Taf Toys Hudobný pultík do auta
32,87 € 29,90 €

Hrací pultík do auta Taf Toys s hudbou a svetielkami zabaví Vaše bábätko na cestách autom, zaistí Vám pokoj pri riadení a bábätku radosť a rozvoj motorických schopností vďaka stimulácii hrou. Potešte svoje najväčšie šťastie a užite si pokojnú a bezpečnú cestu!

Taf Toys Kolotoč na kočík Mesiačik-34%
16,76 € 10,90 €

Kolotoč na kočík zaistí dieťaťu skvelú zábavu na všetkých vašich cestách. Hranie so závesnými hračkami ho bude nielen baviť, ale navyše podporuje vývoj zmyslov motorických zručností dieťaťa.

Taf Toys Taf Toys Kolotoč Záhrada-39%
43,29 € 26,10 €

Krásny hudobný kolotoč kombinuje pohyb a klasické melódie a pomáha tak rozvíjať detské zmysly. Pozornosť dieťaťa upútajú farebné otáčajúce sa hračky. Jednoduchá montáž na väčšinu postieľok.

Taf Toys Hracia deka I Love, Pastelové farby
53,30 €

Hracia deka I Love, Pastelové farby, je extra veľká a mäkká deka s veselými obrázkami a množstvom aktivít na skúmanie. Hranie na deke rozvíja jemnú i hrubú motoriku dieťaťa a obrázky podnecujú k hre rodičov s dieťaťom, čím podporujú rozvoj emočnej inteligencie dieťaťa.

Taf Toys Knižka pre hru na brušku
15,80 € 15,30 €

Textilná knižka s otáčacími šuštiacimi stránkami v tvare stolného kalendára ponúka množstvo neodolateľných obrázkov s rôznorodými textúrami, bezpečným zrkadielkom, hryzátkom apod. Ideálne pre postavenie pred dieťa pri hre na brušku.

Taf Toys Hracia deka Severný pól 4 ročné obdobia
52,80 €

Hracia deka značky Taf Toys ponúkne vašim deťom pocit bezpečia a pohodlia už od narodenia. Útulné prostredie pre novorodencov vytvoríte ľahko vďaka zdvihnutiu okrajov deky. Súčasťou deky je tiež odnímateľná hrazda s hračkami, ktorú je možné používať aj samostatne. Závesný hudobný box sa aktivujete zatiahnutím za hryzátko.

Taf Toys Hracia deka outdoorová
34,03 € 30 €

Hracia deka outdoorová poskytuje príjemnú základňu pre hranie sa vonku. Ani ranná rosa nie je prekážkou, pretože deka má vodeodolnú spodnú stranu. Súčasťou výrobku je taška s držadlom, do ktorej možno deku ľahko zložiť. Farebné obrázky na deke podnecujú ku hraniu rodičov s dieťaťom a pomáhajú rozvíjať emočnú inteligenciu dieťaťa.

Taf Toys Hracia deka & hniezdo s hudbou pre novorodenca Koala
67,89 €

Mäkká hracia deka & hniezdo značky Taf Toys je určená na objavovanie a skúmanie pre vaše dieťatko. Zdvihnuté okraje hniezda slúžia ako bezpečné a útulné prostredie pre novorodencov. Pri hraní na bruchu okraje poslúžia na podopretie bábätka. Pre staršie deti je možné z hniezda vytvoriť priestrannú deku na hranie.

Taf Toys Knižka 3v1 pre najmenších
15,66 € 14,90 €

Obojstranná textilná knižka pre najmenších je určená do kočíka, postieľky aj na hraciu deku. Vhodná pre dve vývojové štádiá dieťaťa 0–3m a od 3m. Knižku je možné pripevniť pomocou pútok so suchým zipsom napr. na postieľku, kočík apod.

Taf Toys Knižka pre najmenších Severný pól
14,76 € 13,80 €

Obojstranná textilná knižka pre najmenších je určená do kočíka, postieľky aj na hraciu deku. Knižka je rozdelená na dve vývojové štádiá dieťaťa. -Preto je vhodné pre deti od narodenia.

