Teddies BABY Vodolepky Krtko a zajačik
8,40 €
7,99 €

Vodolepky Krtko a zajačik je skvelá hračka pre deti, ktoré sa netešia na každodenné kúpanie. Obľúbenú postavičku Krtka, dopĺňa žaba, sova, myška a rodinka zajacov.


Teddies BABY Penové puzzle Mesto 32 x 32 cm
25,35 €

17,40 €

Penové puzzle pre deti s motívom Mesta. Deti nájdu na obrázkoch nemocnicu, obchody, domy a ďalšie. Puzzle sa dajú použiť aj ako penová podložka na hranie. Sú netoxické, ľahké a ľahko umývateľné.


Teddies BABY Hrazda pre deti s podložkou a hrkálkami
34,82 €
31,90 €

Priestranná a veľmi mäkká hracia deka s motívom zvieratiek je vybavená mnohými aktívnymi prvkami. Súčasťou deky sú 2 hrazdičky pre zavesenie hračiek v strede ktorých je slniečko- zrkadlo.


Teddies BABY Hrazda pre deti s podložkou a hrkálkami
34,82 €

Priestranná a veľmi mäkká hracia deka s motívom zvieratiek je vybavená mnohými aktívnymi prvkami. Súčasťou deky sú 2 hrazdičky pre zavesenie hračiek v strede ktorých je slniečko- zrkadlo.


Teddies BABY Penové puzzle Číslice 32x32cm
11,60 €

Penové puzzle pre deti s číslami. Deti nájdu na obrázkoch vynímateľné čísla od jednej do deviatich. Puzzle sa dajú použiť aj ako penová podložka na hranie. Sú netoxické, ľahké a ľahko umývateľné.


Teddies BABY Penové puzzle Ovocie 30x30cm
11,60 €

Penové puzzle pre deti s obrázkami ovocia. Deti nájdu na obrázkoch vynímateľné tvary ovocia. Puzzle sa dajú použiť aj ako penová podložka na hranie. Sú netoxické, ľahké a ľahko umývateľné.


Teddies BABY Penové puzzle Dinosaury 30 x 30 cm
10,80 €

Penové puzzle pre deti s motívom Dinosaury. Deti nájdu na obrázkoch dinosaury, o ktorých už ište počuli. Puzzle sa dajú použiť aj ako penová podložka na hranie. Sú netoxické, ľahké a ľahko umývateľné.


Teddies BABY Abecedné kocky plast 16ks
8,99 €

7,30 €

Abecedné kocky plastové môže vaše dieťa využiť nielen na precvičovanie písmeniek. Kocky majú po stranách tiež vyobrazené najrôznejšie zvieratká.


Teddies BABY Kocky + iné tvary plast v krabici
15 €

11,50 €

Multifunkčné kocky slúžia tiež ako puzzle so zvieratkami alebo poznávačka tvarov a farieb. Kocky majú na jednej zo strán nalepené obrázky z ktorých možno poskladať obrázok. Na ďalšej strane sú zastrčené menšie tvary s obrázkami.


Teddies BABY Vodolepky Krtko a nohavičky
8,40 €
7,99 €

Vodolepky Krtko a nohavičky je skvelá hračka pre deti, ktoré sa netešia na každodenné kúpanie. Obľúbenú postavičku Krtka dopĺňa žaba, bocian, myška, rak a ďalšie zvieratká.


Teddies BABY Zatĺkačka s kladivkom plast
9,20 €
8,80 €

Plastová guľôčková dráha so 4 guľôčkami zabaví vašu ratolesť na dlhé hodiny. Všetky deti rady do niečoho tlčú. S touto hračkou môžu zatĺkať guľôčky, ktoré po zatlčení prebehnú dráhou a navyše hrkajú.


Teddies BABY Deka s hrazdou motýlik
47,39 €

38,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hracia deka s hrazdou s množstvom aktivít zaistí bábätku nekonečnú zábavu vďaka hrkálkam a rôznym povrchom v prítomnosti kamarátov kvetinky, motýlika a včielky. Je vhodná už od narodenia.


Teddies BABY Guľa edukačná hrkálka 14 cm
10,41 €

Pestrofarebná edukačná guľa s rôznymi aktivitami zaujme deti na prvý pohľad a stimuluje ich zmysly. Obsahuje rôzne tvary, s ktorými si deti precvičia jemnú motoriku.


Teddies BABY Guľa edukačná hrkálka 15 cm
9,64 €

Pestrofarebná edukačná guľa s rôznymi aktivitami zaujme deti na prvý pohľad a stimuluje ich zmysly. Obsahuje rôzne tvary, s ktorými si deti precvičia jemnú motoriku.


Teddies BABY Hracia skrinka
9,64 €

Pestrofarebná edukačná hracia skrinka s rôznymi aktivitami zaujme deti na prvý pohľad a stimuluje ich zmysly. Kým sa veselé obrázky otáčajú, skrinka prehráva príjemné melódie.


