10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Upresniť parametre
Stadler Form GEORGE Stadler Form Eva Little Black
Stadler Form GEORGE

Zvlhčovač vzduchu s hydrostatom a automatickým režimom prevádzky. Stadler Form GEORGE disponuje stlmiteľnými LED diódami, možnosťou pridať arómu esencie a čistiacim režimom. Základňu a disky môžete ľahko vyčistiť v umývačke riadu.

môžete mať 23.07

Partner: MALL
Stadler Form Eva Little Black Stadler Form Eva Little Black
Stadler Form Eva Little Black

Inteligentný zvlhčovač vzduchu v kompaktnom prevedení. Stadler Form E-015 dokáže do ovzdušia dostať až 320 gramov vody za hodinu, pracuje veľmi ticho, ale účinne. Cieľové vlhkosti vzduchu dosahuje vďaka technológii adaptívneho zvlhčovania. Aromabox umožňuje používať esenciálny olej pre aromaterapiu.

môžete mať 23.07

Partner: MALL
Stadler Form Robert Silver Stadler Form Eva Little Black
Stadler Form Robert Silver

Čistička vzduchu s vysokým zvlhčujúcim výkonom a umývateľným predfiltrom. Stadler Form ROBERT – strieborný so schopnosťou vypustiť do ovzdušia až 13,2 litrov je vhodný aj do veľkých priestorov. A čo viac, jeho spotreba je takmer zanedbateľná, len 7 wattov. Robert s pomocou otočných diskov účinne zachytáva škodlivé častice (prach a pod.) z ovzdušia, a preto je vhodný aj pre tých, ktorí trpia alergiami.

môžete mať 23.07

Partner: MALL
Stadler Form čistička vzduchu Roger Little White Stadler Form čistička vzduchu Roger Little White
Stadler Form čistička vzduchu Roger Little White

Čistička vzduchu pre miestnosti do 33 m2 so vzduchovým výkonom 231 m3. Stadler-Form Roger Little White je vybavená duálnym filtrom, ktorý zachytí až 99,9 % vírusov chrípky typu A. Minimalistický dotykový displej.

môžete mať 23.07

Partner: MALL
Stadler Form zvlhčovač vzduchu Ben Black Stadler Form čistička vzduchu Roger Little White
Stadler Form zvlhčovač vzduchu Ben Black

Zvlhčovač vzduchu 3 v 1 s difuzérom a s efektom horiaceho krbu. Stadler Form Ben Black je vhodný pre miesnosti do 25 m2, ponúka nočný režim a tichý chod.

môžete mať 23.07

Partner: MALL
Stadler Form Oskar/Karl Filtr 4 ks Stadler Form čistička vzduchu Roger Little White
Stadler Form Oskar/Karl Filtr 4 ks

Zvlhčovací filtr pro zajištění optimálního výkonu odpařovacích zvlhčovačů. Stadler Form Oskar 2 ks je vyroben z antibakteriálního materiálu, který je vyroben z ekologických rostlinných a textilních vláken bez plastového rámu. Balení obsahuje 4 kusy.

môžete mať 23.07

Partner: MALL
Stadler Form čistička vzduchu Roger Black Stadler Form čistička vzduchu Roger Black
Stadler Form čistička vzduchu Roger Black

Čistička vzduchu pre miestnosti do 66 m2 so vzduchovým výkonom 465 m3. Stadler-Form Roger Black je vybavená duálnym filtrom, ktorý zachytí až 99,9 % vírusov chrípky typu A. WiFi ovládanie cez aplikáciu Smart Life.

môžete mať 23.07

Partner: MALL
Stadler Form Water Cube Stadler Form čistička vzduchu Roger Black
Stadler Form Water Cube

Strieborná ionizačná kocka pre zvlhčovače Anton, Oskar, Oskar Little, Oskar Big, Robert, George, Eva a Eva Little. Stadler Form Water Cube je postriebrená dezinfekčná kocka, ktorá neobsahuje chemické prísady a zaistí mikrobiálne čistú vodu v nádrži zvlhčovača.

môžete mať 23.07

Partner: MALL
Stadler Form Oskar 2 ks Stadler Form čistička vzduchu Roger Black
Stadler Form Oskar 2 ks

