Spokey Hero
413,46 €

303,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Magnetický rotoped Spokey Hero je ideálny pre tréning, redukciu telesnej váhy, posilnenie svalov aj zlepšenie kondície. Regulácia odporu a široká škála funkcií rotopede umožní rôznu intenzitu tréningu.


Spokey Badnet

Spokey Badnet

Hodnotenie: 4,5
17,35 €

12,50 €

Spokey Badnet je sieť so stĺpikmi vhodná pre rekreačný badminton.


Spokey Burnish
36,67 €
33,90 €

Detské a juniorské kolieskové korčule s možnosťou nastaviteľnej veľkosti o 4 čísla sú vhodné pre rekreačné korčuľovanie. Disponujú dvojitou sponou s bezpečnostným zariadením, ktoré zabraňujú automatickému odopnutie klapiek. Spokey Burnish majú mäkšie kolieska, ktoré dobre pohlcujú vibrácie aj na nerovnom povrchu.


Spokey Medusa
674 €

611,90 €
+ doprava zadarmo

Bežecký pás Spokey Medusa pre beh či chôdzu doma, keď počasie nepraje. Skvelý pre zvýšenie fyzickej kondície a kardio. Pri behu spaľujeme tuky, znižujeme cholesterol a tiež formujeme postavu.


Spokey Speedstar
72,95 €

62,90 €
+ doprava zadarmo

Nastaviteľné detské a juniorské kolieskové korčule. Spokey Speedstar vďaka svojmu jednoduchému a rýchlemu systému nastavenia veľkosti vydrží vašej ratolesti niekoľko sezón. Komfortná topánka s pevnou fixáciou poskytne istotu pri jazde, čomu výborne sekundujú aj odolné kolieska s kvalitnými ložiskami ABEC 9 Carbon.


Spokey Griffin
257,62 €

203,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Magnetický rotoped Spokey Griffin je ideálny pre tréning, redukciu telesnej váhy, posilnenie svalov i zlepšenie kondície. **Regulácia odporu ** a široká škála funkcií rotopede umožní rôznu intenzitu tréningu.


Spokey Menkar II
1 094,08 €

982,90 €
+ doprava zadarmo

Bežecký pás Spokey Menkar II pre beh či chôdzu, keď počasie nepraje. Odpružená bežecká plocha. Skvelý na zvýšenie fyzickej kondície, spaľovanie tukov a formovanie postavy. Výkonný a tichý motor a počítač s 36 prednastavenými programami. Výhodou je elektronický zdvih plochy pre simuláciu behu do kopca.


Spokey Sprinter 5L Šedo/Modrý
23,50 €

19,60 €

Ultralehký cyklistický batoh Spokey Sprinter 5L Šedo/Modrý – pouze 395 g. Díky malému objemu je cyklistický batoh vhodný pro běh, cyklistiku, stejně jako turistiku.


Spokey Stepper
99,19 €

77,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Stepper s expandérmi Spokey Stepper so širokou škálou funkcií počítača umožňuje nastaviť tréning podľa potrieb. Nastavenie výšky krokov, umožňuje meniť intenzitu tréningu. Vďaka tréningovým gumám súčasne trénujete aj horné končatiny.


Spokey Column II steper s madly a twistrem-20%
147,73 €

117,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Spokey Column II steper s madlami a twisterom umožňuje simultánny tréning všetkých svalových skupín. Súčasťou je sada vynilových činiek (2× 1,5 kg a 2 × 1 kg). Vďaka svojim rozmerom je skladný a nenáročný na premiestňovanie.


Spokey Oryx

Spokey Oryx

Hodnotenie: 4
519,81 €

477,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Magnetický rotoped Spokey Oryx je ideálny pre tréning, redukciu telesnej váhy, posilnenie svalov aj zlepšenie kondície. Regulácia odporu umožní rôznu intenzitu tréningu. Multifunkčný displej pre monitorovanie tréningu.


Spokey Vigo II
796,19 €

724,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Eliptický trenažér Spokey Tengus je najnovšou pomôckou pre cvičenie. Pohyb je oveľa šetrnejší k vašim kĺbom. Široká škála funkcií počítača. Možnosť prepojenia zariadenia cez bluetooth.


Spokey Arc-25%

Spokey Arc

Hodnotenie: 4
297,27 €

221,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Eliptický trenažér Spokey Arc je najnovšou pomôckou pre cvičenie. Pohyb na eliptickom trenažéri je oveľa šetrnejší k vašim kĺbom **. Široká ** škála funkcií počítača umožňuje upraviť tréning podľa potrieb užívateľa.


Spokey Feat 4IN
48,80 €
44,90 €
+ doprava zadarmo

Nastaviteľné celosezónne detské a juniorské korčule. Spokey FEAT 4IN1 majú špeciálnu konštrukciu, ktorá umožňuje 4 rôzne konfigurácie – klasické in-line korčule, trekové, zimné a tri-skates. Možno ich teda používať po celý rok. Pohodlné korčule s dobrou fixáciou nohy sú vybavené ložiskami ABEC 7 a odolnými kolieskami o veľkosti 64/70 mm.


