Speedo chlapčenské papuče SLIDES ONE PIECE JU 68-122310002-35%
19,99 € 12,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlové chlapčenské papuče Slides ONE značky Speedo sú ideálnym doplnkom na letné obdobie. Majú protišmykovú podrážku, takže sa skvele hodia nielen k bazénu, ale aj na pláž. Otvory vo vložke rýchlo odvádzajú vodu a vďaka tomu lepšie sedia na nohe.

Speedo detské papuče SLIDES ONE PC JU 68-12231D611-35%
19,99 € 12,90 €

Akcia

Štýlové detské papuče SLIDES ONE značky Speedo sú ideálnym doplnkom na letné obdobie. Majú protišmykovú podrážku, takže sa skvele hodia nielen k bazénu, ale aj na pláž. Otvory vo vložke rýchlo odvádzajú vodu a vďaka tomu lepšie sedia na nohe.

Speedo Juniorské okuliare Rift
20 € 19,10 €

Plavecké okuliare vhodné pre deti od 6 do 14 rokov. Speedo Rift Junior sú opatrené technológiou hlbokého tesnenia Biofuse a upraviteľnou dĺžkou pásku. Špeciálna úprava proti zahmlievaniu a UV filter vaším najmenším zaručujú bezpečné radovánky vo vode aj na pláži.

Speedo Glide Scuba Set Junior Blue/White
33,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Set Speedo Glide Scuba Set Junior Blue/White * sa skladá zo šnorchlu, okuliarov a plutiev. Silikónový rám okuliarov kryje aj nos. Ideálny set na bazén či dovolenku k moru. Kvalita Speedo.

Speedo Okuliare Biofuse Rift
27,50 € 26,20 €

Plavecké okuliare s čírymi sklami sú ideálne pre plavcov, ktorí si potrpia na perfektnú viditeľnosť. Speedo Biofuse Rift sú opatrené technológiou Antifog a UV filtrom. Konštrukcia okuliarov je obohatená o mäkké tesnenie, vďaka čomu sú maximálne pohodlné. Dĺžku pásku je možné prispôsobiť.

Speedo Rift Junior
20,90 €

Detské plavecké okuliare disponujú technológiou BioFUSE, ktorá zaisťuje minimálne zatekanie do okuliarov. Sú vhodné pre deti od 6 do 14 rokov a ergonomické silikónové tesnenie pre maximálny komfort. Speedo Rift Junior majú filter so 100% ochranou proti UV žiareniu.

Speedo Hydropulse Mirror Junior
20,90 €

Detské plavecké okuliare disponujú zahnutými zrkadlovými sklami. Súčasťou je dvojitý pevný silikónový remienok so sponou pre jednoduché nastavenie. Sú vhodné do slnečného počasia a vonkajších bazénov. Speedo Hydropulse Mirror Junior majú filter so 100% ochranou proti UV žiareniu.

Speedo dievčenské papuče SLIDES ONE PIECE JU 68-12231D718-35%
19,99 € 12,90 €

Akcia

Štýlové dievčenské papuče SLIDES ONE značky Speedo sú ideálnym doplnkom na letné obdobie. Majú protišmykovú podrážku, takže sa skvele hodia nielen k bazénu, ale aj na pláž. Otvory vo vložke rýchlo odvádzajú vodu a vďaka tomu lepšie sedia na nohe.

Speedo chlapčenské plavky CROC Ashta IM-39%
18,48 € 11,10 €

Akcia

Parádne chlapčenské plavky CROC značky Speedo v úžasnom krokodílím štýle si iste obľúbia všetci chlapci. Plavky sú vyrobené z rýchloschnúceho materiálu, ktorý je odolný voči chlóru aj slnku.

Speedo chlapčenské plavecké šortky 11 ALOV WSHT IM-39%
19,99 € 12 €

Akcia

Štýlové chlapčenské plavecké šortky Alovi značky Speedo s veselým zvieracím motívom si iste vašu chlapci obľúbia. Šortky sú vyrobené z príjemného rýchloschnúceho materiálu. Vodné radovánky budú ešte príjemnejšie.

Speedo Allover Panel Jammer Junior Navy/Jade/Green Glow-28%
31,78 € 22,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské plavky s dlhou nohavičkou Allover Panel Jammer Junior od obľúbenej firmy Speedo sú ušité z mäkkého a rýchloschnúceho materiálu, ktorý je vysoko odolný voči chlóru. Pre maximálne pohodlie majú šnúrku v páse.

