Upresniť parametre
Stadler Form Oskar Big Black Stadler Form zvlhčovač vzduchu Eva Smart Black
Stadler Form Oskar Big Black

Naparovací zvlhčovač vzduchu STADLER FORM OSKAR big v čiernom prevedení. Ovládací panel prístroja sa nachádza na hornej strane, takže ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne. Samozrejmosťou je možnosť pridania vašej obľúbenej aróma esencie.

môžete mať 04.04

MALL
Stadler Form zvlhčovač vzduchu Eva Smart Black Stadler Form zvlhčovač vzduchu Eva Smart Black
Stadler Form zvlhčovač vzduchu Eva Smart Black

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s ovládaním pomocou aplikácie v mobilnom telefóne. Stadler-Form Eva Smart Black je vybavený automatickým režimom, ktorý používa adaptívny spôsob zvlhčovania Adaptive Humidity pre účinné a tiché zvlhčovanie.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Stadler Form GEORGE Stadler Form zvlhčovač vzduchu Eva Smart Black
Stadler Form GEORGE

Zvlhčovač vzduchu s hydrostatom a automatickým režimom prevádzky. Stadler Form GEORGE disponuje stlmiteľnými LED diódami, možnosťou pridať arómu esencie a čistiacim režimom. Základňu a disky môžete ľahko vyčistiť v umývačke riadu.

môžete mať 04.04

MALL
Stadler Form zvlhčovač vzduchu Ben White Stadler Form zvlhčovač vzduchu Ben White
Stadler Form zvlhčovač vzduchu Ben White

Zvlhčovač vzduchu 3 v 1 s difuzérom a s efektom horiaceho krbu. Stadler Form Ben White je vhodný pre miestnosti do 25 m2, ponúka nočný režim a tichý chod.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Stadler Form Theo Stadler Form zvlhčovač vzduchu Ben White
Stadler Form Theo

Odvlhčovač vzduchu v štýlovom modernom prevedení. Stadler Form Theo kombinuje eleganciu a vysoký výkon. Efektívne odstraňuje prebytočnú vlhkosť zo vzduchu, integrovaný vlhkomer umožňuje nastaviť požadovanú vlhkosť na 40%, 50% alebo 60%. Poteší časovač na 1 až 7 hodín. Po ukončení časového intervalu alebo naplnení zásobníka vody sa Theo automaticky vypne.

môžete mať 04.04

MALL
Stadler Form Oskar Big White Stadler Form zvlhčovač vzduchu Ben White
Stadler Form Oskar Big White

Naparovací zvlhčovač vzduchu STADLER FORM OSKAR big v bielom prevedení. Ovládací panel prístroja sa nachádza na hornej strane, takže ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne. Samozrejmosťou je možnosť pridania vašej obľúbenej aróma esencie.

môžete mať 04.04

MALL
Stadler Form Oskar/Karl Filtr 4 ks Stadler Form čistička vzduchu Roger Black
Stadler Form Oskar/Karl Filtr 4 ks

Zvlhčovací filtr pro zajištění optimálního výkonu odpařovacích zvlhčovačů. Stadler Form Oskar 2 ks je vyroben z antibakteriálního materiálu, který je vyroben z ekologických rostlinných a textilních vláken bez plastového rámu. Balení obsahuje 4 kusy.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Stadler Form čistička vzduchu Roger Black Stadler Form čistička vzduchu Roger Black
Stadler Form čistička vzduchu Roger Black

Čistička vzduchu pre miestnosti do 66 m2 so vzduchovým výkonom 465 m3. Stadler-Form Roger Black je vybavená duálnym filtrom, ktorý zachytí až 99,9 % vírusov chrípky typu A. WiFi ovládanie cez aplikáciu Smart Life.

môžete mať 04.04

MALL
Stadler Form Lucy White Stadler Form čistička vzduchu Roger Black
Stadler Form Lucy White

Malý a elegantní aroma difuzér Lucy od švýcarské značky Stadler Form. Rozptyluje vůni esenciálního oleje, disponuje integrovaným jantarový, světlem Amber Light, které vychází z aroma difuzéru a připomíná hořící plamen svíčky. Zabudovaná dobíjecí baterie s výdrží až 7 hodin, ultrazvuková technologie pro rozptyl aroma. USB připojení, na jedno naplnění při připojení ke zdroji rozptyl vůně po dobu 10 hodin.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Stadler Form Filter k čističke vzduchu Roger Little Dual Filter H14 Stadler Form Filter k čističke vzduchu Roger Little Dual Filter H14
Stadler Form Filter k čističke vzduchu Roger Little Dual Filter H14

Duálny filter s HEPA H14 pre čističku vzduchu Roger Little. Stadler-Form Roger Little Dual Filter H14 zachytí až 99,995 % ultrajemných častíc väčších ako 0,1 mikrometra. Inteligentný časovač HEPA RESET vás upozorní na nutnosť výmeny filtra – odporúčaná doba výmeny 8 – 12 mesiacov. 

môžete mať ZAJTRA

MALL
Stadler Form Water Cube Stadler Form Filter k čističke vzduchu Roger Little Dual Filter H14
Stadler Form Water Cube

Strieborná ionizačná kocka pre zvlhčovače Anton, Oskar, Oskar Little, Oskar Big, Robert, George, Eva a Eva Little. Stadler Form Water Cube je postriebrená dezinfekčná kocka, ktorá neobsahuje chemické prísady a zaistí mikrobiálne čistú vodu v nádrži zvlhčovača.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Stadler Form zvlhčovač vzduchu Karl Big Stadler Form Filter k čističke vzduchu Roger Little Dual Filter H14
Stadler Form zvlhčovač vzduchu Karl Big

Zvlhčovač vzduchu s extra vysokým výkonom. Stadler-Form Karl Big je vybavený 4 úrovňami výkonu, automatickým režimom, technológiou Adaptive Humidity a ovládaním cez aplikáciu.

môžete mať 04.04

MALL