšiu stabilitu dieťaťa.

TEMPISH Follow-tréningová hrazdička-19%
40 € 32,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Tréningová hrazdička slúžiaca k podpore stability malých detí pri učení jazdy na korčuliach. Kovová konštrukcia s penovými úchytmi pre pevné držanie pri dlhodobejšej aktivite. Polohovateľná výška do 6 rôznych úrovní v rozmedzí 50 až 60 cm. Tempish Follow-tréningová hrazdička pre ľahšiu cestu pri každom odraze.

TEMPISH FUR Expanze Girl

TEMPISH FUR Expanze Girl

Hodnotenie: 4,7
42,65 € 35,90 €

Detské ľadové korčule TEMPISH Fur Expanze sú určené pre rekreačný šport. Plastové, s nastaviteľnou veľkosťou, tieto korčule porastú s vašou ratolesťou a tak ich využijete po mnoho rokov.

TEMPISH Rebel Ice One Pro-23%

TEMPISH Rebel Ice One Pro

Hodnotenie: 4,9
53,62 € 40,90 €

Chlapčenské ľadové korčule Tempish Rebel Ice One Pre sú určené pre rekreačný šport. Sú vhodnou voľbou pre začínajúceho a pokročilého korčuliara.

TEMPISH Rebel Ice One Pro Girl-18%
53,62 € 43,90 €

Dievčenské ľadové korčule Tempish Rebel Ice One Pre Girl sú určené pre úplné začiatočníčky, tak pre pokročilé. Mäkká rýchloschnúca výstelka zaisťuje pohodlné prispôsobenie tvaru detskej nohy.

TEMPISH RS Verso Ice Girl-32%

TEMPISH RS Verso Ice Girl

Hodnotenie: 4,7
56,09 € 37,90 €

Dievčenské ľadové korčule TEMPISH RS Verso Ice Girl určené pre rekreačný šport a zábavu na ľade. Vhodná voľba pre začínajúce až pokročilé korčuliarky. Zaujímavý dizajn pre zvýraznenie štýlu.

TEMPISH brýle CONTRA červené
25,74 €

Nový model univerzálních sportovních brýlí nejen na in-line bruslení. Součástí balení jsou výměnná barevná skla, vkládací rám pro.

TEMPISH Celebrity-20%

TEMPISH Celebrity

Hodnotenie: 4,5
39 € 31 €

Posledný kus za túto cenu!

Florbalová taška Celebrity, do ktorej pohodlne a prehľadne uložíte všetko, čo k svojmu výkonu potrebujete. Prispôsobená pre dve florbalové palice, ďalej obuv, dres, loptičky, jedlo, atď. Pre prenos vyyužijete dve uši alebo nastaviteľný popruh cez rameno.

TEMPISH Chantal

TEMPISH Chantal

Hodnotenie: 4,3
66 €

Dámske ľadové korčule Tempish Get-UP Luxury nadchnú kvalitným spracovaním a príjemným designom. Klasická konštrukcia pre rekreačné športovanie a zábavu na ľade.

TEMPISH Chránič na hokejové korčule
5 €

Šikovný univerzálny Tempish chránič na hokejové korčule ochráni brit pred zbytočnou tuposťou či poškodením pri preprave a zároveň ochráni tašku a veci v nej pred poškriabaním či prerezaním.

TEMPISH Country-30%

TEMPISH Country

Hodnotenie: 4,8
67 € 46,90 €

Dámske korčule disponujú vonkajším károvaným nepremokavým materiálom. Vo vnútri topánok je velvet s pohodlnou bandážou, ktorá udržuje teplo. Medzi zvrškom topánky a podrážkou je posilnené spojenie. Tempish Country sú ideálne na bežné rekreačné korčuľovanie.

TEMPISH Crox-29%

TEMPISH Crox

Hodnotenie: 4,6
65,24 € 45,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske korčule Tempish CROX vhodné pre hráčov stredných a nižších súťaží a rekreačných korčuliarov, ktorí od korčule vyžadujú pretekárske vlastnosti. Veľmi pevný materiál zabezpečí dlhú životnosť.

TEMPISH Crox.X Top, čierne, pánske-32%
126,70 € 84,90 €

Pánske korčule pre rekreačné využitie v rámci jazdy aj hokejového zápasu. Trojdielny skelet z pevného PE do nízkych teplôt o minime –25 ° C. Špeciálny nôž je pripevnený pomocou priečnych skrutiek. Vrchný golier s dotiahnutím na pracku. Vnútorná vložka s funkčnými vlastnosťami je vystužená nylonom a nylexom.

