Sonnentor Pomarančový čaj Bio 100g
4,05 € 3,65 €

Posledný kus za túto cenu!

Aromatizovaný pomarančový čaj bio Harmonický ovocný čaj, ktorý chutí malým aj veľkým pri každej príležitosti.

Sonnentor Zimná noc ovocný čaj Bio 100g
4,45 € 3,96 €

Aromatizovaný ovocný čaj bio. V šálke pripomína svojou sýtou farbou červené víno a v chuti dominuje ovocná kyslosť. Tento čaj tvorí dobrý základ pre ovocné bowle, ale je tiež dobrým spoločníkom kyselkavých závinov a tvarohových jogurtov.

Sonnentor Narodeninový bylinkový čaj Bio 27g
3 € 2,69 € 0,15 €/ks

Narodeninový bylinkový čaj Bio 27g Osviežujúci a jemná chuť lipového kvetu, bazy čiernej a listu černice dostane oslávenca do sviatočnej nálady po celý zvyšok dňa. Narodeninový bylinný čaj s papierovým darčekovým prebalom.

Sonnentor Bio Aladinova korenie do kávy 25 g
3,10 €

Aladinova korenie do kávy bio 25g Informácie o produkte To, že je možné ešte zlepšiť vybranú chuť kávy, sa vie v Orientu už dlho. V „Aladinova korenie do kávy“ sa ukrýva kardamón, škorica, nové korenie a klinčeky, ktoré v horúcej káve rozvíja silné, mäkké a citrónovej aróma.

Sonnentor Bio bylinná zmes s korením Škoricový zázrak 18 x 1,8 g
3,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Bio bylinná zmes s korením Škoricový zázrak Pre všetkých milovníkov škorice, ktorí si v chladných jesenných dňoch radi urobia domácu pohodu a vychutnajú si tento sladký zázrak. Návod na prípravu: čajový sáčok na šálku (cca 250 ml) přelejte vriacou vodou a nechajte 8–10 min. lúhovať.

Sonnentor Bio Citrónová tráva čaj syp. 80g
2,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Popis: Citrónová tráva – „rýdzi osvieženie“. V jednom z tých dní, kedy sa človeku veľmi nechce na cesty, je citrónová tráva veľmi vítaná. už intenzívna vôňa čaju z citrónovej trávy je úplne jasná.

Sonnentor Bio Ibištek kvet sypaný 80 g
3,20 €

Ibištek – „zaháňacie smädu v červenej podobe“ Z kvetov ibišteka (Hibiscus sadbariffa) sa dá uvariť chutný osviežujúci čaj, ktorý poteší chuťové poháriky, čuchové bunky i vaše oči.

Sonnentor Bio Kurkuma 40 g
2,30 €

Kurkuma – „žltá plná sily s veľkou chuťou“. charakteristická zlatožltá farba je známa tým, ktorí sa ju po varení zúfalo pokúšali odstrániť z prstov a dosky na varenie. Ale pokrmy obsahujúce kurkumu nie sú len krásne na pohľad, korenie je naplní aj jeho drevito-kvetinovou vôňou.

Sonnentor Bio Pepř barevný celý 50g
2,90 €

Bio Korenie farebný celý Chuťové poháriky si prídu na svoje a pohľad na túto pestrú zmes je potešením pre oči. Zloženie: zelené korenie *, ružové korenie *, čierne korenie *, biele korenie *. * = Bio produktObsah: 50 g.

Sonnentor Bio Zázvor 23,4 g
2,90 €

Bio Zázvor Zázvorový čaj je veľkorysý priateľ do chladných dní. Prehreje celý organizmus a studeným chodidlám urobí rázny koniec. Tento štipľavý podzemok slonovinovej farby pôsobia blahodárne na celý organizmus.

