Spirella Kúpeľňová predložka WESTHAMPTON 55 x 65 cm-33%
39,04 €

25,87 €

Akcia

Kúpeľňová predložka WESTHAMPTON v americkom štýle značky Spirella. Podložka je vyrobená z príjemného materiálu 100% Acrylic. Je vhodná pre vykurované podlahy a samozrejme prateľná v práčke.


Spirella Dávkovač mydla NYO STEEL s úchytom
48,25 €
44,20 €
+ doprava zadarmo

Dávkovač tekutého mydla dávkuje mydlo pomocou praktickej pumpičky a je vyrobený z nerezu. Vďaka praktickej úchytke ľahko priskrutkujete či prilepíte na stenu vo vašej kúpeľni.


Spirella Dávkovač mydla s držiakom MAX-LIGHT
44,91 €

39,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Moderný dávkovač dávkuje tekuté mydlo pomocou praktickej pumpičky a je vyrobený z bieleho porcelánu. Je zasadený do chrómovaného držiaka, ktorý ľahko priskrutkujete na stenu a ušetríte tak miesto okolo vášho umývadla. Neutrálny jemný dizajn zapadne do každej kúpeľne.


Spirella Držiak uteráka NYO STEEL 40 cm-29%
40,49 €

28,59 €

Akcia

Jednoduchý držiak určený pre jeden uterák je tvorený 40 cm dlhou tyčou dvoma úchytkami. Vyrobený je z nerezu a vďaka svojmu dizajnu nájde uplatnenie aj vo vašej kúpeľni. Na stenu možné prilepiť či priskrutkovať.


Spirella Držiak WC papiera CAMPAGNE s krytom
24,11 €
22,10 €

Držiak toaletného papiera s krytom je vyrobený z pochrómovaného nerezu a vďaka svojmu klasickému neutrálnemu dizajnu sa bude hodiť aj na vašu toaletu. Koniec rolkám postaveným na odpadkovom koši!


Spirella Držiak WC papiera MAX-LIGHT
34,88 €

30,30 €

Držiak toaletného papiera je neoddeliteľnou súčasťou každej toalety. Kúpte si ho aj vy a skoncujte s rulkami padajúcimi z kúrenia či odpadkového koša. Neutrálny dizajn a nerezové prevedenie padne do každej kúpeľne.