Speedo Fastskin Kickfin
66,40 € 62,40 €

Na vývoji tohto závodného modelu plutiev sa podieľali najväčšie svetoví plavci z Speedo tímu. Plutvy sú vyrobené vďaka špeciálnemu 3D tvarovaniu a sú veľmi ľahké. Vhodný tréningový doplnok pre jedincov, ktorí to s plávaním myslia naozaj vážne.

Speedo Pullbuoy

Speedo Pullbuoy

Hodnotenie: 1
18,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Plavecká piškóta. Speedo Pullbuoy je praktickým doplnkom pre pokročilých plavcov, ktorí si chcú zlepšiť plaveckú techniku horných končatín.

Speedo chlapčenské plavecké šortky ESSENTIAL 13 WSHT JM-39%
18,48 € 11,10 €

Akcia

Parádne chlapčenské plavecké šortky ESSENTIAL značky Speedo sú vyrobené z ľahkého, rýchloschnúceho materiálu, ktorý prinesie maximálne pohodlie počas nosenia. Ideálne na letnú dovolenku pri vode alebo na pláži.

Speedo detská obuv do vody JELLY JU 68-11304D719-35%
18,48 € 11,90 €

Akcia

Pohodlná detská obuv do vody JELLY JUNIOR značky Speedo je ideálna nielen k moru, ale aj k bazénu. Protišmyková podrážka zaistí väčšie bezpečie pri vode pre vaše deti. Ľahké obúvanie zvládnu hravo aj menšie deti.

Speedo dievčenské jednodielne plavky ESS Applique 1PC IF-39%
23,99 € 14,40 €

Akcia

Parádne dievčenské jednodielne plavky ESS applique značky Speedo sú vyrobené z príjemného rýchloschnúceho materiálu Endurance10, ktorý je odolný voči chlóru a slniečku. Každodenné hrátky vo vode i na slnku už nebudú žiadny problém. Krásny farebný dizajn sa vašim slečnám určite zapáči.

Speedo dievčenské jednodielne plavky ESSENTIAL END+ MEDALIST JF-39%
27,74 € 16,65 €

Akcia

Dievčenské jednodielne plavky ESSENTIAL značky Speedo sú vyrobené z príjemného rýchloschnúceho materiálu Endurance+, ktorý je odolný voči chlóru. Každodenné pobyt vo vode už nebude žiadny problém. Plavky sú svojim strihom ideálne na plavecký výcvik.

Speedo Futura Classic

Speedo Futura Classic

Hodnotenie: 4,5
17 €

Plavecké okuliare Speedo Futura Classic sú vybavené pružným rámčekom, vďaka ktorému sa skvele prispôsobia Vašej tvári. Okuliare majú rozšírený zorný uhol, vďaka nemu máte väčší rozhľad.

Speedo Kick Board

Speedo Kick Board

Hodnotenie: 5
19,46 € 18,90 €

Praktická plavecká doska. Speedo Kick Board je ideálnym pomocníkom pre zlepšenie techniky plávania a výkonnosti dolných končatín. Doska je vyrobená z ľahkej peny EVA a je vhodná ako pre deti, tak pre dospelých.

Speedo Aquapulse Pro
30,40 €

Plavecké okuliare disponujú sklami s protizahmlievacou úpravou Antifog. Súčasťou je 3D tesnenie zaisťujúce perfektné utesnenie a nastaviteľný očíslovaný pásik pre jednoduchú úpravu veľkosti. Speedo Aquapulse Pro majú filter so 100 % ochranou proti UV žiareniu.

Speedo Aquapulse Pro Mirror
36,20 €

Plavecké okuliare disponujú zrkadlovými sklami a protizahmlievacou úpravou Antifog. Súčasťou je 3D tesnenie zaisťujúce perfektné utesnenie a nastaviteľný očíslovaný pásik pre jednoduchú úpravu veľkosti. Speedo Aquapulse Pre Mirror majú filter so 100 % ochranou proti UV žiareniu.

Speedo Aquapure

Speedo Aquapure

Hodnotenie: 4,6
27 €

Plavecké okuliare Speedo AQUAPUR sa chvália technológiu IQ Fit, ktorá sa vyznačuje špeciálne tvarovaným tesnením kopírujúcim tvar očnicových oblúkov.

Speedo Biofuse Aquatic

Speedo Biofuse Aquatic

Hodnotenie: 4,3
7,37 € 6,90 €

Univerzálne štuple do uší. Speedo Biofuse Aquatic zaručujúce vysoký komfort a vynikajúce tesniace vlastnosti. Štuple do uší sú dodávané v malej plastovej krabičke.

Speedo Topánky do vody Jelly Junior Blue/Blue-40%
19,20 € 11,52 €

Výpredaj

Pohodlné detské topánky do vody Jelly Junior od obľúbenej firmy Speedo sa skvele hodia ako k bazénu tak na pláž. Dobre sedia na nohe a sú vybavené protišmykovou podrážkou.

