Splat Zubná pasta pre bezpečné bielenie zubov Biocalcium 100 ml
3,90 €

Zubná pasta pre bezpečné bielenie zubov Biocalcium je komplexný remineralizačný zubná pasta na citlivé zuby s bioaktívnym vápnikom z vaječných škrupín a zložkou nanohydroxyapatit pre zachovanie tvrdých zubných tkanív. Pasta bieli a leští zuby do vysokého lesku.

Splat Zubná pasta pre bezpečné bielenie zubov White Plus 100 ml
3,90 €

Zubná pasta pre ochranu a bezpečné bielenie zubnej skloviny White Plus je efektívna bieliaca pasta na citlivé zuby. Je vhodná pre fajčiarov, milovníkov kávy a čaju. Vďaka tejto paste sa zubami stanú belšími o 1,5 tónu po 4 týždňoch používania. Ióny fluoridu účinne chráni pred zubným kazom.

Splat Zubná pasta pre vysoký lesk zubov Wonder White 75 ml
7,80 € 6,90 €

Zubná pasta pre vysoký lesk zubov Wonder White je bieliaca pasta s na citlivé zuby s remineralizačnom, antibakteriálnym a protizápalovým účinkom. Pôsobí proti odieraniu skloviny a zanecháva zuby dokonale hladké a dodáva im vysoký lesk.

Splat Zubná čistiaca pena s vápnikom pre deti 50 ml
6,40 € 5,60 €

Zubná čistiaca pena s vápnikom pre deti sa používa v priebehu celého dňa a po každom jedle. Kvapalina sa transformuje do jemnej peny dávkovačom, ktorý umožňuje malú dávku peny rozšíriť po celej ústnej dutine. Malé bublinky preniknú do ťažko prístupných miest, kde sa drží povlak a nečistoty.

Splat Prírodná bieliaca zubná pasta SPLAT BIO Professional WHITE PLUS 125 g
4,90 €

Novinka

Z 96% prírodný bioaktívne zubná pasta s 1428ppm fluoridu pre bezpečné bielenie zubov a maximálne svieži dych. Klinicky preukázaný bieliaci účinok už po 4 týždňoch pravidelného používania až o 2 odtiene a ďalej až do prirodzenej farby zuba. Čistiaci účinok sa zvyšuje o 78%.

Splat Ústna voda pre zníženie citlivosti zubov Sensitive 500 ml
5,10 €

Ústna voda pre zníženie citlivosti zubov Sensitive je prírodná protizápalová ústna voda na citlivé zuby s výťažkami zo psyllia, brezy, hroznového vína a dubovou kôrou proti zubnému kazu, posilňuje ďasná, má protizápalové a hemostatické účinky. Výťažok z ananásu odstraňuje zubný povlak.

Splat Ústna voda Herbal Complex 275 ml
4,70 € 4,10 €

Ústna voda Herbal Complex chráni proti zubnému kazu a má upokojujúci účinok na sliznice v ústach. Osviežuje dych a zabraňuje tvorbe zubného povlaku. Aktívne výťažky z rakytníka, hlohu, harmančeka a šalvie majú hemostatickej a protizápalové účinky.

Splat Zubná pasta posilňujúce zubnú sklovinu Calcimax 100 g
3,10 €

Zubná pasta posilňujúce zubnú sklovinu Calcimax posilňuje a remineralizuje zubnú sklovinu. Hydroxyapatit vápnika a L-Arginín posilňujú a obnovujú zubnú sklovinu a znižujú citlivosť zubov. Komplex extraktov z hlbinných morských rias (Laminaria, Fucus, Spirulina) a ružového ílu udržuje zdravé ďasná.

Splat Bieliace zubná pasta Black Lotus 75 ml
7,80 € 6,90 €

Bieliace zubná pasta Black Lotus obnovuje prirodzenú belosť a lesk zubov. Bambusové drevo účinne čistí povlak, odstraňuje pigmentácie a baktérie prispieva k prevencii vzniku kazu. Extrakt z lotusu má silný antibakteriálny účinok a osviežuje dych.

Splat Bieliace zubná pasta Blackwood 75 ml
8 €

Bieliace zubná pasta Blackwood je sýto čierna zubná pasta obsahujúca aktívne uhlie, vďaka ktorému má vysoko bieliaci účinok, absorbuje nepríjemný zápach z úst, odstraňuje zubný povlak a zanecháva zuby dokonale čisté. Extrakt z plodov borievky má antibakteriálny účinok a udržuje zdravé ďasná.

Splat Bieliace zubná pasta Extreme White 75 ml
8 € 7,50 €

Bieliace zubná pasta Extreme White šetrne a účinne bieli zuby v priebehu 4–6 týždňov každodenného používania. Jemne odstraňuje zubný povlak, zároveň zabraňuje jeho opätovnému vytváraniu.

