Snips Dóza na banán

Snips Dóza na banán

Hodnotenie: 3,7
6,20 €

Dóza na banán zachováva svoj obsah svieži a v perfektnom stave. Špeciálne bajonetový uzáver zaisťuje dóze bezpečnú prepravu. Dóza v tvare banánu má vtipný dizajn značky snips, určite sa pozrite na všetko čo táto značka ponúka.

Snips Lunch Box Fresh 1,5 l
10,10 €

Sada chladených hermetických dóz vám umožní jesť kedykoľvek a kdekoľvek. Sada sa skladá z hlavnej nádoby, vyberateľného podnosu s oddelenou príborovou a chladiacou časťou a samozrejme príboru, nádobky na omáčku.

Snips MAXICLICK dóza chladiaca 7l
16 €

Veľká multifunkčná dóza pre transport a chladenie jedla, ktorá vydrží zhruba až dve hodiny. Sada sa skladá z hlavnej nádoby, dvoch chladičov a vyberateľného perforovaného podnosu s bezpečnostným dekorovaným vekom.

Snips Máslenka

Snips Máslenka

Hodnotenie: 4,6
7,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Máslenka s bezpečnostným zaklapáváním a dekorovaným spodkom od dômyselnej značky snips. Maslo sa jednoducho nedá skladovať v papierovom obale. Dóza na maslo je praktická a hlavne kvalitne spracovaná.

Snips Poklop do mikrovlnnej rúry 26,2 x 7,6 cm
6,60 €

Novinka

Poklop na ohrievanie jedla a ochranu mikrovlnnej rúry pred postriekaním. Jednoduché uchopenie. Protišmykový spodok. Kryt je vhodný do umývačky riadu (max. 45⁰C) i do mrazničky (min. –18⁰C).

Snips Dóza sklenená s plastovým viečkom 1,5 l 21x16,5x8,8 cm
9,60 €

Sklenená dóza s plastovým viečkom v tvare obdĺžnika s objemom 1,5 l je vhodná na skladovanie či prenos potravín. 4 spony zaisťujú hermetické uzatvorenie, vďaka ktorému nedochádza k presiaknutiu alebo uvoľneniu vôní jedla. Dóza je vhodná do chladničky, mrazničky, mikrovlnnej rúry aj do umývačky.

Snips Dóza na syr 3l

Snips Dóza na syr 3l

Hodnotenie: 4,5
9,60 €

Dóza na uchovávanie ľubovoľného typu syra v chladničke. Obsahuje vyberateľný perforovaný podnos k jednoduchšiemu používaniu a čisteniu. Originálny dizajn a pekné spracovanie značky Snips.

Snips Dóza na údeniny 1,5l stohovateľná
9,10 €

Praktická a užitočná dóza na ukladanie údenín v chladničke uchováva ich čerstvosť a chuť vďaka hermetickému veku. Originálny dizajn prasiatka, ktorému nejde odolať, od značky Snips.

Snips Dóza na sušienky 2,7 l
9,55 € 9,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Dóza na sušienky umožňuje zachovanie čerstvosti a vône akéhokoľvek druhu sušienok. Vzduchotesné veko s dekoráciou sušienky. Dózy sú stohovateľné a ušetria vám veľa miesta. Vďaka peknému vzhľadu poslúži aj ako dizajnová dekorácia.

Snips Dóza sklenená s plastovým viečkom 0,8 l 18x13,5x7,5 cm
8,30 €

Sklenená dóza s plastovým viečkom v tvare obdĺžnika s objemom 0,8 l je vhodná na skladovanie či prenos potravín. 4 spony zaisťujú hermetické uzatvorenie, vďaka ktorému nedochádza k presiaknutiu alebo uvoľneniu vôní jedla. Dóza je vhodná do chladničky, mrazničky, mikrovlnnej rúry aj do umývačky.

Snips Dóza na cibuľu

Snips Dóza na cibuľu

Hodnotenie: 4,3
6,20 €

Nepostrádateľná dóza pre ukladanie cibule. Udržuje cibuľu čerstvú a vďaka svojim vetracím otvorom obmedzuje jej štipľavý zápach. Dóza v tvare cibule má vtipný dizajn značky snips, určite sa pozrite na všetko čo táto značka ponúka.

Snips Dóza na syr 1,5l stohovateľná
9,10 €

Stohovateľná dóza je ideálna na skladovanie plátkového syra, pretože hermetické veko zabraňuje šíreniu pachov, uchováva chuť. Originálny dizajn kravičky ktorému nejde odolať, od značky Snips.

