Taf Toys Deka s hrazdou "More"
75,90 €

Priestranná a veľmi mäkká hracia deka. Zavesené hračky (cinkajúca veľryba, lodička s hryzátkom, hrkajúci králiček a veľké bezpečné zrkadielko) možno na hrazde ľubovoľne vymieňať a dieťa sa s nimi môže hrať aj mimo hrazdu.

Taf Toys Kolotoč na kočík Mesiačik
16,76 € 10,90 €

Kolotoč na kočík zaistí dieťaťu skvelú zábavu na všetkých vašich cestách. Hranie so závesnými hračkami ho bude nielen baviť, ale navyše podporuje vývoj zmyslov motorických zručností dieťaťa.

Taf Toys Taf Toys Kolotoč Záhrada
44 €

Krásny hudobný kolotoč kombinuje pohyb a klasické melódie a pomáha tak rozvíjať detské zmysly. Pozornosť dieťaťa upútajú farebné otáčajúce sa hračky. Jednoduchá montáž na väčšinu postieľok.

Taf Toys Hrazda na cesty Mesiačik
37,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Skladacia hrazda na hranie značky Taf Toys zabaví vaše deti doma aj na cestách. Hrazdička obsahuje tri hračky s hryzátkami, ktoré hrkajú a cinkajú. Hračky ľahko prichytíte pomocou suchého zipsu kdekoľvek na hrazde. Je možné ju využiť pre dieťatko ležiace na zemi alebo v lehátku či autosedačke.

Taf Toys Knižka 3v1 pre najmenších
15,66 € 11,60 €

Obojstranná textilná knižka pre najmenších je určená do kočíka, postieľky aj na hraciu deku. Vhodná pre dve vývojové štádiá dieťaťa 0–3m a od 3m. Knižku je možné pripevniť pomocou pútok so suchým zipsom napr. na postieľku, kočík apod.

Taf Toys Hracia deka I Love, Pastelové farby
53,30 €

Hracia deka I Love, Pastelové farby, je extra veľká a mäkká deka s veselými obrázkami a množstvom aktivít na skúmanie. Hranie na deke rozvíja jemnú i hrubú motoriku dieťaťa a obrázky podnecujú k hre rodičov s dieťaťom, čím podporujú rozvoj emočnej inteligencie dieťaťa.

Taf Toys Hudobný pult do auta Tučniak
34,78 € 30,90 €

Hrací pultík do auta s hudbou a svetielkami zabaví vaše bábätko na cestách autom a zaistí vám pokoj pri riadení. Vďaka diaľkovému ovládaču môžete aj počas jazdy púšťať vášmu dieťaťu hudbu i svetielka. Môžete zvoliť upokojujúcu melódiu pre uspanie dieťaťa i veselú melódiu pre čas hrania.

Taf Toys Knížka pro nejmenší Severní pól
14,76 € 13 €

Oboustranná textilní knížka pro nejmenší je určena do kočárku, postýlky i na hrací deku. Knížka je rozdělena na dvě vývojová stádia dítěte. Je tak vhodná pro děti od narození.

Taf Toys Hazdička Mesiačik
22,60 € 20 €

Hrazda je určená na pripevnenie na kočík alebo autosedačku a zabaví vaše bábätko na cestách.

Pozornosť dieťaťa upútajú zavesené hrkajúce hračky.

Hrazdu s pomocou flexibilných plastových štipcov pripevníte k väčšine kočíkov aj autosedačiek.

Rozvíja jednotlivé zmysly a motorické zručnosti dieťaťa.

Vhodné od narodenia.

Taf Toys Hracia deka & hniezdo s hudbou pre novorodenca Koala
67,89 €

Novinka

Mäkká hracia deka & hniezdo značky Taf Toys je určená na objavovanie a skúmanie pre vaše dieťatko. Zdvihnuté okraje hniezda slúžia ako bezpečné a útulné prostredie pre novorodencov. Pri hraní na bruchu okraje poslúžia na podopretie bábätka. Pre staršie deti je možné z hniezda vytvoriť priestrannú deku na hranie.

Taf Toys Hracia deka Severný pól 4 ročné obdobia
52,79 €

Posledný kus za túto cenu!

Hracia deka značky Taf Toys ponúkne vašim deťom pocit bezpečia a pohodlia už od narodenia. Útulné prostredie pre novorodencov vytvoríte ľahko vďaka zdvihnutiu okrajov deky. Súčasťou deky je tiež odnímateľná hrazda s hračkami, ktorú je možné používať aj samostatne. Závesný hudobný box sa aktivujete zatiahnutím za hryzátko.

