Starbaits Spacák Session
38,42 €

Ľahký a skladný spacák z mikrovlákna predovšetkým pre teplejšie časti roka. Je príjemný s veľmi dobrou hrejivosťou.

Starbaits Dip Hot Demon 200 ml
10,50 €

Dip Hot Demon je ideálny pre výrazné zvýšenie atraktivity nástrah a návnad

Vychádza zo zloženia samotného boilies Hot Demon. Možno v ňom dipovať boilies, zaliať s ním pelety, partikel, kŕmnu zmes. Je plný prírodných látok a aminokyselín. Dip Hot Demon nerozpúšťa PVA, preto je výborný pre zal

Starbaits Bivak QG Luxe
399,60 €

Bivak QG Luxe je bivak s maximálnou komfortnosťou. Jeho veľké rozmery ho predurčujú na dlhodobé rybárske kampane a pre náročných rybárov vyžadujúcich veľký priestor pre svoje pôsobenie pri vode.

Starbaits Boilie Red Liver
14,70 €

Novinka

Red Liver v sebe kombinuje dve hlavné zložky (podobne ako boilies RED ONE Probiotic) a tými sú prémiový pečeňový prášok doplnený o Robin Red originál z dielne Haith's.

Starbaits Boilie Fluo plávajúce SK 30
8,99 €

Posledný kus za túto cenu!

POP-UP SK 30 FLUO - plávajúce boilie vychádzajúce zo zloženia samotného boilie SK 30.

Je plné prírodných látok, výťažkov z kalmára a krillu, minerálov a aminokyselín. Výborné plávajúce vlastnosti. FLUO farba pre zvýšenie atraktivity nástrahy a upútanie pozornosti kapra.

Starbaits Boilie Grab & Go Global Boilies 1 kg 20 mm
5,39 €

Novinka

Nové cenovo dostupné boilies od firmy Starbaits! Boilies je vyrobené z vysoko kvalitných základných zložiek s ideálnou kombináciou atraktantov. Je použiteľné celoročne vďaka dokonale vyváženému obsahu.

Starbaits Boilie Hard Baits 20 mm 200 g
7,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Vytvrdené chytacie boilies, ktoré vydrží pod háčikom dlhú dobu, bez toho aby strácalo schopnosť patričného uvoľňovania atraktačných látok.

Starbaits Boilie plávajúce Pro Monster Crab
8,99 €

POP-UP PRO MONSTER CRAB - plávajúce boilie vychádzajúce zo zloženia samotného boilie PRO MONSTER CRAB.

Je plné prírodných látok, výťažkov z rýb a kraba, minerálov a aminokyselín. Výborné plávajúce vlastnosti. Obsahuje dip 25 ml zadarmo.

Starbaits Vedro Square Bucket 21 l
14,74 €

Novinka

Kvalitné hranaté Vedro od firmy Starbaits. Vedro je vhodné na prípravu kŕmenia alebo na polievanie ulovenej ryby.

Starbaits Boilie Probiotic Red One
14,50 €

Boilie rada Red One bola vyvinutá nutrične vyvážená, aby kapor okamžite spoznal zdroj potravy.

Red One boilies je plné prírodných ingrediencií a derivátov ako je betaín, kvasnice, pečeň, Haith Robin Red a oleja. Všetky zložky sú prísne vyberané v najvyššej kvalite, z nami overených zdrojov k

Starbaits Boilie Spicy Salmon
14,50 €

V rámci novej generácie návnad bol vytvorený nový druh populárnej rady Concept. Starbaits Spicy Salmon je boilies, ktoré plne vyhovuje nutričným požiadavkám kaprov.

Je obohatené o morské extrakty, rozpustné rybie proteíny, minerálne soli, vitamíny tak potrebné pre zdravý vývoj rýb. Základ tv

Starbaits Boilies Concept NFS
33,50 €

Posledný kus za túto cenu!

N.F.S. alebo prírodný zdroj potravy, je zložitý vzorec vysoko stráviteľných zložiek a odvodených jedál. N.F.S. je plný chrumkavých škrupinových zložiek, ktoré napodobňujú efekt prirodzenej potravy. Je plný rôznych prírodných surovín, ktoré pomôžu prirodzene dávkovať Amino zložky.

Starbaits Boilies Feedz 14 mm 4 kg
32,50 €

Čisto prírodné boilies postavené na báze orechov, zmesi semien a rybích múčok, bez použitia chemických aróm, umelých farbív a ingrediencií.

Starbaits Boilies Hot Demon
14,50 €

Hot Demon je receptúra boilies novej generácie vytvorená pre pokrytie všetkých kaprích nutričných požiadaviek.

