Tecnifibre Court 8ks
10x

Tecnifibre Court 8ks

14,81 €
13,50 €

Tenisové loptičky disponujú kaučukovým jadrom Grand Touring Rubber. Využitie nájdu nielen na antuke, ale aj na ostatných povrchoch. Plášť je z 55% tvorený prírodnými vláknami, ktoré zaisťujú vysokú odolnosť. Tecnifibre Court duobalenie sú ručne vyrábané v Thajsku.

Tovar od predajcu MALL
-35%
Tecnifibre X-One duobalenie
6x

Tecnifibre X-One duobalenie

18,71 €
12,10 €

Tenisové loptičky disponujú kaučukovým jadrom Grand Prix Formula. Využitie nájdu nielen na antuke, ale aj na ostatných povrchoch. Plášť je zo 72 % tvorený prírodnými vláknami, ktoré zaisťujú odolnosť proti opotrebovaniu. Tecnifibre X-One duobalenie sú ručne vyrábané v Thajsku.

Tovar od predajcu MALL
-35%
Tecnifibre Club 8ks
6x

Tecnifibre Club 8ks

17,15 €
11 €

Tenisové loptičky disponujú kaučukovým jadrom Grand Touring Rubber. Využitie nájdu nielen na antuke, ale aj na ostatných povrchoch. Plášť je z 55% tvorený prírodnými vláknami, ktoré zaisťujú vysokú odolnosť. Tecnifibre Club duobalenie sú ručne vyrábané v Thajsku.

Tovar od predajcu MALL

Prestížna francúzska znacka Tecnifibre (predtým znacka Major) patrí už niekolko rokov medzi svetovú extratriedu výrobcov vybavenia pre squash a tenis. Znacka Tecnifibre v súcasnej dobe zažíva obrovský predajný boom (nielen v SR, ale aj celosvetovo) a stáva sa doslova módnou znackou, ktorá velmi agresívne útocí na pozície takých velkých raketových znaciek ako sú Wilson, Head, Dunlop alebo Prince. Zatial co v tenise stále ešte s miernym náskokom vládnu iné znacky, v squashi je dnes Tecnifibre velmi dominantnou znackou a squashové rakety a squashové výplety sú dnes k videniu na všetkých velkých svetových i domácich akciách.

Tecnifibre dnes vyrába nielen kompletný sortiment vybavenia pre squash a tenis, do jeho portfólia patria okrem prvotriednych squashových a tenisových rakiet tiež špickové elastické výplety, kvalitné omotávky, lopty a dalšie doplnky. Medzi zákazníkmi sú mimoriadne oblúbené aj unikátne termo-tašky a velkej oblube sa teší aj športový textil na squash, tenis a bedminton.