Tatrachema Fixinela Antikalk likvidátor vodného kameňa 665 ml
4,22 € 3,80 €

Tatrachema Fixinela Antikalk likvidátor vodného kameňa 665 ml je čistiaci prípravok určený na odstraňovanie vodného kameňa a hrdze. Tento extrémne účinný prípravok môžete použiť pri upratovaní sprchových kútov, vodovodných batérií, WC mís, obkladačiek, nerezových drezov a keramických dlaždíc. Spoľahnite sa na overenú silu a účinnosť prípravkov Fixinela.

Tatrachema Fixinela Perfekt čistič na škáry 500 ml
4,22 € 3,90 €

Fixinela Perfekt čistič na škáry 500 ml vám umožní ľahko a rýchlo obnoviť vzhľad škár. Tento špeciálny čistič vracia škáram pôvodnú farbu a zbavuje ich všetkých nečistôt a usadenín. Využiť ho môžete aj na odstraňovanie vodného kameňa z umývadiel, vaní, vodovodných batérií, obkladačiek a dlažby.

Tatrachema DIAVA Leštenka na nábytok 500 ml
4,61 € 4,30 €

TATRACHEMA DIAVA leštenka na drevený nábytok a drevo je vhodná na čistenie a leštenie. Doprajte vášmu nábytku prvotriednu starostlivosť a dokonalý lesk.

Tatrachema DIAVA pasta na parkety 360 g
5 € 4,60 €

Pasta na parkety Tatrachema Diava o objeme 360 gramov je určená na leštenie a konzervovanie drevených podláh. Skvele sa hodí na ošetrenie parkiet, plávajúcich podláh a linolea. Táto pasta vytvára film, ktorý podlahu chráni pred znečistením a uľahčuje tak jej ďalšiu údržbu. Zároveň dosahuje precíznych výsledkov aj pri leštení podláh.

Tatrachema Fixinela Antikalk Comfort MR 500 ml
4,22 € 4 €

Tatrachema Fixinela Antikalk Comfort MR 500 ml je čistiaci prostriedok, ktorý vám pomôže v boji s vodným kameňom. Tento extrémne účinný prostriedok je určený na čistenie silne znečistených plôch a okrem vodného kameňa odstraňuje aj ďalšie nečistoty.

Tatrachema Fixinela Perfekt kúpeľňa 500 ml
4,20 € 4 €

Čistiaci prostriedok Tatrachema Fixinela Kúpeľňa je špeciálny čistič na škáry, ktorý obnovuje ich vzhľad a vracia im ich pôvodnú farbu. Z umývadiel a vodovodných batérií odstraňuje vodný kameň a používa sa aj ako bežný čistič na plastové vane, obkladačky a dlažby.

Tatrachema Fixinela tablety do pisoárov Borovica 1 kg
8,80 € 7,70 €

Čistiaci prostriedok Tatrachema Fixinela Tablety do pisoárov zamedzujú tvorbe vodného a močového kameňa a to vďaka účinným tenzidom, ktoré zaisťujú vysoký čistiaci účinok. Dezodorační prípravok uvoľňuje príjemnú vôňu, odstraňuje nečistoty a zabraňuje tvorbe usadenín. Balenie 1 kg

Tatrachema Fixinela Perfekt čistič krbových skiel 500 ml
4,22 € 3,90 €

Tatrachema Fixinela Perfekt 500 ml je extrémne účinný čistič krbových skiel. Tento špeciálny čistiaci prípravok šetrne odstraňuje mastnotu, pripáleniny, sadze a organické nečistoty. Použiť ho môžete nielen na sklá krbových kachlí, ale aj na grily a rošty. Vďaka rozprašovaču sa prípravok používa jednoducho, rýchlo a bez námahy.