Zvlhčovací filtr pro zajištění optimálního výkonu odpařovacích zvlhčovačů. Stadler Form Oskar 2 ks je vyroben z antibakteriálního materiálu, který je vyroben z ekologických rostlinných a textilních vláken bez plastového rámu. Balení obsahuje 2 kusy.

môžete mať 23.07

Partner: MALL
Stadler Form ANTON Stadler Form čistička vzduchu Roger Black + Roger Dual Filter H14
Stadler Form ANTON

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Stadler Form ANTON čierna. Elegantným prvkom je LED indikátor hladiny vody, ktorý mení farbu na červenú, keď je nádrž prázdna. Anton nie je len ultrazvukový zvlhčovač vzduchu z vysoko odolného materiálu, ako jeden z mála dokáže prevoňať miestnosť vašou obľúbenou vôňou. A navyše nechýba ani antibakteriálna kocka Ionic Silver Cube™, ktorá zaistí zvlhčovanie bez ďalšieho množenia baktérií a mikróbov vo vode.

môžete mať 23.07

Partner: MALL
Stadler Form čistička vzduchu Roger Big Black Stadler Form čistička vzduchu Roger Black + Roger Dual Filter H14
Stadler Form čistička vzduchu Roger Big Black

Čistička vzduchu pre miestnosti do 104 m2 so vzduchovým výkonom 736 m3. Stadler-Form Roger Big Black je vybavená duálnym filtrom, ktorý zachytí až 99,9 % vírusov chrípky typu A. WiFi ovládanie cez aplikáciu Smart Life.

môžete mať 23.07

Partner: MALL
Stadler Form čistička vzduchu Roger Black + Roger Dual Filter H14 Stadler Form čistička vzduchu Roger Black + Roger Dual Filter H14
Stadler Form čistička vzduchu Roger Black + Roger Dual Filter H14

Čistička vzduchu so vzduchovým výkonom CADR 465 m3/h pre miestnosti 66 m2 Stadler-Form Roger Black + Roger Dual Filter H14 je vybavená duálnym HEPA a uhlíkovým filtrom, indikátorom kvality vzduchu a WiFi. V balení 1× HEPA H12 filter originál + 1× HEPA H14 filter.

môžete mať 23.07

Partner: MALL
Stadler Form Hygiene Tabs Stadler Form Oskar Big Black
Stadler Form Hygiene Tabs

Hygienické tablety Stadler Form Hygiene Tabs sú vhodné pre Anton, Ben, Fred, Eva, Oskar a Karl, Robert, George. Balenie obsahuje 10 kusov.

môžete mať 23.07

Partner: MALL
Stadler Form Oskar Big Black Stadler Form Oskar Big Black
Stadler Form Oskar Big Black

Naparovací zvlhčovač vzduchu STADLER FORM OSKAR big v čiernom prevedení. Ovládací panel prístroja sa nachádza na hornej strane, takže ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne. Samozrejmosťou je možnosť pridania vašej obľúbenej aróma esencie.

môžete mať 23.07

Partner: MALL
Stadler Form Oskar Big White Stadler Form Oskar Big Black
Stadler Form Oskar Big White

Naparovací zvlhčovač vzduchu STADLER FORM OSKAR big v bielom prevedení. Ovládací panel prístroja sa nachádza na hornej strane, takže ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne. Samozrejmosťou je možnosť pridania vašej obľúbenej aróma esencie.

môžete mať 23.07

Partner: MALL
Stadler Form OSKAR Stadler Form Oskar Little White
Stadler Form OSKAR

Naparovací zvlhčovač vzduchu Stadler Form OSKAR biely. Oskar je praktický spoločník – s LED kontrolkami, ktoré možno v noci stlmiť. Aby vám Oskar mohol poskytnúť svoje najlepšie služby a vy si tak mohli čo najlepšie oddýchnuť, Oskar má možnosť šíriť do ovzdušia ľubovoľnú vôňu!

môžete mať 23.07

Partner: MALL
Stadler Form OSKAR Stadler Form Oskar Little White
Stadler Form OSKAR

