Spin Master Frozen 2 Puzzle 48 dielikov-26%
13,50 € 9,86 €

Výpredaj

Tieto puzzle s motívom Frozen 2 sú plné prekvapení. Až po rozbalení zistíte, aký motív z animovaného filmu Ľadové kráľovstvo 2 budete skladať. Puzzle obsahujú 48 dielikov, z ktorých potom zložíte jeden zo štyroch možných obrázkov.

Spin Master Luvabella Interaktivní miminko
78,56 € 66,60 €
+ doprava zadarmo

Krásné interaktivní miminko Luvabella tě po probuzení přivítá velmi reálnou mimikou obličeje. Přitul se k ní, nebo ji nakrm z lahvičky a zjisti, jak miminko zareaguje. Když jí dáš dudlík, tak usne a na bříšku uvidíš, jak dýchá.

Spin Master Bunchems Bendy súprava pre ohýbanie-28%
27,30 € 19,50 €

Výpredaj

Nové bodliaky Bunchems sa dajú navliekať na špeciálnu ohybnú tyčku a vytvárať tak nové výtvory ako nikdy predtým. Unikátnymi farebnými bodliakmi Bunchems sa ľahko spájajú a skvele držia. Čo si z nich vyrobíš ty? Bude to napríklad žirafa, kvetinka alebo motýľ?

Spin Master Bunchems Variabilná súprava-30%
37,07 € 25,70 €

Výpredaj

Veľká kreatívna súprava Bunchems obsahuje 400 bodliakov Bunchems, 30 ks fosforeskujúcich a 10 ks veľkých bodliakov. Obsahuje aj 20 ks ďalších plastových doplnkov, ktoré otvárajú ďalšie možnosti pre tvoju kreativitu. Čo si z nich vyrobíš ty? Bude to napríklad ryba, chameleón alebo kúsok melóna?

Spin Master Hatchimals Kráľovské zvieratká štvorbalenie s bonusom S6
14,43 € 12,20 €

S touto sériou môžeš nazbierať 50 nových postavičiek, pričom v tomto balení nájdeš hneď štyri figúrky Hatchimals. Z každého vajíčka sa vyliahne jedno zvieratko s kráľovskými doplnkami. Zahrej srdiečko a až zmení farbu, pomôž zvieratkám Hatchimals vyliahnuť sa z vajíčok.

Spin Master Hatchimals Pixies-16%
13,20 € 11,04 €

Výpredaj

Pixies sú krásne zberateľské bábiky vo vajíčku. Zahrej trením srdiečko na vajíčku. Keď zmení farbu, pretlač škrupinu a zisti, aká z bábik Pixies je vnútri. Bábiky sú trblietavé, majú trepotavé krídelká a 3 tajné doplnky. Spodná časť vajíčka potom slúži ako postieľka pre bábiku, pod ktorou sa môžu doplnkami uskladniť.

Spin Master Hatchimals Plyšáci-23%
17,56 € 13,42 €

Výpredaj

Mäkké, roztomilé, to sú plyšové verzie vašich najobľúbenejších Hatchimals! Tieto plyšové hračky sú schované vo vajíčkach s fialovým plyšovým srdcom. Jednoducho vytiahnite vršok vajca a spoznajte svojho nového čarovného kamaráta.

Spin Master Toy Story 4: Aktívna hra
30,81 € 22,90 €

Je na čase vstať a začať sa poriadne hrať! Hra podľa úspešnej animovanej rozprávky Toy Story 4 od Disney Pixar ťa vytiahne zo sedačky do pohybu! Nasaď si kovbojský klobúk, aký nosí Woody a pokús chytiť čo najviac figúrok Buzza Rakeťáka. Vyhráva ten, kto ich bude mať na klobúku najviac.

Spin Master Cool Maker Sada doplnkov Květináče
14,47 € 12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada na keramiku Cool Maker představuje revoluční způsob práce s hlínou! Polož hliněnou destičku na hrnčířský kruh a toč s ním, dokud nevymodeluješ požadovaný tvar. Nech své dílo uschnout na vzduchu a pak ho natři přiloženými barvami. Vymodeluješ si květináčky?

Spin Master Cool Makers Šijací stroj
45,97 € 40,80 €
+ doprava zadarmo

Funkčný šijací stroj Cool Makers so špeciálnou technológiou spájania látok, ktorá je veľmi bezpečná. Výtvory potom môžeš dekorovať úžasnými dekoráciami.

