Stanmore Bavlnená montérková bunda
34,38 €

Bavlnená montérková bunda Stanmore na kovový zips patrí medzi nezateplené pracovné odevy. Je obohatená o reflexné prvky pre vašu bezpečnosť pri zníženej viditeľnosti.

Stanmore Bavlnené montérky pánske
28,79 €

Pánske bavlnené montérky Stanmore sú vysoko-odolné pracovné nohavice do pása vyrobené zo 100% bavlny s reflexnými prvkami, kovovými zipsami a nákolennými vačkami na vloženie polyuretánových nákolenníkov.

Stanmore Bavlnené pracovné tričko
6,67 €

Pracovné unisex (tj. pánske aj dámske) pracovné tričko Stanmore bez bočných švov a so spevňujúcou ramennou páskou patrí medzi naše obľúbené pracovné odevy. Podobne ako ostatné naše tričká je tiež vhodné na potlač alebo výšivku.

Stanmore Bavlnené montérky na traky pánske
36,42 €

Pánske montérky na traky Stanmore sú odolné bavlnené pracovné nohavice s náprsenkou, kovovými zipsami a reflexnými doplnkami. Tieto kvalitné pracovné nohavice majú aj zosilnené zdvojené kolená pre vloženie nákolenníkov.

Stanmore Zimná nepremokavá bunda 3v1 pánska
69,61 €

Pánska zimná nepremokavá bunda Stanmore 3v1, patriaca do sekcie pracovné odevy, je zateplená, nepremokavá, vetruodolná a paropriepustná (300g/m2/24 h) bunda, fleecová bunda a vesta v jednom.

Stanmore Bavlnené montérkové šortky
27,40 €

Pánske bavlnené montérkové šortky Stanmore sú oblečenie vhodné tak do práce, ako aj na prechádzky, prácu v záhrade alebo letné športy. Vyhotovené sú zo 100% bavlny a ich súčasťou sú viaceré multifunkčné vrecká.

Stanmore Pracovná šiltovka
2,57 €

Pánska ochranná pracovná šiltovka Stanmore je bavlnená čiapka so šiltom baseballového typu s reguláciou veľkosti pomocou kovovej spony. Vhodná aj na bežné nosenie.

Montérkové a pracovné odevy značky Stanmore Australian Line sú charakterizované vysokou gramážou, kovovými zipsami a reflexnými prvkami.

Montérkové a pracovné odevy značky Stanmore Australian Line sú charakterizované vysokou gramážou, kovovými zipsami a reflexnými prvkami.