Naparovací zvlhčovač vzduchu Stadler Form OSKAR čierny. Aby vám Oskar mohol poskytnúť svoje najlepšie služby a vy si tak mohli čo najlepšie oddýchnuť, Oskar má možnosť šíriť do ovzdušia ľubovoľnú vôňu! Oskar je praktický spoločník – s LED kontrolkami, ktoré možno v noci stlmiť.

môžete mať 23.07

Partner: MALL
Stadler Form Oskar Little White Stadler Form Oskar Little White
Stadler Form Oskar Little White

Naparovací zvlhčovač vzduchu STADLER FORM OSKAR little v bielej farbe s veľmi nízkou spotrebou el. energie.
Ovládací panel sa nachádza na hornej strane prístroja, takže ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne. Samozrejmosťou je možnosť pridania vašej obľúbenej aróma esencie, ktorá zaplní miestnosť vôňou rovnomerne spolu s vlhkosťou.

môžete mať 23.07

Partner: MALL
Stadler Form ROBERT Stadler Form zvlhčovač vzduchu Ben White
Stadler Form ROBERT

Čistička vzduchu Stadler Form ROBERT. Čisté a dostatočne vlhké ovzdušie – to je práca presne pre Roberta! So schopnosťou vypustiť do ovzdušia až 13,2 litrov je vhodný aj do veľkých priestorov. A čo viac, jeho spotreba je takmer zanedbateľná, len 7 wattov. Robert s pomocou otočných diskov účinne zachytáva škodlivé častice (prach apod.) z ovzdušia, a preto je vhodný aj pre tých, ktorí trpia alergiami

môžete mať 23.07

Partner: MALL
Stadler Form VIKTOR Stadler Form zvlhčovač vzduchu Ben White
Stadler Form VIKTOR

Čistička vzduchu Stadler Form VIKTOR čierny. Viktor jasne dokazuje, ako je možné dosiahnuť čistého ovzdušia a to so špičkovými CADR hodnotami. Špeciálny filter čistí vzduch, zatiaľ čo filter s aktívnym uhlím eliminuje nepríjemné pachy. A spolu s piatimi rýchlostnými stupňami (veľmi tichý až silný) a nočným režimom (tlmiace LED diódy) vás Viktor nikdy neokráda o pokojný spánok!

môžete mať 23.07

Partner: MALL
Stadler Form zvlhčovač vzduchu Ben White Stadler Form zvlhčovač vzduchu Ben White
Stadler Form zvlhčovač vzduchu Ben White

Zvlhčovač vzduchu 3 v 1 s difuzérom a s efektom horiaceho krbu. Stadler Form Ben White je vhodný pre miestnosti do 25 m2, ponúka nočný režim a tichý chod.

môžete mať 23.07

Partner: MALL
Stadler Form zvlhčovač vzduchu Eva Smart Black Stadler Form zvlhčovač vzduchu Eva Smart Black
Stadler Form zvlhčovač vzduchu Eva Smart Black

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s ovládaním pomocou aplikácie v mobilnom telefóne. Stadler-Form Eva Smart Black je vybavený automatickým režimom, ktorý používa adaptívny spôsob zvlhčovania Adaptive Humidity pre účinné a tiché zvlhčovanie.

môžete mať 23.07

Partner: MALL
Stadler Form zvlhčovač vzduchu Eva Smart White Stadler Form zvlhčovač vzduchu Eva Smart Black
Stadler Form zvlhčovač vzduchu Eva Smart White

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s ovládaním pomocou aplikácie v mobilnom telefóne. Stadler-Form Eva Smart White je vybavený automatickým režimom, ktorý používa adaptívny spôsob zvlhčovania Adaptive Humidity pre účinné a tiché zvlhčovanie.

môžete mať 23.07

Partner: MALL
Stadler Form zvlhčovač vzduchu Karl Stadler Form zvlhčovač vzduchu Eva Smart Black
Stadler Form zvlhčovač vzduchu Karl

Zvlhčovač vzduchu s extra vysokým výkonom. Stadler-Form Karl je vybavený 4 úrovňami výkonu, automatickým režimom, technológiou Adaptive Humidity a ovládaním cez aplikáciu.

môžete mať 23.07

Partner: MALL