Spin Master Paw Patrol Hliadkovacia veža
62,70 € 51,20 €

Hliadkovacia veža Tlapkovej patroly je dokonalé veliteľstvo so skutočným fungujúcim výťahom, svetlami a zvukmi a ovinutím okolo šmýkačky! Nechajte deti vyskúšať záchrannú akciu s hliadkovou vežou!

Spin Master Labková patrola darčekové balenie 6 ks autíčok
33,70 € 27,50 €

Nové vozidlá Labková patrola True Metal v darčekovej súprave. Tieto úžasné modely vyzerajú presne ako tie, ktoré poznáte z vášho obľúbeného televízneho seriálu. Vďaka mnohým detailom a grafike, naozajstným kolesám a kovovým prvkom sú tieto stroje pripravené na rýchlu záchranu.

Spin Master Tlapková patrola veľké puzzle 12 ks
23,70 € 18,40 €

Každá puzzle skladačka odhaľuje farebný, akčne nabitý obrázok tímu Tlapkovej Patroly. Puzzle nadobúdajú na obtiažnosti pre ešte väčšiu výzvu. Deti môžu začať s jednoduchšími obrázkami s menej dielikmi a potom vytvárať obrázky zložitejšie.

Spin Master Draci základné balenie - Toothless
13,90 € 13,20 €

Detailne prepracovaná základná figúrka postavy draka s bojovou výzbrojou z filmu a seriálu Ako si vycvičiť draka. Pomocou príslušenstva v podobe nasadzovacieho zbroje teraz môžeš svojho draka povýšiť na úroveň Titana.

Spin Master Perplexus Rookie
16,80 € 16,10 €

Akcia

Perplexus je 3-D labyrint uzavretý v priehľadnej plastovej guli. Krútením, manévrovaním, otáčaním gule o 360 stupňov sa hráč snaží malú oceľovú guľôčku cez zložité bludisko zložené z úzkych plastových koľají dostať do cieľa.

Spin Master Paw Patrol základné vozidlá Chase
15,90 € 12,80 €

Umiestnite šteniatko Chase k volantu a rozbehnite auto, ktoré je poháňané skutočnými kolesami. Každá figúrka z Labkovej patroly má charakteristickú uniformu. Vyberte si svojho obľúbeného psíka a choďte do akcie.

Spin Master Paw Patrol Autíčko s Chasom na diaľkové ovládanie
31,30 € 24,10 €

Ovládaj vozidlo obľúbeného hrdinu Chase z Tlapkovej Patroly pomocou diaľkového ovládača. Toto autíčko zvládnu ovládať aj najmenšie deti pohybom vpred alebo pohybom dozadu, kedy autíčko aj zatáča. Vyraz do akcie spoločne s Chasom!

Spin Master Paw Patrol super vozidlá so svetelným efektom Marshall
22,60 € 17,70 €

Tím superhrdinov Paw Patrol Myghty Pups je pripravený konať. Tentoraz Marshall vo svojom super vozidle, ktoré je vybavené svetlami, zvukmi a naozajstnými kolesami. Stlačením tlačidla na prednej strane vozidla aktivujete svetlá a zvuky. Priesvitné prvky na vozidle sa rozsvietia a spustia sa zvukové efekty.

Spin Master Paw Patrol Autíčko s Marshalom na diaľkové ovládanie
31,30 € 24,50 €

Ovládaj vozidlo obľúbeného hrdinu Marshala z Tlapkovej Patroly pomocou diaľkového ovládača. Toto autíčko zvládnu ovládať aj najmenšie deti pohybom vpred alebo pohybom dozadu, kedy autíčko aj zatáča. Vyraz do akcie spoločne s Marshalom!

Spin Master Draci 3 drak a viking - Škyťák a Bezzubka
21,10 € 19,90 €

Novinka

Prežite znovu momenty z filmu Ako vycvičiť draka. Táto súprava draka a vikinga je vytvorená s veľkým detailom a postavičky vyzerajú presne ako vo filme. Vikingovia majú špeciálne brnenie a so špeciálnou nasadzovacou výbavou môžete vášho draka vyzbrojiť na úroveň Titána. Hračka je pre všetkých fanúšikov filmu Ako vycvičiť draka 3.

Spin Master Monster Jam Zberateľské Die-Cast Autá 1:24 Max-D žlté
20,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Verná napodobenina Monster Jam auta z celosvetovej šou vo veľkosti 1:24. Auto má detailné prepracovanie a funkčné tlmiče. Autíčko nemusí nutne stáť v zberateľskej zbierke, ale deti môžu vyzvať s ním na súboj i ďalšie Monster Jam auta.

