Teddies BABY Penové puzzle Mesto 32 x 32 cm-37%
25,35 € 15,79 €

Výpredaj

Penové puzzle pre deti s motívom Mesta. Deti nájdu na obrázkoch nemocnicu, obchody, domy a ďalšie. Puzzle sa dajú použiť aj ako penová podložka na hranie. Sú netoxické, ľahké a ľahko umývateľné.

Teddies BABY Dráha mesto s garážou a 6 autíčok
55,31 € 47,10 €
+ doprava zadarmo

Veľký set pre malých motoristov, skladajúci sa z oválnej dráhy, trojmiestnej garáže a jednoposchodovej umývacej linky s výťahom. Súčasťou sady je aj 6 roztomilých autíčok. Autíčka sú z príjemného mäkkého plastu a pre deti sú ľahko uchopiteľné. Vhodné pre deti od 2 rokov.

Teddies BABY Vodolepky Krtko a zajačik
8,40 € 7,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Vodolepky Krtko a zajačik je skvelá hračka pre deti, ktoré sa netešia na každodenné kúpanie. Obľúbenú postavičku Krtka, dopĺňa žaba, sova, myška a rodinka zajacov.

Teddies BABY Penové puzzle Číslice 32x32cm
11,80 €

Penové puzzle pre deti s číslami. Deti nájdu na obrázkoch vynímateľné čísla od nuly do deviatich. Puzzle sa dajú použiť aj ako penová podložka na hranie. Sú netoxické, ľahké a ľahko umývateľné.

Teddies BABY Penové puzzle Ovocie 30x30cm
11,83 €

Výpredaj

Penové puzzle pre deti s obrázkami ovocia. Deti nájdu na obrázkoch vynímateľné tvary ovocia. Puzzle sa dajú použiť aj ako penová podložka na hranie. Sú netoxické, ľahké a ľahko umývateľné.

Teddies BABY Penové puzzle Dinosaury 30 x 30 cm
12,90 €

Penové puzzle pre deti s motívom Dinosaury. Deti nájdu na obrázkoch dinosaury, o ktorých už ište počuli. Puzzle sa dajú použiť aj ako penová podložka na hranie. Sú netoxické, ľahké a ľahko umývateľné.

Teddies BABY Abecedné kocky plast 16ks
8,99 € 7,80 €

Abecedné kocky plastové môže vaše dieťa využiť nielen na precvičovanie písmeniek. Kocky majú po stranách tiež vyobrazené najrôznejšie zvieratká.

Teddies BABY Kocky + iné tvary plast v krabici-14%
15 € 12,90 €

Výpredaj

Multifunkčné kocky slúžia tiež ako puzzle so zvieratkami alebo poznávačka tvarov a farieb. Kocky majú na jednej zo strán nalepené obrázky z ktorých možno poskladať obrázok. Na ďalšej strane sú zastrčené menšie tvary s obrázkami.

Teddies BABY Zatĺkačka s kladivkom plast
10,20 €

Plastová guľôčková dráha so 4 guľôčkami zabaví vašu ratolesť na dlhé hodiny. Všetky deti rady do niečoho tlčú. S touto hračkou môžu zatĺkať guľôčky, ktoré po zatlčení prebehnú dráhou a navyše hrkajú.

Teddies BABY Deka s hrazdou motýlik
47,39 € 38,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Hracia deka s hrazdou s množstvom aktivít zaistí bábätku nekonečnú zábavu vďaka hrkálkam a rôznym povrchom v prítomnosti kamarátov kvetinky, motýlika a včielky. Je vhodná už od narodenia.

Teddies BABY Guľa edukačná hrkálka 14 cm
10,41 € 9 €

Pestrofarebná edukačná guľa s rôznymi aktivitami zaujme deti na prvý pohľad a stimuluje ich zmysly. Obsahuje rôzne tvary, s ktorými si deti precvičia jemnú motoriku.

Teddies BABY Guľa edukačná hrkálka 15 cm
9,64 € 8,60 €

Pestrofarebná edukačná guľa s rôznymi aktivitami zaujme deti na prvý pohľad a stimuluje ich zmysly. Obsahuje rôzne tvary, s ktorými si deti precvičia jemnú motoriku.

Teddies BABY Hracia skrinka
9,64 € 8,60 €

Pestrofarebná edukačná hracia skrinka s rôznymi aktivitami zaujme deti na prvý pohľad a stimuluje ich zmysly. Kým sa veselé obrázky otáčajú, skrinka prehráva príjemné melódie.