TEMPISH Dream Wave-27%

TEMPISH Dream Wave

Hodnotenie: 4,9
55 € 39,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske korčule disponujú vonkajším PVC materiálom. Vnútri topánky je výstelka zo syntetickej vlny, ktorá je príjemná a pýši sa skvelými izolačnými vlastnosťami. Medzi zvrškom topánky a podrážkou je posilnené spojenie. Tempish Dream Wave sú ideálne na bežné rekreačné korčuľovanie.

TEMPISH Dream Young, biele, dámske-32%
58,70 € 39,90 €

Dámske klasické korčule pre rekreačnú jazdu od značky TEMPISH. Skelet z PVC materiálu. Vnútorná výstelka zo syntetickej vlny. Šnurovanie na šnúrky cez väčšiu priehlavkovú oblasť. Ľahká a pevná konštrukcia. Korčule Dream Young majú posilnenú časť medzi zvrškom a podošvou.

TEMPISH Eris-41%

TEMPISH Eris

Hodnotenie: 5
70 € 40,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámske korčule disponujú krasokorčuliarskym nožom z nerezovej ocele HRC 53–54. Sú opatrené vnútorným zateplením a anatomickým tvarom v oblasti Achillovej šľachy. Zapínajú sa pomocou šnúrok, suchým zipsom a prackou s auto-lock systémom. Tempish Eris sú ideálne na bežné rekreačné korčuľovanie.

TEMPISH Fine

TEMPISH Fine

Hodnotenie: 4,5
57,54 € 49,90 €

Dámske ľadové korčule Tempish Fine klasickej konštrukcie pre rekreačné, športové aj výkonnostné korčuľovanie. Topánka korčule je z kvalitného materiálu na báze PU s úpravou 3D.

Už od začiatku firmy Tempish je jej hlavnou činnosťou výroba športového tovaru a veľkoobchod s ním. V priebehu existencie firmy sa sortiment obchodného tovaru rozširoval. Súčasne so založením firmy vznikla tiež registrovaná ochranná značka TEMPISH, pod ktorou sú na slovenský, český, poľský, maďarský, ukrajinský, ruský a ďalší trh dodávané športové výrobky.

Cez veľmi široký sortiment športového tovaru v súčasnej ponuke, zostali hlavnou doménou koliečkové “IN LINE“ korčule, ktoré sa v polovici 90-tych rokov minulého storočia stali odrazovým mostíkom pre ďalšiu expanziu firmy. Pri ďalšom obchodnom vývoji firmy boli ku kolieskovým korčuliam pridané chrániče, prilby, náhradné diely, servis atď. V roku 1999 došlo k zásadnému rozšíreniu sortimentu o klasické šité korčule, k nim zase hokejové palice, chrániče a ďalšie doplnky. V roku 2002 bola ponuka opäť zásadne rozšírená o kolekciu kopačiek a futbalového sortimentu – rukavice, chrániče, dresy atď.

Špecializácia

In-line korčule, ľadové korčule, florbalové palice, bránky a mantinely, chrániče, kolobežky.

Už od začiatku firmy Tempish je jej hlavnou činnosťou výroba športového tovaru a veľkoobchod s ním. V priebehu existencie firmy sa sortiment obchodného tovaru rozširoval. Súčasne so založením firmy vznikla tiež registrovaná ochranná značka TEMPISH, pod ktorou sú na slovenský, český, poľský, maďarský, ukrajinský, ruský a ďalší trh dodávané športové výrobky.

Cez veľmi široký sortiment športového tovaru v súčasnej ponuke, zostali hlavnou doménou koliečkové “IN LINE“ korčule, ktoré sa v polovici 90-tych rokov minulého storočia stali odrazovým mostíkom pre ďalšiu expanziu firmy. Pri ďalšom obchodnom vývoji firmy boli ku kolieskovým korčuliam pridané chrániče, prilby, náhradné diely, servis atď. V roku 1999 došlo k zásadnému rozšíreniu sortimentu o klasické šité korčule, k nim zase hokejové palice, chrániče a ďalšie doplnky. V roku 2002 bola ponuka opäť zásadne rozšírená o kolekciu kopačiek a futbalového sortimentu – rukavice, chrániče, dresy atď.

Špecializácia

In-line korčule, ľadové korčule, florbalové palice, bránky a mantinely, chrániče, kolobežky.