10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Upresniť parametre
Stadler Form GEORGE Stadler Form filter k čističke vzduchu Roger Little Dual Filter H12
Stadler Form GEORGE

Zvlhčovač vzduchu s hydrostatom a automatickým režimom prevádzky. Stadler Form GEORGE disponuje stlmiteľnými LED diódami, možnosťou pridať arómu esencie a čistiacim režimom. Základňu a disky môžete ľahko vyčistiť v umývačke riadu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Stadler Form filter k čističke vzduchu Roger Little Dual Filter H12 Stadler Form filter k čističke vzduchu Roger Little Dual Filter H12
Stadler Form filter k čističke vzduchu Roger Little Dual Filter H12

Duálny filter s HEPA H12 pre čističku vzduchu Roger Little. Stadler-Form Roger Little Dual Filter H12 zachytí až 100 % ultrajemných častíc väčších ako 0,255 mikrometra. Inteligentný časovač HEPA RESET vás upozorní na nutnosť výmeny filtra – odporúčaná doba výmeny 8 – 12 mesiacov. 

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Stadler Form Eva Little Black Stadler Form filter k čističke vzduchu Roger Little Dual Filter H12
Stadler Form Eva Little Black

Inteligentný zvlhčovač vzduchu v kompaktnom prevedení. Stadler Form E-015 dokáže do ovzdušia dostať až 320 gramov vody za hodinu, pracuje veľmi ticho, ale účinne. Cieľové vlhkosti vzduchu dosahuje vďaka technológii adaptívneho zvlhčovania. Aromabox umožňuje používať esenciálny olej pre aromaterapiu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Stadler Form Cleaner & Descaler Stadler Form Oskar/Karl Filtr 4 ks
Stadler Form Cleaner & Descaler

Čistič a odstraňovač vodného kameňa pre zvlhčovače vzduchu všetkých značiek. Stadler Form Durgol – tekutý čistič a odvápňovač 0,5 l nezanecháva žiadne usadeniny, po odvápnení a vypláchnutí je prístroj opäť bezpečne použiteľný. Čistič je biologicky odbúrateľný.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Stadler Form Robert Silver Stadler Form Oskar/Karl Filtr 4 ks
Stadler Form Robert Silver

Čistička vzduchu s vysokým zvlhčujúcim výkonom a umývateľným predfiltrom. Stadler Form ROBERT – strieborný so schopnosťou vypustiť do ovzdušia až 13,2 litrov je vhodný aj do veľkých priestorov. A čo viac, jeho spotreba je takmer zanedbateľná, len 7 wattov. Robert s pomocou otočných diskov účinne zachytáva škodlivé častice (prach a pod.) z ovzdušia, a preto je vhodný aj pre tých, ktorí trpia alergiami.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Stadler Form Oskar/Karl Filtr 4 ks Stadler Form Oskar/Karl Filtr 4 ks
Stadler Form Oskar/Karl Filtr 4 ks

Zvlhčovací filtr pro zajištění optimálního výkonu odpařovacích zvlhčovačů. Stadler Form Oskar 2 ks je vyroben z antibakteriálního materiálu, který je vyroben z ekologických rostlinných a textilních vláken bez plastového rámu. Balení obsahuje 4 kusy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Stadler Form čistička vzduchu Roger Black Stadler Form Filter k čističke vzduchu Roger Little Dual Filter H14
Stadler Form čistička vzduchu Roger Black

Čistička vzduchu pre miestnosti do 66 m2 so vzduchovým výkonom 465 m3. Stadler-Form Roger Black je vybavená duálnym filtrom, ktorý zachytí až 99,9 % vírusov chrípky typu A. WiFi ovládanie cez aplikáciu Smart Life.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Stadler Form Filter k čističke vzduchu Roger Little Dual Filter H14 Stadler Form Filter k čističke vzduchu Roger Little Dual Filter H14
Stadler Form Filter k čističke vzduchu Roger Little Dual Filter H14

Duálny filter s HEPA H14 pre čističku vzduchu Roger Little. Stadler-Form Roger Little Dual Filter H14 zachytí až 99,995 % ultrajemných častíc väčších ako 0,1 mikrometra. Inteligentný časovač HEPA RESET vás upozorní na nutnosť výmeny filtra – odporúčaná doba výmeny 8 – 12 mesiacov. 