Teddies BABY Kolotoč s loptičkami 18 cm
14,68 €

Pestrofarebný mechanický kolotoč zaujme deti na prvý pohľad. Stláčaj modré tlačidlo na kolotoči a sleduj, ako sa celé vnútro kolotoča roztočí a zábavné guľôčky s humornými tvárami sa veselo roztancujú.


Teddies BABY Baby kocky mäkké pískacie 9ks
11,79 €
11,40 €

Detské pískacie kocky 9ks majú po stranách plasticky vyobrazené najrôznejšie zvieratká a číslice. Kocky sú z mäkkého a na dotyk príjemného plastového materiálu. Po stlačení pískajú.


Teddies BABY Multifunkčná vkladačka domček
13,29 €

11,40 €

Vkladačka v tvare veselého farebného domčeka. Kocka má v streche vkladacie otvory a vložené tvary sa vynímajú malými farebnými dvierkami. Domček má madlo a 7 rôznych farebných dielikov.


Teddies BABY Multifunkčná vkladačka telefón
22,19 €

17,60 €

Multifunkčná vkladačka s prídavnou zvukovou funkciou telefónu. Kocka má na každej strane inú aktivitu, napr. vkladanie podľa tvarov písmen, číslic a ďalšie. Kocka má madlo a 18 rôznych dielikov.


Teddies BABY Opičia dráha s kolieskami
21,65 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľká dráha pre guľôčku s opičkou zaujme najmenšie deti svojím tvarom a pestrými farbami. Deti si s ňou užijú veľa zábavy a navyše pritom rozvíjajú svoje motorické a zrakové zručnosti.


Teddies BABY Triangel hrkálka 21 cm
13,52 €

Veľká hrkálka v tvare trianglu obsahuje mnoho zábavných aktivít. Zaujme najmenšie deti svojím tvarom a pestrými farbami. Deti si s ňou užijú veľa zábavy a navyše pritom rozvíjajú svoje motorické a zrakové zručnosti.


Teddies BABY Detské pískacie kocky  6ks
12 €

10,80 €

Detské pískacie kocky 6ks majú po stranách plasticky vyobrazené najrôznejšie predmety s ktorými sa dieťa stretáva každý deň a tiež zvieratká. Kocky sú z mäkkého plasotvého materiálu, po stlačení pískajú.


Teddies BABY Dráha mesto s garážou a 6 autíčok
55,31 €

44,60 €
+ doprava zadarmo

Veľký set pre malých motoristov, skladajúci sa z oválnej dráhy, trojmiestnej garáže a jednoposchodovej umývacej linky s výťahom. Súčasťou sady je aj 6 roztomilých autíčok. Autíčka sú z príjemného mäkkého plastu a pre deti sú ľahko uchopiteľné. Vhodné pre deti od 2 rokov.


Teddies BABY Hrazda pre deti plast
22,62 €
20,50 €

Veľká plastová hrazda s hračkami pre najmenšie deti. Na hrazde visia dve hračky a zrkadielko. Hračky možno odopnúť a zavesiť na autosedačku alebo kočík. Po stranách sú ešte dve hračky pre zabavenie dieťaťa.


Teddies BABY Krtkov mobilný telefón
9,22 €

8,15 €

Krásna interaktívna hračka v tvare mobilného telefónu zaujme malé deti nielen vďaka svojej licencii Krtka, telefón navyše vydáva zvukové a svetelné efekty a je vyrobený v pestrých farbách. Deti si hraním zlepšujú jemnú motoriku.


Teddies BABY Kuličková dráha se zatloukačkou
17,67 €

15,42 €

Plastová zatĺkacia guľôčková dráha so 4 guľôčkami zabaví vašu ratolesť na dlhé hodiny. Všetky deti rady do niečoho tlčú. S touto hračkou môžu zatĺkať guľôčky, ktoré po zatlčení prebehnú. Dráha je vysoká takmer 30 centimetrov.


Teddies BABY Lokomotíva vkladacia 8ks plast 26cm
12,91 €

10,61 €

Veselá vkladačka s ôsmimi vkladacími kúskami rôznych tvarov, od geometrických tvarov, až po zvieratká, v prevedení farebnej parnej lokomotívy. Vhodná je pre deti už od 12 mesiacov veku.


Teddies BABY Monster garáž s autíčkami 3ks
17,40 €

Farebná garáž s tromi roztomilými autíčkami, ktoré sú pre malé deti ľahko uchopiteľné. Garáž je vybavená uchom pre jednoduché prenášanie a dvierka garáže sa dajú uzamknúť pomocou kľúčov. Každý kľúč má iný tvar, takže sa deti trénujú v rozpoznávaní.


