Sporten Perun Pro
164 € 100,10 €

Bežecké lyže disponujú jadrom, ktoré je zložené z niekoľkých lamiel z výberového dreva. Súčasťou je sintrovaná sklznica pre zaistenie skvelého sklzu. Sú opatrené krojením pre dobrú stabilitu a ovládateľnosť. Sporten Perun Pro sú vhodné na upravené trate.

Sporten Perun MgE
152 € 92,90 €

MALL.SK Dni – Zľava 20 % na všetky bežecké lyže značky Sporten s kódom MDH3SK15 (platí od 10. 2. do 16. 2. 2020 alebo do vypredania zásob)!
Pánske bežecké lyže disponujú jadrom, ktoré je zložené z niekoľkých lamiel z dreva z topoľa, ktoré je skvelé na výrobu bežiek. Súčasťou je sintrovaná sklznica s lisovaným proti šmykom s možosťou úpravy podľa váhy lyžiara. Sporten Perun MgE sú vybavené viazaním Salomon PROLINK Auto.
Sporten Perun Pro W
164 € 100,10 €

Dámske bežecké lyže disponujú jadrom, ktoré je zložené z niekoľkých lamiel z výberového dreva. Súčasťou je sintrovaná sklznica pre zaistenie skvelého sklzu. Sú opatrené krojením pre dobrú stabilitu a ovládateľnosť. Sporten Perun Pre W sú vhodné na upravené trate.

Sporten Triumph classic
164 € 99,70 €

Bežecké lyže disponujú stabilnou, pevnou a tvrdou sklznicou. Jadro je odľahčené a lyže celkovo poskytujú výborné jazdné vlastnosti. Sporten Triumph classic využijú predovšetkým ambiciózny lyžiari so športovým zameraním.

Sporten Triumph skate
164 € 100,10 €

Bežecké lyže disponujú stabilnou, pevnou a tvrdou sklznicou. Jadro je odľahčené a lyže celkovo poskytujú výborné jazdné vlastnosti. Sporten Triumph skate využijú predovšetkým ambiciózni lyžiari so športovým zameraním.