Spin Master Cool Makers Náhradné nite do náramkovača - dream
12,60 € 11,10 €

Táto originálna súprava náhradných nití do náramkovača KumiKreator prináša ďalšie možnosti pre vytváranie jedinečných náramkov. Obsahuje nové farby a 12 nových návrhov so vzormi na výrobu náramkov.

Spin Master Bunchems Sada pre duté výtvory
27,19 € 23,90 €

Vytvor si s Bunchems, farebnými guľôčkami s bodláčikmi podľa priložených tvarov a foriem stavbu alebo postavičku podľa návodu alebo podľa vlastnej fantázie. Sada navyše obsahuje 4 nové tvary.

Spin Master Tlapková patrola Rubble s akčným batohom
10,50 € 9,40 €

Novinka

Známy zvierací hrdina zo seriálu Paw Patrol Tlapková Patrola s funkčnými záchranárskymi doplnkami. V balení okrem figúrky nájdete aj dva akčné batohy, ktoré sa môžu na figúrku nasadiť. Uži si poriadnu záchranársku zábavu s figúrkami Tlapkovej Patroly.

Spin Master Domino v plechové krabičce
9,54 € 8,60 €

Domino z pevného kartonu, jako jedna z nejhranějších her, tentokrát s motivem skvělých Paw Patrol. Malé balení je super i na cesty. Kupte dětem Domino s Tlapkovou Patrolou!

Spin Master Draci základné balenie - Stormfly
13,90 € 11,60 €

Detailne prepracovaná základná figúrka postavy draka s bojovou výzbrojou z filmu a seriálu Ako si vycvičiť draka. Pomocou príslušenstva v podobe nasadzovacieho zbroje teraz môžeš svojho draka povýšiť na úroveň Titana.

Spin Master Cool Maker Náramkovač 2019
39,20 € 33,30 €

S novým náramkovačom Cool Maker si môžeš pliesť krásne náramky priateľstva a náhrdelníky. Vlož farebné cievky do stroja podľa priložených vzorov a vytvor behom chvíľky kvalitný náramok alebo náhrdelník. Sada obsahuje prístroj KumiKreator a príslušenstvo na výrobu náramkov.

Spin Master Paw Patrol človeče, nehnevaj sa
13,70 € 11,90 €

Užite si klasickú hru v novej podobe s hrdinami obľúbeného seriálu Tlapková patrola. Kto bude mať pri hode kockou najväčšie šťastie a dostane svoje figúrky do domčeka ako prvý?

Spin Master Monster Jam RC Grave Digger 1:24
24,70 € 19,90 €

Verná napodobenina Monster Jam auta Grave Digger z celosvetovej šou **v mierke 1:24sa dá riadiť vďaka **diaľkovému ovládaniu. Rozbehnite tento Moster Jam tereňák na maximum a **robte kaskadérske kúsky **ako ozajstné autá v známej šou! Ukáž, čo v tebe je!

Spin Master Labková patrola dve záchranné vozidlá v jednom Chase
39,70 € 32 €

Toto 2v1 policajné vozidlo sa môže premeniť na dve záchranárske vozidlá. Stačí iba stlačiť tlačidlo. Naložte Chase a Skya do vozidla a stlačte tlačidlo, aby ste pomohli svojim priateľom. V prípade potreby je vozidlo rozdelené na jedno super rýchle prenasledovacie vozidlo a druhé trojkolesové vozidlo so špeciálnym ťažným hákom.

Spin Master Paw Patrol Veľké policajné auto s efektmi a motorkou
62,41 € 46,30 €

Veľké policajné auto s jedinečnou motorkou hrdinu Chase zo seriálu Tlapková Patrola. Má funkčný navijak a má zvukové a svetelné efekty. Pojme všetkých 6 šteniatok zo seriálu. Užite si tú pravú zábavu s kamarátmi z obľúbeného detského seriálu!

Spin Master Zoomer Interaktívne šteniatko Lollipop
21,47 € 18,90 €

Interaktívne šteniatko Zoomer reaguje na dotyky hlavy alebo nosa. Vydáva veselé šteňacie zvuky a má svietiace oči. Vie aj svoj jedinečný trik. Vytvor si svoju zbierku šteniatok!

Spin Master Tlapková patrola Skye s akčným batohom
10,50 € 9,40 €

Novinka

Známy zvierací hrdina zo seriálu Paw Patrol Tlapková Patrola s funkčnými záchranárskymi doplnkami. V balení okrem figúrky nájdete aj dva akčné batohy, ktoré sa môžu na figúrku nasadiť. Uži si poriadnu záchranársku zábavu s figúrkami Tlapkovej Patroly.

