Spin Master Tlapková patrola Premenlivé vznášadlo s efektmi-38%
62 € 38,30 €

Akcia

Priprav sa na super záchrannú misiu s Chasom a jeho transformujúcim sa vozidlom. Chaseove Premenlivé vznášadlo s efektmi má rôzne vzrušujúce funkcie a môže fungovať ako klasické vozidlo alebo v režime vznášadla. Stlač tlačidlo a vykonaj jedinečnú transformáciu. Vozidlo vydáva svetelné a zvukové efekty, môže tiež strieľať rakety.

Spin Master Interaktívne auto Zviera v klietke-25%
67 € 49,80 €

Akcia

Vypusť beštiu! Krič a búchaj na bedňu s uväzneným autom Zvieraťom, aby sa tento automobil nahneval natoľko, že vyrazí von. Ako ho provokuješ, reve a buráca. Pokračuj a nahneváš ho až sa vyženie von. Jeho oči svietia na červeno kým vrčí. Pri prekonaní prekážok vystrčí pazúriky, aby sa vyškriabal hore.

Spin Master Labková patrola dve záchranné vozidlá v jednom Chase-19%
39,70 € 31,80 €

Akcia

Toto 2v1 policajné vozidlo sa môže premeniť na dve záchranárske vozidlá. Stačí iba stlačiť tlačidlo. Naložte Chase a Skya do vozidla a stlačte tlačidlo, aby ste pomohli svojim priateľom. V prípade potreby je vozidlo rozdelené na jedno super rýchle prenasledovacie vozidlo a druhé trojkolesové vozidlo so špeciálnym ťažným hákom.

Spin Master Labková patrola dve záchranné vozidlá v jednom Marshall-17%
39,70 € 32,60 €

Akcia

Toto 2v1 Hasičské vozidlo sa môže premeniť na dve záchranárska vozidlá. Stačí stlačiť tlačidlo. Naložte Marshalla a Rubbla do vozidla a stlačte tlačidlo, aby ste pomohli svojim priateľom. V prípade potreby je tak vozidlo rozdelené na jedno super rýchle pronasledovacie vozidlo a druhé trojkolesové vozidlo so špeciálnym ťažným hákom.

Spin Master Paw Patrol veľký voz Rockyho-20%
55,60 € 44,10 €

Akcia

Ste pripravení na neobvyklú záchrannú operáciu s Rockyho super recyklovacím autom? Toto vozidlo je vybavené všetkým, čo profesionálny záchranársky tím potrebuje: kliešte pre zdvíhanie ťažkých predmetov, žeriav sa špeciálnym hákom a zadnú rampu. Všetky figúrky majú svoje miesta v aute a môžu tak vyraziť naraz do záchrannej akcie.

Spin Master Cool Maker Nechtové štúdio 2v1 s potlačami
33,50 € 29,80 €

Nechtové štúdio všetko v jednom od Cool Maker je snom každého dievčatka! Nanes lak na necht, nechaj zaschnúť a natlač na necht jeden z mnohých vzorov pomocou „tlačiarne“. Potom len nanes krycí lak a dielo je hotové! Cool Maker Nechtové štúdio je špičková súprava na nechty pre domáce použitie.

Spin Master Paw Patrol veľká hliadkovacia veža super hrdinov
179,40 € 157,90 €

Labková patrola je pripravená na akciu z hliadkovacej veže. Umiestnite figúrku Chase na plošinu výťahu, spustite ju a prostredníctvom megafónu to oznámte zvláštnym signálom. Na vrchol veže sa zmestí všetkých 6 figúrok (predávajú sa samostatne). Každá z nich má svoje vlastné miesto, zvýraznené svojou obľúbenou farbou. Pripojte k Chasovi špeciálnu sponu, aby mohol zlaniť priamo do svojho vozidla a vyraziť do akcie.

Spin Master Labková patrola Pexeso 48 dielikov
9,90 €

Zahraj si túto klasickú pamäťovú hru, teraz v dizajne s obľúbenými postavičkami zo seriálu Labková patrola. Deti si hraním so svojimi hrdinami trénujú postreh a svoju pamäť. Obsahuje 48 kartičiek s obrázkami hrdinov zo seriálu Paw Patrol.

