ŠTĚPAŘ Savánek & Hebounek 30 cm x 30 cm – 10 ks
1,76 €

Kuchynské utierky sú nepostrádateľným pomocníkom každej domácnosti. Prihodila sa vám nehoda počas varenia? Vylialo dieťatko svoj čaj? Bez utierky sa nezaobíde žiadna mamička. Spoľahnúť sa ale môžete len na tie kvalitné a vysoko savé, medzi ktoré patria Savánek & Hebounek.

ŠTĚPAŘ Savánek & Hebounek 40 cm x 51 cm – 10 ks
2,71 €

Tvrdíte, že je utierka ako utierka? To ste zrejme ešte nevyskúšali utierky prvotřídníkvality, ako je Savánek & Hebounek. Táto netkaná textília je vyrobená z moderného materiálu spunlace. Vďaka tomu náš produkt spája extrémnu savosť s príjemnou hebkosťou.

ŠTĚPAŘ Savánek & Hebounek 50 x 95 cm – 10 ks
6,67 €

Napadlo vás niekedy, ako skvelé by bolo vlastniť „kúzelnú utierku“, ktorú môžete použiť (takmer) ku všetkému, čo vás napadne? Všestranne využiteľná netkaná textília Savánek & Hebounek sa hodí na upratovanie, čistenie škvŕn, ošetrovanie rán, i napríklad ako detský podbradník.

ŠTĚPAŘ Savánek & Hebounek 95 cm x 150 cm – 5 ks
9,81 €

SAVÁNEK & HEBOUNEK má velice široko využití. Díky jeho složení je opravdu mimořádně savý, žádná tekutina se mu neubrání. Lze jej použít například k úklidu, jako bryndák pro malé dítě, prostěradlo, ale také k ošetření ran či absorpci tělních tekutin. Výrobek má certifikaci o zdravotní nezávadnosti.