Spin Master Labková patrola transformujúce sa vozidlo Chase
39,70 € 32,80 €

Pripojte sa k Chasovi na akčné superhrdinské záchranné dobrodružstvo s jeho rýchlo sa transformujúcim sa Powered Up vozidlom. Keď nastanú problémy, prepnite vozidlo do power režimu. Jednoducho zatlačte na spojler: boky vozidla sa roztvoria a odhalia sa detaily na bokoch vozidla, priesvitné detaily okolo kolies a dvojité raketomety – vypusťte rakety a odstráňte prekážky. Akonáhle nebezpečenstvo ustane, stačí stlačiť mechanizmus a vrátiť sa k obvyklému vzhľadu vášho stroja.

Spin Master Tlapková patrola Figurka s odznakem Rocky
10,70 € 9,40 €

Známy zvierací hrdina zo seriálu Paw Patrol Tlapková Patrola s funkčnými záchranárskymi doplnkami. Toto šteniatko sa môže zachytiť na čokoľvek a vyhupnúť sa pre záchranu! Ľad alebo sneh, Everest je pripravený ísť!

Spin Master Tlapková patrola Figurka s odznakem Chase
10,70 € 9,40 €

Známy zvierací hrdina zo seriálu Paw Patrol Tlapková Patrola s funkčnými záchranárskymi doplnkami. Toto šteniatko sa môže zachytiť na čokoľvek a vyhupnúť sa pre záchranu! Ľad alebo sneh, Everest je pripravený ísť!

Spin Master Monster Jam RC Žralok 1:24
24,70 € 20,30 €

Verná napodobenina Monster Jam auta **Žralok **z celosvetovej šou **v mierke 1:24 sa dá riadiť vďaka **diaľkovému ovládaniu. Rozbehnite tento Moster Jam tereňák na maximum a **robte kaskadérske kúsky **ako ozajstné autá v známej šou! Ukáž, čo v tebe je!

Spin Master Paw Patrol Zuma s akčným batohom
10,50 € 9,40 €

Známy zvierací hrdina zo seriálu Paw Patrol Tlapková Patrola s funkčnými záchranárskymi doplnkami. V balení okrem figúrky Chase nájdete aj dva akčné batohy, ktoré sa môžu na figúrku nasadiť. Uži si poriadnu záchranársku zábavu s figúrkami Tlapkovej Patroly.

Spin Master Batman helma a menič hlasu so zvukmi
39,50 € 33,77 €

Chcete znieť ako superhrdina Batman? Oblečte si masku na hlavu a vystrašte nepriateľa žiariacimi očami a rôznymi bojovými zvukmi. Stačí stlačiť tlačidlo na boku masky. Vďaka vstavanému modulátoru reči bude všetko, čo hovoríte, vyslovené hlasom samotného Batmana.

Spin Master Hatchimals umelecké séria 12ks
31,90 € 25,60 €

Vyliahnite a objavte rozkošné postavičky Hatchimals CollEGGtibles. V šperkovnici je desať postavičiek k vyliahnutí a dve postavičky, ktoré sú už vyliahnuté. Po zahriatí srdiečok sa zvieratká začnú liahnuť.

Spin Master Bunchems fosforeskujúca sada - Pirát
16,80 € 15,90 €

Vytvor si s Bunchems- farebnými guličkami s bodliakov, jedinečné postavičky pirátov podľa návodu alebo úplne podľa vlastnej fantázie. Guličky navyše po nasvietení v tme žiaria!

Spin Master Draci 3 drak a viking - Škyťák a Bezzubka
21,10 € 18,80 €

Prežite znovu momenty z filmu Ako vycvičiť draka. Táto súprava draka a vikinga je vytvorená s veľkým detailom a postavičky vyzerajú presne ako vo filme. Vikingovia majú špeciálne brnenie a so špeciálnou nasadzovacou výbavou môžete vášho draka vyzbrojiť na úroveň Titána. Hračka je pre všetkých fanúšikov filmu Ako vycvičiť draka 3.

Spin Master Hatchimals Kráľovské zvieratká štvorbalenie s bonusom S6
14,43 € 10,90 €

S touto sériou môžeš nazbierať 50 nových postavičiek, pričom v tomto balení nájdeš hneď štyri figúrky Hatchimals. Z každého vajíčka sa vyliahne jedno zvieratko s kráľovskými doplnkami. Zahrej srdiečko a až zmení farbu, pomôž zvieratkám Hatchimals vyliahnuť sa z vajíčok.