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Stadler Form Anticalc Cartridge Stadler Form Filter k čističke vzduchu Roger Little Dual Filter H14
Stadler Form Anticalc Cartridge

Odvápňovacia kazeta pre modely Anton, Robert, Eva a všetky ultrazvukové systémy. Stadler Form Anticalc Cartridge zabráni tvorbe vápenatých usadenín, zmäkčuje tvrdú vodu a znižuje emisie vápnika do okolia zariadenia.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Stadler Form Oskar 2 ks Stadler Form Oskar 2 ks
Stadler Form Oskar 2 ks

Zvlhčovací filtr pro zajištění optimálního výkonu odpařovacích zvlhčovačů. Stadler Form Oskar 2 ks je vyroben z antibakteriálního materiálu, který je vyroben z ekologických rostlinných a textilních vláken bez plastového rámu. Balení obsahuje 2 kusy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Stadler Form Lucy Black Stadler Form Oskar 2 ks
Stadler Form Lucy Black

Malý a elegantní aroma difuzér Lucy od švýcarské značky Stadler Form. Rozptyluje vůni esenciálního oleje, disponuje integrovaným jantarový, světlem Amber Light, které vychází z aroma difuzéru a připomíná hořící plamen svíčky. Zabudovaná dobíjecí baterie s výdrží až 7 hodin, ultrazvuková technologie pro rozptyl aroma. USB připojení, na jedno naplnění při připojení ke zdroji rozptyl vůně po dobu 10 hodin.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Stadler Form Theo Stadler Form Oskar 2 ks
Stadler Form Theo

Odvlhčovač vzduchu v štýlovom modernom prevedení. Stadler Form Theo kombinuje eleganciu a vysoký výkon. Efektívne odstraňuje prebytočnú vlhkosť zo vzduchu, integrovaný vlhkomer umožňuje nastaviť požadovanú vlhkosť na 40%, 50% alebo 60%. Poteší časovač na 1 až 7 hodín. Po ukončení časového intervalu alebo naplnení zásobníka vody sa Theo automaticky vypne.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Stadler Form ANTON Stadler Form čistička vzduchu Roger Big Black
Stadler Form ANTON

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Stadler Form ANTON čierna. Elegantným prvkom je LED indikátor hladiny vody, ktorý mení farbu na červenú, keď je nádrž prázdna. Anton nie je len ultrazvukový zvlhčovač vzduchu z vysoko odolného materiálu, ako jeden z mála dokáže prevoňať miestnosť vašou obľúbenou vôňou. A navyše nechýba ani antibakteriálna kocka Ionic Silver Cube™, ktorá zaistí zvlhčovanie bez ďalšieho množenia baktérií a mikróbov vo vode.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Stadler Form aromadifuzér Sophie Stadler Form čistička vzduchu Roger Big Black
Stadler Form aromadifuzér Sophie

Aromadifuzér s efektom svietiacej lampy je vhodný a bezpečný aj na použitie v exteriéri. Stadler-Form Sophie ponúka batériu s až 11 hodinami prevádzky, ochranu IP44 a ultrazvukovú technológiu. USB napájanie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Stadler Form čistička vzduchu Roger Big Black Stadler Form čistička vzduchu Roger Big Black
Stadler Form čistička vzduchu Roger Big Black