Taf Toys Hazdička Mesiačik
22,60 € 20 €

Hrazda je určená na pripevnenie na kočík alebo autosedačku a zabaví vaše bábätko na cestách.

Pozornosť dieťaťa upútajú zavesené hrkajúce hračky.

Hrazdu s pomocou flexibilných plastových štipcov pripevníte k väčšine kočíkov aj autosedačiek.

Rozvíja jednotlivé zmysly a motorické zručnosti dieťaťa.

Vhodné od narodenia.

Taf Toys Hrací kruh s aktivitami All Around Me
32,50 €

Jedinečný hrací kruh All Around Me značky Taf Toys má 24 rôznych aktivít pre rôzne vývojové štádiá vášho bábätka. Skladá sa z niekoľkých dielov, ktoré možno ľahko a rýchlo spojiť. Do otvorov možno upevniť ľubovoľné kombinácie aktivít, takže si pre svoje dieťa môžete pripraviť vždy nové prostredie pre objavovanie.

Taf Toys Hracia deka s hrazdou All Around Me
62 €

Taf Toys Hracia deka s hrazdou All Around Me ponúka množstvo rôznorodých aktivítpre skúmanie a objavovanie. Je navrhnutá pre rôzne veková štádia vývoja dieťaťa od narodenia. Bude rozvíjať ich zmysly a motorické funkcie.

Taf Toys Hrací pult Severný pól
30,52 € 27,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento originálny rastúci hrací pult je vhodný pre zavesenie v postieľke aj pre samostatné použitie. Rastie spolu s vaším dieťatkom. Ponúka dvanásť rôznych aktivít, ktoré deti zabavia a stimulujú ich zmysly.

Taf Toys Hracia deka & hniezdo s hudbou pre novorodencov
68,40 €

Mäkká hracia deka & hniezdo s hudbou

Super útulné hniezdohrazdičkou z ktorého môžete mať v okamihu priestrannú hraciu deku. Svojimi okrajmi prispieva ku zdravému vývoju bábätka. Samozrejme nechýbajú ani hrkálky a hračky pre zvedavých objaviteľov. A čo určite oceníte je hrací box na ktorom môžete svojmu chrobáčikovi pustiť ukľudňujúce melódie hoci aj prírody.

Taf Toys Hudobná Koala-21%

Taf Toys Hudobná Koala

Hodnotenie: 3,3
13,17 € 10,40 €

Závesný hudobný box značky Taf Toys v tvare koaly si vaše deti určite obľúbia. Hrajúca koala so svetielkom zabaví vaše deti doma aj na cestách v kočíku či autosedačke. Väčšie dieťa si hudbu samo aktivuje pomocou zatiahnutia za hryzátko. Jemné svetielko počas hrania mení farby.

Taf Toys Hrazda na cesty Mesiačik
37,70 €

Skladacia hrazda na hranie značky Taf Toys zabaví vaše deti doma aj na cestách. Hrazdička obsahuje tri hračky s hryzátkami, ktoré hrkajú a cinkajú. Hračky ľahko prichytíte pomocou suchého zipsu kdekoľvek na hrazde. Je možné ju využiť pre dieťatko ležiace na zemi alebo v lehátku či autosedačke.

Taf Toys Hudobný pult do auta Tučniak-25%
34,78 € 25,90 €

Hrací pultík do auta s hudbou a svetielkami zabaví vaše bábätko na cestách autom a zaistí vám pokoj pri riadení. Vďaka diaľkovému ovládaču môžete aj počas jazdy púšťať vášmu dieťaťu hudbu i svetielka. Môžete zvoliť upokojujúcu melódiu pre uspanie dieťaťa i veselú melódiu pre čas hrania.

Taf Toys Kocka Vtáčik

Taf Toys Kocka Vtáčik

Hodnotenie: 4,5
14,37 € 12,90 €

Hračka s motívom vtáčika je vhodná na zavesenie na postieľke, na kočíku či na autosedačke a pod. Ponúka množstvo rôznych aktivít, prekvapivé textúry a obrázky pre zábavné hranie a skúmanie vášho dieťaťa. Ideálny pre rozvoj jemnej motoriky a zmyslu dieťaťa.

