Tecnifibre Court 8ks
10x

Tecnifibre Court 8ks

15 Kč
14 Kč

Tenisové loptičky disponujú kaučukovým jadrom Grand Touring Rubber. Využitie nájdu nielen na antuke, ale aj na ostatných povrchoch. Plášť je z 55% tvorený prírodnými vláknami, ktoré zaisťujú vysokú odolnosť. Tecnifibre Court duobalenie sú ručne vyrábané v Thajsku.

Tovar od predajcu MALL
-35%
Tecnifibre X-One duobalenie
6x

Tecnifibre X-One duobalenie

19 Kč
12 Kč

Tenisové loptičky disponujú kaučukovým jadrom Grand Prix Formula. Využitie nájdu nielen na antuke, ale aj na ostatných povrchoch. Plášť je zo 72 % tvorený prírodnými vláknami, ktoré zaisťujú odolnosť proti opotrebovaniu. Tecnifibre X-One duobalenie sú ručne vyrábané v Thajsku.

Tovar od predajcu MALL
-35%
Tecnifibre Club 8ks
6x

Tecnifibre Club 8ks

17 Kč
11 Kč

Tenisové loptičky disponujú kaučukovým jadrom Grand Touring Rubber. Využitie nájdu nielen na antuke, ale aj na ostatných povrchoch. Plášť je z 55% tvorený prírodnými vláknami, ktoré zaisťujú vysokú odolnosť. Tecnifibre Club duobalenie sú ručne vyrábané v Thajsku.

Tovar od predajcu MALL

Prestížna francúzska znacka Tecnifibre (predtým znacka Major) patrí už niekolko rokov medzi svetovú extratriedu výrobcov vybavenia pre squash a tenis. Znacka Tecnifibre v súcasnej dobe zažíva obrovský predajný boom (nielen v SR, ale aj celosvetovo) a stáva sa doslova módnou znackou, ktorá velmi agresívne útocí na pozície takých velkých raketových znaciek ako sú Wilson, Head, Dunlop alebo Prince. Zatial co v tenise stále ešte s miernym náskokom vládnu iné znacky, v squashi je dnes Tecnifibre velmi dominantnou znackou a squashové rakety a squashové výplety sú dnes k videniu na všetkých velkých svetových i domácich akciách.

Tecnifibre dnes vyrába nielen kompletný sortiment vybavenia pre squash a tenis, do jeho portfólia patria okrem prvotriednych squashových a tenisových rakiet tiež špickové elastické výplety, kvalitné omotávky, lopty a dalšie doplnky. Medzi zákazníkmi sú mimoriadne oblúbené aj unikátne termo-tašky a velkej oblube sa teší aj športový textil na squash, tenis a bedminton.