Sun Baby Prebaľovací pult ELLA
147,62 € 127,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Prebaľovací pult ELLA má 3 šuplíky na železných pojazdoch, 3 štýlové úchytky. Rozmery prebaľovacieho pultu: 80×55×68 cm. Materiál MDF.

Sun Baby Kombinovaný kočík 3v1 Raf-pol Gold LUX
319,20 €
+ doprava zadarmo

Predstavujeme Vám úplnú novinku Raf-Pol Gold Lux a to nádherný, luxusný, elegantný, moderný kombinovaný kočík Miracle. Vyznačuje sa predovšetkým svojím elegantným vzhľadom, ľahkosťou a priestorom. Je vyrobený tak, aby zaručoval a spĺňal všetky očakávania rodičov aj maximálny komfort pre bábätko.
3v1 a to vrátane autosedačky – vajíčka s možnosťou upevnenia na konštrukciu kočíka.

Ku kočíku je možné dokúpiť Isofix základňu, ktorá sa dá upevniť aj do áut bez isofixu !!

Sun Baby Kombinovaný kočík 3v1 Raf-pol Lilly
350,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Predstavujeme Vám ďalšiu novinku Raf-Pol Baby Lux a to nádherný, luxusný, elegantný, moderný kombinovaný kočík Lilly. Vyznačuje sa predovšetkým svojím elegantným vzhľadom, ľahkosťou a priestorom. Je vyrobený tak, aby zaručoval a spĺňal všetky očakávania rodičov i maximálny komfort pre bábätko. Na kočík sú použité veľmi kvalitné látky Öko-Tex Standard 100. Spĺňa Európsku bezpečnostnú normu EN 1888:2012

Sun Baby Fusak klasik univerzálny
37 €

Posledný kus za túto cenu!

Fusak univerzálny – verzia klasik – na vnútornej časti fleece má otvory na 5-bodové pásy. V strednej časti dve šnúrky na stiahnutie fusaku, pás na uchytenie na kočík, odnímateľná spodná časť.

Sun Baby Rukávnik klasik univerzálny
8,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Moderný rukávnik baby sky s fleecom chráni pred chladom, vetrom a mrholením. Pre každú ruku vak zvlášť (možno teda aj na kočíky s oddelenou rukoväťou). Udrží Vaše ruky v teple i bez rukavíc.

Sun Baby Taška ku kočíku univerzálna
10,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Univerzálna taška ku všetkým typom kočíkovpás cez rameno aj uši na zavesenie. Menšie bočné vrecko na drobnosti, veľké vrecko na zips.

Sun Baby Jedálenská stolička CUBBY
84,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Jedálenská stolička Sun Baby CUBBY Krásna a elegantná stolička v ktorej sa bude každé bábätko cítiť ako na kráľovskom kresle. Je perfektne tvarovaná a myslelo sa aj na tých úplne najmenších, ktorí si potrebujú dať kráľovského šlofíka medzi hlavným chodom a zákuskom.

Sun Baby Autosedačka 0-13 kg ku kočíku Ibiza
57,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Sunbaby Autosedačka 0–13 kg ku kočíku Ibizavložku pre novorodenca, centrálne utiahnutie päť bodových bezpečnostných pásov, striešku a nánožník.

Sun Baby Detské ležadlo

Sun Baby Detské ležadlo

Hodnotenie: 4,5
57,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Sun Baby Detské ležadlo s odnímateľnou hrazdičkou, stopercentne zabaví Vaše dieťa a poskytne mu ten najvyšší komfort. Pre deti do 6 mesiacov.

Sun Baby Jedálenská stolička FIDI
147,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Jedálenská stolička Sun Baby FIDI. Krásna a elegantná stolička v ktorej sa bude každé bábätko cítiť ako na kráľovskom kresle. Je perfektne tvarovaná a myslelo sa aj na tie úplne najmenšie, ktorí si potrebujú dať kráľovského šlofíka medzi hlavným chodom a zákuskom.

Sun Baby LUNA 2v1
88 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Sun Baby LUNA 2v1 je jedálenská stolička alebo rozložením získate kresielko so stolčekom. Stolička je vhodná pre deti od 6m do 15kg. Stolička navyše ponúka regulovanie chrbtovej opierky, odnímateľný jedálenský pult alebo 5-bodový bezpečnostný pás.