Speedo Topánky do vody Jelly Junior Pink/Purple-39%
19,20 € 11,55 €

Výpredaj

Pohodlné detské topánky do vody Jelly Junior od obľúbenej firmy Speedo sa skvele hodia ako k bazénu tak na pláž. Dobre sedia na nohe a sú vybavené protišmykovou podrážkou.

Speedo chlapčenské plavecké šortky ESSENTIAL 13 WSHT JM-39%
18,48 € 11,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Parádne chlapčenské plavecké šortky ESSENTIAL značky Speedo sú vyrobené z ľahkého, rýchloschnúceho materiálu, ktorý prinesie maximálne pohodlie počas nosenia. Ideálne na letnú dovolenku pri vode alebo na pláži.

Speedo dievčenské jednodielne plavky Frilli Swimsuit IF-39%
24,99 € 15 €

Akcia

Krásne dievčenské jednodielne plavky Frilli značky Speedo sú vyrobené z príjemného rýchloschnúceho materiálu, ktorý je odolný voči chlóru. Každodenné vodné radovánky nie sú žiadny problém. Roztomilý farebný dizajn poteší každú malú slečnu.

Speedo dievčenské jednodielne plavky JUNGLEGLOW ALLOVER Splashback-39%
31,44 € 18,90 €

Akcia

Parádne dievčenské jednodielne plavky značky Speedo sú vyrobené z príjemného rýchloschnúceho materiálu Endurance+, ktorý je odolný voči chlóru. Každodenné hrátky vo vode už nebudú žiadny problém. Krásny farebný dizajn sa vašim slečnám určite zapáči.

Speedo Elite

Speedo Elite

Hodnotenie: 4
57,65 € 50,40 €

Kvalitné plavecké okuliare so zrkadlovým efektom. Speedo Elite disponujú 100 % filtrom UV. Špeciálne vyvinuté 3D tesnenie v spojení s ideálnym tvarom zaručuje minimálny hydrodynamický odpor. Sklá okuliarov majú úpravu Anti-fog, takže sa nezahmlia ani pri extenzívnej využitia.

Speedo Equipment Mesh Bag
13,90 € 12,20 €

Sieťované vrece Speedo Equipment Mesh Bag s obsahom 35l. Dosť veľké na plutvy, dosky na plávanie, uterák, plavky, okuliare, skrátka na všetko potrebné na poriadny plavecký tréning.

Speedo Fastskin Hyper Elite Mirror
57,10 €

Zrkadlové závodné plavecké okuliare disponujú sklami s protizahmlievacou úpravou Antifog. Súčasťou je nastaviteľný očíslovaný pásik pre jednoduchú úpravu veľkosti a 3D tesnenia. Speedo Fastskin Hyper Elite Mirror majú v balení 3 nosníky.

Speedo Fastskin Spedsocket 2 Black/Mirror
44,19 € 41,70 €

Závodné plavecké okuliare Fastskin Spedsocket 2 od obľúbenej značky Speedo majú nízky profil, ktorý sa postará o minimálny odpor vody. Samozrejmosťou sú antifogové sklá a UV filter.

Speedo Fastskin Spedsocket 2 White/Copper
44,19 € 41,70 €

Závodné plavecké okuliare Fastskin Spedsocket 2 od obľúbenej značky Speedo majú nízky profil, ktorý sa postará o minimálny odpor vody. Samozrejmosťou sú antifogové sklá a UV filter.

Speedo Futura Biofuse Flexiseal
24,70 €

Plavecké okuliare disponujú sklami so širokým zorným poľom a protizahmlievacou úpravou Antifog. Súčasťou je klip po stranách pre jednoduché nastavenie dĺžky pásku. Speedo Futura Biofuse Flexiseal majú filter so 100 % ochranou proti UV žiareniu.

Speedo Futura Biofuse Flexiseal Triathlon
38,42 € 34,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Plavecké okuliare Speedo Futura Biofuse Flexiseal Triathon sú špeciálne vyrobené plavecké okuliare pre triatlonistov a plavcov na tréningy a preteky na otvorenej vode. Skvelo kopírujú tvar tváre vďakatechnológii Biofuse.

Speedo Futura Biofuse Junior
19 € 18,50 €

Juniorské plavecké okuliare sú vhodné pre deti vo veku 6 až 14 rokov. Speedo Futura Biofuse Junior vynikajú pevným rámom so silikónovým filmom, ktorý im prepožičiava pevnosť. Dĺžku silikónového, na temene rozdvojeného remienka možno upravovať. Sklá sú opatrené UV filtrom a Antifog technológiou.

