Sun Opaľovacie maslo Argan bronzer glitter OF 15 200 ml
6,80 €

Opaľovacie maslo Argan bronzer glitter rozjasňujúce opaľovací maslo s trblietavými mikročasticami pre zvýraznenie bronzové pleti. Vodeodolné opaľovacie maslo s glitrami a vzácnym arganovým bio olejom pre i Intenzívne, rýchle a dlhotrvajúce opálenie.

Sun Opaľovacie mlieko s arganovým olejom OF 10 rozprašovacia 200 ml
4,20 €

Opaľovacie mlieko s arganovým olejom OF 10 rozprašovacia je opaľovacie mlieko s komplexným UVB + UVA faktorom. Poskytuje ochranu pred spálením a predčasným starnutím pokožky vplyvom slnečného žiarenia. Vzácny arganový olej chráni pokožku pred vysúšaním a urýchľuje jej zhnednutie.

Sun Arganové tělové mléko po opalování 300ml
4,20 €

Telové mlieko po opaľovaní s arganovým olejom pre účinnú hydratáciu, výživu a regeneráciu vysušenej pokožky po opaľovaní či po kúpeli. Zvláčňuje a zjemňuje vysušenú pokožku, predchádza jej lúpanie a predlžuje efekt opálenia. Nezanecháva pocit mastnoty a príjemne vonia.

Sun Opaľovací olej s arganovým olejom OF 10 rozprašovacia 200 ml
4,50 €

Opaľovací olej s arganovým olejom OF 10 rozprašovacia s komplexným UVB + UVA faktorom poskytuje ochranu pred spálením a predčasným starnutím pokožky vplyvom slnečného žiarenia. Vzácny arganový olej chráni pokožku pred vysúšaním a urýchľuje jej Zhnednutie.

Sun Opaľovacie maslo Argan bronz oil OF 10 200 ml
6 €

Opaľovacie maslo Argan bronz oil je premasťujúci opaľovací maslo s vzácnym bio-arganovým olejom a betakaroténom pre intenzívne, rýchle a dlhotrvajúce opálenie. Zjemňujúci oleja s vitamínom E chráni pred vysušovaním a starnutím pokožky. Beta-karotén napomáha dlhodobému zhnednutie pokožky.

Sun Opaľovacie maslo Argan oil OF 25 200 ml
7,60 €

Opaľovací maslo s vzácnym arganovým bio olejom a beta-karoténom pre intenzívny, rýchle a dlhotrvajúce opálenie. Zjemňujúci oleja s vitamínom E chráni pred vysušovaním a starnutím pokožky. Beta-karotén napomáha dlhodobému zhnednutie pokožky. Vodeodolné, ľahko sa rozotiera.

Sun Opaľovacie mlieko s arganovým olejom OF 30 rozprašovacia 200 ml
5,70 € 5,60 €

Opaľovacie mlieko s arganovým olejom s komplexným UVB + UVA faktorom poskytuje ochranu pred spálením a predčasným starnutím pokožky vplyvom slnečného záření. Vzácný arganový olej chráni pokožku pred vysúšaním a urýchľuje jej zhnednutie.

Sun Zvláčňujúce maslo Argan bronz oil po opaľovaní 200 ml
5,60 € 5,30 €

Zvláčňujúce telové maslo so vzácnym arganovým bio olejom pre jemné premastenie a prevoňanie pokožky celého tela. Zjemňujúci oleja s vitamínom E chráni pred vysušovaním a starnutím pokožky. Príjemne vonia a ľahko sa roztírá.

Sun Zvláčňujúce maslo Argan bronz oil s glitrami po opaľovaní 200 ml
6 €

Zvláčňujúce maslo Argan bronz oil s glitrami po opaľovaní je rozjasňujúci maslo po opaľovaní s jemnými trblietavými glitrami a vzácnym arganovým olejom pre zvýraznenie efektu opálenej pleti. Zjemňujúci oleja a vitamín E chráni pred vysušovaním a starnutím pokožky.