Sun Baby Drevená postieľka Baby Sky klasik orech
56,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Drevená postieľka Baby Sky klasik, orech s rozmerom pre matrac 120 × 60 cm. Čelné strany z priečok, vyberateľné priečky, 3 polohy roštu, materiál MDF. Vhodné pre bábätká už od narodenia. Váha postieľky iba 19 kg.

Sun Baby Drevená postieľka Baby Ski - MIKI
84,10 €
+ doprava zadarmo

Drevená postieľka Baby Sky vo variantoch dub / biela, borovica / krém alebo biela farba 120 × 60 cm. Potlač žirafky, vyberateľné priečky, 3 polohy roštu, materiál MDF. Vhodné pre bábätká už od narodenia. Váha postieľky 26 kg.

Sun Baby Drevená postieľka Baby Sky - PANDA
84,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Drevená postieľka Baby Sky vo variantoch wenge / biela a dub / biela 120 × 60 cm. Zaujímavé farebné kombinácie, vyberateľné priečky, 3 polohy roštu, materiál MDF. Vhodné pre bábätká už od narodenia. Váha postieľky 26 kg.

Sun Baby Trojkolka Super Trike so strieškou
72,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Trojkolka s bohatým príslušenstvom! Poskytnite svojmu dieťaťu maximálny komfort a bezpečie. Trojkolka môže byť tlačené a riadená dospelou osobou, zatiaľ čo sa dieťa samo pomaly učí jazdiť a riadiť. Trojkolka je vybavená strieškou, košíkom sedadlom s vystuženým operadlom a päťbodovým bezpečnostným pásom.

Sun Baby Hracia deka jungle
38,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Má vaše dieťa obľúbené zvieratká levíka, opičku, alebo snáď slona, to všetko nájdete na jednej hracej deke sun baby jungle. Deka má dve hrazdičky, 4 hračky a jedno zrkadlo pre sebaobjavovanie.

Sun Baby Hracia deka morský svet
45,10 €
+ doprava zadarmo

Hracia deka sun baby morský svet u ktorej je možnosť zdvihnutia bočníc a tým poskytnúť bábätku pocit bezpečia. Deka má dve hrazdičky, niekoľko aktívnych prvkov pre rozvíjanie jemnej motoriky dieťaťa.

Sun Baby Hracia deka písmenká
38,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Hracia deka sun baby písmenká zaujme vaše dieťa na prvý pohľad, vďaka vzdelávacím obrázkom zvieratiek a písmeniek. Deka má dve hrazdičky, 4 hračky a jedno zrkadlo pre sebaobjavovanie.

Sun Baby Hracia deka s projektorom obdĺžniky
62,30 €
+ doprava zadarmo

Hracia deka sun baby s projektorom obdĺžniky, ktorú môžete využívať pre bábätko už od narodenia. Vaše dieťa sa môže tešiť na hviezdnu oblohu, vďaka zabudovanému projektoru, ktorý ju premieta na strop.

Sun Baby Hracia deka s projektorom planéta zvierat
62,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hracia deka sun baby s projektorom planéta zvierat, ktorú môžete využívať pre bábätko už od narodenia. Vaše dieťa sa môže tešiť na hviezdnu oblohu, vďaka zabudovanému projektoru, ktorý ju premieta na strop.

Sun Baby Hracia deka Krásna záhradka
46,90 € 35 €

Sunbaby Hracia deka Krásna záhradka s množstvom aktivít, dvoma hrazdička, zrkadielkom a hračkami, ktoré bábätko zabaví. Vhodná od narodenia.

Sun Baby Hracia deka Podvodný svet
32,30 €

Sun Baby Hracia deka Podvodný svet s množstvom aktivít, dvoma hrazdičkami, zrkadlom a vankúšikom pre hranie na brušku. Vhodná od narodenia.

Sun Baby Hracia deka Záhradka
38,90 €

Sun Baby Hracia deka Zahrádka s množstvom aktivít, dvoma hrazdička, zrkadielkom a hračkami, ktoré bábätko zabaví. Vhodná od narodenia.

Sun Baby Lehátko Safari

Sun Baby Lehátko Safari

Hodnotenie: 5
57,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Sun Baby Lehátko Safari s odepinatelnou hrazdičkou, stoprocentně zabaví Vaše dítě a poskytne mu ten nejvyšší komfort. Safari je určeno pro děti od 0–6 měsíců. Lehátko nabízí polohování opěrky zad. Díky speciální konstrukci nabízí lehátko také možnost houpání.