Spin Master Paw Patrol Veľký hasičský voz s efektmi
99,40 €

Vyrazte do akcie s požiarnym vozidlom! Je vybavený 50 cm vysúvacím rebríkom, požiarnym vozíkom, svetlami a zvukmi. Použite vodné delo v prednej i zadnej časti vozidla pre uhasenie požiarov! Toto vozidlo je pripravené a hlavne vybavené na poriadnu akciu!

Spin Master Hatchimals Lietajúca bábika Pixie - fialová-16%
43 € 35,70 €

Akcia

Predstavujeme ti novú Hatchimals Pixies Lietajúcu bábiku. Prvýkrát máš ty tú moc použiť kúzlo, aby Pixie zatancovala hviezdny tanec a lietala. S tvojou čarovnou silou dokáže naozaj lietať najskôr ju ale musíš vybrať z kryštálu. Potom jej ako kúzlom začni ukazovať cestu vzduchom a ovládaj ju vo vzduchu pomocou dlane.

Spin Master Labková patrola Hádzanie s loptičkou
17,20 €

Tlapková patrola Hádzanie s loptičkou je vodeodolná hracia sada pre hádzanie a chytanie, ktorú si užijú všetci členovia rodiny, bez ohľadu na vek. Každá chytacia rukavica má na vonkajšej strane nastaviteľný pásik, vďaka ktorému sedí na ruku každej veľkosti. Loptička sa prichytí na povrch zo suchého zipsu na vnútornej strane rukavíc, takže sa menším deťom lepšie chytá.

Spin Master Paw Patrol základné vozidlá Chase-20%
15,90 € 12,60 €

Umiestnite šteniatko Chase k volantu a rozbehnite auto, ktoré je poháňané skutočnými kolesami. Každá figúrka z Labkovej patroly má charakteristickú uniformu. Vyberte si svojho obľúbeného psíka a choďte do akcie.

Spin Master Paw Patrol Autíčko s Chasom na diaľkové ovládanie-20%
31,30 € 24,80 €

Ovládaj vozidlo obľúbeného hrdinu Chase z Tlapkovej Patroly pomocou diaľkového ovládača. Toto autíčko zvládnu ovládať aj najmenšie deti pohybom vpred alebo pohybom dozadu, kedy autíčko aj zatáča. Vyraz do akcie spoločne s Chasom!

Spin Master Tlapková patrola Darčekové balenie 6 ks Terénnych autíčok
34 € 28,60 €

Vozidlá Tlapková patrola True Metal v darčekovej sade terénnych autíčok s veľkými terénnymi kolesami. Tieto úžasné modely vyzerajú presne ako tie, ktoré poznáte z vášho obľúbeného televízneho seriálu. Vďaka mnohým detailom a grafike, naozajstným kolesám a kovovým prvkom sú tieto stroje pripravené na rýchlu záchranu.

Spin Master Labková patrola Dino veža so zvukmi-23%
94,50 € 72,20 €

Vytvor si svoju vlastnú dinosauriu záchrannú misiu s Tlapkovou Patrolou a jej Dino záchrannou vežou. Spolu so zvukovými efektmi a špirálovou transformáciou do režimu veže, vyzerá tento úžasný hrací set rovnako, ako najmodernejšia centrála zo seriálu.

Spin Master Hatchimals Lietajúca bábika Pixie - ružová-21%
45,50 € 35,70 €

Akcia

Predstavujeme ti novú Hatchimals Pixies Lietajúcu bábiku. Prvýkrát máš ty tú moc použiť kúzlo, aby Pixie zatancovala hviezdny tanec a lietala. S tvojou čarovnou silou dokáže naozaj lietať najskôr ju ale musíš vybrať z kryštálu. Potom jej ako kúzlom začni ukazovať cestu vzduchom a ovládaj ju vo vzduchu pomocou dlane.

