Springos Poštová schránka MB0024
45 €

Poštová schránka SPRINGOS MB0024 Poštová schránka nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Schránka od SPRINGOSU je vyrobená z najkvalitnejších materiálov, ktoré sú odolné voči poveternostným podmienkam, čiže vaša korešpondencia je chránená.

Springos Montážna sada na hojdacie kreslá SPR0017
12,60 €

Montážna sada na hojdacie kreslá SPRINGOS SPR0017 Odolná montážna sada je najdôležitejším doplnkom na stropnú montáž hojdacích sietí alebo hojdačiek brazílskeho typu. Silné a odolné prvky zaisťujú vysokú nosnosť s možnosťou individuálneho výberu miesta, kde bude zavesený.

Springos Regál na kolieskach HA1010
13,08 €

Regál na kolieskach s 3 policami SPRINGOS Regál na kolieskach využijete ako príručný vozík v kuchyni, kúpeľni aj v dielni. Do 3 poličiek môžete uložiť čistiace prostriedky, kuchynské potreby napríklad na grilovanie alebo drobné náradie.

Springos Regál na kolieskach s 5 policami HA1012
22,20 €

Regál na kolieskach s 5 policami SPRINGOS Regál na kolieskach využijete ako príručný vozík v kuchyni, kúpeľni aj v dielni. Do 5 poličiek môžete uložiť čistiace prostriedky, kuchynské potreby napríklad na grilovanie alebo drobné náradie.

Springos Montážna sada na hojdacie kreslá SPR0024
13,80 €

Montážna sada na hojdacie kreslá SPRINGOS SPR0024 Odolná montážna sada s retiazkou je najdôležitejším doplnkom na stropnú montáž hojdacích sietí alebo hojdačiek brazílskeho typu. Silné a odolné prvky zaisťujú vysokú nosnosť s možnosťou individuálneho výberu miesta, kde bude zavesený.

Springos Poštová schránka MB0013
36,60 €

Poštová schránka SPRINGOS MB0013 Poštová schránka nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Schránka od SPRINGOSU je vyrobená z najkvalitnejších materiálov, ktoré sú odolné voči poveternostným podmienkam, čiže vaša korešpondencia je chránená.

Springos Poštová schránka MB0023
33,60 €

Poštová schránka SPRINGOS MB0023 Poštová schránka nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Schránka od SPRINGOSU je vyrobená z najkvalitnejších materiálov,ktoré sú odolné voči poveternostným podmienkam, čiže vaša korešpondencia je chránená.

Springos Poštová schránka MB0027
45 €

Poštová schránka SPRINGOS MB0027 Poštová schránka nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Schránka od SPRINGOSU je vyrobená z najkvalitnejších materiálov, ktoré sú odolné voči poveternostným podmienkam, čiže vaša korešpondencia je chránená.

Springos Poštová schránka MB0028
43,20 €

Poštová schránka SPRINGOS MB0028 Poštová schránka nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Schránka od SPRINGOSU je vyrobená z najkvalitnejších materiálov, ktoré sú odolné voči poveternostným podmienkam, čiže vaša korešpondencia je chránená.

Springos Poštová schránka MB0031
39,60 €

Poštová schránka SPRINGOS MB0031 Poštová schránka nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Schránka od SPRINGOSU je vyrobená z najkvalitnejších materiálov,ktoré sú odolné voči poveternostným podmienkam, čiže vaša korešpondencia je chránená.

Springos Poštová schránka MB0032
37,20 €

Poštová schránka SPRINGOS MB0032 Poštová schránka nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Schránka od SPRINGOSU je vyrobená z najkvalitnejších materiálov, ktoré sú odolné voči poveternostným podmienkam, čiže vaša korešpondencia je chránená.

Springos Poštová schránka MB0036
36,60 €

Poštová schránka SPRINGOS MB0036 Poštová schránka nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Schránka od SPRINGOSU je vyrobená z najkvalitnejších materiálov, ktoré sú odolné voči poveternostným podmienkam, čiže vaša korešpondencia je chránená.

Springos Skladacia kempingová stolička CS0011
10,80 €

Skladacia kempingová stolička SPRINGOS CS0011 Turistické kreslo s operadlom od spoločnosti Springos je skvelou voľbou pre nadšencov rybolovu, kempovania alebo vody. Je ľahké praktické a odolné, splní svoju funkciu a uľahčí cestovanie.

Springos Stojan pod laptop HA4000
31,20 €

Stojan pod laptop SPRINGOS HA4000 Praktický stojan na notebook alebo tablet vám umožní pohodlne pracovať na zariadeniach kdekoľvek. Jeho skladacia forma umožňuje vziať ho so sebou všade, a tak je používanie notebooku pohodlné aj na cestách.

Springos Turistické kreslo CS0004
18,60 €

Turistické kreslo Springos CS0004 Turistické kreslo značky Springos je skvelou voľbou pre nadšencov kempingu, rybolovu, vody alebo výletov. Umožní vám relaxovať v pohodlnej polohe v lone prírody a praktický poťah, v ktorom je prenosná sedačka, bude ako stvorený na cestovanie.

SPRINGOS je už viac ako dvadsať rokov výrobcom a medzinárodným distribútorom športových a fitness výrobkov, ako aj výrobkov pre domácnosť a záhradu.

SPRINGOS je už viac ako dvadsať rokov výrobcom a medzinárodným distribútorom športových a fitness výrobkov, ako aj výrobkov pre domácnosť a záhradu.