Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
tectake Ohrádka pre psíkov a šteňatá železná obdĺžniková tectake Ohrádka pre psíkov a šteňatá železná obdĺžniková
tectake Ohrádka pre psíkov a šteňatá železná obdĺžniková

Táto veľmi kvalitná ohrádka pre psov sa stane veľmi užitočným vybavením pre chov vašich psích miláčikov. Zvlášť šteňatám, ktoré vyžadujú vašu neustálu pozornosť, poskytne tento kovový koterec dostatok priestoru pre bezpečnú hru i odpočinok.

môžete mať 02.10 - 04.10

Partner: TecTake
tectake Premietacie plátno so statívom tectake Ohrádka pre psíkov a šteňatá železná obdĺžniková
tectake Premietacie plátno so statívom

Premietacie plátno tectake je navrhnuté tak, aby ste si mohli kdekoľvek prehrať obraz vo vysokej kvalite a rozlíšení. Plátno aj stojan ľahko zložíte do kompaktného tvaru a pohodlne preveziete aj uložíte.

môžete mať 02.10 - 04.10

Partner: TecTake
tectake Penové puzzle na zem, puzzle koberec na hranie tectake Ohrádka pre psíkov a šteňatá železná obdĺžniková
tectake Penové puzzle na zem, puzzle koberec na hranie

Hravé učenie! Krásne a veľké penové puzzle pre deti, univerzálna hračka a podlahová krytina v jednom. Možnosti použitia sú veľmi rozmanité.

môžete mať 02.10 - 04.10

Partner: TecTake
tectake Záhradný fóliovník 3,4x2x2m oblúk tectake Detská cestovná postieľka slon 132x75x104cm s prebaľovacou podložkou a prepravnou taškou
tectake Záhradný fóliovník 3,4x2x2m oblúk

Chcete chrániť svoje rastliny pred rozmarmi počasia a zverou. Praktický fóliovník ponúka dostatok priestoru pre pestovanie najrôznejších druhov byliniek, zeleniny a kvetov. Fóliovník má pevnú kovovú konštrukciu ošetrenú práškovou farbou.

môžete mať 02.10 - 04.10

Partner: TecTake
tectake Detská cestovná postieľka slon 132x75x104cm s prebaľovacou podložkou a prepravnou taškou tectake Detská cestovná postieľka slon 132x75x104cm s prebaľovacou podložkou a prepravnou taškou
tectake Detská cestovná postieľka slon 132x75x104cm s prebaľovacou podložkou a prepravnou taškou

S našou cestovnou postieľkou umožníte svojim deťom už od malička objavovať svet. Ideálna kombinácia cestovnej postieľky a ohrádky na hranie. Vďaka priedušnej sieťovine po stranách budete mať o svojom dieťati neustále dokonalý prehľad.

môžete mať 02.10 - 04.10

Partner: TecTake
tectake Schodisková rudla 100kg tectake Detská cestovná postieľka slon 132x75x104cm s prebaľovacou podložkou a prepravnou taškou
tectake Schodisková rudla 100kg

Kúpou vysoko kvalitného a pohodlného schodiskového vozíka tectake získate užitočného a profesionálneho pomocníka do skladu, dielne, firmy, predajne i domácnosti. Ručný vozík má nosnosť až 100 kg a vďaka dômyselne vymyslenej sade kolies ľahko prekonáva schody, nerovnosti povrchu, obrubníky a pod.

môžete mať 02.10 - 04.10

Partner: TecTake
tectake Slnečník Silia 460x270cm extra široký - šedá tectake Lavica Ranya čalúnená vo vzhľade ľanu 300 kg s úložným priestorom - piesková
tectake Slnečník Silia 460x270cm extra široký - šedá

Vďaka svojmu špeciálnemu tvaru je veľkoplošný slnečník Silia od tectake ideálnym poskytovateľom tieňa pre dlhé plochy a skvelým doplnkom. Pár otočeniami hladkej ručnej kľučky si môžete užiť horúce letné dni na terase, balkóne alebo záhrade naplno. Slnečník s nízkou hmotnosťou a jednoduchou údržbo…

môžete mať 02.10 - 04.10

tectake Úložné boxy plastové krabice sada 24-dielna tectake Lavica Ranya čalúnená vo vzhľade ľanu 300 kg s úložným priestorom - piesková
tectake Úložné boxy plastové krabice sada 24-dielna

Praktické a veľmi univerzálne úložné boxy. Možno ich použiť na uskladnenie obuvi, hračiek, riadu, nástrojov, náradia atď. Vaše skrine, pivnica, komora a pod. budú vždy dokonale upratané a perfektne zorganizované. Boxy sú priehľadné, takže môžete okamžite vidieť obsah.

