Taf Toys Hudobná hrazda Sova
27 € 22 €

Posledný kus za túto cenu!

Hudobná hrazda Sova od Taf toys rozvíja motoriku bábätka. Má veselé motívy, ľahko sa pripevňuje ku kočíku, hudba a blikajúce hviezdičky sa aktivujú po jemnom dotyku. Vhodné od narodenia.

Taf Toys Hudobný pultík do auta
32,87 €

Hrací pultík do auta Taf Toys s hudbou a svetielkami zabaví Vaše bábätko na cestách autom, zaistí Vám pokoj pri riadení a bábätku radosť a rozvoj motorických schopností vďaka stimulácii hrou. Potešte svoje najväčšie šťastie a užite si pokojnú a bezpečnú cestu!

Taf Toys Deka s hrazdou "More"
75,90 €
+ doprava zadarmo

Priestranná a veľmi mäkká hracia deka. Zavesené hračky (cinkajúca veľryba, lodička s hryzátkom, hrkajúci králiček a veľké bezpečné zrkadielko) možno na hrazde ľubovoľne vymieňať a dieťa sa s nimi môže hrať aj mimo hrazdu.

Taf Toys Kolotoč na kočík Mesiačik-30%
16,76 € 11,72 €

Akcia

Kolotoč na kočík zaistí dieťaťu skvelú zábavu na všetkých vašich cestách. Hranie so závesnými hračkami ho bude nielen baviť, ale navyše podporuje vývoj zmyslov motorických zručností dieťaťa.

Taf Toys Kolotoč s opičkou Marco-43%
66,36 € 37,19 €

Akcia

Taf Toys Kolotoč s opičkou Marco sa točí, svieti a ponúka 8 klasických melódií. Upokojí dieťatko pred spánkom a podnecuje ho k poznávaniu okolia. Hodí sa na väčšinu postieľok. Vhodné pre deti od narodenia.

Taf Toys Taf Toys Kolotoč Záhrada
44 €
+ doprava zadarmo

Krásny hudobný kolotoč kombinuje pohyb a klasické melódie a pomáha tak rozvíjať detské zmysly. Pozornosť dieťaťa upútajú farebné otáčajúce sa hračky. Jednoduchá montáž na väčšinu postieľok.

Taf Toys Hracia deka outdoorová-35%
34,03 € 22,11 €

Akcia

Hracia deka outdoorová poskytuje príjemnú základňu pre hranie sa vonku. Ani ranná rosa nie je prekážkou, pretože deka má vodeodolnú spodnú stranu. Súčasťou výrobku je taška s držadlom, do ktorej možno deku ľahko zložiť. Farebné obrázky na deke podnecujú ku hraniu rodičov s dieťaťom a pomáhajú rozvíjať emočnú inteligenciu dieťaťa.

Taf Toys Hracia deka I Love, Pastelové farby
53,30 €
+ doprava zadarmo

Hracia deka I Love, Pastelové farby, je extra veľká a mäkká deka s veselými obrázkami a množstvom aktivít na skúmanie. Hranie na deke rozvíja jemnú i hrubú motoriku dieťaťa a obrázky podnecujú k hre rodičov s dieťaťom, čím podporujú rozvoj emočnej inteligencie dieťaťa.

Taf Toys Hrací pultík so spätným zrkadielkom do auta
38 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrací pultík so zavesenými hračkami zabavia počas jazdy dieťa sediace v autosedačke proti smeru jazdy. Spätné zrkadlo umožňuje rodičovi dieťa sledovať počas jazdy. Ľahké pripevnenie s pomocou suchého zipsu.

Taf Toys Hrací pult do auta Severný pól
27,04 €

Posledný kus za túto cenu!

Pultík pre zavesenie nad autosedačku reaguje na kopanie nožičiek dieťaťa, ktorými dosiahne na kontrastnú čiernobielu podložku s pohyblivými korálkami. Pozornosť dieťaťa upútajú i zavesené hračky – hrkajúci tučniak, bezpečné zrkadlo s dúhou a šuštiaci kornút so zmrzlinou.