Sonnentor Bio Zelená káva, nepražené 18 x 3 g
3,30 €

Zelená káva z nepražených kávových bôbov. Vychutnajte si jedinečnú chuť zelenej kávy najlepšie po športovom výkone aj po každom jedle. Obsah: 18×3g Návod na prípravu: čajový sáčok na šálka (cca 250 ml), prelejte vriacou vodou a nechajte 2–3 min. lúhovať. skladovať v suchu a chlade. .

Sonnentor Brusnicový pôžitok Bio 50,4g
3,30 € 3,17 € 0,18 €/ks

Úplne jedinečná a výnimočná chuť tohto čaju poteší určite každého labužníka a milovníka čajov. Táto zmes má nádhernú farbu a vďaka vysokému obsahu brusníc tiež úplne dokonalú, mierne kyslastú chuť.

Sonnentor Dobré ráno Bio 27g
2,80 € 2,62 €

Povzbudzujúca čajová zmes s mätou piepornou a ďalšími bylinkami. Ideálne je piť ho na raňajky pre aktívny štart do nového dňa.

Sonnentor Earl Grey čierny čaj Bio 27g
3,15 € 2,88 € 0,16 €/ks

Jedná sa o čierny čaj s veľkou tradíciou a rýdzim bio bergamotovým olejom (citrusové plody), ktorý je k jemnému čiernemu čaju primiešaný a dodáva mu ovocné tóny.

Sonnentor Hildergardina poznávacia sada 28,8g
4 € 3,73 € 0,19 €/ks

Zaujímavé bylinkové čajové zmesi na rôzne neduhy, na upokojenie a znovu nájdenie stratenej energie z rádu svätej Hildegardy pripravené do jednej škatuľky.

Sonnentor Ibištek kvet ovocný čaj Bio 80g
3,50 € 3,27 €

Posledný kus za túto cenu!

Sonnentor Ibištek kvet bio syp. – Temne červený, kyselkavý ibištekový čaj je krásne osviežujúci, výborne sa hodí v lete a skvele chutí tiež vychladený alebo sladený ovocným koncentrátom. Z vychladeného ovocného čaju sa dá vykúzliť lahodný ovocný ľadový čaj.

Sonnentor Poznávacia sada ovocný čaj Bio 47,8g
4 € 3,73 € 0,19 €/ks

20 čajov bio v 11 ovocných variáciách Pre všetkých milovníkov ovocnej chuti sme dali dohromady pestrú zbierku našich ovocných biočajov v tejto poznávacej sade – Ovocné variácie.

Sonnentor Rakytníkový pôžitok Bio 54g
3,30 € 3,17 € 0,18 €/ks

Kombinácia rakytníka a šípok je veľmi blahodarná pre naše telo. Rakytník má navyše veľmi prospešný vitamín C, teda je vynikajúci v období chrípok a prechladnutí. Čaj Rakytníkový pôžitok je vynikajúci s trochou medu a skvele sa hodí k čerstvému syru alebo k jarným šalátom.

Sonnentor Slnečný pozdrav Bio 45g
3,20 € 2,98 € 0,17 €/ks

Ovocný čaj s bylinkami bio Táto jemná ovocno-bylinná zmes má veľmi harmonickú chuť, je osviežujúci a veľmi obľúbená u detí i dospelých.

Sonnentor Všetko zase dobré 30g
4 € 3,73 € 0,19 €/ks

Táto ochutnávková sada, skladajúca sa z 9 rôznych druhov bylinkových čajov, je zo série nazvanej Všetko zase dobré. Poteší vaše telo i ducha.

Sonnentor je síce u nás doma v Čejkovicích na južnej Morave, ale je dnes aktívny po celom svete. Veď u nás na Morave nerastú všetky druhy bylín, čajov a korenia po ktorých je dopyt. Preto máme partnerov a priateľov po celom svete.

Sonnentor je síce u nás doma v Čejkovicích na južnej Morave, ale je dnes aktívny po celom svete. Veď u nás na Morave nerastú všetky druhy bylín, čajov a korenia po ktorých je dopyt. Preto máme partnerov a priateľov po celom svete.