Sun Baby Trojkolka Sunbaby Little tiger
164,77 € 158,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Jedinečná trojkolka Sun baby Little tiger, ktorá rastie s vaším dieťaťom. Kolobežka ponúka štyri modifikácie. Trojkolka s bohatým príslušenstvom a možnosťou aretácie predného kolesa. Poskytnite svojmu dieťaťu maximálny komfort a bezpečie.

Sun Baby Fusak polar univerzálny
38,90 €

Fusak univerzálny – verzia polar – na vnútornej časti vlna, má otvory na 5-bodové pásy. V strednej časti dve šnúrky na stiahnutie fusaku, pás na uchytenie na kočík, odnímateľná spodná časť.

Sun Baby Prebaľovací pult MIKI
186,90 €
+ doprava zadarmo

Prebaľovací pult MIKI má 3 šuplíky na železných pojazdoch, 6 štýlových úchytov. Rozmery prebaľovacieho pultu: 97×86×74 cm. Materiál MDF.

Sun Baby Rukávnik polar univerzálny
10,10 €

Moderný rukávnik baby sky s vlnou chráni pred chladom, vetrom a mrholením. Pre každú ruku vak zvlášť (možno teda aj na kočíky s oddelenou rukoväťou). Udrží Vaše ruky v teple i bez rukavíc.

Sun Baby Sirocco QUATTRO PREMIUM
155,70 €
+ doprava zadarmo

Športový kočík Sirocco Quattro premiumpevnú a ľahkú konštrukciu. V cene kočíka je nánožník a pláštenka. Strieška s ventiláciou a možnosťou extra roztiahnutia.

Sun Baby Jedálenská stolička Laura
104,70 €
+ doprava zadarmo

Sun Baby Jedálenská stolička Lauraveľké sedadlo s kvalitným polstrovaním. Odnímateľná dvojitá tácka, ktorý zaisťuje jednoduché vybratie dieťaťa zo stoličky. Výšková regulácia sedadla.

Sun Baby Drevená rastúca stolička Woody
89,50 €
+ doprava zadarmo

Rastúca jedálenská stolička 2v1 – najskôr jedálenská stolička pre deti od 6tich mesiacov, potom pre staršie deti rastúca stolička. Výškovo aj hĺbkovo nastaviteľné sedadlo a nánožník. Stredový popruh proti prekĺznutiu dieťaťa.

Sun Baby Ležadlo Circles
67,70 €
+ doprava zadarmo

Sun Baby Ležadlo Circles je krásne farebné ležadlo pre deti od narodenia do 18 kg (cca do 6 mesiacov veku). Hlboký sed bodového bezpečnostného pásu, odnímateľná hrazdička s hračkami, upokojujúce vibrácie a melódie.

Sun Baby Drevená postieľka Baby Sky - ELLA
95,80 €
+ doprava zadarmo

Drevená postieľka Baby Sky Ella vo variantoch sonoma / biela a wenge biela 120 × 60 cm. Potlač žirafky, vyberateľné priečky, 3 polohy roštu, materiál MDF. Vhodné pre bábätká už od narodenia. Váha postieľky 20 kg.

Sun Baby Drevená postieľka Baby Sky klasik borovica
52,50 €
+ doprava zadarmo

Drevená postieľka Baby Sky klasik, borovica s rozmerom pre matrac 120 × 60 cm. Čelné strany z priečok, vyberateľné priečky, 3 polohy roštu, materiál MDF. Vhodné pre bábätká už od narodenia. Váha postieľky iba 19 kg.

Sun Baby Matrac kokos-pena
21,90 € 19 €

Sunbaby matrac kokos-pena je zložený z polyuretánovej peny a kokosovej vložky. S bielym poťahom. Matrac sa nepreleží. Výška matraca 7 cm.

Sun Baby Matrac penový

Sun Baby Matrac penový

Hodnotenie: 4,5
13,50 € 11,30 €

Sunbaby matrac penový je zložený z polyuretánovej peny a bieleho poťahu zo 100% bavlny. Matrac sa nepreleží. Výška matraca 6 cm.

Sun Baby Matrac kokosový

Sun Baby Matrac kokosový

Hodnotenie: 4,5
28,76 € 28 €

Sunbaby matrac kokosový s bielym poťahom zo 100% bavlny. Výška matraca 6 cm. Matrac sa nepreleží a je vhodný pre takmer všetky detské postieľky.