Snips Dóza na parmezán 0,9l
8 €

Tvar veka na dóze a celá dóza bola špeciálne navrhnutá pre uchovávanie parmezánu v chladničke. Originálny dizajn, ktorému nejde odolať od značky Snips. Nielen pre milovníkov parmezánu.

Snips Dóza na salám 25 cm

Snips Dóza na salám 25 cm

Hodnotenie: 3,4
7,50 €

Dóza určená pre uchovávanie salámy v chladničke, uchovávajúca jeho arómu. Na dóze je bezpečnostná záklopka pre ľahký transport. Originálny dizajn značky Snips si rýchlo zamilujete.

Snips Dóza na čokoládu 0,5 l
7,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Dóza na čokoládu umožňuje zachovanie čerstvosti a vône praliniek a čokolády. Vzduchotesné veko s dekoráciou čokolády. Vďaka stohovateľnosti nezaberá veľa miesta v špajze. Je vhodná do umývačky riadu i do chladničky.

Snips Dóza sklenená s plastovým viečkom štv. 1,4 l 18x18x8,5 cm
9,30 €

Sklenená dóza s plastovým viečkom v tvare štvorca s objemom 1,4 l je vhodná na skladovanie či prenos potravín. 4 spony zaisťujú hermetické uzatvorenie, vďaka ktorému nedochádza k presiaknutiu alebo uvoľneniu vôní jedla. Dóza je vhodná do chladničky, mrazničky, mikrovlnnej rúry aj do umývačky.

Snips Lis na citrusy 0,7l
7,80 €

Veľký, stabilný lis na citrusy s vysoko účinným odšťavňovacím kužeľom, so stupnicou k zmeraniu vylisovanej šťavy a s praktickou výlevkou. Originálny dizajn značky Snips si rýchlo zamilujete.

Snips Nádoba na varenia ryže a obilia v mikrovlnnej rúre
16,45 € 15,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Dóza ideálna pre varenie, servírovanie a skladovanie ryže a obilia v rovnakej nádobe. Dóza je vybavená lyžičkou a má dvojitý kryt pre zber peny zo škrobu s parným vetracím otvorom a zaberá veľmi málo miesta.

Snips Dóza na citrón

Snips Dóza na citrón

Hodnotenie: 4,7
6,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická a robustná dóza na citrón zabraňuje absorpcii pachov z chladničky a udržuje citrónom ich chuť a čerstvosť. Dóza v tvare citróna má vtipný dizajn značky snips, určite sa pozrite na všetko čo táto značka ponúka.

Snips 000704 Dvojposchodový naparovací hrniec 4l
9,49 €

Dvojposchodový naparovací hrniec Snips je ideálny na varenie, servírovanie aj skladovanie v jednej nádobe. Rýchlo uvarí mäso, ryby aj zeleninu, a to bez straty vitamínov, minerálov alebo chutí. Ventil pre regulácie pary umožňuje použitie hrnca v mikrovlnej rúre spolu s nasadeným vzduchotesným vekom.

Snips Dóza sklenená s plast. viečkom, štvorec 0,8 l 15x15x7,5 cm
8,10 €

Sklenená dóza s plastovým viečkom v tvare štvorca s objemom 0,8 l je vhodná na skladovanie či prenos potravín. 4 spony zaisťujú hermetické uzatvorenie, vďaka ktorému nedochádza k presiaknutiu alebo uvoľneniu vôní jedla. Dóza je vhodná do chladničky, mrazničky, mikrovlnnej rúry aj do umývačky.

Snips 000702 Nádoba na varenie volských ôk a omeliet 0,75 ml
6,39 €

Nádoba na varenie volských ôk a omeliet Snips rýchlo uvarí vajíčkové pokrmy bez straty organoleptických vlastností. Spodný kontejner je vhodný na prípravu omeliet, vyberateľný podnos v stredu nádoby je vďaka dvoma pologuľatým dutinám ideálny na volské oči.  Regulačný parný ventil umožňuje použitie

Snips COMBO obedová súprava GREEN LIFESTYLE
17,70 € 16,40 €

Akcia

Obedová súprava GREEN LIFESTYLE od značky snips je výborná pre uchovanie potravín. V súprava nájdeme nádobu s odnímateľným vekom a farebným tesnením, tritanovou fľašu a príborom. Súprava oceníte na cestách do práce, školy či na výlety.

