Stor HOT/COLD Hliníková termo fľaša GORJUSS® 780ml
18,95 €

Termo fľaša GORJUSS® s otimálnym objemom 780ml zabezpečí pitný režim či už v škole alebo na výletoch a spoľahlivo udrží vaše nápoje chladné alebo horúce. Vhodná pre deti aj dospelých. Tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

Stor Detský ECO bambusový riad PEPPA PIG (tanier, miska, pohár), 01385
14,45 €

Štýlová a ekologická sada riadu s motívom PEPPA PIG. Bambusový riad predstavuje ekologickú alternatívu plastovým a nerozbitným riadom. Súprava obsahuje misku, tanier a pohár. Vďaka pestrým farbám a veselým motívom bude jedenie zábavou! Tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

Stor Detský ECO bambusový riad PAW PATROL (tanier, miska, pohár), 01305
14,95 €

Štýlová a ekologická sada riadu s motívom PAW PATROL. Bambusový riad predstavuje ekologickú alternatívu plastovým a nerozbitným riadom. Súprava obsahuje misku, tanier a pohár. Vďaka pestrým farbám a veselým motívom bude jedenie zábavou! Tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

Stor Plastová fľaša AVENGERS 850ml, 01422
6,65 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľmi ľahká plastová fľaša na pitie s motívom MARVEL – AVENGERS má objem 850ml a zaručene poteší všetkých fanúšikov. Tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

Stor Detská ECO bambusová miska MINNIE MOUSE, 01282
4,15 €

Štýlová a ekologická miska s motívom MINNIE MOUSE. Bambusový riad predstavuje ekologickú alternatívu plastovým a nerozbitným riadom. Vďaka pestrým farbám a veselým motívom bude jedenie zábavou! Tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

Stor Detská ECO bambusová miska PEPPA PIG, 01382
4,15 €

Štýlová a ekologická miska s motívom PEPPA PIG. Bambusový riad predstavuje ekologickú alternatívu plastovým a nerozbitným riadom. Vďaka pestrým farbám a veselým motívom bude jedenie zábavou! Tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

Stor Jedálenská súprava TROLLS tanier, miska, hrnček
12,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská porcelánová jedálenská súprava s rozprávkovým motívom TROLLS. Súprava obsahuje misku, tanier a hrnček. Vďaka pestrým farbám a veselým motívom bude jedenie zábavou!

Stor Keramický hrnček L.O.L. Surprise 325ml, 20009
4,15 €

Keramický hrnček z motívom obľúbených postavičiek L.O.L. urobí deťom radosť. Pre pohodlné držanie má hrnček veľké ucho a je zabalený v darčekovej krabičke. Tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

Stor Termohrnček na kávu HARRY POTTER, 370ml, 01082
6,65 €

Vychutnajte si svoj čaj, kávu alebo iný obľúbený nápoj z tohto úžasného termohrnčeka HARRY POTTER. Hrnček je možné umývať v umývačke riadu. Skvelý tip na darček. Tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

Stor Detský ECO bambusový riad DISNEY FROZEN (tanier, miska, pohár)
14,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlová a ekologická sada riadu s motívom DISNEY FROZEN. Bambusový riad predstavuje ekologickú alternatívu plastovým a nerozbitným riadom. Súprava obsahuje misku, tanier a pohár. Vďaka pestrým farbám a veselým motívom bude jedenie zábavou! Tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

Stor Cestovný termohrnček MICKEY MOUSE 530ml
9,95 €

Cestovný termohrnček MICKEY MOUSE z odolného dvojplášťového plastu a s otvorom na pitie vo vrchnáku, 530 ml, rozmer 20 × 7 cm. Tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

Stor Detský ECO bambusový riad HARRY POTTER (tanier, miska, pohár), 01355
14,45 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlová a ekologická sada riadu s motívom HARRY POTTER. Bambusový riad predstavuje ekologickú alternatívu plastovým a nerozbitným riadom. Súprava obsahuje misku, tanier a pohár. Vďaka pestrým farbám a veselým motívom bude jedenie zábavou! Tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

Stor Detský ECO bambusový riad L.O.L. Surprise (tanier, miska, pohár)
15,45 €

Štýlová a ekologická sada riadu s motívom L.O.L. Surprise. Bambusový riad predstavuje ekologickú alternatívu plastovým a nerozbitným riadom. Súprava obsahuje misku, tanier a pohár. Vďaka pestrým farbám a veselým motívom bude jedenie zábavou! Tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

Stor Hliníková fľaša na pitie PAW PATROL, 400ml, 85534
5,60 €

Veľmi ľahká alumíniová fľaša na pitie s motívom BATMANA poteší všetkých školákov, športovcov aj výletníkov. Bezpečné a hygienické pitie zabezpečí odklápací uzáver. Tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

Stor Keramický hrnček BATMAN, 325ml, 46401
3,95 €

Keramický hrnček s obľúbenou potlačou BATMANA. Hrnček je balený v škatuľke. Možno umývať v umývačke riadu. Tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

Stor Plastový termo pohár so slamkou a vrchnákom MICKEY MOUSE 450ml
4,95 €

Izolovaný thermo-pohár so slamkou MICKEY MOUSE dlhšie uchová nápoje teplé alebo chladné, takže dieťa si môže lepšie vychutnať svoj nápoj! Je nepriepustný a vďaka veku na zakrútenie sa dá používať na doma aj na vonku. Tovar máme skladom, pripravený k odoslaniu.

Stor ALU fľaša na pitie ANGRY BIRDS 400ml
1,95 €

Veľmi ľahká alumíniová fľaša na pitie s motívom ANGRY BIRDS poteší všetkých školákov aj výletníkov. Bezpečené a hygienické pitie zabezpečí odklápací uzáver.