Je špeciálne upravená pre použitie v studenej vode, čo radí toto boilies pre ideálne použitie v chladných vodách (skorá jar, neskorá jeseň). Úspešnosť boilies Starbaits Hot Demon sa

Starbaits Dip Scopex Krill 200 ml
9,95 €

Scopex & Krill dip je kombináciou svetoznámej krémovej arómy SCOPEX s vysokou sladkosťou a luxusných krillových surovín.​

Starbaits Dumbells plávajúca nástraha 10 mm
3,80 €

Dumbells - je super plávajúca penová činka – dumbells, úplné nový výrobok v kaprárskom svete.

Táto penová činka sa správa ako pop-up boilies. Je vyrobená zo špeciálneho materiálu a výborne prijíma esenciálne oleje, rôzne arómy a dipy. Vydrží celé hodiny počas vášho lovu plávať bez toho aby s

Starbaits Plávajúce Boilie Fluo Pop Up Signal
8,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Signal Boilies je plné prírodných látok (múčka zo sladkovodného raka a Gamarus; extrakty z patentiek, mušlí a korenie), minerálov a aminokyselín. Výborné plávajúce vlastnosti. FLUO farba pre zvýšenie atraktivity nástrahy a upútanie pozornosti kapra.

Starbaits Plávajúce Boilie Pop Up Signal
8,99 €

Pop up Signal plávajúce boilie vychádzajúce zo zloženia samotného boilies Signal. Je plné prírodných látok, výťažkov zo sladkovodného raka, minerálov a aminokyselín. Výborné plávajúce vlastnosti.

Starbaits Boilie Concept GL Marine
14,50 €

Boilies GLMarine prešlo dlhodobým skúšaním našich testerov, kým nedosiahlo svojej finálnej podoby.

Nachytalo množstvo veľkých kaprov na rôznych typoch vôd. GLMarine je nabité precízne vybranými rybími múčkami a GLM extraktom z mušle rybničnej, ktorý je rozpustný vo vode. Tým vytvára neodolat

Starbaits Boilie Fluo Plávajúce Garlic Fish
8,99 €

Garlic Fish kombinuje výraznú cesnakovú vôňu a chuť s prvotriednymi rybími surovinami ako sú výberové múčky, zmes rybích olejov či rozpustný rybí extrakt s vysokým obsahom proteínu.​

Starbaits Boilie Fluo plávajúce Hot Demon
8,99 €

POP-UP HOT DEMON FLUO – plávajúce boilie vychádzajúce zo zloženia samotného boilies HOT DEMON.

Je plné prírodných látok, starostlivo vybraného korenia, minerálov a aminokyselín. Výborné plávajúce vlastnosti. FLUO farba pre zvýšenie atraktivity nástrahy a upútanie pozornosti kapra.

Starbaits Boilie Fluo plávajúce Spicy Salmon 80 g
8,99 €

Posledný kus za túto cenu!

POP-UP SPICY SALMON FLUO – plávajúce boilies vychádzajúce zo zloženia samotného boilies SPICY SALMON.

Je plné prírodných látok, výťažkov z lososa, extrakty z morských živočíchov, starostlivo vybrané zmesi korenia vrátane Robin Redu (originál HAITI 's), minerálov a aminokyselín. Výborné pláva

Starbaits Boilie Garlic Fish
33,50 €

Garlic Fish kombinuje výraznú cesnakovú vôňu a chuť s prvotriednymi rybími surovinami ako sú výberové múčky, zmes rybích olejov či rozpustný rybí extrakt s vysokým obsahom proteínu.

Starbaits Boilie IF1

Starbaits Boilie IF1

Hodnotenie: 5
33,50 €

Posledný kus za túto cenu!

IF1 je novým prírastkom obľúbenej rady Concept, ktorá sa rovnako ako ďalšie už osvedčené príchute tejto rady s určitosťou bude tešiť vysokej obľube.

Už testovanie ukázalo, že je to správna cesta a osvedčená kombinácia korenia s pečeňou robí toto boilies skutočným bestsellerom pre lov počas c

Starbaits Boilie Omega Fish Pop Tops
9,58 €

Novinka

Pop Tops je inováciou medzi neutrálne vyváženými nástrahami. Spojenie klasickej potápavej zmesi (1/2) a fluo plávajúce zmesi (1/2) dáva tejto nástrahe obrovský potenciál.

Starbaits Boilie plávajúce Hot Demon
8,99 €

POP-UP HOT DEMON – plávajúce boilies vychádzajúce zo zloženia samotného boilies HOT DEMON.
Je plné prírodných látok, starostlivo vybraného korenia, minerálov a aminokyselín. Výborné plávajúce vlastnosti. Ideálne na zimu (začiatok jari, neskorá jeseň).