Snips 033060 Nádobky do mrazničky, 4 ks
4,39 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktické, jednoducho ovládateľné štvorcové nádobky Snips na uchovanie byliniek a omáčok, ale aj ich zamrazenie pre neskoršie použitie. Sú vyrobené z plastu, s jednoduchým otváraním. Vhodné do mikrovlnky i mrazničky. Sada obsahuje 4 ks nádobiek  Objem: 4 × 0,1 lRozmery: 15 x 15 x 5,7 cm

Snips COMBO obedová sada TURTLE
19,80 € 17,20 €

Akcia

Obedová sada TURTLE od značky Snips je výborná pre uchovanie potravín. V súprava nájdeme nádobu s odnímateľným vekom a farebným tesnením, tritanovou fľašu a príborom. Súprava oceníte na cestách do práce, školy či na výlety.

Snips Naparovacia nádoba do mikrovlnnej rúry 2 l
14 €

Posledný kus za túto cenu!

Ideálne nádoba pre varenie v pare, podávanie a skladovanie v rovnakej nádobe. Obsah vitamínov a minerálov alebo chuť sa v nádobe nezmení. Nádoba je vybavená vzduchotesným vekom s regulačným ventilom na paru a vyberateľnou plastovou mriežkou.

Snips 000800 Desiatový box Energy 0,5l - zelený
2,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický, ľahko ovládateľný box na desiatu Snips Energy v originálnom designe. S bezpečnostným uzáverom pre možnosť prepravovať občerstvenie pre deti aj dospelých. Box je dekorovaný technológiou IML (Injection Mould Labeling), čo mu dodáva nie len atraktívny vzhľad, ale aj okamžité rozpoznanie vhod

Snips 055050 Chladiaci box na jogurt, s lyžičkou 0,5l
4,69 €

Chladiaci transportný box Snips na jogurty, ovocné šaláty, detské výživy a iné, s chladiacou vložkou a lyžičkou.

rozmery: 10 cm x 9,5 cm x 13 cm objem 0,5 l plastové prevedenie biela farba vyberateľná chladiaca vložka vyberateľné vzduchotesné veko bezpečnostný uzáver súčasťou je aj plastov

Snips 077136 Tesniaca dóza na melón 2l
4,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická, ľahko ovládateľná dóza Snips na uchovanie melónu ponúka trvanlivosť uchovaného melónu pri zachovaní čerstvosti a chuti. Naviac zaujme nevšedným designom, vďaka ktorému je ideálny aj ako originálny darček.

rozmery: 24 cm x 18,5 cm x 11,5 cm objem 2 l plastové prevedenie jednoduché ot

Snips Dóza na jogurt 0,5 l s lyžičkou a chladičom
8 €

Novinka

Praktická dóza na uchovávanie a prenos jogurtu, dezertov, ovocia, ovocného šalátu alebo krémov, ktoré sa majú uchovávať v chladničke. Balenie obsahuje chladič, ktorý udržuje vaše potraviny pri prenose stále v chlade.

Snips Naparovacia nádoba do mikrovlnnej rúry 4 l
16,45 € 15,60 €

Ideálna nádoba pre varenie v pare, podávanie a skladovanie v rovnakej nádobe. Obsah vitamínov a minerálov alebo chuť sa v nádobe nezmení. Nádoba je vybavená vzduchotesným vekom s regulačným ventilom na paru a dvoma naparovacími miskami.

Snips Dóza na ovocie 4l

Snips Dóza na ovocie 4l

Hodnotenie: 5
10,30 €

Dóza na uchovávanie ovocia má vyberateľný perforovaný košík, ktorý zaisťuje cirkuláciu vzduchu okolo ovocia. Originálny dizajn značky vás rozhodne presvedčí ku kúpe ďalších dóz v podobnom dizajne značky Snips.

Snips Dóza na cesnak

Snips Dóza na cesnak

Hodnotenie: 5
6,20 €

Dóza pre ukladanie cesnaku. Udržuje cesnak čerstvý a vďaka svojim vetracím otvorom obmedzuje jeho štipľavý zápach. Dóza v tvare cesnaku má vtipný dizajn značky snips, určite sa pozrite na všetko čo táto značka ponúka.

Snips Dóza na zeleninu 4l
10,30 €

Dóza na uchovávanie zeleniny má vyberateľný perforovaný košík, ktorý zaisťuje cirkuláciu vzduchu okolo zeleniny. Originálny dizajn značky vás rozhodne presvedčí ku kúpe ďalších dóz v podobnom dizajne značky Snips.