-57%
173,19 € 72,90 €
Doprava zadarmo

Touch by Swan Trio purple vibrátor Tento nový multifunkčný vibrátor Trio z kolekcie Touch by Swan je odvážna sexuálna hračka s trojitým tvarom stimulátora klitorisu.

-49%
106,08 € 53,96 €
Doprava zadarmo

Akcia

The Swan Kiss Squeeze Control Vďaka úplne novému spôsobu ako preskúmať svoje telo, je vibrátor Swan Kiss Squeeze Control revolúciou v oblasti zábavy a potešenia. Ľahšie ako inokedy, s intuitívnym a jednoduchým ovládaním.

48 €

Swan Curve Squeeze Control je revolučný vibrátor a predstavuje nový spôsob ovládania. Unikátny vibrátor má intuitívne a jednoduché ovládanie na základe tlaku. Zakrivená silueta sleduje obrysy tela a poskytuje senzačný stimuláciu všetkých vašich intímnych miest.

55 €

G-spot vibrátor s luxusným dizajnom zo 100% silikónu. Vibrátor má tiež klitorálny stimulátor. 2 motory – jeden v tele a druhý v klitorálním stimulátora. 3 vibračné režimy v hlavnej časti a 7 vibračných režimov vo stimulátora klitorisu.

55 €

The Swan Hug je revolučný vibrátor a predstavuje nový spôsob ovládania. S intuitívnymi ovládacími prvkami a flexibilným dizajnom, čím viac stlačíte, tým viac poteší. Swan Hug je dosť malý na to, aby sa vošiel do kabelky alebo sa schoval na nočnom stolíku. Je vo vašich rukách malý kúsok neba.