Taf Toys Hrací pult Severný pól
30,52 €

Tento originálny rastúci hrací pult je vhodný pre zavesenie v postieľke aj pre samostatné použitie. Rastie spolu s vaším dieťatkom. Ponúka dvanásť rôznych aktivít, ktoré deti zabavia a stimulujú ich zmysly.

Taf Toys Hracia deka s hrazdou All Around Me
62 €
+ doprava zadarmo

Taf Toys Hracia deka s hrazdou All Around Me ponúka množstvo rôznorodých aktivítpre skúmanie a objavovanie. Je navrhnutá pre rôzne veková štádia vývoja dieťaťa od narodenia. Bude rozvíjať ich zmysly a motorické funkcie.

Taf Toys Hudobný pult do auta Tučniak
34,78 €

Hrací pultík do auta s hudbou a svetielkami zabaví vaše bábätko na cestách autom a zaistí vám pokoj pri riadení. Vďaka diaľkovému ovládaču môžete aj počas jazdy púšťať vášmu dieťaťu hudbu i svetielka. Môžete zvoliť upokojujúcu melódiu pre uspanie dieťaťa i veselú melódiu pre čas hrania.

Taf Toys 4 v 1 vozítko

Taf Toys 4 v 1 vozítko

Hodnotenie: 4,3
50 € 39,30 €

4 v 1 od Taf Toys je chodítko, vozidlo a vagón s boxom na hračky. Na vozidle sa môže Vaše dieťa povoziť, môže ho tlačiť aj použiť pri tréningu chodenia, pretože široko postavená kolesá dodávajú stabilitu. Vhodné pre deti od 1 roka.

Taf Toys Hracia deka & hniezdo s hudbou pre novorodencov
68,40 €
+ doprava zadarmo

Mäkká hracia deka & hniezdo s hudbou

Super útulné hniezdohrazdičkou z ktorého môžete mať v okamihu priestrannú hraciu deku. Svojimi okrajmi prispieva ku zdravému vývoju bábätka. Samozrejme nechýbajú ani hrkálky a hračky pre zvedavých objaviteľov. A čo určite oceníte je hrací box na ktorom môžete svojmu chrobáčikovi pustiť ukľudňujúce melódie hoci aj prírody.

Taf Toys Hrací deka s hrazdou Zahrada-35%
55,65 € 35,80 €

Akcia

Měkká hrací deka s množstvím různorodých aktivit je vhodná pro děti od narození. Originální odnímatelné hračky upoutají pozornost dítěte a zajistí mu hodiny zábavy. Vaše děťátko ji bude milovat!

Taf Toys Hracia deka Severný pól 4 ročné obdobia
38,90 €

Útulné prostredie pre novorodencov vznikne zdvihnutím a upevnením okrajov deky. Pre bábätko od 3 mesiacov vytvoríte sklopením okrajov priestrannú hraciu deku veľkosti 96 × 96 cm. Súčasťou deky sú dve odnímateľné hračky – postava tučniaka s hrkálkou a bezpečné zrkadielko. Hračky Taf Toys sú navrhnuté tak, aby rozvíjali emočnú inteligenciu dieťaťa, ktorá je nevyhnutným kľúčom k zdravej osobnosti a sebadôvere dieťaťa.

Taf Toys Hrazda na cesty-54%

Taf Toys Hrazda na cesty

Hodnotenie: 3,8
48,99 € 22,51 €

Akcia

Hracia deka Taftoys je vhodná od narodenia. Mäkko polstrovaná pre pohodlie dieťaťa. Aktivity na deke podporujú rozvoj zmyslov a motorických schopností dieťaťa. Deka ponúka šuštiace a pískacie časti, rôznorodé textúry pre skúmanie, hryzátko.