Čistička vzduchu pre miestnosti do 104 m2 so vzduchovým výkonom 736 m3. Stadler-Form Roger Big Black je vybavená duálnym filtrom, ktorý zachytí až 99,9 % vírusov chrípky typu A. WiFi ovládanie cez aplikáciu Smart Life.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Stadler Form čistička vzduchu Roger Black + Roger Dual Filter H14 Stadler Form čistička vzduchu Roger Black + Roger Dual Filter H14
Stadler Form čistička vzduchu Roger Black + Roger Dual Filter H14

Čistička vzduchu so vzduchovým výkonom CADR 465 m3/h pre miestnosti 66 m2 Stadler-Form Roger Black + Roger Dual Filter H14 je vybavená duálnym HEPA a uhlíkovým filtrom, indikátorom kvality vzduchu a WiFi. V balení 1× HEPA H12 filter originál + 1× HEPA H14 filter.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Stadler Form čistička vzduchu Roger Little White Stadler Form čistička vzduchu Roger Black + Roger Dual Filter H14
Stadler Form čistička vzduchu Roger Little White

Čistička vzduchu pre miestnosti do 33 m2 so vzduchovým výkonom 231 m3. Stadler-Form Roger Little White je vybavená duálnym filtrom, ktorý zachytí až 99,9 % vírusov chrípky typu A. Minimalistický dotykový displej.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Stadler Form esenciálny olej Relax Stadler Form čistička vzduchu Roger Black + Roger Dual Filter H14
Stadler Form esenciálny olej Relax

Esenciálny olej je vyrobený z vysoko kvalitných rastlinných esencií z ekologicky udržateľnej výroby. Stadler Form Relax má príjemnú vôňu levandule a dreva s ľahkým nádychom citrusov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Stadler Form esenciálny olej Relief Stadler Form filter k čističke vzduchu Roger Dual Filter H14
Stadler Form esenciálny olej Relief

Esenciálny olej je vyrobený z vysoko kvalitných rastlinných esencií z ekologicky udržateľnej výroby. Stadler Form Relief zmierňuje príznaky prechladnutia a má posilňujúci účinok pre imunitný systém.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Stadler Form filter k čističke vzduchu Roger Dual Filter H14 Stadler Form filter k čističke vzduchu Roger Dual Filter H14
Stadler Form filter k čističke vzduchu Roger Dual Filter H14

Duálny filter s HEPA H14 pre čističku vzduchu Roger alebo Roger Big. Stadler-Form Roger Dual Filter H14 zachytí až 99,995 % ultrajemných častíc väčších ako 0,1 mikrometra. Inteligentný časovač HEPA RESET vás upozorní na nutnosť výmeny filtra – odporúčaná doba výmeny 8 – 12 mesiacov. 

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Stadler Form Fragrance Pin Black Orchid Stadler Form filter k čističke vzduchu Roger Dual Filter H14
Stadler Form Fragrance Pin Black Orchid

Vonný pin s orientálnou vôňou orchidey a santalového dreva. Stadler Form Fragrance Pin Black Orchid intenzita 1 z 3.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Stadler Form Fragrance Pin Blue Rosewood Stadler Form Fragrance Pin Blue Rosewood
Stadler Form Fragrance Pin Blue Rosewood

Vonný pin so sviežou vôňou ružového dreva a levandule. Stadler Form Fragrance Pin Blue Rosewood intenzita 2 z 3.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Stadler Form Fragrance Pin Green Forest Stadler Form Fragrance Pin Blue Rosewood
Stadler Form Fragrance Pin Green Forest

Vonný pin so sviežou drevitou, korenenou a bylinnou vôňou. Stadler Form Fragrance Pin Green Forest intenzita 2 z 3.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Stadler Form Fragrance Pin Red Jasmine Stadler Form Fragrance Pin Blue Rosewood
Stadler Form Fragrance Pin Red Jasmine

Vonný pin s kvetinovou vôňou jazmínu, magnólie a ruže. Stadler Form Fragrance Pin Red Jasmine intenzita 1 z 3.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL