STP STP Prípravok na odstránenie netesností motora 300ml
1x

STP STP Prípravok na odstránenie netesností motora 300ml

10,40 €

Objem: 300ml; Normálna prevádzka motora môže v priebehu času viesť k úniku oleja. Tieto sa vyskytujú, keď teplo spôsobuje zmršťovanie, upchatie a praskanie olejových tesnení a tesnení. STP Motor Stop Únik na záchranu!

Partner: 4CARS
STP STP Aditívum do dieselových motorov 300ml

STP STP Aditívum do dieselových motorov 300ml

8,81 €

Objem: 300ml; Prípravok pre dieselové motory bol navrhnutý špeciálne pre všetky dieselové motory, poskytuje základné prísady nachádzajúce sa v prémiových olejoch dieselových motorov najvyššej kvality a pri použití medzi výmenou oleja nahradí vyhorené minerály a prísady v

Partner: 4CARS

STP® je americká značka a obchodný názov pre automobilové náhradné diely, najmä mazivá, ako sú motorové oleje a prísady do motorových olejov. STP® malo skromné začiatky s jediným výrobkom, STP® Prísada do oleja, v Saint Joseph, Missouri dňa 1. mája 1954. Traja miestni obchodníci založili spoločnosť, ktorú nazvali Chemical Compound, so základným kapitálom len 15000 USD. Jeden z obchodníkov, John Ligget, bol opravárom automatov na mince a v čase, keď slúžil za druhej svetovej vojny v zámorí, sa prvýkrát stretol s prísadami do oleja, ktoré perfektne premazávali automaty na mince. Títo traja muži si opatrili obdobné prísady do oleja od americkej ropnej rafinérie a pomenovali tento svoj nový výrobok STP® - Scientifically Treated Petroleum = vedecky ošetrená ropa.