Taf Toys Hazdička Mesiačik
22,60 € 20 €

Hrazda je určená na pripevnenie na kočík alebo autosedačku a zabaví vaše bábätko na cestách.

Pozornosť dieťaťa upútajú zavesené hrkajúce hračky.

Hrazdu s pomocou flexibilných plastových štipcov pripevníte k väčšine kočíkov aj autosedačiek.

Rozvíja jednotlivé zmysly a motorické zručnosti dieťaťa.

Vhodné od narodenia.

Taf Toys Hudební tučňák
17,90 €

Měkká hračka s hudebním boxem a se světýlkem nabízí zvuky přírody pro příjemné usínání a veselé melodie pro zabavení během dne. Hračka je ideální do postýlky dítěte i jako dekorace.

Taf Toys Pyramida příšerka Kooky
16,32 € 15,90 €

Interaktivní hračka je vhodná k umístění na postýlce, kočárku, autosedačce apod. Je ideální pro rozvoj jemné motoriky a smyslů dítěte. Vaše dítě ji bude milovat!

Taf Toys Špirála na kočík Záhrada
20,48 €

Posledný kus za túto cenu!

Špirála na kočík Záhrada s hrkajúcimi hračkami aj hryzátkom je ľahko pripevniteľná na madlo kočíka alebo rukoväť autosedačky. Či už cestujete kamkoľvek a akokoľvek, Vaše bábätko bude mať o zábavu postarané a čo je dôležité, že táto zábava stimuluje rozvoj zmyslov a motorických schopností dieťaťa.

Taf Toys Ušatý psík

Taf Toys Ušatý psík

Hodnotenie: 5
16,26 € 13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Závesná hračka Ušatý psík TafToys je ideálny pre použitie na postieľku, kočík, autosedačku, apod. Činky, hrkajú a ponúkajú množstvo rôznych aktivít pre zábavné hranie a skúmanie.

Taf Toys Spätné zrkadlo do auta 3v1-37%
18,83 € 11,72 €

Akcia

Nerozbitné zrkadlo do auta je zároveň aj držiak na tablet a ochrana sedadla pred ušpinením. Ľahko sa pripevňuje suchými zipsami k opierke hlavy sedadla v aute.

Taf Toys Pyramída Severný pól
13,50 €

Závesná hračka pre deti od narodenia je vhodná na použitie na postieľke, kočíku, autosedačke a pod. Deťom ponúka množstvo rôznych aktivít, ktoré pomáhajú rozvíjať jemnú motoriku a zmysly dieťaťa.

Taf Toys Nezbedný vtáčik
17,90 €

Farebná závesná hračka nezbedný vtáčik s rôznymi aktivitami, textúrami aj zvukmi sa ľahko pripevní pružným plastovým krúžkom na postieľku alebo kočík. Hračka cinká, šuští, obsahuje hryzátko, krúžky, pískatko a bezpečné zrkadielko.

Taf Toys Pultík s aktivitami Měsíček
15,54 €

Originální hrací pultík s různorodými aktivitami je ideální pro děti od 6 měsíců. Kromě podpory rozvoje smyslů dítěte zajistí i perfektní zábavu.

Taf Toys Kolotoč Sova s MP3 prehrávačom-47%
89 € 46,99 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Taf Toys Kolotoč Sova s MP3 prehrávačom využijete pre deti od narodenia cca do 6 rokov veku. Kolotoč pre tých najmenších ponúka kombináciu hudby, pohybu a svetielok. Odnímateľný MP3 prehrávač potom využijú aj staršie deti a môžu si ho nosiť kamkoľvek so sebou. Výhodu prenesenia vlastnej hudby si čoskoro obľúbite.

Taf Toys Hrazdička Tropický orchester
29,90 €

Hrazdička Tropický orchester je určená na pripevnenie na kočík alebo autosedačku a zabaví vaše bábätko na cestách. Vy získate príležitosť sa ešte viac venovať bezpečnosti prevádzky či len správnej trase, zatiaľ čo sa Vaše bábätko baví a prirodzene rozvíja.

