Sonnentor Bio Anjel strážny 27g dvojkomorový
2,80 €

Anjel strážny, ktorý nás neustále sprevádza – ako by to bolo krásne. čaj Anjel strážny sa stará o to, aby sme sa my sami trošku lepšie ochraňovali. túto výbornú zmes môžete piť počas dňa rovnako ako večer. Má korenistú chuť a je skvelá tiež sladená Sonnentor medom – Anjel strážny.

Sonnentor Bio Grécky horský čaj syp. 40g
3,30 €

Grécky horský čaj bio syp. 40g Grécky horský čaj – „jemná stredomorská chuť!“ Mnohé veci nie sú tak jednoduché ako sa zdajú. K tomu patrí aj grécke horské čaju. Kto totiž verí, že tieto čaje existujú iba v Grécku, hlboko sa mýli.

Sonnentor Bio Ibištek kvet sypaný 80 g
3,10 €

Ibištek – „zaháňacie smädu v červenej podobe“ Z kvetov ibišteka (Hibiscus sadbariffa) sa dá uvariť chutný osviežujúci čaj, ktorý poteší chuťové poháriky, čuchové bunky i vaše oči.

Sonnentor Bio Korenie na pizzu a cestoviny 25g
2,20 €

Korenie na pizzu a cestoviny – „každý deň kousek talianskej dovolenky“ Korenie na pizzu a cestoviny je určené, ako už názov prezrádza, k zjemneniu klasických jedál Taliansko. Pizzi, cestovinám a lasagním dá toto korenie tú chuť, ktorú človek mimo Talianska často veľmi ťažko hľadá.

Sonnentor Bio Kurkuma 40 g
2,20 €

Kurkuma – „žltá plná sily s veľkou chuťou“. charakteristická zlatožltá farba je známa tým, ktorí sa ju po varení zúfalo pokúšali odstrániť z prstov a dosky na varenie. Ale pokrmy obsahujúce kurkumu nie sú len krásne na pohľad, korenie je naplní aj jeho drevito-kvetinovou vôňou.

Sonnentor Bio Ruže kvet (puky) syp. 30 g
4,20 €

Milovníci sypaných čajov budú nadšení touto novinkou. Sladká vôňa a chuť čaju z kvetov ruží je naozajstný zážitok. Na čaj z kvetov je veľmi krásny pohľad, poteší nielen vaše oči, ale aj chuťové poháriky.

Sonnentor Bio Škorica mletá (druh Cejlón) 40 g
2,20 €

Zemitú-drevitá chuť sa hodí k mliečnej ryži, kompótu a koláčmi. veľmi dobre harmonizuje tiež so všetkými druhmi sušeného ovocia. V tomto zmysle odporúčame sladký pokrm Cous-cous so sušeným ovocím, jablkami, škoricou a citrónovou šťavou.

Sonnentor Bio Zelená káva, nepražené 18 x 3 g
3,10 €

Zelená káva z nepražených kávových bôbov. Vychutnajte si jedinečnú chuť zelenej kávy najlepšie po športovom výkone aj po každom jedle. Obsah: 18×3g Návod na prípravu: čajový sáčok na šálka (cca 250 ml), prelejte vriacou vodou a nechajte 2–3 min. lúhovať. skladovať v suchu a chlade. .

Sonnentor je síce u nás doma v Čejkovicích na južnej Morave, ale je dnes aktívny po celom svete. Veď u nás na Morave nerastú všetky druhy bylín, čajov a korenia po ktorých je dopyt. Preto máme partnerov a priateľov po celom svete.

Sonnentor je síce u nás doma v Čejkovicích na južnej Morave, ale je dnes aktívny po celom svete. Veď u nás na Morave nerastú všetky druhy bylín, čajov a korenia po ktorých je dopyt. Preto máme partnerov a priateľov po celom svete.