Splat Bieliace zubná pasta Green Tea 100 ml-17%
4,70 € 3,90 €

Zubná pasta bez fluoridu Green Tea obsahuje aktívne výťažky zo zeleného čaju, šalvie a harmančeka, a poskytuje celodennú ochranu proti tvorbe zubného plaku. Prírodná perleť z morských mušlí obsahuje vápnik a aminokyseliny k posilneniu zubnej skloviny.

Splat Bieliace zubná pasta Love 75 ml-17%
7 € 5,80 €

Zubná pasta Love bieli zuby, posilňuje ďasná, má antibakteriálne a antivírusové účinky. Unikátny extrakt zo semien japonskej byliny perilla obmedzuje rozvoj kariogénnych baktérií a zabraňuje vzniku zubného kazu. Prírodné disacharidy pomáhajú dlhodobo udržiavať čerstvý dych.

Splat Bieliace zubná pasta Sea Mineral s 75 ml
5,90 € 5,20 €

Bieliace zubná pasta Sea Mineral s obsahuje hydroxyapatit vápenatý (HAP), je obohatená o morské minerály a výťažky z morských rias, ktoré účinne posilňujú a remineralizujú sklovinu a zabraňujú tvorbe zubného kazu. Molekuly hydroxyapatitu vápenatého (HAP) účinne znižujú citlivosť.

Splat Čistiaca pena na zuby a ďasná 2v1 Mint 50 ml
7,90 € 6,90 €

Čistiaca pena na zuby a ďasná 2v1 Mint je antibakteriálny pena, ktorá stabilizuje hladinu pH až na 4 hodiny alebo do vášho ďalšieho jedla. Mliečne enzýmy s extraktom zo sladkého drievka, aloe vera a granátového jablka pôsobí proti zubnému kazu a zanechávajú dlhodobo svieži dych.

Splat Multiaktívny zubná pasta Ultra complex 100 ml-22%
5,80 € 4,50 €

Multiaktívny zubná pasta Ultra complex bez fluoridu šetrne bieli citlivé zuby, stará sa o ďasná a zabezpečuje svieži dych. Extrakt z harmančekového esenciálneho oleja má protizápalové, upokojujúce a liečivé účinky. Draslík znižuje citlivosť zubov.

Splat Ústna voda Citrus Fresh 500 ml
5,10 €

Prírodná ústna voda Citrus Fresh pre svieži dlhotrvajúci svieži dych a posilnenie skloviny obsahuje laktát vápenatý, l-arginín, zinok, meď, horčík, extrakt z ananásu a prírodné mentol. Príchuť mandarínky a citrónu má relaxačné účinky. Je z 98% prírodný.

Splat Ústna voda pre bezpečné bielenie Superwhite 500 ml
5,10 € 4,80 €

Ústna voda pre bezpečné bielenie Superwhite je prírodná bieliaca ústna voda s minerálnym komplexom, extraktom z kokosu, psyllia, listov brezy, laktobaktérie, pôsobí antibakteriálne a protizápalovo a posilňuje sklovinu. Je z 98% prírodný. .

Splat Ústna voda pre zdravé ďasná Well Gum 500 ml
5,10 €

Ústna voda pre zdravé ďasná Well Gum je prírodné antibakteriálne a regeneračné ústna voda s výťažkami zo šalvie, psyllia, listov brezy, ananásu, eukalyptu, anízu, cédru, klinčekov a rozmarínu. Má antibakteriálne, antioxidačné a protizápalové účinky a je z 98% prírodný.

Splat Zubná pasta na citlivé zuby Silver 75 ml
8,10 € 6,90 €

Zubná pasta na citlivé zuby Silver zaručuje dlhotrvajúci svieži dych a vyrovnáva pH v ústach. Zinok eliminuje príčinu nepríjemného zápachu, aktívny strieborné ióny majú antibakteriálny účinok.

Splat Zubná pasta pre citlivé zuby Organic 75 ml
5,80 € 4,90 €

Zubná pasta Organic bez fluoridu je špeciálne určená na čistenie obzvlášť citlivých zubov. Organická forma vápnika získaná z vaječných škrupín posilňuje zubnú sklovinu.

Splat Zubná pasta pre citlivé zuby Sensitiv e 100 ml
3,90 € 3,60 €

Zubná pasta bez fluoridu je vhodná predovšetkým pre citlivé zuby. Efektívne čistí a posilňuje zubnú sklovinu a dodáva jej žiarivý vzhľad. Kombinácia prírodného enzýmu papaín a zložky polydon zabraňuje tvorbe zubného plaku a zubného kameňa.

Splat Zubná pasta pre deti Divoká jahoda-čerešňa 50 ml
6,20 € 5,50 €

Zubná pasta pre deti Divoká jahoda-čerešňa je vhodná pre vek 2–6 rokov. Táto z 98% prírodný a bezpečná detská zubná pasta je vhodná pre kompletnú ochranu proti zubnému kazu a intenzívnej posilnenie zubnej skloviny a ďasien.