Spokey Madox
55,32 €
50,90 €
+ doprava zadarmo

Detské a juniorské kolieskové korčule s možnosťou nastaviteľnej veľkosti o 4 čísla sú vhodné pre rekreačné korčuľovanie. Disponujú dvojitou sponou s bezpečnostným zariadením, ktoré zabraňujú automatickému odopnutie klapiek. Spokey Madox majú mäkšie kolieska, ktoré dobre pohlcujú vibrácie aj na nerovnom povrchu.


Spokey Picnic Tartan 150x180
14,73 €

11,40 €

Spokey Picnic Tartan 150×180 je pikniková deka. Komfortné posedenie zabezpečuje príjemný flís a na spodnej strane hliníková fólia (možné rozložiť aj na mokrej tráve).


Spokey Picnic Grain

Spokey Picnic Grain

Hodnotenie: 5
13,04 €
12,90 €

Pikniková deka Spokey Picnic Grain s hliníkovou fólií vespod. Využití hlinikové fólie jako spodní vrstvy deky garantuje dostatečnou tepelnou izolaci a odolnost proti vlhku.


Spokey Imbile 40cm
7,46 €

5,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Spokey Imbile 40cm je tréninkový kužel např. pro nácvik vedení míče. Překážka z dvojice kuželů se hodí např. pro posílení odrazu. Cena je za 1 kus.


Spokey Fitseat

Spokey Fitseat

Hodnotenie: 5
12,73 €

10,90 €

Spokey Fitseat je balančná, masážna podložka. Navrhnutá pre všetky typy cvičení s vlastnou váhou. Pre posilnenie hlbokého stabilizačného systému je vhodné precvičovanie rovnováhy. Zlepšenie držania tela obmedzuje bolesti chrbta.


Spokey Flare

Spokey Flare

Hodnotenie: 4,5
12,73 €

10,90 €

Spokey Flare je sťahovací pás s výstužou, ktorý okrem iného znižuje napätie svalov.


Spokey Line

Spokey Line

Hodnotenie: 2,5
12,73 €

10,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Spokey Line je sťahovací pás, ktorý okrem iného znižuje napätie svalov.


Spokey Buff
40,96 €
37,22 €

Nastaviteľné detské korčule v štýlovom retro dizajne. Spokey Buff majú old-school konštrukciu s 2 nápravami a s 2 širokými kolieskami. Toto rozloženie zaisťuje výrazne lepšiu stabilitu pri jazdení. Celkový retro dizajn je podporený klasickým ** šnurovaním s tkaničkami**. Nosnosť korčúľ je 100 kg.


Spokey CAMPER Karimatka XPE 2 vrstvy, 180x50 cm
11,10 €
10,09 €

Karimatka obsahuje 2 vrstvy penovej izolácie XPE, ktoré zaručujú pružnosť a pevnosť. Je opatrená protišmykovou úpravou a je veľmi ľahká. Spokey CAMPER Karimatka XPE 2 vrstvy, 180×50 cm je ideálna na kempovanie a zaistí vám nerušený spánok.


Spokey INDY Karimatka skladacia, 180x60 cm
12,96 €
11,79 €

Novinka

Karimatka obsahuje vrstvu penovej izolácie EVA, ktorá vyniká svojimi izolačnými vlastnosťami a pohodlnosťou. Je opatrená protišmykovou úpravou s reliéfnym vzorom. Spokey INDY Karimatka skladacia, 180×60 cm je ideálna na kempovanie a zaistí vám nerušený spánok.


Spokey Kayode

Spokey Kayode

Hodnotenie: 5
10,50 €

7,70 €

Spokey Kayode sú profesionálne plavecké okuliare. Zrkadlový povrch s proti zahmlievacou úpravou zaručuje optimálnu viditeľnosť.


Spokey Limp
35,50 €
32,90 €

Kvalitné detské a juniorské in-line korčule so svietiacimi kolieskami. Spokey Limp sú vybavené systémom pre ľahkú úpravu veľkosti. Komfortnú a bezpečnú jazdu zabezpečuje mäkká topánka s trojitým systémom zapínania. Plynulá jazda zaistená odolnými kolieskami a kvalitnými ložiskami ABEC 7.


Spokey LUNCH BOX BLUE Termotaška s plastovým boxom vr. príborov
11,87 €
10,79 €

Novinka

Termotaška s 2 komorami obsahuje penovú izolačnú vrstvu, ktorá udržuje potraviny a nápoje studené niekoľko hodín. V spodnej časti je plastová škatuľka so sadou príborov. Spokey LUNCH BOX BLUE Termotaška s plastovým boxom vr. príborov je skvelá na výlety, pikniky aj do školy.