Teddies BABY Plávací nákrčník Flipper červený
12,19 €

10,80 €

Flipper je nafukovacia podpera hlavy pre našich najmenších. Uľahčuje kúpanie vo vani aj v bazéne. Dieťaťu do tváre nešpliecha voda, a tak sa pri kúpaní upokojuje. Na rozdiel od ostatných kúpacích pomôcok (krídelká, plávacie kruhy) atesty dovoľujú používať tento plávací nákrčník už od narodenia. Vzhľadom k prirodzenému psychomotorickému vývoju dieťaťa doporučujeme kúpanie s Flipperom od 9. mesiaca.


Teddies BABY Plávací nákrčník Flipper zelený
12,19 €

10,80 €

Flipper je nafukovacia podpera hlavy pre našich najmenších. Uľahčuje kúpanie vo vani aj v bazéne. Dieťaťu do tváre nešpliecha voda, a tak sa pri kúpaní upokojuje. Na rozdiel od ostatných kúpacích pomôcok (krídelká, plávacie kruhy) atesty dovoľujú používať tento plávací nákrčník už od narodenia. Vzhľadom k prirodzenému psychomotorickému vývoju dieťaťa doporučujeme kúpanie s Flipperom od 9. mesiaca.


Teddies BABY Plávací nákrčník Flipper žltý
12,19 €

10,80 €

Flipper je nafukovacia podpera hlavy pre našich najmenších. Uľahčuje kúpanie vo vani aj v bazéne. Dieťaťu do tváre nešpliecha voda, a tak sa pri kúpaní upokojuje. Na rozdiel od ostatných kúpacích pomôcok (krídelká, plávacie kruhy) atesty dovoľujú používať tento plávací nákrčník už od narodenia. Vzhľadom k prirodzenému psy-chomotorickému vývoju dieťaťa doporučujeme kúpanie s Flipperom od 9. mesiaca.


Teddies BABY Sada loptičiek s textúrou
8,82 €

7,72 €

Sada šiestich rôznofarebných loptičiek o veľkosti 6 cm. Loptičky sú vyrobené z mäkkého a na omak príjemného materiálu. Každá loptička má na svojom povrchu inú textúru, tá deti stimuluje k hraniu. Vhodné pre deti od 6 mesiacov..


Teddies BABY Stojanček s kruhmi plast 5ks
9,99 €

7,95 €

Stojanček s farebnými plastovými kruhmi zabaví vaše dieťa. Hra s krúžkami podporuje rozvoj jemnej motoriky. Základňa stojanu je zaoblená a slúži ako hojdačka.


Teddies BABY Vodolepky Moje prvé zvieratká - farma
9,22 €

8,11 €

Vytvorte si farmu podľa vlastných predstáv. A to pokojne rovno vo vani. V balení nájdete 12 vodolepiek v tvare zvieratiek a ďalších nevyhnutných súčastí farmy. Vodolepky stačí namočiť a krásne držia, po kúpeli stačí upratať do priloženej sieťky.


Teddies BABY Vodolepky Moje prvé zvieratká - oceán
9,22 €

8,11 €

Vytvorte si farmu podľa vlastných predstáv. A to pokojne rovno vo vani. V balení nájdete 12 vodolepiek v tvare zvieratiek a ďalších motívov z oceánu. Vodolepky stačí namočiť a krásne držia, po kúpeli stačí upratať do priloženej sieťky.


Teddies BABY Domček hrajúci 24 cm
10,54 €

Veselý domček so zvieratkami zaujme deti na prvý pohľad. Disponuje svetelnými efektmi, zvukmi zvieratiek aj melódiami. Vďaka veľkým tlačidlám je ovládanie ľahké aj pre tých najmenších.


Teddies BABY Kocky textilné 4ks v krabici
11,90 €
11,60 €

Pestrofarebné Textilné kocky pre vaše bábätko. Kocky majú množstvo rôznych obrázkov pre zábavné hranie a skúmanie. Navyše aj šuštia a to motivuje deti k hre. Zlepšujú detskú motoriku. Vhodné od narodenia.


Teddies BABY Plávací nákračník Flipper oranžový
12,19 €

10,10 €

Flipper je nafukovacia podpera hlavy pre deti od 2 rokov. Uľahčuje kúpanie vo vani aj v bazéne. Dieťaťu do tváre nešpliecha voda, a tak sa pri kúpaní upokojuje. Nákrčník prispieva k upevňovaniu kladného vzťahu k vode. Pobyt vo vode podporuje kvalitu hybných schopností dieťaťa, a prospieva tak k psychomotorickému vývoju dieťaťa.


Teddies BABY Zábavná vodná podložka
9,20 €

8,26 €

Klasická interaktívna vodná podložka. Po naplnení vodou sa deti môžu hrať s plávajúcimi zvieratkami, 6ks vnútri podložky. Vďaka tomu si zlepšujú motoriku a vnímanie. Rozmer podložky je 20 × 17cm. Vyrobené z nezávadných materiálov.