Spin Master Monster Jam Sada s tekutým pieskom Deluxe Grave Digger
23,45 € 18,80 €

Verná napodobenina Monster Jam auta z celosvetovej šou v hracej sade s tekutým pieskom sa stane skvelou zábavou pre každého fanúšika. Rozbehnite tento Moster Jam tereňák na maximum a vyskúšajte, čo všetko zvládne na dráhe ako ozajstné autá v známej šou! Ukáž, čo v tebe je!

Spin Master Tlapková patrola Figurka s odznakem Marshall
10,50 €

Známy zvierací hrdina zo seriálu Paw Patrol Tlapková Patrola s funkčnými záchranárskymi doplnkami. Toto šteniatko sa môže zachytiť na čokoľvek a vyhupnúť sa pre záchranu! Ľad alebo sneh, Everest je pripravený ísť!

Spin Master Candylocks Nanuk
11,75 € 10,90 €

Zberateľské bábiky s bohatými vlasmi, ktoré vyzerajú ako naozajstný nanuk. Každá bábika má vlastnú špecifickú vôňu. Pomocou doplnkov môžeš vytvárať mnoho krásnych účesov. Ale ktorá sa ukrýva v danom balení? Bude to Birthday Kate? Carmella Apple? Cotton Sandy? To už musíš zistiť sama! -Produkt sa vyrába v dvoch variantoch!

Spin Master Hatchimals Svietiaci vodopád
24,60 € 18,80 €

Prajte si niečo a nechajte svoje Hatchimals skĺznuť dole po vodopáde! Táto sada obsahuje svetelný, trblietavý vodopád, Hatchimals v ňom naozaj žiaria. Ak Hatchimals plávajú v bazéne pod vodopádom, priania sa splnia! Nechajte ich lietať v hniezdach medzi hviezdami, potom ich pošlite znovu sa skĺznuť po vodopáde, a znova a znova! Táto sada obsahuje špeciálne Hatchimal zo štvrtej série!

Spin Master Klasické drevené šachy
11,76 € 10,90 €

Šach je tradičné stolové hra pre dvoch hráčov, ktorá baví deti i dospelých už po mnoho generácií. Hra precvičí vaše logické a strategické myslenie.

Spin Master Draci plyšáci vo vajíčkach
9,90 € 9,40 €

Obľúbené dračie postavičky z filmu a seriálu Ako vycvičiť draka sú dostupné ako stláčacie plyšové hračky. Vezmite farebné dračie vajce s unikátnym vzorom a odoberte vršok a objaví sa magické dračie prekvapenie vnútri. Ktorý drak sa vám vykľuje? Farba vajíčka nezodpovedá farbe draka.

Spin Master games Hasičská hra Tlapková patrola
16,19 €

Společenská hra Tlapková patrola pro nejmenší děti.

Pomoz Marshallovi zachránit les! V této zábavné hře se spolupracuje na uhašení požárů společně s oblíbenou postavou z Tlapkové patroly. Zahraj si o samotě nebo až se čtyřmi hráči a střídejte se v točení šipky na herní ploše.

Spin Master Hatchimals Pixies-18%
13,20 € 10,80 €

Akcia

Pixies sú krásne zberateľské bábiky vo vajíčku. Zahrej trením srdiečko na vajíčku. Keď zmení farbu, pretlač škrupinu a zisti, aká z bábik Pixies je vnútri. Bábiky sú trblietavé, majú trepotavé krídelká a 3 tajné doplnky. Spodná časť vajíčka potom slúži ako postieľka pre bábiku, pod ktorou sa môžu doplnkami uskladniť.

Spin Master Hatchimals Plyšáci
17,56 € 13,50 €

Mäkké, roztomilé, to sú plyšové verzie vašich najobľúbenejších Hatchimals! Tieto plyšové hračky sú schované vo vajíčkach s fialovým plyšovým srdcom. Jednoducho vytiahnite vršok vajca a spoznajte svojho nového čarovného kamaráta.

Spin Master Monster Jam RC Dalmatin 1:24
24,70 € 18,40 €

Verná napodobenina Monster Jam auta Dalmatín z celosvetovej šou **v mierke 1:24sa dá riadiť vďaka **diaľkovému ovládaniu. Rozbehnite tento Moster Jam tereňák na maximum a **robte kaskadérske kúsky **ako ozajstné autá v známej šou! Ukáž, čo v tebe je!

Spin Master Paw Patrol Vratká veža
10,56 € 8,90 €

Vratká veža je zábavná dynamická hra, v ktorej je úlohou je odoberať stavebné diely a dávať ich hore. Farebná kocka určuje farbu dielika k vytiahnutiu. Komu veža pri jeho ťahu spadne, ten prehráva.