Sum DERM - doplnok stravy pre zdravú srsť 100 tbl
23 €

SUM DERM je určený pre psy a mačky v období výmeny srsti a pĺznutia alebo pre suchú a vypadávajúcu srsť. Vyživuje a pomáha udržať srsť lesklú. Keratín posilňuje a prispieva k opätovnému rastu srsti a pazúrov. Lopúch prečisťuje kožu. Zinok je základom jej krásy.

Sum FIT - doplnok stravy pre kontrolu váhy 100 tbl-16%
23,05 € 19,22 €

Výpredaj

SUM FIT tablety pomáhajú znižovať chuť do jedla (Zmijovec indický) a zvyšujú množstvo spotrebovaných kalórií (Pýr plazivý). Tablety by mali byť používané pre psy a mačky s nadváhou ako doplnok ku špeciálnemu krmivu pre kontrolu váhy.

Sum FIT - doplnok stravy pre kontrolu váhy 50 tbl
11,30 €

SUM FIT tablety pomáhajú znižovať chuť do jedla (Zmijovec indický) a zvyšuje množstvo spotrebovaných kalórií (Pýr plazivý). SUM FIT by mal byť používaný pre psov a mačky s nadváhou ako doplnok ku špeciálnemu krmivu pre kontrolu váhy. Doplnok stravy.

Sum FLEX - doplnok stravy pre zdravé kĺby 100 tbl-15%
31,46 € 26,45 €

Výpredaj

SUM FLEX je určený pre psy a mačky trpiace problémami s kĺbmi, pomáha sa znova pohybovať. Vďaka vysokému množstvo Chondroitínu a Glukosaminu, prináša základnú výživu chrupaviek zatiaľ čo Morská riasa, Čertovo kopyto a Praslička roľná pomáhajú zmierňovať bolestivosť kĺbov.

Sum FRESH - doplnok stravy pre ochranu chrupu 100g
20,30 €

Posledný kus za túto cenu!

SUM FRESH je odporúčaný pre všetkých psov a mačky. SUM FRESH je komplex morskej riasy a fruktooligosacharidov, ktoré pomáhajú proti zápachu dychu a ochraňuje zuby. Doplnok stravy.

Sum FRESH - doplnok stravy pre ochranu chrupu 50g
11,10 €

SUM FRESH je odporúčaný pre všetkých psov a mačky. SUM FRESH je komplex morskej riasy a fruktooligosacharidov, ktoré pomáhajú proti zápachu dychu a ochraňuje zuby. Doplnok stravy.

Sum DERM - doplnok stravy pre zdravú srsť 50 tbl
11,10 €

SUM DERM je určený pre psov a mačky v období výmeny srsti a pĺznutia alebo pre suchú a vypadávajúcu srsť. SUM DERM vyživuje a pomáha udržať srsť lesklú. Keratín v SUM DERM posilňuje a prispieva k opätovnému rastu srsti a pazúrov. Lopúch prečisťuje kožu. Zinok je základom jej krásy. Doplnok stravy.

Sum FLEX - doplnok stravy pre zdravé kĺby 50 tbl
14,80 €

SUM FLEX je určený pre psy a mačky trpiace problémami s kĺbmi, SUM FLEX pomáha sa znova pohybovať. Vďaka vysokému množstvu chondroitínu a Glukosaminu, SUM FLEX prináša základnú výživu chrupaviek zatiaľ čo Morská riasa, Čertovo kopyto a Praslička roľná pomáhajú zmierňovať bolestivosť kĺbov. Doplnok stravy.