Spokey LUNCH BOX PINK Termotaška s plastovým boxom vr. príborov
11,87 €
10,79 €

Novinka

Termotaška s 2 komorami obsahuje penovú izolačnú vrstvu, ktorá udržuje potraviny a nápoje studené niekoľko hodín. V spodnej časti je plastová škatuľka so sadou príborov. Spokey LUNCH BOX PINK Termotaška s plastovým boxom vr. príborov je skvelá na výlety, pikniky aj do školy.


Spokey Mellow

Spokey Mellow

Hodnotenie: 5
6,65 €

5,90 €

Spokey Mellow jsou pohodlné volejbalové chrániče na kolena. Použité materiály vhodně tlumí údery.


Spokey Mellow
6,65 €

5,90 €

Spokey Mellow jsou pohodlné volejbalové chrániče na kolena. Použité materiály vhodně tlumí údery.


Spokey Mellow

Spokey Mellow

Hodnotenie: 4
6,65 €

5,90 €

Spokey Mellow jsou pohodlné volejbalové chrániče na kolena. Použité materiály vhodně tlumí údery.


Spokey Picnic Etno
22,54 €

18,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Spokey Picnic Etno je pikniková deka pre celú rodinu. Komfortné posedenie zabezpečuje príjemný flís a na spodnej strane hliníková fólia (možné rozložiť aj na mokrej tráve).


Spokey Picnic Floral
18,96 €

15,90 €

Spokey Picnic Floral je pikniková deka pre celú rodinu. Komfortné posedenie zaisťuje príjemný flís a na spodnej strane hliníková fólia (možné rozložiť aj na mokrej tráve).


Spokey Reno
60,47 €

54,90 €
+ doprava zadarmo

Nastaviteľné detské a juniorské kolieskové korčule. Spokey Reno vďaka svojmu jednoduchému a rýchlemu systému nastavenia veľkosti vydrží vašej ratolesti niekoľko sezón. Komfortná topánka s pevnou fixáciou poskytne istotu pri jazde, čomu výborne sekundujú aj odolné kolieska s kvalitnými ložiskami ABEC 9 Carbon.


Spokey RIMINI Termo batoh
14,47 €
13,15 €

Novinka

Termo batoh obsahuje penovú izolačnú vrstvu, ktorá udržuje potraviny a nápoje studené niekoľko hodín. Ramenné popruhy sú nastaviteľné a zips obojsmerný. Spokey RIMINI Termo batoh nájde využitie predovšetkým počas piknikov, dovoleniek a letných výletov.


Spokey Rock

Spokey Rock

Hodnotenie: 4,5
12,73 €

10,50 €

Krokomer Spokey Rock počíta nielen kroky ale aj vzdialenosť a spálené kalórie. Rozpozná rozdiel medzi chôdzou a behom.


Spokey SAN REMO Plážová termo taška
14,16 €
12,88 €

Novinka

Plážová taška s vreckom obsahuje penovú izolačnú vrstvu, ktorá udržuje potraviny a nápoje studené niekoľko hodín. Praktické uchá sú dlhé a umožňujú nosenie cez rameno. Spokey SAN REMO Plážová termo taška nájde využitie predovšetkým počas piknikov, dovoleniek a letných výletov.


Spokey Scout Navy

Spokey Scout Navy

Hodnotenie: 5
19,69 €

16,90 €

Turisitické ochranné návleky Spokey Scout Navy. Zpevněná konstrukce, nepromokavý materiál a patka chránicí zip zaručují spolehlivost v náročných podmínkách. Jednoduché nasazování a regulace.


Spokey Secure
7,90 €

Spokey Secure jsou pohodlné volejbalové chrániče na kolena. Použité materiály vhodně tlumí údery.


Spokey Secure

Spokey Secure

Hodnotenie: 5
7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Spokey Secure jsou pohodlné volejbalové chrániče na kolena. Použité materiály vhodně tlumí údery.


Spokey Secure

Spokey Secure

Hodnotenie: 5
7,90 €

Spokey Secure jsou pohodlné volejbalové chrániče na kolena. Použité materiály vhodně tlumí údery.


Spokey Shiny D

Spokey Shiny D

Hodnotenie: 5
6,38 €
5,90 €

Spokey Shiny D je oboustranný vzdušný rozlišovací dres. Nezbytný pro trénink a rekreační skupinové hry.


Spokey Shiny
3,42 €

2,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Spokey Shiny je obojstranný ľahký a vzdušný rozlišovací dres. Nevyhnutný pre tréning a rekreačné skupinové hry.


Spokey Shiny
3,42 €

2,90 €

Spokey Shiny je oboustranný lehký a vzdušný rozlišovací dres. Nezbytný pro trénink a rekreační skupinové hry.


Spokey Shiny

Spokey Shiny

Hodnotenie: 5
3,90 €

Spokey Shiny je oboustranný lehký a vzdušný rozlišovací dres. Nezbytný pro trénink a rekreační skupinové hry.


Spokey Sinis 2,5 kg
7,38 €
6,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Spokey Sinis 2,5 kg je liatinové závažie s vŕtaním 29 mm.