môžete mať 02.10 - 04.10

Partner: TecTake
tectake Lavica Ranya čalúnená vo vzhľade ľanu 300 kg s úložným priestorom - piesková tectake Lavica Ranya čalúnená vo vzhľade ľanu 300 kg s úložným priestorom - piesková
tectake Lavica Ranya čalúnená vo vzhľade ľanu 300 kg s úložným priestorom - piesková

Dodajte svojmu domovu štýlový akcent s príťažlivou lavicou Ranya od spoločnosti tectake. Vizuálne tento stabilný kus nábytku vyniká harmonickým kontrastom medzi diskrétnym ľanovým poťahom a nožičkami z masívneho bukového dreva. Vďaka priestrannej priehradke pod vekom vie mimoriadne odolná konštru…

môžete mať 02.10 - 04.10

tectake Detská ohrádka Tommy Junior 105x105x78cm tectake Poštová schránka nerezová s rúrou na noviny XXL
tectake Detská ohrádka Tommy Junior 105x105x78cm

Najlepší spoločník na cestovanie s malým dieťaťom. Kvalitne, pekne spracovaná detská ohrádka je ideálna na hranie, plazenie a na spanie. Vďaka možnosti úsporného zloženia je možné ju používať nielen doma, ale aj na cestách.

môžete mať 02.10 - 04.10

Partner: TecTake
tectake Poštová schránka nerezová s rúrou na noviny XXL tectake Poštová schránka nerezová s rúrou na noviny XXL
tectake Poštová schránka nerezová s rúrou na noviny XXL

Pevná poštová schránka od firmy tectake zaujme svojím premysleným dizajnom a pekným prevedením. Široký otvor je chránený klapkou, ktorá odvádza vodu. K svojej pošte sa potom ľahko dostanete po odklopení veľkých dverí. Do priestrannej trubky pod schránkou sa pohodlne zmestia noviny a časopisy.

môžete mať 02.10 - 04.10

Partner: TecTake
tectake Záhradný prepravný vozík skladací tectake Poštová schránka nerezová s rúrou na noviny XXL
tectake Záhradný prepravný vozík skladací

Skladacie vozíky sú veľmi univerzálne, môžete v nich voziť nákup, veci na výlet a podobne. V zloženom stave nezaberie vozík skoro žiadne miesto, a tak by nemal chýbať v žiadnej domácnosti, pretože je stále čo prevážať. Vojde sa do každej predsiene, pivnice alebo do garáže.

môžete mať 02.10 - 04.10

Partner: TecTake
tectake Stojan na bicykle tectake 2 teleskopické zásuvky do kuchyne, spálne - 27 cm
tectake Stojan na bicykle

Vysoko kvalitný stojan na bicykle tectake dobre poslúži každému cyklistickému nadšencovi. Aj keď nemáte doma veľa miesta na uloženie bicykla, kolobežky alebo detského odrážadla, neznamená to, že o ne musíte stále zakopávať.

môžete mať 02.10 - 04.10

Partner: TecTake
tectake 2 teleskopické zásuvky do kuchyne, spálne - 27 cm tectake 2 teleskopické zásuvky do kuchyne, spálne - 27 cm
tectake 2 teleskopické zásuvky do kuchyne, spálne - 27 cm

Univerzálna teleskopická zásuvka je ideálnym pomocníkom do vašej kuchyne, kúpelne, šatne či skrine v spálni. Dokonale doplňuje súčasné úložné priestory tam, kde potrebujete svoje veci lepšie roztriediť a prehľadnejšie usporiadať. Premyslené prevedenie zaručí, že starosť o domácnosť bude zasa o ni…

môžete mať 02.10 - 04.10

tectake Basketbalový kôš Harlem tectake 2 teleskopické zásuvky do kuchyne, spálne - 27 cm
tectake Basketbalový kôš Harlem

S mobilným basketbalovým košom od tectake získate svoj vstup do arény a naučíte sa perfektne hádzať. Vďaka výškovo nastaviteľnej teleskopickej tyči je možné systém dokonale prispôsobiť veku a schopnostiam hráčov. Kolesá ľahko a rýchlo nastavia prenosný basketbalový stojan na požadované miesto.

môžete mať 02.10 - 04.10

Partner: TecTake
tectake Fóliovník 143x143x195cm tectake 3 páry luxusných napínačov z cédrového dreva
tectake Fóliovník 143x143x195cm

Praktický fóliovník, ktorý iste ocenia skúsení aj začínajúci záhradkári. Umožní vám pohodlne predpestovávať najrôznejšie plodiny a poskytuje tiež podmienky k zaujímavým pestovateľským experimentom.

môžete mať 02.10 - 04.10

Partner: TecTake
tectake Orbitálna leštička excenter 710 W tectake 3 páry luxusných napínačov z cédrového dreva
tectake Orbitálna leštička excenter 710 W