Spin Master Demo Duke Burák so zvukmi
78,26 € 59,10 €
+ doprava zadarmo

Interaktívne auto so srandovnými zvukmi. Pri náraze sa demoluje v 3 stupňoch. Potom je čas stlačiť tlačidlo opravy **a ono sa samo **poskladá späť do pôvodného tvaru. Uži si „bezpečné“ demolovanie.

Spin Master Hatchimals mystery prekvapenie
81,68 € 62,90 €
+ doprava zadarmo

Hatchimals sú interaktívne zvieratká, ktoré sa za láskyplnej starostlivosti detí sami vykľujú z vajíčok a ktoré je potrebné naučiť veľa vecí a zažiť s nimi veľa zábavy. Nikdy nevieš, ktoré zo 4 zvieratiek sa ti z vajíčka vyliahne.

Spin Master Monster Jam Piesková aréna pre autá-27%
50,86 € 36,77 €

Výpredaj

**Verná napodobenina **Monster Jam auta z celosvetovej šou **v závodisku plnom piesku **sa stane skvelou zábavou pre každého fanúšika. Rozbehnite tento Moster Jam tereňák na maximum a vyskúšajte, **čo všetko zvládne v aréne **ako ozajstné autá v známej šou! Ukáž, čo v tebe je!

Spin Master Hatchimals Hra pre najmenších
27,30 € 24,17 €

Zahrajte si s rodinou či kamarátmi skvelú stolovú hru s obľúbenými postavičkami Hatchimals z Bloomin Bluffs, Starlight Shores, Ocean a Midnight Masquerade. Ten kto dokáže ako prvý pozbierať všetky postavičky z hracej karty svojho tímu, vyhráva!

Spin Master Toy Story 4: Hra na rybára
22,61 € 18,90 €

Klasická rybárska hra na podľa úspešnej animovanej rozprávky Toy Story 4 od Disney Pixar ťa bude parádne baviť! Chop sa prútu a vylov niekoľko mimozemšťanov z vesmírnej lode. Vyhráva ten, kto ich uloví najviac.

Spin Master Domino v plechovej krabičke
7,90 €

Sada dominových kameňov je určená pre celý rad dominových hier, ako je Klasické domino, Blesk, alebo Bergen. 28 kusov kociek je zabalených v plechovej krabičke a sú tak pripravené na cesty.

Spin Master Cool Maker Sada doplnkov Pokladničky
14,47 € 12,90 €

Sada na keramiku Cool Maker predstavuje revolučný spôsob práce s hlinou! Polož hlinenú doštičku na hrnčiarsky kruh a toč s ním, kým nevymodeluješ požadovaný tvar. Nechaj svoje dielo uschnúť na vzduchu a potom ho natri priloženými farbami. Vymodeluješ si pokladničky?

Spin Master Cool Makers Náhradné nite do náramkovača - dream
12,60 € 11,10 €

Táto originálna súprava náhradných nití do náramkovača KumiKreator prináša ďalšie možnosti pre vytváranie jedinečných náramkov. Obsahuje nové farby a 12 nových návrhov so vzormi na výrobu náramkov.

Spin Master Pog 2 party tuby s bábikou a doplnkami
17,47 € 12,90 €

Dvojnásobný zážitok. Konfety vystrelia a objaví sa bábika – pozri, aká prišla na tvoju párty. V 1. rade sú 3 témy na párty: dúha a jednorožce, zvieratká a zimná ríša divov. Dvojitý Popper obsahuje 2 tuby s konfetami, 1 z 8 jedinečných bábik, jedného maznáčika a množstvo doplnkov.

Spin Master Pog Hracia sada pre párty bábiky - Ava
19,41 € 18,90 €

Párty bábika Ava je v jedinečnom balení s hracou sadou. Elegantná darčeková krabička obsahuje bábiku, jedného maznáčika, množstvo doplnkov a oblečkov na akúkoľvek párty a vybavenie na výzdobu. Navyše je možné z obalu vytvoriť originálny párty herný priestor.