Taf Toys Pyramída Severný pól
13,50 € 12,90 €

Závesná hračka pre deti od narodenia je vhodná na použitie na postieľke, kočíku, autosedačke a pod. Deťom ponúka množstvo rôznych aktivít, ktoré pomáhajú rozvíjať jemnú motoriku a zmysly dieťaťa.

Taf Toys Pultík s tvárami

Taf Toys Pultík s tvárami

Hodnotenie: 4,8
11 € 9,90 €

Unikátny textilný hrací pultík ponúka niekoľko možností použitia pre bábätká od narodenia. Môžete ho pred dieťa postaviť, rozložený položiť a vďaka plastovým krúžkom je možné ho aj pripevniť ku kočíku, autosedačke či postieľke. Rôznorodé textúry, farebné obrázky aj šušťanie pri dotyku budú lákať dieťa na skúmanie.

Taf Toys Spätné zrkadlo do auta 3v1-21%
18,83 € 14,70 €

Nerozbitné zrkadlo do auta je zároveň aj držiak na tablet a ochrana sedadla pred ušpinením. Ľahko sa pripevňuje suchými zipsami k opierke hlavy sedadla v aute.

Taf Toys Hudobný Mesiačik

Taf Toys Hudobný Mesiačik

Hodnotenie: 4,5
13,17 € 12,90 €

Závesný hudobný box značky Taf Toys v tvare mesiaca si vaše deti určite obľúbia. Hrajúci mesiačik so svetielkom zabaví vaše deti doma aj na cestách v kočíku či autosedačke. Väčšie dieťa si hudbu samo aktivuje pomocou zatiahnutia za hryzátko. Jemné svetielko počas hrania mení farby.

Taf Toys Hracia deka s hrazdou Mesiačik
56,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Mäkká hracia deka Mesiačik značky Taf Toys je určená pre bábätká už od narodenia. Deka s hrazdičkou a závesnými hračkami ponúka rôznorodé aktivity pre skúmanie, objavovanie a posilňovanie svalov. Hudobný box s 20 minútami melódií a farebnými svetielkami dieťa samo zvládne aktivovať zatiahnutím za krúžok, ktorý je možné použiť aj ako hryzátko.

Taf Toys Špirála na kočík Záhrada
20,48 € 18,90 €

Špirála na kočík Záhrada s hrkajúcimi hračkami aj hryzátkom je ľahko pripevniteľná na madlo kočíka alebo rukoväť autosedačky. Či už cestujete kamkoľvek a akokoľvek, Vaše bábätko bude mať o zábavu postarané a čo je dôležité, že táto zábava stimuluje rozvoj zmyslov a motorických schopností dieťaťa.

Taf Toys Spätné zrkadlo do auta Koala
18,40 € 15,90 €

Toto nerozbitné zrkadlo do auta je zakrivené pre maximálny možný výhľad. Vodič vďaka nemu môže vo svojom spätnom zrkadle vidieť odraz dieťaťa v autosedačke umiestnenej na zadnom sedadle proti smeru jazdy.

Taf Toys Hudobná hrazda Sova-18%
27 € 22 €

Hudobná hrazda Sova od Taf toys rozvíja motoriku bábätka. Má veselé motívy, ľahko sa pripevňuje ku kočíku, hudba a blikajúce hviezdičky sa aktivujú po jemnom dotyku. Vhodné od narodenia.

Taf Toys Hudobný tučniak
17,87 € 15,90 €

Mäkká hračka s hudobným boxom a so svetielkom ponúka zvuky prírody pre príjemné zaspávanie a veselé melódie pre zabavenie počas dňa. Hračka je ideálna do postieľky dieťaťa a aj ako dekorácia.