Taf Toys Pyramída Severný pól
13,50 € 12,90 €

Závesná hračka pre deti od narodenia je vhodná na použitie na postieľke, kočíku, autosedačke a pod. Deťom ponúka množstvo rôznych aktivít, ktoré pomáhajú rozvíjať jemnú motoriku a zmysly dieťaťa.

Taf Toys Špirála na kočík Záhrada
20,48 €

Špirála na kočík Záhrada s hrkajúcimi hračkami aj hryzátkom je ľahko pripevniteľná na madlo kočíka alebo rukoväť autosedačky. Či už cestujete kamkoľvek a akokoľvek, Vaše bábätko bude mať o zábavu postarané a čo je dôležité, že táto zábava stimuluje rozvoj zmyslov a motorických schopností dieťaťa.

Taf Toys Hudobná Koala
13,17 €

Posledný kus za túto cenu!

Závesný hudobný box značky Taf Toys v tvare koaly si vaše deti určite obľúbia. Hrajúca koala so svetielkom zabaví vaše deti doma aj na cestách v kočíku či autosedačke. Väčšie dieťa si hudbu samo aktivuje pomocou zatiahnutia za hryzátko. Jemné svetielko počas hrania mení farby.

Taf Toys Hrací deka s hrazdou Zahrada
55,65 € 33,67 €

Měkká hrací deka s množstvím různorodých aktivit je vhodná pro děti od narození. Originální odnímatelné hračky upoutají pozornost dítěte a zajistí mu hodiny zábavy. Vaše děťátko ji bude milovat!

Taf Toys Ušatý psík

Taf Toys Ušatý psík

Hodnotenie: 5
16,26 € 11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Závesná hračka Ušatý psík TafToys je ideálny pre použitie na postieľku, kočík, autosedačku, apod. Činky, hrkajú a ponúkajú množstvo rôznych aktivít pre zábavné hranie a skúmanie.

Taf Toys Hrací kruh s aktivitami All Around Me
32,42 €

Posledný kus za túto cenu!

Jedinečný hrací kruh All Around Me značky Taf Toys má 24 rôznych aktivít pre rôzne vývojové štádiá vášho bábätka. Skladá sa z niekoľkých dielov, ktoré možno ľahko a rýchlo spojiť. Do otvorov možno upevniť ľubovoľné kombinácie aktivít, takže si pre svoje dieťa môžete pripraviť vždy nové prostredie pre objavovanie.

Taf Toys Hracia deka s hrazdou All Around Me
62 €

Taf Toys Hracia deka s hrazdou All Around Me ponúka množstvo rôznorodých aktivítpre skúmanie a objavovanie. Je navrhnutá pre rôzne veková štádia vývoja dieťaťa od narodenia. Bude rozvíjať ich zmysly a motorické funkcie.

Taf Toys Spätné zrkadlo do auta 3v1
19,40 €

Nerozbitné zrkadlo do auta je zároveň aj držiak na tablet a ochrana sedadla pred ušpinením. Ľahko sa pripevňuje suchými zipsami k opierke hlavy sedadla v aute.

Taf Toys Hudební tučňák
17,90 €

Měkká hračka s hudebním boxem a se světýlkem nabízí zvuky přírody pro příjemné usínání a veselé melodie pro zabavení během dne. Hračka je ideální do postýlky dítěte i jako dekorace.

Taf Toys Hracia deka & hniezdo s hudbou pre novorodencov
68,40 €

Mäkká hracia deka & hniezdo s hudbou

Super útulné hniezdohrazdičkou z ktorého môžete mať v okamihu priestrannú hraciu deku. Svojimi okrajmi prispieva ku zdravému vývoju bábätka. Samozrejme nechýbajú ani hrkálky a hračky pre zvedavých objaviteľov. A čo určite oceníte je hrací box na ktorom môžete svojmu chrobáčikovi pustiť ukľudňujúce melódie hoci aj prírody.

Taf Toys Kostka Ptáček

Taf Toys Kostka Ptáček

Hodnotenie: 5
14,37 € 12,90 €

Hračka s motivem ptáčka je vhodná k zavěšení na postýlce, na kočárku či na autosedačce apod. Nabízí množství různých aktivit, překvapivé textury a obrázky pro zábavné hraní a zkoumání vašeho dítěte. Je ideální pro rozvoj jemné motoriky a smyslů dítěte.