Speedo Futura Classic Junior Green/Blue
13,89 € 12,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské plavecké okuliare Futura Classic Junior od obľúbenej značky Speedo majú ochranu pred UV žiarením a nastaviteľný pásik. Sú vhodné predovšetkým pre plavcov od 6 do 14 rokov.

Speedo Hydropulse
19 €

Plavecké okuliare disponujú sklami s protizahmlievacou úpravou Antifog. Súčasťou je dvojitý pevný silikónový pásik so sponou pre jednoduché nastavenie. Sú vhodné do vnútorných aj vonkajších bazénov. Speedo Hydropulse majú filter so 100 % ochranou proti UV žiareniu.

Speedo Hydropulse Junior
15,20 €

Detské plavecké okuliare disponujú zahnutými sklami a protizahmlievacou úpravou Antifog. Súčasťou je dvojitý pevný silikónový remienok so sponou pre jednoduché nastavenie. Speedo Hydropulse Junior majú filter so 100% ochranou proti UV žiareniu.

Speedo Light Towel 75x150cm
21,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Uterák pre športovcov z veľmi ľahkého materiálu je skladný a rýchlo schne. Kompaktné rozmery zaisťujú, že sa zmestí takmer kamkoľvek. Speedo Light Towel 75×150cm je určený predovšetkým pre plavecké tréningy.

Speedo Mariner Supreme

Speedo Mariner Supreme

Hodnotenie: 2
18 €

Plavecké okuliare so zatmavenými sklami sú vhodné predovšetkým na vonkajšie plávanie. Speedo Mariner Supreme ponúka 100 % UV ochranu pred slnečným žiarením. Komfort pri nosení zaistí nastaviteľný nosový mostík a zdvojený silikónový pásik pre čo najlepšie nasadenie.

Speedo Mariner Supreme Mirror
19,23 € 17,50 €

Juniorský model okuliarov so zrkadlovou úpravou skiel je vhodný predovšetkým na vonkajšie plávanie. Okuliare majú široké tesnenie a nastaviteľný nosový mostík. Speedo Mariner Supreme Mirror majú úpravu proti zahmlievaniu.

Speedo okuliare Aquapure Gog Au Red/Smoke
24,90 € 23,60 €

Plavecké okuliare disponujú filtrom so 100 % ochranou proti UV žiareniu a sklami s úpravou Antifog, ktorá bráni ich zahmlievaniu. Súčasťou balenia sú 2 vymeniteľné mostíky. Speedo okuliare Aquapure Gog Au Red/Smoke majú nastaviteľný očíslovaný pásik na úpravu veľkosti.

Speedo Okuliare Futura Classic Junior-65%
36 € 12,50 €

Odolné flexibilné detské okuliare majú rozdvojený pásik na temene. Speedo Futura Classic Junior sa vyznačujú flexibilným rámom. Sklá sú opatrené technológiou Antifog a 100% UV ochranou. Okuliare sú určené k celoročnému využitiu, hodí sa teda dovnútra aj von.

Speedo Universal Nose Clip Clear
6,63 € 5,70 €

Štipec Speedo Universal Nose Clip Clear na nos s mäkkými silikónovými vankúšikmi pre väčšie pohodlie. Plavecká pomôcka má plastický rám s pamäťou pre optimálne uchytenie.

Speedo Wavaweave-39%
25,52 € 15,32 €

Posledný kus za túto cenu!

Speedo Wavaweave sú detské chlapčenské plavky klasického strihu vhodné na pretekárske i rekreačné plávanie. V prednej časti je podšívka pre vyššie pohodlie a šnúrka na dotiahnutie.

Speedo Wet Kit Bag Junior
15,40 €

Vak na plavecké pomôcky s motívom, ktorý si vaše dieťa zamiluje. Ideálne pre nosenie plaveckých okuliarov, plaviek či uteráka. Nepriedušný materiál zabezpečuje, že mokrý obsah zostane vnútri. Priesaku sa teda nemusíte obávať. Speedo Wet Kit Bag Junior sa vďaka sťahovaciemu systému dokonale hodí k návštevám kúpalísk i aquaparkov.

Speedo Futura Biofuse

Speedo Futura Biofuse

Hodnotenie: 5
20,38 € 18,10 €

Plavecké okuliare pre juniorov s technológiou Biofuse a úpravou proti zahmlievaniu antifog sú vhodné ako na vonkajšie, tak vnútorné plávanie. Okuliare sú veľmi pružné a majú hlbšie a mäkšie tesnenia. Speedo Futura Biofuse ponúka popri UV ochrany aj zaujímavý dizajn.