Spin Master Batman RC Batmobil s figúrkou a katapultom-20%
48,50 € 38,60 €

RC Batmobil s figúrkou a katapultom je jediné vozidlo, ktoré ti dovolí pretekať s Batmanom po Gothamu a pripraví ho do akcie. Ikonické vozidlo obsahuje exkluzívnu 10 cm Batman postavičku. Umiestni Batmana do kokpitu jeho Batmobilu a stlačením tlačidla ho pripravíš do akcie. Jednoducho ovládateľné vozidlo spája možnosť hry na diaľkové ovládanie a hranie akčných figúrok spolu, vytvorí jedinečný zážitok pre fanúšikov.

Spin Master Labková patrola Dino veľký terénny nákladiak-29%
113,80 € 80,20 €

Skoč do akcie s Tlapkovou patrol. Záchrana dňa je ešte dobrodružnejšia ako kedykoľvek predtým, práve s Dino veľkým terénnym nákladiakom – prvým motorizovaným tímovým vozidlom Tlapkovej patroly. Spolu s dostatkom miesta pre všetkých 6 hrdinov, veľkými kolesami, strelnicou, Chasom a exkluzívnou dinosaurou postavičkou T-Rexa, je Dino veľký terénny nákladiak pripravený vyraziť do akcie.

Spin Master Tlapková patrola Marshall Dino tematické vozidlá
21,90 € 19,10 €

Akcia

Vydaj sa na napínavú dinosauriu záchrannú akciu s hrdinom Tlapkovej patroly Marshallom a jeho Dino tematickým vozidlom. Toto jedinečné autíčko je v balení s figúrkou Marshalla a tajomnou mini dinosauriou figúrkou.

Spin Master Tlapková patrola Rocky recyklačné auto-21%
34 € 26,70 €

Nevyhadzuj, recykluj. Vďaka Rockymu z Tlapkové patroly a jeho recyklačnému vozidlu môžeš recyklovať rôzne materiály a vyrábať z nich nástroje, s ktorými vždy zachrániš deň. Rockyho recyklačné vozidlo je vybavené funkčnými kolesami a pohyblivými ramenami, ktoré ti umožnia splniť akúkoľvek misiu.

Spin Master Labková patrola Rubble Dino tematické vozidlá
21,90 € 19,10 €

Akcia

Vydaj sa na napínavú dino záchrannú akciu s hrdinom Tlapkovej patroly Rubblom a jeho Dino tematickým vozidlom. Toto jedinečné autíčko je v balení s figúrkou Rubbla a tajomnou mini dinosaurou figúrkou.

Spin Master Cool Maker Náramkovač-26%
39,20 € 28,90 €

S novým náramkovačom Cool Maker si môžeš pliesť krásne náramky priateľstva a náhrdelníky. Vlož farebné cievky do stroja podľa priložených vzorov a vytvor behom chvíľky kvalitný náramok alebo náhrdelník. Sada obsahuje prístroj KumiKreator a príslušenstvo na výrobu náramkov.

Spin Master Labková patrola Zuma Dino tematické vozidlá
21,90 € 19,10 €

Akcia

Vydaj sa na napínavú dino záchrannú akciu s hrdinom Tlapkovej patroly Zumom a jeho Dino tematickým vozidlom. Toto jedinečné autíčko je v balení s figúrkou Zuma a tajomnou mini dinosaurou figúrkou.

Spin Master Paw Patrol super vozidlá so svetelným efektom Marshall-29%
22,60 € 16 €

Tím superhrdinov Paw Patrol Myghty Pups je pripravený konať. Tentoraz Marshall vo svojom super vozidle, ktoré je vybavené svetlami, zvukmi a naozajstnými kolesami. Stlačením tlačidla na prednej strane vozidla aktivujete svetlá a zvuky. Priesvitné prvky na vozidle sa rozsvietia a spustia sa zvukové efekty.

Spin Master Labková patrola Chase plyšák 15 cm
12 € 11,10 €

Odvážne šteňatá z Tlapkovej patroly v podobe roztomilých plyšákov od značky GUND sú pripravené zachrániť situáciu. Chase to zariadi. Tento nemecký ovčiak je rodený vodca s atletickou postavou, ktorý rád berie veci do svojich rúk.