Taf Toys Hrací pult do auta Severný pól
27,04 € 23,90 €

Pultík pre zavesenie nad autosedačku reaguje na kopanie nožičiek dieťaťa, ktorými dosiahne na kontrastnú čiernobielu podložku s pohyblivými korálkami. Pozornosť dieťaťa upútajú i zavesené hračky – hrkajúci tučniak, bezpečné zrkadlo s dúhou a šuštiaci kornút so zmrzlinou.

Taf Toys Hrací pultík do auta Koala
36,90 €

Hrací pultík so zavesenými hračkami zabaví počas jazdy dieťa sediace v autosedačke proti smeru jazdy. Spätné zrkadlo umožňuje rodičovi dieťa sledovať počas jazdy. Pultík ponúka ku skúmaniu farebné zvieratká a dúhu.

Taf Toys Volant do auta Koala
29,40 €

Ideálna hračka pre malého vodiča do auta! Otáčanie volantu a radiacej páky a stláčanie tlačidiel zabaví dieťa nielen pri jazde autom. Hrací pultík s volantom ľahko zavesíte za opierku hlavy pred dieťa sediace v autosedačke v smere jazdy.

Taf Toys Hracia deka s hrazdou Záhrada-39%
55,65 € 33,67 €

Mäkká hracia deka s množstvom rôznorodých aktivít je vhodná pre deti od narodenia. Originálne odnímateľné hračky upútajú pozornosť dieťaťa a zaistí mu hodiny zábavy. Vaše dieťatko ju bude milovať!

Spoločnosť Taf Toys bola založená v roku 1991 s hlavným cieľom vytvoriť výnimočný rad vývojových hračiek pre bábätká plné lásky a radosti .

Hračky Taf Toys predstavujú neopozeraný originálny dizajn podľa známeho francúzskeho ilustrátora detských knižiek Alaina Crozona. Jeho výrazné postavičky spoznáte na prvý pohľad ! Vaše bábätko sa z ich výrazov naživo vyjadrujúcich radosť, údiv i napríklad rozčúlenie učia rozoznávať ľudské emócie .

Taf Toys Vám ponúka vývojové hračky, ktoré zodpovedajú veku Vášho dieťaťa a ktoré sú motivujúce, zábavné a podporujú predstavivosť . Všetky hračky sú vytvorené tak, aby podporovali emocionálny, poznávací a fyzický vývoj Vášho dieťaťa počas prvých dvoch rokov jeho života .

Všetky hračky sú tvorené s multiperspektívnym prístupom, ktorý zahŕňa pohľad dieťaťa, rodičov a samozrejme kreatívnych dizajnérov. Samozrejmá je spolupráca s detskými psychológmi .

Osobitný dôraz kladie Taf Toys na bezpečnosť, kvalitu, vzdelávaciu hodnotu a praktickosť.

Spoločnosť Taf Toys bola založená v roku 1991 s hlavným cieľom vytvoriť výnimočný rad vývojových hračiek pre bábätká plné lásky a radosti .

Hračky Taf Toys predstavujú neopozeraný originálny dizajn podľa známeho francúzskeho ilustrátora detských knižiek Alaina Crozona. Jeho výrazné postavičky spoznáte na prvý pohľad ! Vaše bábätko sa z ich výrazov naživo vyjadrujúcich radosť, údiv i napríklad rozčúlenie učia rozoznávať ľudské emócie .

Taf Toys Vám ponúka vývojové hračky, ktoré zodpovedajú veku Vášho dieťaťa a ktoré sú motivujúce, zábavné a podporujú predstavivosť . Všetky hračky sú vytvorené tak, aby podporovali emocionálny, poznávací a fyzický vývoj Vášho dieťaťa počas prvých dvoch rokov jeho života .

Všetky hračky sú tvorené s multiperspektívnym prístupom, ktorý zahŕňa pohľad dieťaťa, rodičov a samozrejme kreatívnych dizajnérov. Samozrejmá je spolupráca s detskými psychológmi .

Osobitný dôraz kladie Taf Toys na bezpečnosť, kvalitu, vzdelávaciu hodnotu a praktickosť.