Taf Toys Knižka pre hru na brušku
15,80 € 15,60 €

Novinka

Textilná knižka s otáčacími šuštiacimi stránkami v tvare stolného kalendára ponúka množstvo neodolateľných obrázkov s rôznorodými textúrami, bezpečným zrkadielkom, hryzátkom apod. Ideálne pre postavenie pred dieťa pri hre na brušku.

Taf Toys Volant do auta Koala
29,40 €

Novinka

Ideálna hračka pre malého vodiča do auta! Otáčanie volantu a radiacej páky a stláčanie tlačidiel zabaví dieťa nielen pri jazde autom. Hrací pultík s volantom ľahko zavesíte za opierku hlavy pred dieťa sediace v autosedačke v smere jazdy.

Taf Toys Pultík s aktivitami Měsíček
15,54 €

Originální hrací pultík s různorodými aktivitami je ideální pro děti od 6 měsíců. Kromě podpory rozvoje smyslů dítěte zajistí i perfektní zábavu.

Taf Toys Pultík s tvárami
10,90 €

Novinka

Unikátny textilný hrací pultík ponúka niekoľko možností použitia pre bábätká od narodenia. Môžete ho pred dieťa postaviť, rozložený položiť a vďaka plastovým krúžkom je možné ho aj pripevniť ku kočíku, autosedačke či postieľke. Rôznorodé textúry, farebné obrázky aj šušťanie pri dotyku budú lákať dieťa na skúmanie.

Taf Toys Hudobná hrazda Sova
27 € 22 €

Hudobná hrazda Sova od Taf toys rozvíja motoriku bábätka. Má veselé motívy, ľahko sa pripevňuje ku kočíku, hudba a blikajúce hviezdičky sa aktivujú po jemnom dotyku. Vhodné od narodenia.

Taf Toys Hudobný pultík do auta
32,87 €

Hrací pultík do auta Taf Toys s hudbou a svetielkami zabaví Vaše bábätko na cestách autom, zaistí Vám pokoj pri riadení a bábätku radosť a rozvoj motorických schopností vďaka stimulácii hrou. Potešte svoje najväčšie šťastie a užite si pokojnú a bezpečnú cestu!

Taf Toys Hrací pult Severný pól
30,90 €

Tento originálny rastúci hrací pult je vhodný pre zavesenie v postieľke aj pre samostatné použitie. Rastie spolu s vaším dieťatkom. Ponúka dvanásť rôznych aktivít, ktoré deti zabavia a stimulujú ich zmysly.

Taf Toys 4 v 1 vozítko

Taf Toys 4 v 1 vozítko

Hodnotenie: 4,3
50 € 36,30 €

4 v 1 od Taf Toys je chodítko, vozidlo a vagón s boxom na hračky. Na vozidle sa môže Vaše dieťa povoziť, môže ho tlačiť aj použiť pri tréningu chodenia, pretože široko postavená kolesá dodávajú stabilitu. Vhodné pre deti od 1 roka.

Taf Toys Hudobný Mesiačik
13,17 €

Novinka

Závesný hudobný box značky Taf Toys v tvare mesiaca si vaše deti určite obľúbia. Hrajúci mesiačik so svetielkom zabaví vaše deti doma aj na cestách v kočíku či autosedačke. Väčšie dieťa si hudbu samo aktivuje pomocou zatiahnutia za hryzátko. Jemné svetielko počas hrania mení farby.

Taf Toys Hrací pult do auta Severný pól
27,04 € 23,90 €

Pultík pre zavesenie nad autosedačku reaguje na kopanie nožičiek dieťaťa, ktorými dosiahne na kontrastnú čiernobielu podložku s pohyblivými korálkami. Pozornosť dieťaťa upútajú i zavesené hračky – hrkajúci tučniak, bezpečné zrkadlo s dúhou a šuštiaci kornút so zmrzlinou.

Taf Toys Hracia deka outdoorová
34,20 €

Hracia deka outdoorová poskytuje príjemnú základňu pre hranie sa vonku. Ani ranná rosa nie je prekážkou, pretože deka má vodeodolnú spodnú stranu. Súčasťou výrobku je taška s držadlom, do ktorej možno deku ľahko zložiť. Farebné obrázky na deke podnecujú ku hraniu rodičov s dieťaťom a pomáhajú rozvíjať emočnú inteligenciu dieťaťa.

Taf Toys Hrací pultík do auta Koala
36,70 €

Novinka

Hrací pultík so zavesenými hračkami zabaví počas jazdy dieťa sediace v autosedačke proti smeru jazdy. Spätné zrkadlo umožňuje rodičovi dieťa sledovať počas jazdy. Pultík ponúka ku skúmaniu farebné zvieratká a dúhu.