Všestranná leštička od firmy tectake je ideálna na leštenie (s vysokým leskom), voskovanie, a odstraňovanie škrabancov. Jemný štart a orbitálne pohyby významne znižujú nebezpečenstvo prehriatia a výskyt kruhovej kresby, tzv. hologramov alebo 3D efektu.

môžete mať 02.10 - 04.10

Partner: TecTake
tectake 3 páry luxusných napínačov z cédrového dreva tectake 3 páry luxusných napínačov z cédrového dreva
tectake 3 páry luxusných napínačov z cédrového dreva

Tieto luxusné cédrové napínače sú z kategórie našich produktov, ktoré budete chcieť mať nielen pre ich funkciu. Cédrové napínače obuvi tectake prinášajú inováciu a kvalitu v dlhodobej starostlivosti o vašu obuv. Napínače dokážu značne urýchliť proces tzv. „rozchodenia“ nových topánok.

môžete mať 02.10 - 04.10

Partner: TecTake
tectake Vchodová strieška oblúková tectake Ochrana krbu Agni z 5 prvkov s bezpečnostnými dvierkami
tectake Vchodová strieška oblúková

Táto krásna vchodová strieška vás vždy ochráni pred dažďom. Montáž je rýchla a jednoduchá. Pevná, priesvitná strecha z tvrdého dutinkového polykarbonátu je vysoko odolná proti nárazu a všetkým poveternostným podmienkam.Přednosti Rýchla a jednoduchá montáž. Kryt odolný proti poveternostným vplyvom.

môžete mať 02.10 - 04.10

Partner: TecTake
tectake Mačacie škrabadlo Stokeley 141 cm tectake Ochrana krbu Agni z 5 prvkov s bezpečnostnými dvierkami
tectake Mačacie škrabadlo Stokeley 141 cm

Naše krásne a praktické škrabadlo bude vaša mačka milovať! Škrabadlo ponúka veľa príležitostí ako k hre a divokému vyvádzaniu, tak ku brúseniu pazúrikov a k odpočinku. Škrabadlo má niekoľko úrovní.

môžete mať 02.10 - 04.10

Partner: TecTake
tectake Ochrana krbu Agni z 5 prvkov s bezpečnostnými dvierkami tectake Ochrana krbu Agni z 5 prvkov s bezpečnostnými dvierkami
tectake Ochrana krbu Agni z 5 prvkov s bezpečnostnými dvierkami

Vďaka rýchlo zmontovateľnej ochrane krbu od spoločnosti tectake si môžu potomkovia užívať útulnú a teplú blízkosť krbu bez toho, aby sa vystavovali akémukoľvek riziku. Špeciálny uzamykací systém zabezpečuje, že dvere sa dajú odomknúť iba viacstupňovým mechanizmom.

môžete mať 02.10 - 04.10

Partner: TecTake
tectake Detská pikniková lavica s polstrovaním tectake 6 nastaviteľných podperných stojok dverí, 51 až 115 cm
tectake Detská pikniková lavica s polstrovaním

Zo záhradného stola tectake budú vaše deti určite nadšené. Či máte záhradu alebo len terasu, či balkón, vždy je najlepšie tráviť čo najviac času na čerstvom vzduchu. Za stolom si deti môžu maľovať, písať domáce úlohy alebo stavať stavebnice bez toho, aby sa im v tráve postrácali diely.

môžete mať 02.10 - 04.10

Partner: TecTake
tectake 6 nastaviteľných podperných stojok dverí, 51 až 115 cm tectake 6 nastaviteľných podperných stojok dverí, 51 až 115 cm
tectake 6 nastaviteľných podperných stojok dverí, 51 až 115 cm

Sada 6 stojok na montáž zárubní od firmy tectake je praktickým pomocníkom pre profesionálne stavbárov aj pre šikovných majstrov, ktorí pri rekonštrukcii bytu či domu radi prispejú vlastnou prácou. Použitie stojky je veľmi jednoduché, na použitie je pripravená v niekoľkých jednoduchých krokoch.

môžete mať 02.10 - 04.10

Partner: TecTake
tectake Poštová schránka nerezová s priehradkou na noviny tectake 6 nastaviteľných podperných stojok dverí, 51 až 115 cm
tectake Poštová schránka nerezová s priehradkou na noviny

Pevná poštová schránka od firmy tectake zaujme svojim oválnym, dobre premysleným a pekným prevedením. Široký otvor je chránený klapkou, ktorá odvádza vodu. Cez tri okienka uvidíte hneď, či máte v schránke poštu alebo nie. K svojej pošte sa potom ľahko dostanete po odklopení veľkých dverí s menovkou.

môžete mať 02.10 - 04.10

Partner: TecTake

TecTake je Váš online obchod, ktorý ponúka potreby domáci, záhradné, kancelárske, detské, dielenské, chovateľské, športové, kuchynské a mnoho ďalších zaujímavých vecí.