SoftLine Dámska košieľka Adeline black
25,01 €

Posledný kus za túto cenu!

Dámska košieľka Adeline SoftLine Collection je vyrobená z elastického materiálu, vďaka ktorému sa skvele sa prispôsobí Vašej postave. Košieľka má ramienka spustená z ramenách vyrobená z priesvitného tylu ozdobeného volániky. Dekolt je ozdobený veľkou červenou ružou.


SoftLine Erotická košieľka   Linley black XXL
30,76 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantná a zároveň sexi košieľka Linley XXL Softline collection rafinovane odhaľuje ramená. Je vyrobená z elastickej čipky, vďaka ktorej sa ideálne prispôsobí Vašej postave. V kompletu s tangami.


27,96 €

Posledný kus za túto cenu!

Zvodná rafinovaná košieľka Monica Softline collection z mäkkého, pružného materiálu a čipky košíčky sú nevystužené, bez kostíc súčasťou balenia sú aj krajková vyšívaná tangá na tenké šnúrky.


31,56 €

Posledný kus za túto cenu!

Zvodná rafinovaná košieľka Ursula Softline collection z mäkkého, pružného materiálu a čipky vzadu zaväzovanie na šnúrku košíčky sú nevystužené, bez kostíc súčasťou balenia sú aj krajková vyšívaná tangá na tenké šnúrky.


33,96 €

Posledný kus za túto cenu!

Dráždivý korzet Caroline SoftLine Collection s páskami do pančúch je vyrobený z priehľadného tylu a elastickej čipky s motívom kvetín. Košíčky ozdobené volánikmi vďaka kosticiam perfektne podopierajú prsia a skvele je exponujú. Súčasťou korzetu sú tangá.


45,16 €

Posledný kus za túto cenu!

Očarujúci dámsky korzet Elodie SoftLine collection je vyrobený z elastickej priesvitnej čipky. Korzet má podväzkové pásy. Polstrované košíčky sú vystužené kosticou, ktoré ideálne podopierajú prsia. Súprava má zapínanie na chrbte, na háčiky. V kompletu s tangami.


21,96 €

Posledný kus za túto cenu!

Extrémne zvodný kostým zdravotnej sestry Lea Softline collection. Sexy body viazané za krkom a na chrbte. Body je lemované červenou páskou. Košíčky sú prestrihnuté a suknička je zdobená volánikom.


11,56 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantné nohavičky 2411 SoftLine collection s otvorom v rozkroku vyrobené z elegantnej čipky, zdobené volánikom.


9,56 €

Posledný kus za túto cenu!

Zvodné erotické nohavičky 2442 Softline collection s jemnou čipkou lemované elastickým obšitím zadná časť pásu je zložená z pružných gumičiek nohavičky majú otvorený klin.


11,16 €

Posledný kus za túto cenu!

Zvodné erotické nohavičky 2447 Softline collection s jemnou čipkou a volánikom lemované elastickým obšitím zadná časť pásu je zložená z niekoľkých pružných gumičiek a mašličkou.


7,16 €

Otvorené pikantné tangá 2345 SoftLine collection sú vyrobené v kombinácii tylu a čipky, ktorá je zdobená kamienkami. Zadná časť je tvorená dvoma posuvnými pásky vychádzajúcimi z rozkroku medzi ktorými je čierna mašľa.


7,56 €

Čierno-ružová tangá 2347 SoftLine collection s rozparkom protnutým ružovou mašličkou v prednej časti sú vyrobené z čipky s ružovým zdobením. Zadná strana je tvorená pružnou posuvnou ružovou šnúrkou.


7,16 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozpustilé ružovo-čierne tangá 2348 SoftLine collection s otvorom v prednej časti sú vyrobené z tylu v kombinácii s ružovými gumičkami, ktorými je celý model obšitý.


7,96 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľmi odvážne tangá na prednej strane s rázporkom 2349 SoftLine collection sú vyrobené v kombinácii tylu a čipky, ktorá zdobí spoločne s mašličkou predný diel. Zadná časť je tvorená dvoma posuvnými pásky vychádzajúcimi z rozkroku.


7,16 €

Posledný kus za túto cenu!

Originálne tangá s rozparkom protnutým čiernou mašličkou 2358 SoftLine collection sú vyrobené z tylu leopardieho vzoru, ktorý je zdobený čipkou. Zadná strana je tvorená pružnou posuvnou šnúrkou.


11,56 €

Posledný kus za túto cenu!

Čierne romanticky pôsobiace tangá 2384 SoftLine collection sa zvodným otvorom v prednej časti sú vyrobené v kombinácii čipky a tylu, z ktorého je po obvode vytvorený volánik. Predný diel ďalej zdobia dve drobné mašličky.


9,56 €

Posledný kus za túto cenu!

Erotické tangá sestričky 2388 SoftLine collection vyrobené z lesklej lycry. Ozdobená červeným krížikom a červeným volánikom. Otvorený rozkrok.


11,56 €

Sexy biele otvorené tangá 2406 SoftLine collection na prednej strane zdobí drobná čipka s tromi lesklými kamienkami. Obvod tvorí jemná zásterka s rozparkom na zadnej časti.


10,76 €

Posledný kus za túto cenu!

Sexy tangá 2408 SoftLine s otvorom v rozkroku a rozparkom na zadnej časti. Tangá sú ozdobené bielym lemovaním z priehľadného tylu. Na prednej časti sú zdobené bielou mašličkou.


9,56 €

Zvodné tangá s otvoreným klinom 2443 Softline collection sú kombináciou pružnej čipky s jemným, elastickým tylom pas s pružnou Prádlová gumičkou zdobený čipkou tangá majú otvorený klin.


9,16 €

Luxusné tangá 2450 Softline collection majú v prednej časti priesvitnou hebkú čipku zadná časť zložená z niekoľkých pružných gumičiek uprostred trblietavá štrasová ozdoba.


9,16 €

Zvodná erotická tangá s otvoreným rozkrokom 2452 Softline collection elastická krajka v kombinácii s tylovou sukničkou lemované elastickým obšitím rozkrok je po celej dĺžke otvorený.


9,16 €

Posledný kus za túto cenu!

Zmyselná čipkované tangá s kvetinovým motívom 2456 Softline collection sú z kvetované čipky v páse je všitá elastická prádlová gumička hladké a pružné nohavičky.


8,36 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusné erotické tangá 2462 Softline collection s ružovou výšivkou pas je na tenkých elastických gumičkách s volánikmi balené v darčekovej krabičke.


15,96 €

Originálne a zvodné tangá s volánikmi 2464 Softline collection sú z pohodlného, pružného mikrovlákna pas je na tenkých elastických gumičkách s volánikmi balené v darčekovej krabičke.


11,96 €

Pánske sexy elastické boxerky 4485 Softline collection zvýrazní Vaše mužské prednosti, ktorými očaríte a zvýšite chuť každej ženy.