Teddies BABY Kolotoč s loptičkami 18 cm
14,68 € 12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pestrofarebný mechanický kolotoč zaujme deti na prvý pohľad. Stláčaj modré tlačidlo na kolotoči a sleduj, ako sa celé vnútro kolotoča roztočí a zábavné guľôčky s humornými tvárami sa veselo roztancujú.

Teddies BABY Multifunkčná vkladačka domček
13,29 € 12,50 €

Vkladačka v tvare veselého farebného domčeka. Kocka má v streche vkladacie otvory a vložené tvary sa vynímajú malými farebnými dvierkami. Domček má madlo a 7 rôznych farebných dielikov.

Teddies BABY Detské pískacie kocky 6ks
12 € 11,70 €

Akcia

Detské pískacie kocky 6ks majú po stranách plasticky vyobrazené najrôznejšie predmety s ktorými sa dieťa stretáva každý deň a tiež zvieratká. Kocky sú z mäkkého plasotvého materiálu, po stlačení pískajú.

Teddies BABY Hrazda pre deti plast
22,62 € 20,60 €

Veľká plastová hrazda s hračkami pre najmenšie deti. Na hrazde visia dve hračky a zrkadielko. Hračky možno odopnúť a zavesiť na autosedačku alebo kočík. Po stranách sú ešte dve hračky pre zabavenie dieťaťa.

Teddies BABY Kuličková dráha se zatloukačkou
17,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastová zatĺkacia guľôčková dráha so 4 guľôčkami zabaví vašu ratolesť na dlhé hodiny. Všetky deti rady do niečoho tlčú. S touto hračkou môžu zatĺkať guľôčky, ktoré po zatlčení prebehnú. Dráha je vysoká takmer 30 centimetrov.

Teddies BABY Lokomotíva vkladacia 8ks plast 26cm
12,91 € 12 €

Výpredaj

Veselá vkladačka s ôsmimi vkladacími kúskami rôznych tvarov, od geometrických tvarov, až po zvieratká, v prevedení farebnej parnej lokomotívy. Vhodná je pre deti už od 12 mesiacov veku.

Teddies BABY Plávací nákrčník Flipper červený
12,19 € 11 €

Flipper je nafukovacia podpera hlavy pre našich najmenších. Uľahčuje kúpanie vo vani aj v bazéne. Dieťaťu do tváre nešpliecha voda, a tak sa pri kúpaní upokojuje. Na rozdiel od ostatných kúpacích pomôcok (krídelká, plávacie kruhy) atesty dovoľujú používať tento plávací nákrčník už od narodenia. Vzhľadom k prirodzenému psychomotorickému vývoju dieťaťa doporučujeme kúpanie s Flipperom od 9. mesiaca.

Teddies BABY Stojanček s kruhmi plast 5ks
9,99 € 8,60 €

Akcia

Stojanček s farebnými plastovými kruhmi zabaví vaše dieťa. Hra s krúžkami podporuje rozvoj jemnej motoriky. Základňa stojanu je zaoblená a slúži ako hojdačka.

Teddies BABY Hrazda pre deti s podložkou a hrkálkami
34,82 € 29 €

Priestranná a veľmi mäkká hracia deka s motívom zvieratiek je vybavená mnohými aktívnymi prvkami. Súčasťou deky sú 2 hrazdičky pre zavesenie hračiek v strede ktorých je slniečko- zrkadlo.

Teddies BABY Vodolepky Krtko a nohavičky
8,40 € 7,99 €

Vodolepky Krtko a nohavičky je skvelá hračka pre deti, ktoré sa netešia na každodenné kúpanie. Obľúbenú postavičku Krtka dopĺňa žaba, bocian, myška, rak a ďalšie zvieratká.

Teddies BABY Multifunkčná vkladačka telefón
22,19 € 18 €

Multifunkčná vkladačka s prídavnou zvukovou funkciou telefónu. Kocka má na každej strane inú aktivitu, napr. vkladanie podľa tvarov písmen, číslic a ďalšie. Kocka má madlo a 18 rôznych dielikov.

