SUNRICHER Stmievací nástenný ovládač
89 €

Ako prádavné ovládanie je plne integrovateľný do systému Z-Wave. Poporuje až 5 asociačných skupín, pričom každá asociačná skupina určená pre zariadenia môže spojíť až 5 zariadení. Pridanie LED pásu do systému Z-Wave Smart Home nie je zložité, stačí LED pás pripojiť pomocou RGBW modulu.

SUNRICHER ZigBee na DALI bezdrôtový stmievač
74,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento ovládač umožňuje výber a riadenie označenej skupiny / adresy na linke DALI. Otočné spínače sa používajú na nastavenie skupiny DALI / adresy, ktorá sa má ovládať. Je možné vybrať celkom 16 skupín alebo 64 adries. Môže tiež ovládať všetky zariadenia na linke DALI prostredníctvom vysielania.

SUNRICHER RGBW Nástenný ovládač
60 €

Tento nádtenný diaľkový ovládač, ktorý je napájaný batériou, je špecialne navrhnutý na bezdrôtové plnohodnotné riadenie RGBW LED svetiel, ktoré sú súčasťou Z-Wave Smart Home.

SUNRICHER Stmievací Nástenný ovládač
60 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento nádtenný diaľkový ovládač, ktorý je napájaný batériou, je špecialne navrhnutý na bezdrôtové plnohodnotné riadenie stmievačov, ktoré sú súčasťou Z-Wave Smart Home.

SUNRICHER 5 kanálový diaľkový ovládač
49,99 €

Tento jedinečný Z-Wave ovládač prináša jedinečnú možnosť, ako ovládať Váš Smart home. Jednoduchým spárovaním pomocou pridružení môžete ovládať až 20 zariadení, na každom tlačítku 5 zariadení spolu.