Spin Master Present Pets Interaktívne šteniatka Módne-19%
60,50 € 48,90 €

Nový interaktívny kamarát v podobe roztomilého šteniatka určite očarí všetky deti. Interaktívne šteniatko sa zobudí v krabici, ktorú zvnútra začne roztrhávať. Ak ju roztrhne a vykukne von, môže začať tá pravá zábava. V krabici je vždy jedno zo šteniatok vyobrazených na krabici. Variantu šteniatka nedá zvoliť, jedná sa o prekvapenie!

Spin Master Labková patrola Chase plyšák 23 cm
17,20 €

Odvážne šteňatá z Tlapkovej patroly v podobe roztomilých plyšákov od značky GUND sú pripravené zachrániť situáciu. Chase to zariadi. Tento nemecký ovčiak je rodený vodca s atletickou postavou, ktorý rád berie veci do svojich rúk.

Spin Master Paw Patrol človeče, nehnevaj sa
13,70 € 11,90 €

Užite si klasickú hru v novej podobe s hrdinami obľúbeného seriálu Tlapková patrola. Kto bude mať pri hode kockou najväčšie šťastie a dostane svoje figúrky do domčeka ako prvý?

Spin Master Hedbanz spoločenská hra hádaniek
17 € 15,90 €

Čo som zač? V tejto klasickej zábavnej rodinnej hádačke sa hráči snažia získať žetóny aby vyhrali. Každý hráč si vylosuje kartu s obrázkom, tú si pripne na čelenku a pomocou otázok sa snaží zistiť čo je na karte. Hedbanz je zábava pre celú rodinu. Vďaka hre sa deťom vyvinie deduktívne uvažovanie a schopnosti riešiť problémy, to všetko zábavnou cestou.

Spin Master Labková patrola Skye plyšák 23 cm
17 € 15,30 €

Odvážne šteňatá z Tlapkovej patroly v podobe roztomilých plyšákov od značky GUND sú pripravené zachrániť situáciu. Pozor, prichádza Skye. Táto nebojácna a múdra kokeršpanielka miluje lietanie a otočky.

Spin Master Labková patrola Marshall plyšák 15 cm
12 € 11,40 €

Odvážne šteňatá z Tlapkovej patroly v podobe roztomilých plyšákov od značky GUND sú pripravené zachrániť situáciu. Marshall je OK. Tento dalmatín sa do všetkého vrhá po hlave a ľahko sa nadchne, aj keď je občas trochu nemotorný.

Spin Master Tlapková patrola Chase Dino tematické vozidlá
21,90 € 19,10 €

Akcia

Vydaj sa na napínavú dinosauriu záchrannú akciu s hrdinom Tlapkovej patroly Chaseom a jeho Dino tematickým vozidlom. Toto jedinečné autíčko je v balení s figúrkou Chase a tajomnou mini dinosauriou figúrkou.

Spin Master Labková patrola Rocky plyšák 15 cm
12 € 11,10 €

Odvážne šteňatá z Tlapkovej patroly v podobe roztomilých plyšákov od značky GUND sú pripravené zachrániť situáciu. Rocky vie, ako si s tým poradiť. Tento nadšený oriešok má vždy milión nápadov a nástrojov, ktoré mu pomáhajú pri práci.

Spin Master Paw Patrol Hliadkovacia veža
62,70 € 53,90 €

Hliadkovacia veža Tlapkovej patroly je dokonalé veliteľstvo so skutočným fungujúcim výťahom, svetlami a zvukmi a ovinutím okolo šmýkačky! Nechajte deti vyskúšať záchrannú akciu s hliadkovou vežou!

Spin Master Monster Jam RC Žralok 1:24-22%
24,70 € 19,10 €

Verná napodobenina Monster Jam auta **Žralok **z celosvetovej šou **v mierke 1:24 sa dá riadiť vďaka **diaľkovému ovládaniu. Rozbehnite tento Moster Jam tereňák na maximum a **robte kaskadérske kúsky **ako ozajstné autá v známej šou! Ukáž, čo v tebe je!

Spin Master Labková patrola Skye plyšák 15 cm
12 € 11,10 €

Odvážna šteňatá z Tlapkovej patroly v podobe roztomilých plyšákov od značky GUND sú pripravené zachrániť situáciu. Pozor, prichádza Skye. Táto nebojácna a múdra kokeršpanielka miluje lietanie a otočky.