Taf Toys Spätné zrkadlo do auta Koala
18,40 €

Novinka

Toto nerozbitné zrkadlo do auta je zakrivené pre maximálny možný výhľad. Vodič vďaka nemu môže vo svojom spätnom zrkadle vidieť odraz dieťaťa v autosedačke umiestnenej na zadnom sedadle proti smeru jazdy.

Taf Toys Hrazdička Tropický orchester
30,16 € 28,90 €

Hrazdička Tropický orchester je určená na pripevnenie na kočík alebo autosedačku a zabaví vaše bábätko na cestách. Vy získate príležitosť sa ešte viac venovať bezpečnosti prevádzky či len správnej trase, zatiaľ čo sa Vaše bábätko baví a prirodzene rozvíja.

Taf Toys Nezbedný vtáčik

Taf Toys Nezbedný vtáčik

Hodnotenie: 4,3
17,37 € 12,90 €

Farebná závesná hračka nezbedný vtáčik s rôznymi aktivitami, textúrami aj zvukmi sa ľahko pripevní pružným plastovým krúžkom na postieľku alebo kočík. Hračka cinká, šuští, obsahuje hryzátko, krúžky, pískatko a bezpečné zrkadielko.

Taf Toys Pyramida příšerka Kooky
16,32 € 11,90 €

Interaktivní hračka je vhodná k umístění na postýlce, kočárku, autosedačce apod. Je ideální pro rozvoj jemné motoriky a smyslů dítěte. Vaše dítě ji bude milovat!

Taf Toys Volant do auta

Taf Toys Volant do auta

Hodnotenie: 4,9
32,90 €

Otáčanie volantu a radiacej páky a stláčanie tlačidiel pomáha vývoju jemnej i hrubej motoriky dieťaťa. Svetlá a zvuky stimulujú rozvoj zmyslov dieťaťa. Hra na ozajstné riadenie podporuje detskú predstavivosť.

Spoločnosť Taf Toys bola založená v roku 1991 s hlavným cieľom vytvoriť výnimočný rad vývojových hračiek pre bábätká plné lásky a radosti .

Hračky Taf Toys predstavujú neopozeraný originálny dizajn podľa známeho francúzskeho ilustrátora detských knižiek Alaina Crozona. Jeho výrazné postavičky spoznáte na prvý pohľad ! Vaše bábätko sa z ich výrazov naživo vyjadrujúcich radosť, údiv i napríklad rozčúlenie učia rozoznávať ľudské emócie .

Taf Toys Vám ponúka vývojové hračky, ktoré zodpovedajú veku Vášho dieťaťa a ktoré sú motivujúce, zábavné a podporujú predstavivosť . Všetky hračky sú vytvorené tak, aby podporovali emocionálny, poznávací a fyzický vývoj Vášho dieťaťa počas prvých dvoch rokov jeho života .

Všetky hračky sú tvorené s multiperspektívnym prístupom, ktorý zahŕňa pohľad dieťaťa, rodičov a samozrejme kreatívnych dizajnérov. Samozrejmá je spolupráca s detskými psychológmi .

Osobitný dôraz kladie Taf Toys na bezpečnosť, kvalitu, vzdelávaciu hodnotu a praktickosť.

Spoločnosť Taf Toys bola založená v roku 1991 s hlavným cieľom vytvoriť výnimočný rad vývojových hračiek pre bábätká plné lásky a radosti .

Hračky Taf Toys predstavujú neopozeraný originálny dizajn podľa známeho francúzskeho ilustrátora detských knižiek Alaina Crozona. Jeho výrazné postavičky spoznáte na prvý pohľad ! Vaše bábätko sa z ich výrazov naživo vyjadrujúcich radosť, údiv i napríklad rozčúlenie učia rozoznávať ľudské emócie .

Taf Toys Vám ponúka vývojové hračky, ktoré zodpovedajú veku Vášho dieťaťa a ktoré sú motivujúce, zábavné a podporujú predstavivosť . Všetky hračky sú vytvorené tak, aby podporovali emocionálny, poznávací a fyzický vývoj Vášho dieťaťa počas prvých dvoch rokov jeho života .

Všetky hračky sú tvorené s multiperspektívnym prístupom, ktorý zahŕňa pohľad dieťaťa, rodičov a samozrejme kreatívnych dizajnérov. Samozrejmá je spolupráca s detskými psychológmi .

Osobitný dôraz kladie Taf Toys na bezpečnosť, kvalitu, vzdelávaciu hodnotu a praktickosť.