Spin Master Pog Hracia sada pre párty bábiky - Hayden
19,41 € 17,90 €

Párty bábika Hayden je v jedinečnom balení s hracou sadou. Elegantná darčeková krabička obsahuje bábiku, jedného maznáčika, množstvo doplnkov a oblečkov na akúkoľvek párty a vybavenie na výzdobu. Navyše je možné z obalu vytvoriť originálny párty herný priestor.

Spin Master Hatchimals puzzle 48x ks s exkluzívnym zvieratkom
8,60 € 4,30 €

Súčasťou tejto sady sú puzzle s roztomilým motívom so zvieratkami a tiež jedno vajíčko Hatchimals s exkluzívnym zvieratkom. Hra s puzzle je skvelá zábava, pri ktorej deti rozvíjajú svoju priestorovú predstavivosť i jemnú motoriku.

Spin Master Zoomer Interaktívne šteniatko Lollipop
21,47 € 19,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Interaktívne šteniatko Zoomer reaguje na dotyky hlavy alebo nosa. Vydáva veselé šteňacie zvuky a má svietiace oči. Vie aj svoj jedinečný trik. Vytvor si svoju zbierku šteniatok!

Spin Master Hatchimals puzzle 46 ks vo vajíčku
8,60 € 6,70 €

Detské puzzle s roztomilým motívom so zvieratkami sú uložené v jedinečnom obale v podobe vajíčka. Hra s puzzle je skvelá zábava, pri ktorej deti rozvíjajú svoju priestorovú predstavivosť i jemnú motoriku.

Spin Master Moje prvá kreslliaca tabuľa Tlapková patrola-64%
30,81 € 10,80 €

Výpredaj

Detská obojstranná tabuľa v obľúbenej licencii Tlapková patrola je skvelý doplnok do každého detského pokoja. Na tabuľu je možné kresliť kriedou alebo fixkou. Súčasťou balenia sú aj fixky a omaľovávanky.

Spin Master Bunchems - Jumbo balenie-30%
61,90 € 43 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Bunchems Jumbo balenie prináša nový neuveriteľne vzrušujúci zážitok z hrania! Stavanie z týchto guľôčok pripomínajúce bodliaky bude vaše ratolesti baviť. Vďaka ** veľkej škále farieb a najrôznejších doplnkov ** ako sú oči, krídla a podobne, môžu deti zostaviť čokoľvek je napadne.

Spin Master Bunchems - Mega Balenie-13%
29,40 € 25,50 €

Výpredaj

Bunchems Mega balení přináší nový neuvěřitelně vzrušující zážitek z hraní! Stavění z těchto kuliček připomínající bodláky bude vaše ratolesti bavit. Díky velké škále barev a nejrůznějších doplňků jako jsou oči, křídla, brýle a podobně, mohou děti sestavit cokoli je napadne.

Spin Master 3D puzzle Avengers súprava 6 skladačiek
18,40 € 11,80 €

Unikátny ploché puzzle s 3D efektom v obľúbenej licenciu Avengers od Marvelu. V balení nájdete 6 rôznych obrázkov k zloženiu. Užite si zábavu a vychutnajte si 3D efekt po dokončení.

Spin Master Bakugan Hracia aréna
33,21 € 29 €

Dostaňte hru na ďalšiu úroveň s Bakugan Hracou arénou! Táto aréna je konečný spôsob, ako vyriešiť spor so svojimi priateľmi! So šesťhrannou mriežkou, ktorá je už na doske, nebolo vyloženie vašich BakuCores nikdy rýchlejšie. Prekvapte svojho súpera novým a exkluzívnym Bakugan Aquos Dragonoidom! Kto opustí arénu ako víťaz?

Spin Master Bakugan Veľký Deka bojovník
21,10 € 17,30 €

Veľká zberateľská verzia obľúbených bojovníkov Bakugan. Z veľkej gule sa ako kúzlom premenia v draka a potom sa dajú zase späť poskladať do gule. Objavujte fantastický svet týchto bojovníkov aj vy! Táto hra a zberateľská mánia nemá konca!

Spin Master Bunchems fosforeskujúca sada - draci
16,91 € 15,33 €

Posledný kus za túto cenu!

Vytvor si s Bunchems- farebnými guľôčkami s bodliačikmi, jedinečné postavičky dráčikov podľa návodu alebo úplne podľa vlastnej fantázie. Guľôčky navyše po nasvietení v tme žiaria!