Spin Master Labková patrola akčná výbava záchranárov - Marshall-27%
27,50 € 19,90 €

Obleč sa ako tvoj obľúbený hrdina z Labkovej Patroly Marshall vďaka súprave Akčná výbava záchranárov. Súprava obleku je perfektný spôsob pre fanúšikov Paw Patrol, ako zažiť záchrannú akciu na vlastnej koži. Obleč si prilbu, nasaď špeciálny vystreľovací náramok a priprav sa zachrániť deň.

Spin Master Monster Jam RC Grave Digger 1:24-19%
24,70 € 19,80 €

Verná napodobenina Monster Jam auta Grave Digger z celosvetovej šou **v mierke 1:24sa dá riadiť vďaka **diaľkovému ovládaniu. Rozbehnite tento Moster Jam tereňák na maximum a **robte kaskadérske kúsky **ako ozajstné autá v známej šou! Ukáž, čo v tebe je!

Spin Master Labková patrola Rocky Dino tematické vozidlá
21,90 € 19,10 €

Akcia

Vydaj sa na napínavú dino záchrannú akciu s hrdinom Tlapkovej patroly Rockym a jeho Dino tematickým vozidlom. Toto jedinečné autíčko je v balení s figúrkou Rocky a tajomnou mini dinosaurou figúrkou.

Spin Master Strategická hra Santorini-18%
35,36 € 28,90 €

V strategickej hre Santorini sa ocitnete v časoch staroveku a vašou úlohou nebude nič menšieho, než spoločne so spoluhráčmi vybudovať antické mesto. Hra končí, keď všetci stavitelia dosiahnu tretiu úroveň.

Spin Master Labková patrola transformujúce sa vozidlo Chase-24%
39,70 € 29,80 €

Pripojte sa k Chasovi na akčné superhrdinské záchranné dobrodružstvo s jeho rýchlo sa transformujúcim sa Powered Up vozidlom. Keď nastanú problémy, prepnite vozidlo do power režimu. Jednoducho zatlačte na spojler: boky vozidla sa roztvoria a odhalia sa detaily na bokoch vozidla, priesvitné detaily okolo kolies a dvojité raketomety – vypusťte rakety a odstráňte prekážky. Akonáhle nebezpečenstvo ustane, stačí stlačiť mechanizmus a vrátiť sa k obvyklému vzhľadu vášho stroja.

Spin Master Klasické drevené šachy
11,76 € 10,90 €

Šach je tradičné stolové hra pre dvoch hráčov, ktorá baví deti i dospelých už po mnoho generácií. Hra precvičí vaše logické a strategické myslenie.

Spin Master Labková patrola akčná výbava záchranárov - Chase
27,50 € 26,90 €

Obleč sa ako tvoj obľúbený hrdina z Labkovej Patroly Chase vďaka súprave Akčná výbava záchranárov. Súprava prevleku je perfektný spôsob pre fanúšikov Paw Patrol, ako zažiť záchrannú akciu na vlastnej koži. Obleč si prilbu, nasaď špeciálny vystreľovací náramok a priprav sa zachrániť deň.

Spin Master Labková patrola Rubble plyšák 15 cm
12 € 11,10 €

Odvážne šteňatá z Tlapkovej patroly v podobe roztomilých plyšákov od značky GUND sú pripravené zachrániť situáciu. Neexistuje nič, čo by Rubble nezvládol. Tento drsný a zároveň roztomilý buldog sa pri práci rád zašpiní a potom skočí do vane.

Spin Master Paw Patrol Vratká veža
10,56 € 8,90 €

Vratká veža je zábavná dynamická hra, v ktorej je úlohou je odoberať stavebné diely a dávať ich hore. Farebná kocka určuje farbu dielika k vytiahnutiu. Komu veža pri jeho ťahu spadne, ten prehráva.

Spin Master Perplexus Rookie
16,80 € 16,12 €

Perplexus je 3-D labyrint uzavretý v priehľadnej plastovej guli. Krútením, manévrovaním, otáčaním gule o 360 stupňov sa hráč snaží malú oceľovú guľôčku cez zložité bludisko zložené z úzkych plastových koľají dostať do cieľa.