Teddies BABY Vodolepky Moje prvé zvieratká - oceán
9,22 € 8,20 €

Vytvorte si farmu podľa vlastných predstáv. A to pokojne rovno vo vani. V balení nájdete 12 vodolepiek v tvare zvieratiek a ďalších motívov z oceánu. Vodolepky stačí namočiť a krásne držia, po kúpeli stačí upratať do priloženej sieťky.

Teddies BABY Monster garáž s autíčkami 3ks
17,41 € 15,30 €

Farebná garáž s tromi roztomilými autíčkami, ktoré sú pre malé deti ľahko uchopiteľné. Garáž je vybavená uchom pre jednoduché prenášanie a dvierka garáže sa dajú uzamknúť pomocou kľúčov. Každý kľúč má iný tvar, takže sa deti trénujú v rozpoznávaní.

Teddies BABY Domček hrajúci 24 cm
10,90 €

Veselý domček so zvieratkami zaujme deti na prvý pohľad. Disponuje svetelnými efektmi, zvukmi zvieratiek aj melódiami. Vďaka veľkým tlačidlám je ovládanie ľahké aj pre tých najmenších.

Teddies BABY Opičia dráha s kolieskami
21,65 € 16,80 €

Veľká dráha pre guľôčku s opičkou zaujme najmenšie deti svojím tvarom a pestrými farbami. Deti si s ňou užijú veľa zábavy a navyše pritom rozvíjajú svoje motorické a zrakové zručnosti.

Teddies BABY Kocky textilné 4ks v krabici
13,30 €

Pestrofarebné Textilné kocky pre vaše bábätko. Kocky majú množstvo rôznych obrázkov pre zábavné hranie a skúmanie. Navyše aj šuštia a to motivuje deti k hre. Zlepšujú detskú motoriku. Vhodné od narodenia.

Teddies BABY Krtkov mobilný telefón
9,22 € 8,15 €

Krásna interaktívna hračka v tvare mobilného telefónu zaujme malé deti nielen vďaka svojej licencii Krtka, telefón navyše vydáva zvukové a svetelné efekty a je vyrobený v pestrých farbách. Deti si hraním zlepšujú jemnú motoriku.

Teddies BABY Plávací nákrčník Flipper zelený
12,10 €

Flipper je nafukovacia podpera hlavy pre našich najmenších. Uľahčuje kúpanie vo vani aj v bazéne. Dieťaťu do tváre nešpliecha voda, a tak sa pri kúpaní upokojuje. Na rozdiel od ostatných kúpacích pomôcok (krídelká, plávacie kruhy) atesty dovoľujú používať tento plávací nákrčník už od narodenia. Vzhľadom k prirodzenému psychomotorickému vývoju dieťaťa doporučujeme kúpanie s Flipperom od 9. mesiaca.

Teddies BABY Plávací nákrčník Flipper žltý
12,19 € 11 €

Flipper je nafukovacia podpera hlavy pre našich najmenších. Uľahčuje kúpanie vo vani aj v bazéne. Dieťaťu do tváre nešpliecha voda, a tak sa pri kúpaní upokojuje. Na rozdiel od ostatných kúpacích pomôcok (krídelká, plávacie kruhy) atesty dovoľujú používať tento plávací nákrčník už od narodenia. Vzhľadom k prirodzenému psy-chomotorickému vývoju dieťaťa doporučujeme kúpanie s Flipperom od 9. mesiaca.

Teddies BABY Sada loptičiek s textúrou
9 €

Sada šiestich rôznofarebných loptičiek o veľkosti 6 cm. Loptičky sú vyrobené z mäkkého a na omak príjemného materiálu. Každá loptička má na svojom povrchu inú textúru, tá deti stimuluje k hraniu. Vhodné pre deti od 6 mesiacov..

Teddies BABY Vodolepky Moje prvé zvieratká - farma
9,22 € 8,20 €

Vytvorte si farmu podľa vlastných predstáv. A to pokojne rovno vo vani. V balení nájdete 12 vodolepiek v tvare zvieratiek a ďalších nevyhnutných súčastí farmy. Vodolepky stačí namočiť a krásne držia, po kúpeli stačí upratať do priloženej sieťky.

Teddies BABY Zábavná vodná podložka
9,40 €

Klasická interaktívna vodná podložka. Po naplnení vodou sa deti môžu hrať s plávajúcimi zvieratkami, 6ks vnútri podložky. Vďaka tomu si zlepšujú motoriku a vnímanie. Rozmer podložky je 20 × 17cm. Vyrobené z nezávadných materiálov.