Spin Master Bunchems fosforeskujúca sada - Pirát
16,80 € 15,90 €

Výpredaj

Vytvor si s Bunchems- farebnými guličkami s bodliakov, jedinečné postavičky pirátov podľa návodu alebo úplne podľa vlastnej fantázie. Guličky navyše po nasvietení v tme žiaria!

Spin Master Bunchems fosforeskujúce sada - Princezná
16,80 € 15,90 €

Výpredaj

Vytvor si s Bunchems- farebnými guličkami s bodliakmi, jedinečné postavičky princezien podľa návodu alebo úplne podľa vlastnej fantázie. Guličky navyše po nasvietení v tme žiaria!

Spin Master Bunchems hatchimals sada-26%
22,82 € 16,70 €

Výpredaj

Vytvor si s Bunchems, farebnými guľôčkami s bodliačikmi, populárneho tučniaka Hatchimals. Balenie obsahuje aj jedinečné transportné vajíčko, v ktorom môžete vziať svojho kamaráta všade so sebou!

Spin Master Bunchems Sada pre duté výtvory-12%
27,19 € 23,90 €

Výpredaj

Vytvor si s Bunchems, farebnými guľôčkami s bodláčikmi podľa priložených tvarov a foriem stavbu alebo postavičku podľa návodu alebo podľa vlastnej fantázie. Sada navyše obsahuje 4 nové tvary.

Spin Master Bunchems Samostatná tuba červená
5,70 €

Výpredaj

Bunchems samostatná sada prináša nový neuveriteľne vzrušujúci zážitok z hrania! Stavanie z týchto guľôčok, pripomínajúcich bodliaky, bude vaše ratolesti baviť. Stlačiť, spojiť a tvoriť s Bunchems! Bunchems sú veselé bodliaky milujúce fantáziu bez hraníc.

Spin Master Candylocks Cukrové bábiky veľké - Lacey Lemonade
23,54 € 21,57 €

Táto bábika je väčšia ako zberateľské bábiky Candylocks. Má voňavé dlhé vlasy, z ktorých môžeš tvoriť úžasné účesy. Spolu s bábikou nájdeš v balení doplnky pre tvorenie účesov a špeciálnu kriedu na farbenie vlasov. Bábika Lacey Lemonade vonia ako delikátna limonáda, ktorá patrí k letu.

Spin Master Cool Maker Súprava doplnkov Sviečky
14,10 € 11,90 €

Súprava na výrobu roztomilých sviečok. Cool Maker predstavuje revolučný spôsob práce s hlinou! Polož hlinenú doštičku na hrnčiarsky kruh a toč s ním, kým nevymodeluješ požadovaný tvar. Nechaj svoje dielo uschnúť na vzduchu a potom ho natri priloženými farbami.

Spin Master Draci 3 dračí kanón na zápästí-Biely drak
20,98 € 17,70 €

Krásny dračí kanón v tvare Bieleho draka známeho z animovaných filmov. Kanón sa pripevní na zápästie a strieľa z pusy penové šípky. Krásny model draka, ktorý sa pripevní na zápästí.

Spin Master Draci 3 Multi darčekové balenie-čierna, červená
20,50 €

Prežite dobrodružstvo ako vo filme Ako vycvičiť draka 3 s týmto veľkým drakom! V balení sú dve figúrky – Bezzubka a červený drak a svietiaci doplnok. Prepracované figúrky sú skvelé pre hru, výmenu alebo ako zberateľský kúsok.

Spin Master Draci 3 plyšové hračky vo vajíčkach-biela
9,50 € 9 €

Vyliahnite si vlastného krásneho plyšového draka! Obľúbené dračie postavičky z filmu Ako vycvičiť draka 3 sú ako stláčacie plyšové hračky. Každý roztomilý drak má veľké oči a vyzerá ako dračie bábätko. Ktorý drak sa vám vykľuje? Farba vajíčka nezodpovedá farbe draka.

Spin Master Draci 3 plyšové hračky vo vajíčkach-červená
9,69 € 7,10 €

Vyliahnite si vlastného krásneho plyšového draka! Obľúbené dračie postavičky z filmu Ako vycvičiť draka 3 sú ako stláčacie plyšové hračky. Každý roztomilý drak má veľké oči a vyzerá ako dračie bábätko. Ktorý drak sa vám vykľuje?