Splat Zubná pasta pre deti jablko banán Baby + prstový kefka 40 ml
6,60 € 5,80 €

Zubná pasta pre deti jablko banán Baby je z 99,3% prírodný, a tak bezpečná pre batoľatá. Posilňuje sklovinu, udržuje zdravé ďasná a znižuje citlivosť pri raste prvých zubov. Obsahuje kalcium hydroxyapatit, mliečne enzýmy, aloe vera gél, L-arginín, extrakt z rebríčka a brusnice.

Splat Zubná pasta pre deti Ovocná zmrzlina 50 ml
6,40 € 5,60 €

Zubná pasta pre deti Ovocná zmrzlina je vhodná pre deti od 2 do 6 rokov. Pasta je z 98% prírodný a bezpečná detská zubná pasta pre kompletnú ochranu proti zubnému kazu a intenzívnej posilnenie zubnej skloviny a ďasien. Zabraňuje vzniku zubného kazu a tvorbe zubného plaku.

Splat Zubná pasta pre deti Ovocný koktail 55 ml
6,30 € 5,50 €

Zubná pasta pre deti Ovocný koktail je vhodná pre deti od 6 do 11 rokov. Obsahuje inovatívne zložku LUCTATOL, účinne zabraňujúce tvorbe zubného plaku a chráni pred zubným kazom.

Splat Zubná pasta pre deti Žuvačka 55 ml
6,20 € 5,90 €

Zubná pasta pre deti Žuvačka je určená pre deti od 6 do 11 rokov. Je z 98% prírodný, vhodná pre účinnú ochranu proti tvorbe zubného kazu, intenzívne posilnenie zubnej skloviny a starostlivosť o ďasná.

Splat Zubná pasta pre ochranu ďasien Propoline 100 g
3,10 €

Zubná pasta pre ochranu ďasien Propoline a pre posilnenie zubnej skloviny. Extrakty z plantain banánu, listov brezy a propolisu pomáhajú upokojovať ďasná. Esenciálne oleje medu manuka, citrónu a tymiánu udržujú zdravý dych. Hydroxyapatit vápnika posilňuje a obnovuje zubnú sklovinu. Z 98% prírodné.

Splat Zubná pasta pre zdravé ďasná Active 100 ml
3,90 €

Zubná pasta pre zdravé ďasná a komplexnú starostlivosť o chrup Active je prirodzene hnedá gélová pasta s extraktmi šišiaka bajkalského, bergénia a spiruliny, ktoré pomáhajú udržiavať ďasná zdravé. Vitamíny A a E podporujú hojenie mäkkých tkanív.

Splat Zubná pasta pre zdravé ďasná Lavendersept 100 ml
3,90 €

Bioaktívne zubná pasta Lavendersept bez fluoridu účinne chráni ústnu dutinu pred baktériami a poskytovuje komplexnú starostlivosť o ústnu dutinu. Pasta s esenciálnymi olejmi z levandule, rozmarínu a tymianu chráni pred baktériami a zubným povlakom.

Splat Zubná pasta s prírodným čiernym uhlím 100 g
3,10 € 2,90 €

Zubná pasta s prírodným čiernym uhlím pre celú rodinu pre efektívne čistenie a posilnenie zubnej skloviny. Z 99% prírodný zubná pasta šetrne čistí zuby a odstraňuje zubný povlak, navyše posilňuje zubnú sklovinu. Perfektné vyčistení zubov už za pár chvíľ s dlhotrvajúcim účinkom.

Splat Zubná pasta Stress Off 75 ml
5,90 € 5,20 €

Zubná pasta Stress Off má upokojujúci a relaxačný účinok, obnovuje prirodzenú harmóniu v ústach. Enzým bromelain z ananásu jemne rozpúšťa plak. Zložka Polydon a jemné zaoblené častice oxidu kremičitého pôsobí proti zhabaniu a zanechávajú sklovinu lesklú a hladkú.

Splat Zubná pasta Tutti-Frutti 35 ml
3 € 2,60 €

Zubná pasta Tutti-Frutti je bez fluoridu, účinne bojuje proti zubnému kazu a jemnému zubnému povlaku. Kalcium nanohydroxyapatit (HAP) sa dostane až do najhlbších a nejpoškozenějších oblastí zubnej skloviny, posilňuje ju a obnovuje.

Splat Zubná pasta Zmrzlina 35 ml
3 € 2,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Zubná pasta Zmrzlina je bez fluoridu, účinne bojuje proti zubnému kazu a jemnému zubnému povlaku. Kalcium nanohydroxyapatit (HAP) sa dostane až do najhlbších a nejpoškozenějších oblastí zubnej skloviny, posilňuje ju a obnovuje.