Tega KOMFORT 2v1

Tega KOMFORT 2v1

Hodnotenie: 4,2
21 €

Vanička Komfort 2v1 s vnútornou anatomickou formou bola navrhnutá tak, aby pri kúpaní podporovala dieťa. Táto vaňa bola navrhnutá a vytvorená pre uľahčenie kúpania dieťaťa, najmä v prvých mesiacoch jeho života.

Tega Detské sedadlo na WC mäkké
10,90 €

Cosing Univerzálne sedadlo na WC poskytuje komfort a pohodlie vďaka mäkkej sedacej časti potiahnuté PVC. Ideálne pre deti, ktoré sa učia chodiť na toaletu Ľahko sa pripojí k väčšine záchodových dosiek vďaka protišmykovým častiam. Moderný spôsob potiahnutia bráni oderu a zničeniu.

Tega detské sedadlo na WC mäkké - Peppa Pig
12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské sedadlo na WC od značky Tega je úžasne mäkké a zdobené obľúbenou postavičkou Peppa Pig. Sedadlo je ideálne pre deti, ktoré už vyrástli z nočníka a učia sa chodiť na toaletu.

Tega Univerzálny stojan na vaničky - strieborná
22,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálny stojan na vaničku značky Tega zaistí bezpečné a pohodlné kúpanie vášho dieťatka. Stojan je možné zložiť, takže vám nezaberie takmer žiadne miesto. Určený pre vaničky veľkosti 86 a 102 cm.

Tega stojan na profilované vaničky 2v1 102 cm - biela
23,90 €

Stojan na profilované vaničky od značky Tega uľaví vášmu chrbtu pri kúpaní bábätka. Stojan možno po kúpeli ľahko zložiť a vďaka svojim kompaktným rozmerom je ideálny do malých kúpeľní.

Tega Penové lehátko do vaničky UNI KOLOR
6,50 €

Novinka

Lehátko do vane, ktoré mamičke uľahčia kúpanie vďaka tomu, že bude mať pri kúpeli obe ruky voľné. Je vyrobené z mäkkého materiálu s plastickým vzorom. Na rozdiel od kovového lehátka umožňuje ponorenie celého telíčka do vody pre dôkladnú kúpeľ. Tega penové lehátko do vaničky UNI KOLOR je využiteľné aj ako sedadlo, až bude dieťa staršie.

Tega Stúpadlo k umývadlu FOLK - biela
7,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Stúpadlo k umývadlu, či k WC. Je vhodné pre deti širokej vekovej kategórie (3 – 14 rokov). Vďaka protišmykovému povrchu a ergonomickému tvaru je praktické na používanie. Tega stúpadlo u umývadlu FOLK – biela umožní dieťaťu, aby pohodlne použilo toaletu, dosiahlo na umývadlo pre vyčistenie zubov, dosiahlo k vyššiemu stolu, či na kuchynskú linku.

Pohodlné vaničky alebo nočníky prináša overená značka Tega. Kvalitné spracovanie všetkých výrobkov je na prvom mieste.

Pohodlné vaničky alebo nočníky prináša overená značka Tega. Kvalitné spracovanie všetkých výrobkov je na prvom mieste.