Taf Toys Volant do auta

Taf Toys Volant do auta

Hodnotenie: 5
32,90 €

Otáčanie volantu a radiacej páky a stláčanie tlačidiel pomáha vývoju jemnej i hrubej motoriky dieťaťa. Svetlá a zvuky stimulujú rozvoj zmyslov dieťaťa. Hra na ozajstné riadenie podporuje detskú predstavivosť.

Taf Toys Knižka 3v1 pre najmenších
15,66 € 14,10 €

Obojstranná textilná knižka pre najmenších je určená do kočíka, postieľky aj na hraciu deku. Vhodná pre dve vývojové štádiá dieťaťa 0–3m a od 3m. Knižku je možné pripevniť pomocou pútok so suchým zipsom napr. na postieľku, kočík apod.

Taf Toys Kostka Ptáček

Taf Toys Kostka Ptáček

Hodnotenie: 5
14,37 € 12,90 €

Hračka s motivem ptáčka je vhodná k zavěšení na postýlce, na kočárku či na autosedačce apod. Nabízí množství různých aktivit, překvapivé textury a obrázky pro zábavné hraní a zkoumání vašeho dítěte. Je ideální pro rozvoj jemné motoriky a smyslů dítěte.

Spoločnosť Taf Toys bola založená v roku 1991 s hlavným cieľom vytvoriť výnimočný rad vývojových hračiek pre bábätká plné lásky a radosti .

Hračky Taf Toys predstavujú neopozeraný originálny dizajn podľa známeho francúzskeho ilustrátora detských knižiek Alaina Crozona. Jeho výrazné postavičky spoznáte na prvý pohľad ! Vaše bábätko sa z ich výrazov naživo vyjadrujúcich radosť, údiv i napríklad rozčúlenie učia rozoznávať ľudské emócie .

Taf Toys Vám ponúka vývojové hračky, ktoré zodpovedajú veku Vášho dieťaťa a ktoré sú motivujúce, zábavné a podporujú predstavivosť . Všetky hračky sú vytvorené tak, aby podporovali emocionálny, poznávací a fyzický vývoj Vášho dieťaťa počas prvých dvoch rokov jeho života .

Všetky hračky sú tvorené s multiperspektívnym prístupom, ktorý zahŕňa pohľad dieťaťa, rodičov a samozrejme kreatívnych dizajnérov. Samozrejmá je spolupráca s detskými psychológmi .

Osobitný dôraz kladie Taf Toys na bezpečnosť, kvalitu, vzdelávaciu hodnotu a praktickosť.

Spoločnosť Taf Toys bola založená v roku 1991 s hlavným cieľom vytvoriť výnimočný rad vývojových hračiek pre bábätká plné lásky a radosti .

Hračky Taf Toys predstavujú neopozeraný originálny dizajn podľa známeho francúzskeho ilustrátora detských knižiek Alaina Crozona. Jeho výrazné postavičky spoznáte na prvý pohľad ! Vaše bábätko sa z ich výrazov naživo vyjadrujúcich radosť, údiv i napríklad rozčúlenie učia rozoznávať ľudské emócie .

Taf Toys Vám ponúka vývojové hračky, ktoré zodpovedajú veku Vášho dieťaťa a ktoré sú motivujúce, zábavné a podporujú predstavivosť . Všetky hračky sú vytvorené tak, aby podporovali emocionálny, poznávací a fyzický vývoj Vášho dieťaťa počas prvých dvoch rokov jeho života .

Všetky hračky sú tvorené s multiperspektívnym prístupom, ktorý zahŕňa pohľad dieťaťa, rodičov a samozrejme kreatívnych dizajnérov. Samozrejmá je spolupráca s detskými psychológmi .

Osobitný dôraz kladie Taf Toys na bezpečnosť, kvalitu, vzdelávaciu hodnotu a praktickosť.