Sunlight Classic Tablety do umývačky riadu 100 ks
19,02 €

Tablety do umývačky Classic značky Sunlight sú ekonomickým riešením pre tých, ktorí chcú veľké balenie za výhodnú cenu. Tablety ponúkajú základnú, ale veľmi účinnú čistiacu schopnosť. Pre zosilnenie účinku sa odporúča používať v kombinácii s leštidlom a soľou do umývačky. Balenie obsahuje 100 tabliet.


Sunlight All in 1 Tablety do myčky nádobí 144 ks
19,25 €

16,55 €

Sunlight All in 1 jsou tablety, které obsahují vše, co vaše myčka na nádobí potřebuje. Důkladně odstraní zaschlou špínu a odolnou mastnotu, dodá nádobí maximální lesk a jsou šetrné i k citlivým povrchům. Navíc dodají po umytí svěží aroma. Balení obsahuje 144 tablet.


Sunlight Classic Tablety do umývačky riadu 84 ks
16,50 €

8,81 €

Tablety do umývačky značky Sunlight sú ekonomickým riešením pre tých, ktorí chcú veľké balenie za výhodnú cenu. Tablety ponúkajú základnú, ale veľmi účinnú čistiacu schopnosť. Balenie obsahuje 84 tabliet.


Sunlight Classic Tablety do umývačky riadu 66 ks
14,83 €

Výpredaj

Tablety do umývačky Sunlight Classic sú ekonomickým riešením pre všetkých, ktorí chcú veľké balenie za výhodnú cenu. Tablety ponúkajú základnú, ale veľmi účinnú čistiacu schopnosť. Pre zosilnenie účinku sa odporúča používať v kombinácii s leštidlom a soľou do umývačky. Balenie obsahuje 66 tabliet.


Sunlight AiO Regular 72 tabliet-47%
17,84 €

9,30 €

Akcia

Tablety Sunlight All in One Regular sú ideálnym pomocníkom pre tých, ktorí chcú efektívne využívať voľný čas. Obsahujú všetko, čo vaša umývačka riadu potrebuje. Dôkladne vyčistí odolnú špinumastnotu, dodá lesk pohárom či tanierom a súčasne ju chráni, aby nedošlo k ich poškodeniu.


Sunlight AiO Citrus 72 tabliet-47%
17,84 €

9,30 €

Akcia

Tablety Sunlight All in One Citrus sú ideálnym pomocníkom pre tých, ktorí chcú efektívne využívať voľný čas. Obsahujú všetko, čo vaša umývačka riadu potrebuje. Dôkladne vyčistí odolnú špinumastnotu, dodá lesk pohárom či tanierom a súčasne ju chráni, aby nedošlo k ich poškodeniu.


Sunlight GIGA PACK All in One Citrón 102 tabliet
23,31 €

13,58 €

Tablety do umývačky Sunlight All in One Expert Citrón podávajú vynikajúce výsledky pri odstraňovaní tej najodolnejšej špiny. Giga Pack Expert zaistí dokonalú čistotu a citrusovú vôňu. Dôkladne vyčistí odolnú špinumastnotu, dodá lesk pohárom či tanierom a súčasne ich chráni, aby nedošlo k ich poškodeniu.


Sunlight GIGA PACK All in One Expert Citrón 80 tabliet
23,31 €

13,58 €

Tablety do umývačky Sunlight All in One Expert Citron podávajú vynikajúce výsledky pri odstraňovaní tej najodolnejšej špiny. Giga Pack Expert zaistí dokonalú čistotu a citrusovú vôňu. Dôkladne vyčistí odolnú špinumastnotu, dodá lesk pohárom či tanierom a súčasne ich chráni, aby nedošlo k ich poškodeniu.


Sunlight All in One Nature 38 ks
16,66 €

8,60 €

Novinka

Tablety do umývačkycertifikáciou Ecobel obsahujú ingrediencie na rastlinnej báze a prírodné, biologicky odbúrateľné zložky. Tablety Sunlight All in One Nature 38 ks perfektne fungujú aj pri nízkych teplotách (45 °C alebo 50 °C) a krásne voňajú po grapefruite.


Sunlight Čistič myčky 3 x 40 g
7,30 €

Čistič umývačky Sunlight účinne odstraňuje mastnotu a vodný kameň. Prečistí filter, rotačné ramená i odpad. Vďaka jeho použitiu bude umývačka stále ako nová a riad žiarivo čistý.