Stanmore Bavlnená montérková bunda zelená 48
33,13 €

Bavlnená montérková bunda Stanmore na kovový zips patrí medzi nezateplené pracovné odevy. Je obohatená o reflexné prvky pre vašu bezpečnosť pri zníženej viditeľnosti.

Stanmore Bavlnené montérky pánske hnedá 52
27,74 €

Pánske bavlnené montérky Stanmore sú vysoko-odolné pracovné nohavice do pása vyrobené zo 100% bavlny s reflexnými prvkami, kovovými zipsami a nákolennými vačkami na vloženie polyuretánových nákolenníkov.

Stanmore Bavlnené pracovné tričko zelená/čierna S
6,43 €

Pracovné unisex (tj. pánske aj dámske) pracovné tričko Stanmore bez bočných švov a so spevňujúcou ramennou páskou patrí medzi naše obľúbené pracovné odevy. Podobne ako ostatné naše tričká je tiež vhodné na potlač alebo výšivku.

Stanmore Bavlnené montérkové šortky zelená 48
26,40 €

Pánske bavlnené montérkové šortky Stanmore sú oblečenie vhodné tak do práce, ako aj na prechádzky, prácu v záhrade alebo letné športy. Vyhotovené sú zo 100% bavlny a ich súčasťou sú viaceré multifunkčné vrecká.

Stanmore Bavlnené montérky na traky pánske hnedá 54
35,10 €

Pánske montérky na traky Stanmore sú odolné bavlnené pracovné nohavice s náprsenkou, kovovými zipsami a reflexnými doplnkami. Tieto kvalitné pracovné nohavice majú aj zosilnené zdvojené kolená pre vloženie nákolenníkov.

Montérkové a pracovné odevy značky Stanmore Australian Line sú charakterizované vysokou gramážou, kovovými zipsami a reflexnými prvkami.

Montérkové a pracovné odevy značky Stanmore Australian Line sú charakterizované vysokou gramážou, kovovými zipsami a reflexnými prvkami.